Back to list

Results

Coupe Banque de Budapest
HUN Budapest
January 12, 1992 - January 12, 1992

Epee Women's U20 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 GIOLITO Barbara 1973 F ITA
2 GIUSSANI Roberta 1972 F ITA
3 VDOVINA Natalja 1972 F EST
3 ORTELLI Marina 1900 F ITA
5 BOKEL Claudia 1973 F GER VFL Merkur Kleve (GER)
6 MAYER Karin 1975 F GER Heidenheimer SB (GER)
7 ROUSSET Stephanie 1973 F FRA PARIS ATP (FRA)
8 GAULAND Zsofia 1972 F HUN
9 GIRARDOT Elsa 1973 F FRA DIJON ASPTT (FRA)
10 COPPOLA Veronika 1972 F ITA
11 RIEDL Birgit 1974 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
12 VOSU Maarika 1972 F EST
13 JONULEIT Katja 1974 F GER OFC Bonn (GER)
14 TASINATO Mara 1900 F ITA
15 CASCIOLI Cristiana 1975 F ITA
16 BARKA Anasztazia 1976 F HUN
17 SCHAUER Annette 1973 F GER OFC Bonn (GER)
18 TISHINSKAS Snega 1973 F RUS
19 SIDIROPOULOU-CHRISTODOULOU Niki-Katerina 1974 F GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
20 CASTRUCCI Elisabetta 1974 F ITA
21 BRAVO ARANGUIZ Caterin 1975 F CHI
22 BERTOK Agnes 1977 F HUN
23 LEFUR Virginie 1974 F FRA
24 GODJN-C. Marie 1900 F FRA
25 GIUSSANI Elena 1974 F ITA
26 SIMOKA Beata 1975 F HUN Budakalasz (HUN)
27 BUTKIEWICZ Dominika 1974 F POL
28 MEDYNSKA Anna 1975 F POL
29 DE BRUIN Claudet 1900 F USA
30 JAKIMIUK Joanna 1975 F POL
31 AUGROS Claire 1975 F FRA
32 ROCHRICHT Ildiko 1900 F HUN
33 DUPLITZER Imke 1975 F GER Fechtcentrum Halle (GER)
34 SCHMID Simone 1974 F GER Heidenheimer SB (GER)
35 GYULAY Tunde 1900 F ROU
36 MILANO Laura 1900 F ITA
37 GASSER Pascale 1972 F SUI SES Sion (SUI)
38 VANSOVICA Julija 1975 F LAT
39 TOTH Hajnalka 1976 F HUN
40 HOLZKAMP Denis 1973 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
41 TOLNAY Barbara 1972 F HUN
42 KALDI Monika 1972 F HUN
43 KLINKE Madelene 1972 F GER Dresdener FC (GER)
44 KENEL Sandra 1973 F SUI BFC Basel (SUI)
45 GRANDE Celine 1974 F FRA
46 USHER Georgina 1972 F GBR
47 LESOIL Silvia 1975 F NOR
48 SOOS Andrea 1900 F HUN
49 VURA Andrea 1900 F HUN
50 HOCH Morgan 1900 F USA
51 ALEXA DUPIR Mariana 1974 F ROU
52 AFENZAR Liat 1900 F ISR
53 ERMAKOVA Oxana 1973 F RUS
54 CASCIOLI Michaela 1975 F ITA
55 MAZIRE Jehanne 1974 F FRA DIJON ASPTT (FRA)
56 MOLNAR Marta 1900 F HUN
57 COMETTI Sara-Cristina 1977 F ITA
58 TALRAG Reka 1900 F HUN
59 FERNI Anna 1973 F ITA
60 SMUTNA Tereza 1975 F CZE USK Praha (CZE)
61 SVITELOVA Ida 1972 F SVK Slavia STU Bratislava (SVK)
62 HORNIK Ildiko 1972 F HUN
63 KULCSAR Alexa 1972 F HUN
64 BARDY Andrea 1973 F HUN
65 HOFMANN Kerstin 1973 F GER [i] VFS Recklinghausen (GER)
66 N LOVAS Petra 1900 F HUN
67 N HORVATH Anita 1900 F HUN
68 MOUTARDE Aggi 1972 F GER FC Moers (GER)
69 OPHARDT Kristina 1973 F GER FC Offenbach (GER)
70 N FABIAN Borbala 1975 F FIN
71 N SCHNEIDER Brooke 1900 F USA
72 N GORBE Irina 1975 F ROU
73 N HOPPAL Reka 1900 F HUN
74 N KORKUS Osnat 1974 F ISR
75 TRÜPER Bettina 1974 F GER Heidenheimer SB (GER)
76 N MICHALAK Edyta 1900 F POL
77 ZIPP Anke 1972 F GER TG Schweinfurt (GER)
78 N STOYANOVA Rozina 1900 F BUL
79 N GARNIER Isabelle 1900 F FRA
80 N TIDERLE Zsuzsa 1900 F HUN
81 N JUHASZ Agnes 1977 F HUN
82 N JELYAZKOVA Detelina 1972 F BUL
83 KALISCH Jana 1974 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
84 N NYIROE Timea 1900 F HUN
85 N VIRAG Zsaklin 1900 F HUN
86 N CERNA Barbora 1900 F CZE
87 N JAROSZ Anna 1975 F POL
88 N RYCHTARIKOVA Eliska 1900 F CZE
89 N CARRIOU Marie 1975 F FRA
90 RUTZ-LAUBER Corinna 1975 F GER FC Mosbach (GER)
91 N ANDRACSIK Emese 1974 F HUN
92 N 1st round RODGERS Christiana 1973 F USA
93 N 1st round SOMOGYIOVA Lucia 1973 F SVK
94 N 1st round CISZEWSKA-ANDRZEJEWSKA Barbara 1974 F POL
95 N 1st round BINSWANGER-STARZYNSKI Isabelle 1972 F SUI FSZ Zürich (SUI)
96 N 1st round DAYANOVA Albina 1900 F CEI
97 N 1st round BARBI Dora 1900 F HUN
98 N 1st round JABLONSKA Viktoria 1900 F LAT
99 N 1st round DZIECHCIARZ Aleksandra 1900 F POL
100 N 1st round VAVRUSKOVA Veronika 1974 F CZE
101 N 1st round SZCZEPANSKA Monika 1900 F POL
102 N 1st round WENDE Claudia 1973 F GER
103 N 1st round VAFIADIS Ireni 1972 F SUI
104 N 1st round MOLNAR Noemi 1900 F HUN
105 N 1st round MUZSNAYI Lilla 1900 F ROU
106 N 1st round RAMBOLD Eva 1900 F HUN
107 N 1st round ESTERMANN Ute 1900 F AUT
108 N 1st round BALTATZI Ioanna-Christina 1971 F GRE G.S. KARDIANI (GRE)
109 N 1st round CATCHPOLE Deborah 1976 F GBR
110 N 1st round CSEPECZ Orsolya 1900 F HUN
111 N 1st round MCNAB Emma 1900 F GBR
112 N 1st round GERMANN-LAUBER Barbara 1973 F SUI
113 N 1st round KREISZ Judit 1976 F HUN