Back to list

Results

Cadet Circuit
POL Warszawa
February 6, 2016 - February 7, 2016

Foil Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 GIACON Daniel 2000 M NED SC Amsterdam (NED)
2 CZARTORYJSKI Szymon 1999 M POL Wroclawianie (POL)
3 EGYENES PORSOK Henrik 1999 M SVK KS Samorin (SVK)
3 DOLZYCKI Jakub 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
5 LASAK Ondrej 1999 M CZE Serm Ostrava (CZE)
6 CIERLUK Jakub 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
7 MARROQUIN Diego 1999 M MEX
8 GOC Bartosz 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
9 JURKIEWICZ Jan 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
10 SMREKAR Leo 2000 M CRO MK Rapir (CRO)
11 SPLIT Olivier 1999 M NED SC Noord (NED)
12 ZOONS Edo 1999 M NED SC Amsterdam (NED)
13 DEMBA Ilja 1999 M LAT Rigas 3. BJSS (LAT)
14 PETUHOVS Vladislavs 2002 M LAT Florete (LAT)
15 CHTIOUI Michal 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
16 BOROWIEC Piotr 1999 M POL Akademia Integracji (POL)
17 IZYCKI Filip 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
18 PODRALSKI Adam 2002 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
19 KATIRCI Berkay 2000 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
20 KONIG Robert 2000 M CZE Sokol Bystrice nad Pernstejnem (CZE)
21 BRZEZINSKI Jan 2001 M POL
22 BEM Maciej 2001 M POL AZS AWF Poznan (POL)
23 DOLZYCKI Mateusz 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
24 BEKBULAT Gorkem 1999 M TUR
25 SEYFRIED Kacper 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
26 OLBROMSKI Michal 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
27 ALLEGRA Emanuele 1999 M ITA
28 PERA Aleksander 1999 M POL AZS AWF Poznan (POL)
29 KASPRZYK Slawomir 1999 M POL Wroclawianie (POL)
30 DAVIDOVIC Domen 1999 M SLO SS Duel Tabor (SLO)
31 ZAKRZEWSKI Jan 2000 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
32 KOTHIERINGER Michael 2000 M GER KTF Luitpold München (GER)
33 BIALIAYEV Raman 2000 M BLR
33 BIALIAYEV Raman 2000 M BLR MSIT (BLR)
34 ARCHILEI Tommaso 2001 M MEX
35 MARTYNIAK Patryk 2000 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
36 BORATYN Filip 2000 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
37 MALCZYK Patryk 1999 M POL AZS AWF Poznan (POL)
38 MOZEJKO Mateusz 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
39 KOZIELEWSKI Kosma 2000 M POL UKS PM Syrena (POL)
40 SZCZYPINSKI Kacper 2001 M POL Wroclawianie (POL)
41 SKIDAN Ilya 1999 M BLR
42 BIEDRZYCKI Mateusz 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
43 ZIEGON Anton 1999 M GER KTF Luitpold München (GER)
44 ALEKSEJENKO Jegors 2002 M LAT Florete (LAT)
45 MLICKI Szymon 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
46 BOLAKOWSKI Mateusz 2001 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
47 STACHERA Wiktor 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
48 SOBOTKA Jakub 1999 M CZE USK Praha (CZE)
49 SZEWCZYK Michal 1999 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
50 KLIMEK Mateusz 2000 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
51 KAMAKGUN Asrin 2001 M TUR Istanbul Ferdi (TUR)
52 FREDRYCH Michal 2000 M POL AZS AWF Poznan (POL)
53 HAUPT Julius 2000 M GER PSV Weimar (GER)
54 HALADUDA Kacper 2002 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
55 SABIRAU Uladzislau 2001 M BLR MSIT (BLR)
56 FIJALKOWSKI Jedrzej 2000 M POL UKS PM Syrena (POL)
57 BOLDZILO Igor 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
58 LOBA Kamil 2000 M POL Budowlani Torun (POL)
59 KOGUC Filip 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
60 SWIERGOCKI Krzysztof 1999 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
61 ZUZANSKI Antoni 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
62 OLEKSY Michal 2000 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
63 CZAJA Franciszek 2001 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
64 CZERWINSKI Iwo 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
65 STOCHOWSKI Hubert 2000 M POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
66 PICHLACZ Szymon 2002 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
67 KRUZEWSKI Aleksander 2001 M POL IKS Warszawa (POL)
68 SIERADZAN Jakub 2000 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
69 DIJKSTRA Huib 2000 M NED s.v. Scaramouche (NED)
70 WISNIK Olaf 2002 M POL AZS AWF Poznan (POL)
71 CHREN Simon 2001 M CZE Bohemians Praha (CZE)
72 KASKOW Piotr 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
73 BOHDAN Bartosz 2003 M POL
74 KOTEK Jakub 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
75 SWIERZYNSKI Adam 2003 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
76 JANUSZEWSKI Kuba 2001 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
77 SZYMANSKI Hubert 2001 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
78 KRAJEWSKI Stanislaw 2001 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
79 SUROWIAK Teodor 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
80 CHMIELEWSKI Ryszard 2003 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
81 DABROWSKI Kacper 2001 M POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
82 SURMA Jakub 2003 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
83 LANGA Emil 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
84 MAJEWSKI Filip 2003 M POL NOSIR NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
85 TOMECZEK Kamil 2004 M POL UKS MDK-5 Bydgoszcz (POL)
86 SACHARCZUK Bartosz 2004 M POL UKS Atena Gdansk (POL)