Back to list

Results

Cadet Circuit
POL Konin
September 24, 2016 - September 25, 2016

Sabre Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 SOLOMON Daniel 2000 M USA
2 WALKER Christopher 2001 M USA
3 SARON Mitchell 2000 M USA
3 DE RIDDER Arne 2000 M BEL SG de Klauwaerts (BEL)
5 LIN Lucas Han 2000 M USA
6 SVITICH Prokhor 2000 M RUS
7 NO Nicholas 2000 M USA
8 MILASSIN Mor 2000 M HUN NTE Nagykanizsa (HUN)
9 KANARY Logan 2000 M USA
10 KAISER Balazs 2001 M HUN UTE Budapest (HUN)
11 TYULYUKOV Kirill 2001 M RUS
12 SKEETE Kamar 2001 M USA
13 SMITH Jared 2000 M USA
14 BRONISZEWSKI Jakub 2001 M POL MUKS VICTOR (POL)
15 PYSARENKO Ivan 2000 M UKR KIEW (UKR)
16 NAGY Kristof 2001 M HUN UTE Budapest (HUN)
17 ALEXANYAN Edgar 2001 M RUS
18 BOHOVIN Bohdan 2001 M UKR Nikolaev (UKR)
19 SERBIN Alexey 2000 M RUS
20 MOLINERO Gerard 2000 M ESP CE SAM de Barcelona (ESP)
21 SWARTZ Roscoe 2000 M USA
22 STRIJK Philippe 2000 M NED Delft Fencing Club (NED)
23 KHALIMBEKOV Magamed 2001 M RUS
24 LINDER James 2002 M USA
25 KOZLOV Valeriy 2001 M RUS
26 ZHAO Raymond 2001 M USA
27 RABB Krisztian 2001 M HUN VASAS Budapest (HUN)
28 SZCZEPANIK Piotr 2000 M POL MUKS VICTOR (POL)
29 NOSEDA Szabolcs 2001 M HUN DVSZ Szigetszentmiklos (HUN)
30 PRESNOV Nikita 2000 M RUS
31 RAZUMEEV Nikita 2000 M RUS
32 ABIDOVS Eldars 2001 M LAT Salvo (LAT)
33 DOLEGIEWICZ Filip 2000 M USA
34 MULLENNIX Ethan 2000 M USA
35 IVANOV Nikita 2000 M RUS
36 VIOLENTIY Daniil 2001 M RUS
37 KOCHESHKOV Sergey 2000 M RUS
38 GLASNER Hubert 2000 M POL KKSz Konin (POL)
39 LIPINSKI Marcin 2000 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
40 HONG Elijah 2000 M USA
41 BOUWMAN Dirk-Jan 2000 M NED s.v. Surtout (NED)
42 BOCHAROV Denis 2001 M RUS
43 LU Aaron 2000 M USA
44 TEREKHOV Artem 2002 M RUS
45 YEREMENKO Daniel 2001 M UKR PSV Rostock (GER)
46 NOWAK Franciszek 2001 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
47 SHIMIZU Takafumi 2000 M JPN
48 SHENIARA Eduard 2001 M RUS
49 PETWAY Justin 2000 M USA
50 SOSULSKI Piotr 2000 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
51 MORITA Ryo 2000 M JPN
52 BELOMESTNYKH Bogdan 2001 M RUS
53 HEGAZY Adham 2000 M EGY
54 ARCHVADZE Vakhtangi 2002 M GEO FC Tbilisi (GEO)
54 RYCZKOWSKI Michal 2000 M POL Dragon Lodz (POL)
56 SZREDER Michal 2001 M POL KKSz Konin (POL)
56 VIDOVSZKY Robert 2001 M USA
58 PROSSE Mael 2001 M BEL K.T.S.C. Catena (BEL)
59 ELARABY Mazen 2001 M EGY
60 HEATHCOCK Antonio 2002 M USA TSG Eislingen (GER)
61 DOVHAL Yevgenii 2000 M UKR Nikolaev (UKR)
62 WEISS Marek 2001 M POL KKSz Konin (POL)
63 HORVATH Gergo 2002 M HUN VASAS Budapest (HUN)
64 ERCOLANI Francesco Maria 2000 M ITA
65 MOKHOV Pavel 2001 M RUS
66 HUMEN Vasyl 2002 M UKR KIEW (UKR)
67 BAAKEN Matyas 2001 M HUN KRVSE Kecskemét (HUN)
68 BATOGOWSKI Michal 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
69 YUNGEBERG Tyler 2000 M USA
70 CZAJKOWSKI Ksawery 2001 M POL Kolejarz 24 Katowice (POL)
71 KOVACS Marcell Bela 2000 M HUN KRVSE Kecskemét (HUN)
72 ANDRIEIENKO Daniil 2000 M UKR Nikolaev (UKR)
73 KOSTROV Valentin 2000 M RUS
74 BIVINS III George 2001 M USA
75 ROHOZIAN Mykhailo 2000 M UKR KIEW (UKR)
76 TOTH Benedek 2000 M HUN VASAS Budapest (HUN)
77 LILLO Gerardo 2000 M ESP CEB-M (ESP)
78 KLUGE Bartlomiej 2001 M POL Dragon Lodz (POL)
78 LORTKIPANIDZE Guram 2000 M GEO FC Tbilisi (GEO)
80 RAJKAI Barnabas 2001 M HUN MTK (HUN)
81 PLUSA Dominik 2001 M POL KKSz Konin (POL)
82 PASKAL Nikolay 2001 M RUS
83 KOKUBO Haruto 2000 M JPN
84 KUZMICEVS Genrihs 2002 M LAT Salvo (LAT)
85 RAHOZIN Savely 2000 M BLR SCAF RB (BLR)
86 SHAIMARDANAU Uladzislau 2001 M BLR MSIT (BLR)
87 VANDECRUYS Warre 2001 M BEL Confrerie Gent (BEL)
87 TOTH Marton 2001 M HUN VASAS Budapest (HUN)
89 HEMELSOET Elias 2001 M BEL Confrerie Gent (BEL)
90 ARELLANO Francisco 2000 M ESP CE SAM de Barcelona (ESP)
91 MICHON Mateusz 2001 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
92 DLUZNIEWSKI Jedrzej 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
93 WAGER Andras 2000 M HUN MTK (HUN)
93 FAAS Quinton 2000 M NED s.v. Surtout (NED)
95 WOZNIAK Milosz 2001 M POL KKSz Konin (POL)
96 KOPTAS Krzysztof 2000 M POL Dragon Lodz (POL)
97 SCHAAFSMA Bote 2002 M NED SC Amsterdam (NED)
98 GATTI Adriano 2002 M ITA
99 SAKHANDA Vladislav 2001 M UKR KIEW (UKR)
100 TCHEISHVILI Nikoloz 2000 M GEO FC Tbilisi (GEO)
100 EL BOUJDAINI Amine 2000 M BEL CE Braine l'Alleud (BEL)
102 PELINSKI Oskar 2002 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
103 ZAVIRSEK ZORZ Tei 2001 M SLO SAB Kamnik (SLO)
104 KURVERS Lester 2002 M BEL Confrerie Gent (BEL)
105 WASZAK Krystian 2000 M POL KKSz Konin (POL)
106 DZIERNIEJKO Jakub 2003 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
107 KUSAK Filip 2003 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
108 AOKI Ryunosuke 2000 M JPN
108 VAN ALPHEN Jonas 2001 M NED s.v. P.S.V. Eindhoven (NED)
110 KOPEC Dawid 2002 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
111 KRAJNC Peter 2003 M SLO SAB Kamnik (SLO)
111 KHOMERIKI Tsotne 2000 M GEO FC Kutaisi (GEO)
113 POTUCEK Tomas 2000 M CZE Sokol Brno (CZE)
114 HORVATH Barna 2001 M HUN NTE Nagykanizsa (HUN)
115 FOTIYEV Alan 2000 M USA
116 TARASEVICH Anton 2001 M BLR SCAF RB (BLR)
116 PLOSKA Jan 2001 M POL Kolejarz 24 Katowice (POL)
118 MAJERCSIK Peter 2000 M HUN UTE Budapest (HUN)
118 ALBANESI Lorenzo 2000 M ITA
120 TOMASZEK Maciej 2000 M POL KKSz Konin (POL)
121 SEMENOV Maksym 2003 M UKR Musketeer Odessa (UKR)
121 MERKVILADZE Giorgi 2002 M GEO FC Kutaisi (GEO)
123 ZIOMEK Robert 2000 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
123 GALECKI Rafal 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
125 KOVARDA Nikita 2002 M LAT Salvo (LAT)
126 KONDRATENKO Kirils 2002 M LAT Salvo (LAT)
127 1st round MITAGVARIA Tornike 2002 M GEO
128 1st round FILIPEK Lukasz 2000 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
129 1st round LYFAR Anton 2000 M UKR Cherkasy (UKR)
130 1st round KAKAURIDZE Goga 2000 M GEO FC Tbilisi (GEO)
131 1st round SADOWSKI Juliusz 2002 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
132 1st round MARCIANO Giorgio 2002 M ITA
133 1st round WOZNIAK Dominik 2000 M POL KKSz Konin (POL)
134 1st round PACHLA Filip 2002 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
135 1st round DORITSKYI Oleksii 2002 M UKR Nikolaev (UKR)
136 1st round SEWERYNEK Konrad 2001 M POL Kolejarz 24 Katowice (POL)
137 1st round KOZANECKI Tymon 2002 M POL Dragon Lodz (POL)
137 1st round BIELAWSKI Maciej 2000 M POL Akademia Integracji (POL)
139 1st round LAMMERTYN Louis 2001 M BEL Confrerie Gent (BEL)
139 1st round RUSALOVSKYI Oleksandr 2002 M UKR Kharkiv (UKR)
141 1st round CHOJNACKI Jakub 2000 M POL KKSz Konin (POL)
142 1st round MACIASZEK Daniel 2001 M POL Kolejarz 24 Katowice (POL)
143 1st round STASIAK Olaf 2002 M POL KKSz Konin (POL)
144 1st round VAN DYCK Jasper 2001 M BEL SG de Klauwaerts (BEL)
145 1st round CZARNIECKI Lukasz 2003 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
146 1st round STOLIARCHUK Glib 2004 M UKR KIEW (UKR)
147 1st round HUNYADY Bendeguz 2001 M HUN VASAS Budapest (HUN)
148 1st round VARGA Aljaz 2000 M SLO SAB Kamnik (SLO)
149 1st round SZANTO Zoltan 2002 M HUN VASAS Budapest (HUN)
150 1st round TYLA Mikolaj 2001 M POL Kolejarz 24 Katowice (POL)
151 1st round NOWAK Adrian 2002 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
152 1st round IGNACZEWSKI Ignacy 2001 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
153 1st round ADAMUS Maciej 2003 M POL Akademia Integracji (POL)
153 1st round MYSLYVETS Mykhailo 2001 M UKR
153 1st round LOHVINOV Daniil 2002 M UKR Netishyn (UKR)
156 1st round MOATAZ Adham 2003 M EGY
157 1st round JAWOREK Jakub 2001 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
158 1st round SYKULSKI Wiktor 2002 M POL Dragon Lodz (POL)
159 1st round KOMENDA Aleksander 2002 M POL PTS Jagiellonczyk Bialystok (POL)
160 1st round KOZLOWSKI Piotr 2003 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
160 1st round DUBOW Bartosz 2002 M POL Akademia Integracji (POL)
162 1st round LETOWSKI Kacper 2001 M POL KKSz Konin (POL)
163 1st round JANURA Miroslav 2002 M CZE SK Houstka (CZE)