Back to list

Results

Cadet Circuit
RUS Moscow
November 19, 2016 - November 20, 2016

Sabre Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 SVITICH Prokhor 2000 M RUS
2 PRESNOV Nikita 2000 M RUS
3 ALEXANYAN Edgar 2001 M RUS
3 SCHICKELE Florian 2000 M FRA TARBES ATE (FRA)
5 YOSHIDA Tamon 2000 M JPN
6 SERBIN Alexey 2000 M RUS
7 VIOLENTIY Daniil 2001 M RUS
8 KHALIMBEKOV Magamed 2001 M RUS
9 SHIMIZU Takafumi 2000 M JPN
10 SHAIMARDANAU Uladzislau 2001 M BLR MSIT (BLR)
11 TYULYUKOV Kirill 2001 M RUS
12 RAZUMEEV Nikita 2000 M RUS
13 GERAUD Jules 2001 M FRA TARBES ATE (FRA)
14 KIMURA Tomoya 2001 M JPN
15 SULTANOV Artem 2002 M RUS
16 VOLODIN Makar 2001 M RUS
17 SUGIMOTO Takahiro 2000 M JPN
18 SHENIARA Eduard 2001 M RUS
19 LOZGACHEV Vyacheslav 2000 M RUS
20 ZAKIROV Razil 2002 M RUS
21 LUKYANCHIKOV Leonid 2000 M RUS
22 KOKUBO Haruto 2000 M JPN
23 SANS Oscar 2002 M FRA TARBES ATE (FRA)
24 OVCHINNIKOV Nikita 2000 M RUS
25 TEREKHOV Artem 2002 M RUS
26 KOSTROV Valentin 2000 M RUS
27 NOVIKOV Kirill 2001 M RUS
28 KOCHESHKOV Sergey 2000 M RUS
29 MOKHOV Pavel 2001 M RUS
30 SIDOROV Yaroslav 2000 M RUS
31 TSARKOV Maxim 2000 M RUS
32 APAKOV Artur 2002 M RUS
33 PASKAL Nikolay 2001 M RUS
34 TONKONOZHENKO Anton 2000 M RUS
35 NOVIKOV Danila 2002 M RUS
36 TROKIN Maxim 2000 M RUS
37 BURKHANOV Timur 2000 M RUS
38 BOCHAROV Denis 2001 M RUS
39 DIATCHENKO Danila 2001 M RUS
40 DROZHKO Georgiy 2001 M RUS
41 SEVOSTYANOV Stepan 2001 M KAZ
42 MAKULBEKOV Dauren 2000 M KAZ
43 DEBERGUE Dorian 2002 M FRA TARBES ATE (FRA)
44 LEZHENKOV Gleb 2000 M RUS
45 SEDOV Ivan 2002 M RUS
46 ZIBAREV Alexey 2002 M RUS
47 SAMOILENKO Stepan 2000 M RUS
48 KHLEBNIKOV Pavel 2001 M RUS
49 KATKOV Grigoriy 2001 M RUS
50 KASHAPOV Nikita 2002 M RUS
51 KOKORIN Nikita 2001 M RUS
52 LOSEV Sergey 2002 M RUS
53 SAMOILOV Oleg 2001 M RUS
54 MOLCHANOV Dmitriy 2000 M RUS
55 KOZLOV Artem 2000 M RUS
56 GRISHIN Illarion 2000 M RUS
57 KLYUTSUK Dmitriy 2000 M RUS
58 RAHOZIN Savely 2000 M BLR SCAF RB (BLR)
59 ABIDOVS Eldars 2001 M LAT Salvo (LAT)
60 PETELIN Kirill 2000 M RUS
61 ZOBNIN Evgeniy 2000 M RUS
62 KRAJNC Peter 2003 M SLO SAB Kamnik (SLO)
64 1st round IVANOV Nikita 2000 M RUS
65 1st round SHISHKOV Danil 2001 M RUS
66 1st round ALPAIDZE Mikhail 2002 M GEO
67 1st round BELOKUROV Dmitriy 2000 M RUS
68 1st round FOKIN Dmitriy 2001 M RUS
69 1st round ZAHUMENNY Anton 2000 M BLR RCPhES (BLR)
70 1st round TARASEVICH Anton 2001 M BLR SCAF RB (BLR)
71 1st round ANDROSOV Yan 2000 M RUS
72 1st round BELOMESTNYKH Bogdan 2001 M RUS
73 1st round GUZANOVS Nikolajs 2001 M LAT Salvo (LAT)