Back to list

Results

Trophäe Trinacria
ITA Palermo
November 9, 1991 - November 10, 1991

Sabre Men's U20 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 TARANTINO Luigi 1972 M ITA
2 LOMBARDO Ivan 1972 M ITA
3 ROSELLI Paolo 1974 M ITA
3 LEHMANN Eero 1974 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
5 KOVACS Balazs 1972 M HUN
6 SOBALA Marcin 1971 M POL
7 FRANCHINI Simone 1972 M ITA
8 GILMAN Dariusz 1973 M POL
9 KÖRMÖCZI Gabor 1972 M HUN
10 VOOSEN Marc 1974 M GER TV Ratingen (GER)
11 MAGNINI Livio 1973 M ITA
12 PENSA Carlo 1973 M ITA
13 EMMERLING Darius 1972 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
14 MEDINA Fernando 1973 M ESP
15 CROCE Roberto 1972 M GER
16 LUPEICA Alin-Florin 1973 M ROU
17 CASERTA Raffaello 1972 M ITA
18 DEBUSMANN Frank 1973 M GER
19 STOLDT Hinrich 1974 M GER
20 PENZES Zsolt 1974 M HUN
21 TAKACS Peter 1973 M HUN
22 GIORA Filippo 1972 M ITA
23 D´ALESSIO 1900 M ITA
24 PASTORE Domenico 1974 M ITA
25 STOYTEV Ilian 1972 M BUL
26 SCHIFFER Lars 1972 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
27 PASTORE Giampiero 1976 M ITA
28 CASTRUCCI Giovanni 1976 M ITA
29 RUBEY Christian 1973 M GER
30 PACHKOULEV Nikola 1900 M BUL
31 ZANOTTI Nicola 1973 M ITA
32 LUCARELLI Renato 1975 M ITA
33 FORNARIO Carlo 1976 M ITA
34 TUCCILLO Guiseppe 1973 M ITA CHAMP NAPOLI (ITA)
35 SCHIFFER Falk 1973 M GER TSV Bayer Dormagen (GER)
36 CARVISIGLIA Marcello 1900 M ITA
37 NAPOLI Roberto 1973 M ITA
38 MARIN Fernando 1900 M ESP
39 MÜLLER Jürgen 1974 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
40 POGGIO Alessandro 1972 M ITA
41 LIGABUE Tommaso 1975 M ITA
42 LEVIEV Viktor 1973 M BUL
43 STARK Patrick 1972 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
44 DANERO Marco 1975 M ITA
45 KOCH Jörn 1973 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
46 D'ACUNTI Marco 1973 M ITA MK Musketiri (CRO)
47 BARA Mark 1974 M HUN
48 DE LUCA Salvatore 1900 M ITA
49 DI BLASI Tommaso 1900 M ITA
50 ALDEA Adrian 1900 M ROU
51 FONTANI Gabriele 1972 M ITA
52 BACHER Martin 1973 M AUT
53 MÜND Martin 1972 M GER TSG Eislingen (GER)
54 KOHL Volker 1973 M AUT
55 STEFANOV Stefan Sr 1900 M BUL
56 LO SCHIAVO Gaspare 1974 M ITA
57 ROS Tijmen 1972 M NED
58 MITARACHIS Panayiotis 1900 M GRE
59 CAGLIERO Stefano 1900 M ITA
60 SOTIROPOULOS Alexandros 1972 M GRE O.L.A. ATHENS (GRE)