Back to list

Results

Coupe Président de la ville
POL Warschau
October 21, 2000 - October 21, 2000

Epee Women's U20 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 TRZOPEK Katarzyna 1981 F USA
2 HEIDEMANN Britta 1982 F GER TSV Bayer 04 Leverkusen (GER)
3 SZASZ-KOVACS Emese 1982 F HUN VASAS Budapest (HUN)
3 KISKAPUSI Dora 1982 F ESP VCE-VA (ESP)
5 MARKOVIC Marijana 1982 F GER
6 DMOWSKA-ANDRZEJUK Danuta 1982 F POL
7 CYGAN Hanna 1982 F POL
8 OSYCZKA Patrycia 1981 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
9 DIOS Linda 1981 F HUN
10 MCGLADE Jasmine 1985 F USA
11 PIETRZAK Magdalena 1900 F POL
12 JOHNE Monika 1981 F POL
13 SZEKELY Anna 1981 F HUN
14 REVESZ Julianna 1983 F HUN BVSC BUDAPEST (HUN)
15 KALBARCZYK Karolina 1983 F POL
16 KISSNE SOOS Marta 1981 F HUN
17 CHRISTMANN Beate 1984 F GER FC Tauberbischofsheim (GER)
18 TEREBA-ZAWROTNIAK Beata 1981 F POL
19 GAJEWSKA Agata 1983 F POL
20 SZIVOS Kitty 1983 F HUN
21 GERCHIKOV Hana 1983 F ISR
22 RIMGAILAILE Ieva 1981 F LTU
23 BEREZA Malgorzata 1984 F POL
24 N KOLCZONAY Judit 1900 F HUN
25 ZUREK Anna 1982 F POL
26 FEDZIUNINA Yuliya 1982 F BLR
27 TEREBA Magdalena 1983 F POL
28 ZLINSKA Martina 1983 F CZE USK Praha (CZE)
29 KRASIKOVIENE Gryta 1982 F LTU
30 ZIELINSKA Dorota 1900 F POL
31 POZDZIAL Michalina 1984 F POL
32 MARKOWSKA Natalia 1985 F POL
33 STURM Nora 1981 F GER OFC Bonn (GER)
34 JACOBSON Raelyn 1984 F USA
35 KUMIET Agnienzka 1982 F POL
36 BUNCZYK Justyna 1900 F POL
37 SHKLAR Alexandra 1981 F ISR
38 POLAKOVICOVA Zuzana 1982 F CZE
39 SZOSTAK Magda 1900 F POL
40 BOJARSKA Karolina 1900 F POL
41 BURREY Jennifer 1983 F GER Osnabrücker SC (GER)
42 LEHRMANN Zsuzsa 1900 F HUN
43 DABROWSKA-MANDRELA Diana 1982 F POL
44 BECKER Felicitas 1982 F GER TS Göppingen (GER)
45 PIEKARSKA-TWARDOCHEL Magdalena 1986 F POL AZS AWF Warszawa (POL)
46 LOVISEK Judit 1984 F SVK Slavia UK Bratislava (SVK)
47 MICEKOVA Andrea 1982 F SVK Slavia UK Bratislava (SVK)
48 VALHOVA Kamila 1983 F CZE
48 POKORNY Barbara 1983 F AUT FUM Mödling (AUT)
50 RAWSKA Joanna 1985 F POL
50 WORONIECKA Dorota 1985 F POL
52 MACKIEWICZ Aleksandra 1900 F POL
53 KUCHARSKA Agata 1985 F POL
54 PETKEVICIENE Namida 1984 F LTU Gaja-Dvikova (LTU)
55 N NAJLEPSZA Malgorzata 1985 F POL
57 N CHIN Meredith 1982 F USA
58 N STEFFLOVA Tereza 1983 F CZE USK Praha (CZE)
59 N SCHNORREROVA Lucia 1986 F SVK
60 SAGLAM Loris 1981 F GER TS Göppingen (GER)
61 N SABAT Marta 1900 F POL
62 N LAUERMANNOVA Anna 1982 F CZE
62 N HIDVEGI Georgina 1982 F HUN
64 N MUSZALA Klaudia 1900 F POL
65 N EICHLER Joanna 1981 F POL KKS Krakow (POL)
66 N EIGNEROVA Barbara 1981 F CZE
66 N KIAS Beata 1900 F POL
67 N LAMPKOWSKA Katarzyna 1986 F POL
68 N TURANOVA Kristina 1984 F SVK Akademia sermu (SVK)