Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
March 17, 2016 - March 21, 2016

Foil Men's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
2 KAPPUS Bastian 2004 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
3 SEMBACH Philipp 2003 M GER TSG Weinheim (GER)
3 LESKOVAC Janko 2003 M CRO MK Musketiri (CRO)
5 KISELEV Egor 2004 M RUS
6 RHYS POLLITT Rafael 2003 M GBR Fencers Club London (GBR)
7 BAUKNECHT Maurice-Leon 2004 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
8 SEGAL Artur 2003 M RUS SC St. Petersburg (RUS)
9 PAVEL Gabriel 2003 M ROU CSTA Bucuresti (ROU)
10 SURMA Jakub 2003 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
11 TUNCER Poyraz 2003 M TUR Altinyurt S.K. (TUR)
12 BAGROV Boris 2003 M RUS
13 PROKOPENKO Andrei 2003 M RUS
14 MAJEWSKI Filip 2003 M POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
15 HELM Leander 2003 M GER SC Berlin (GER)
16 GHRAIRI Tarek 2003 M GER TB Burgsteinfurt (GER)
17 STRANGE Oliver 2003 M GBR Salle Paul Fencing Club (GBR)
18 ROSU Vlad 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
19 ROCCATO Francesco 2003 M GBR
20 KUCHTA Leopold Marc 2003 M SVK Mannheimer FC (GER)
21 CHEN James 2003 M USA
22 PIRK Akos 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
23 FARKAS Matyas 2003 M HUN Torekves (HUN)
24 BROBERG Marcus 2003 M SGP
25 JAKUBOWSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
26 NAWAR Suhayl 2004 M NED SC Amsterdam (NED)
27 WILMONT JEINER Ruben 2003 M DEN Trekanten København (DEN)
28 LISOVYI Bohdan 2003 M UKR
29 BENYUS Attila 2003 M HUN
30 HÄßLER Arwed 2003 M GER FC Schkeuditz (GER)
31 SIBAJEVS Aleksejs 2003 M LAT Florete (LAT)
32 GRUND Toni 2003 M GER FC Schkeuditz (GER)
33 DÖRFER Laurenz 2004 M GER FSC Jena (GER)
34 GRUN Nils 2003 M GER SC Berlin (GER)
35 MOSKVIN Kirill 2003 M RUS
36 SURCEL Petru 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
37 OLSHANSKIY Ivan 2003 M RUS
38 CHTIOUI Adam 2003 M POL Budowlani Torun (POL)
39 CHIN Jason 2003 M MAS
40 FRACEK Maciej 2003 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
41 WALTER Lennard 2003 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
42 WOLF Patrick 2003 M GER Dresdener FC (GER)
43 BLAIR Joseph 2004 M GBR Louth Fencing Club (GBR)
44 LAZARENKO Ievgen 2003 M UKR KIEW (UKR)
45 PLASZCZEWSKI Mikolaj 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
46 BIELCIK Dominik 2003 M SVK KS Samorin (SVK)
47 WASOWICZ Maksymilian 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
48 KASKOW Piotr 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
49 TOMECZEK Kamil 2004 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
50 TENGKU MU ADZAM Tengku Amran 2004 M MAS
51 BOHDAN Bartosz 2003 M POL
52 JARVIE Lachlan 2003 M GBR
53 SZENK Iwo 2003 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
54 DAPKUNS Rudolfs 2003 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
55 GJALDBÆK Mikkel 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
56 NIELSEN Christopher 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
57 LOPATIN Egor 2004 M RUS Spartak St. Petersburg (RUS)
58 GRÖTEKE Sebastiano 2003 M GER TSG Weinheim (GER)
59 BARBOUR Rhys 2003 M GBR
60 GAJDA Arkadiusz 2003 M POL IKS Leszno (POL)
61 FUSCHILLO Rocco 2004 M GBR ZFW Fencing Club (GBR)
62 ZACHER Niklas 2003 M GER FSC Jena (GER)
63 FAZEKAS Arpad 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
64 SMUDA Jakub 2003 M POL IKS Leszno (POL)
65 RYKARV Daniel 2003 M SWE ÄFK Stockholm (SWE)
66 KATONA Csego 2003 M HUN Torekves (HUN)
67 BURCEA Radu 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
68 DANIEL Dylan 2003 M GBR ZFW Fencing Club (GBR)
69 SWIERZYNSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
70 OSSENTOWSKI Mikolaj 2003 M POL IKS Leszno (POL)
71 FIJALKOWSKI Krzysztof 2003 M POL UKS PM Syrena (POL)
72 WALET Koen 2004 M NED s.v. Tréville (NED)
73 FISCHER Friedemann 2004 M GER OSC Potsdam (GER)
74 KOWALSKI Jakub 2003 M POL Wroclawianie (POL)
75 AL BAKRI Alif Jadden 2003 M MAS
76 WIECZOREK Michal 2004 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
76 GREGORI Nathan 2003 M FRA
78 REUREKAS Gijs 2003 M NED s.v. Tréville (NED)
79 ZAGORNIK Lucas 2003 M GER FSC Jena (GER)
80 KUBA Vencel 2003 M HUN
81 KULSKI Karol 2003 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
82 IVANCSICS Ambrus 2003 M HUN Torekves (HUN)
82 RUGE Arthus 2003 M GER FSC Jena (GER)
84 MAURIS Sebastians 2004 M LAT Florete (LAT)
85 LECOUR Iven 2003 M GER FC Tauberbischofsheim (GER)
86 KANIA Dominik 2004 M POL Wroclawianie (POL)
87 ROSZBECK Bruno 2003 M SVK KS Samorin (SVK)
88 MACH Oskar 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
88 BRIGGS Jamie 2003 M GBR Crawley Sword Club (GBR)
90 WOZNIAK Igor 2004 M POL AZS AWF Poznan (POL)
91 ENGFER Friedrich 2004 M GER FG Schwerin (GER)
92 BARBIER Arthur 2003 M FRA ECULLY (FRA)
93 FOURNIER Jean Marcel 2003 M FRA ECULLY (FRA)
94 BAUMANN Noah 2003 M GER Darmstädter FC (GER)
95 BALLA Nikita 2003 M LAT Asmens (LAT)
96 KWIATKOWSKI Mateusz 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
97 BRABANSKI Karol 2003 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
98 DOWNAR Wiktor 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
99 MACHETANZ Jasper 2003 M GER Dresdener FC (GER)
100 SLEZAK Martin 2003 M CZE Sokol Brno (CZE)
101 GYÖRGY Bendeguz 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
102 MAJEWSKI Blazej 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
103 SCHMITZ-HÜBSCH Gregor 2003 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
104 SUCHODOLSKI Wojciech 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
105 CHMIELEWSKI Ryszard 2003 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
106 REHDA Felix 2003 M GER FG Schwerin (GER)
107 IONITA Luca 2003 M ROU ACS Balestra BUCURESTI (ROU)
108 PANDER Tymoteusz 2003 M POL Wroclawianie (POL)
109 NERLING Hannes 2003 M GER SC Berlin (GER)
110 DONAGHUE Joe 2003 M GBR
111 DROZDOVS Daniels 2003 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
112 SACHARCZUK Bartosz 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
113 TAKLE Douglas 2004 M GBR St.Georges Weybridge (GBR)
114 THORBEK Julius Manz 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
115 NIZIO Bartlomiej 2003 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
116 SACHEE Hassan 2003 M GBR
117 ROGACKI Piotr 2004 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
118 KARLSEN Jonas 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
119 PERSHKO Fedir 2003 M UKR Dynamo Kiew (UKR)
120 HARMS Tyler 2004 M GER SC Berlin (GER)
121 SZUMODALSKY Emil 2003 M GER FSC Jena (GER)
122 VOBORIL Martin 2003 M CZE
123 HUCKLE Benjamin 2004 M GBR Crawley Sword Club (GBR)
124 CHRAMOSTA Tomas 2004 M CZE
125 SREBNIAK Tomasz 2003 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
126 OLSZEWSKI Mikolaj 2004 M POL Budowlani Torun (POL)
127 FAßMANN Moritz 2003 M GER FC Schkeuditz (GER)
128 GRUFIK Michal 2003 M CZE
129 BAAR Laurin 2004 M GER OSC Potsdam (GER)
130 BOVICHEV Andrey 2004 M RUS
130 LANGA Emil 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
132 FIRCH Pawel 2003 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
133 MAKK Balazs 2004 M HUN Torekves (HUN)
134 KORZENIEWSKI Stanisław 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
135 SLOMINSKI Kacper 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
136 PIOSIK Dawid 2004 M POL IKS Leszno (POL)
136 NAPIERALSKI Marcin 2003 M POL AZS AWF Poznan (POL)
138 PAZOŁA Wiktor 2003 M POL IKS Leszno (POL)
139 HUMIENNY Stanislaw 2003 M POL
140 RABL Martin 2004 M CZE Sokol Brno (CZE)
141 LEWICKI Tymon 2004 M POL D'Artagnan Ursynow (POL)
142 GERLACH Hannes 2003 M GER FSC Jena (GER)
143 ONDRUSEK Martin 2003 M CZE KS SK Zlin (CZE)
144 NEUBAUER Aaron 2003 M GER FSC Jena (GER)
145 STOLTE Quinn 2004 M GER FC Berlin Südwest (GER)
145 PAPP Medard 2004 M HUN
147 GROBINSCH Juris 2003 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
147 GERIS Vojtech 2004 M CZE
149 ZELTISEVS Matvejs 2004 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
150 HÖCKE Wilhelm 2004 M GER FC Leipzig (GER)
151 CIGANEK Jan 2004 M CZE Serm Ostrava (CZE)
152 PELSZYK Szymon 2003 M POL IKS Leszno (POL)
153 NOWAK Hannes 2003 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
154 CULKIN Alexander 2004 M GBR
155 WILKE Oskar 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
156 LESZYNSKI Karol 2004 M POL
157 SLOTALA Kacper 2003 M POL
157 STRUPISS Rudolfs 2003 M LAT
159 BRINKMANN Ole 2003 M GER FC Greifswald (GER)
160 MATUSEWICZ Kamil 2003 M POL AZS AWF Poznan (POL)
161 APPELGREN Anthon 2003 M FRA ECULLY (FRA)
162 SCHWENDNER Kamil 2004 M POL Wroclawianie (POL)
163 BEM Antoni 2004 M POL AZS AWF Poznan (POL)
164 TAGGART Alexander 2003 M GBR
165 LIS Igor 2004 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
165 MARTINKEVICS Daniels 2004 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
165 BRYNE Marcel 2004 M GBR Fighting Fit FC (GBR)
165 HROMADKA Petr 2003 M CZE
169 NAGY Adam 2003 M SVK KS Samorin (SVK)
169 BEAMISH Eddie 2004 M GBR WFFC (GBR)
171 RAITHEL Theo 2004 M GER FC Schkeuditz (GER)
172 LOPATNIUK Krzysztof 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
173 ANDRESEN WEYHRETER Philip Elias 2004 M DEN Trekanten København (DEN)
174 PENICKA Ladislav 2003 M CZE
175 KONICZEK Kacper 2004 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
175 YANKOVYCH Mykyta 2003 M UKR KIEW (UKR)
177 LOKAJ Jedrzej 2004 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
178 EBERT Ferdinand 2003 M GER TV Markkleeberg (GER)
179 HOLEMY Vojtech 2004 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
180 WALLIS Luigi 2004 M GBR Fighting Fit FC (GBR)
181 STENCEL Vit 2003 M CZE Serm Ostrava (CZE)
181 KUCEBA Nikita 2004 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
183 WASCINSKI Tobiasz 2004 M POL IKS Leszno (POL)
184 HUSAINOVS Zans 2003 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
185 KULINYCH Vladislav 2004 M RUS
186 CHABANEST Artem 2004 M RUS FORT FC St. Petersburg (RUS)
187 WODZINSKI Adrian 2003 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
188 KAULAKANS Krisjanis 2003 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
189 SCHELER Moritz 2004 M GER FSC Jena (GER)
189 VARDANJAN Aram 2004 M LAT Asmens (LAT)
191 PRUZEK Rafael 2004 M SVK KS Samorin (SVK)
192 CARMICHAEL James 2003 M GBR Fence Like An Olympian (GBR)
192 HUDYMAC Michal 2004 M CZE TJ Slezan Opava (CZE)
194 LOTYCZ Jan 2003 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
195 MOC Filip 2004 M CZE
196 DOYSCHER Vincent 2003 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
196 MARWITZ Piotr 2003 M POL UKS Riposta Olsztyn (POL)
198 ENGELMANN Benjamin 2004 M GER Dresdener FC (GER)
199 MARKIEWICZ Adrian 2003 M POL Wroclawianie (POL)
199 SPULIS Arvids 2003 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
201 GRON Mikolaj 2004 M POL IKS Leszno (POL)
202 NAPIERALA Marcin 2003 M POL Wroclawianie (POL)
203 WESOLOWSKI Jakub 2004 M POL UKS Riposta Olsztyn (POL)
204 KORSELT Tomas 2004 M CZE Serm Liberec (CZE)
204 KOLAR Vladimir 2003 M CZE