Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 17, 2016 - March 21, 2016

Sabre Men's U11 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 CAGLAYAN Kerem 2005 M TUR
2 ERACHSHAW Cyrus 2005 M USA
3 THUMM Tiberius 2005 M GER TS Göppingen (GER)
3 RADU Luca 2005 M ROU
5 KALENDER Enes Talha 2006 M TUR
6 SLASTIN Andrii 2005 M UKR KIEW (UKR)
7 PANTIS Matei 2005 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
8 YAILENKO Nikita 2005 M UKR
9 OWENS Harrison 2005 M USA
9 GEIGER Lars 2005 M GER TSG Eislingen (GER)
11 NISTORICA Victor 2005 M ROU CSM Brasov (ROU)
12 COX Samuel 2005 M GBR
13 LISTER Alex 2006 M GBR
14 SEUBERT Janis 2005 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
15 WOLF Julian 2005 M GER TSG Eislingen (GER)
16 KUSAK Oskar 2005 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
17 KOLOBAIEV Dmitrii 2005 M UKR Netishyn (UKR)
18 KAISER Moric 2005 M HUN
19 PARDELA Michal 2005 M POL
20 BOORE Rhodri 2005 M GBR
21 ABDULAEV Oleksandr 2005 M UKR
22 NORAS Pawel 2005 M POL
23 STRZECHOWSKI Antek 2005 M POL
24 GOLIASCH David 2005 M GER [i] Königsbacher SC (GER)
25 DENKIEWICZ Benedykt 2006 M POL
26 OBORSKIS Marks 2006 M LAT
27 EVANS REEVES Sebastian 2005 M GBR
28 LAWNICZAK Antoni 2005 M POL
29 LAMBE THOMPSON Franklin 2005 M GBR
30 MOCZYDLOWSKI Kajetan 2006 M POL
31 SKWARK Antoni 2005 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
32 RADOCH Filip 2006 M POL
33 LUGOVSKIY Artemij 2005 M LAT
34 NADAR Omar 2005 M GBR
35 PRICOP Bogdan 2006 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
36 NASENNIK Ivan 2006 M BLR
36 EDEL Kevin 2005 M GER [i] Königsbacher SC (GER)
38 KACZMARCZYK Adam 2006 M POL
39 ZBOROVSKIY Leon 2006 M GER [i] Königsbacher SC (GER)
40 STASIAK Arkadiusz 2006 M POL
41 DZIALACH Andrzej 2006 M POL
42 BITTERER Leon 2005 M GER Future Fencing Werbach (GER)
43 ANDRYSZEK Kamil 2005 M POL
44 WNUK Grzegorz 2006 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
45 STUTCHBURY Peter 2007 M GBR
46 DENKIEWICZ Aleksander 2006 M POL
47 MAJEWSKI Konrad 2006 M POL
48 OSUCH David 2006 M POL
49 AUGUSTYNIAK Mateusz 2006 M POL
50 OGRABISZ Antoni 2005 M POL
51 SYKES Sid 2005 M GBR
52 KOWALSKI Oliwier 2005 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
53 PALKOWSKI Damian 2008 M POL
54 WOZNIAK Krzysztof 2007 M POL
55 OLEJNICZAK Kamil 2005 M POL AZS AWF Poznan (POL)
56 ZURAWSKI Wojciech 2007 M POL UKS PGK Srem Mroz Manieczki (POL)