Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
June 9, 2022 - June 13, 2022

Epee Men's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N ESIOVWA-THOMPSON Oghenegaren 2009 M GBR
2 N LACHMAN Mordechai Milu 2009 M ISR
3 N POPA Stefan 2009 M ROU
3 N WROBLEWSKI Maciej 2010 M POL
5 N WOZNIAK Mateusz 2009 M POL
6 N ARTSYSHEVSKYY Oleksa 2009 M UKR
7 N KOZAK Igor 2009 M POL
8 N VAN RENTERGHEM Lars 2009 M BEL SC Latem-Deurle (BEL)
9 N COHEN Nataniel 2009 M ISR
10 N FOLTYN Patrik 2009 M CZE
11 N ŻYGADŁO Jakub 2009 M POL
12 N GOLACH Franciszek 2009 M POL
13 N BUHAI Sava 2010 M POL
14 N PONČÁK Matej 2009 M SVK
15 N KVICERA Vladimir 2010 M CZE
16 N KOCH Franz 2010 M GER Dresdener FC (GER)
17 N AVERIN Yehor 2009 M UKR
18 N MIKODA Krystian 2009 M POL
19 N KARBAN David 2009 M CZE
20 N MASLOWSKI Dominik 2010 M POL
21 N FIAČAN Tomas 2009 M SVK
22 N CHARMATSKI Eitan Efraim 2009 M ISR
23 N HURSEVER Timur 2010 M GBR
24 N ROMANIK Miłosz 2009 M POL
25 N VANEK Tomas 2009 M CZE
26 N LEIBOVICH Barak 2010 M ISR
27 N MORENO Rafael 2010 M CZE
28 N ŘEZANKA Ota 2009 M CZE
29 N PALCINSKAS Algirdas 2010 M LTU
30 N BILYANSKYI Maksym 2009 M UKR
31 N DOBÁN Zsombor 2010 M HUN
32 N HROMADKA Vojtech 2009 M CZE
33 N BEKERMAN Milosz 2009 M GBR
34 N KASZKUR Leon 2009 M POL
35 N PAVLICEK Stepan 2009 M CZE
36 N POPA Mihai 2010 M ROU ASCS ENGARDE BUCURESTI (ROU)
37 N KUSKA Maciej 2010 M POL
38 N XIAO Matt 2010 M USA
39 N JACOBSON Arad 2010 M ISR
40 N NGOKA Solu 2010 M GBR
41 N SIWEK Marcel 2010 M POL PKSzerm Warszawa (POL)
42 N OLEKSIEWICZ Błażej 2009 M POL
43 N MICHEK Jakub 2009 M CZE
44 N KAPINOS Witold 2009 M POL
45 N SZCZEGIELNIAK Patryk 2010 M POL
46 N ZIV Adam 2009 M ISR
47 N BESAHA Michał 2010 M POL
48 N OLBRYCHOWSKI Franciszek 2009 M POL
49 N SZARECKI Dawid 2009 M POL
50 N PUKOWIEC Dominik 2009 M POL
51 N GRZEGORCZYK Leon 2010 M POL
52 N TRILLITZSCH Stanislavs Marceli 2009 M GER TV Markkleeberg (GER)
53 N CELEJ Ignacy 2010 M POL
54 N BAIERL Teodor 2009 M CZE
54 N UNAL Yanki 2010 M TUR
56 N HLUCHÝ Filip 2009 M SVK
57 N ZBRÁNEK František 2009 M CZE
58 N HARRINGTON Luke 2010 M GBR
59 N GAJDOŠ Matyáš 2009 M CZE
60 N NAWROCKI-NOWAK Aleks 2009 M POL
61 N OFER Amitay 2009 M ISR
62 N DĄBROWA Aleksander 2010 M POL
63 N CIEŚLIK Józef 2010 M POL
64 N TOLOCH Otakar 2009 M CZE
65 N VRABLIK Milan 2009 M CZE
66 N LUSZCZEK Kornel 2009 M POL
67 N JOHNE Aleksander 2010 M POL
68 N MINARTOWICZ Sebastian 2009 M POL
69 N KUBS Denis 2009 M CZE
70 N ZYCH Mikołaj 2010 M POL
71 N SYTY Mikołaj 2010 M POL
72 N RYSZKA Bartosz 2009 M POL
73 N PALEČEK David 2009 M CZE
74 N SZABO Alexander 2010 M POL
74 N MODRZEJEWSKI Stanisław 2009 M POL
76 N WATELET Jean 2010 M BEL SC Latem-Deurle (BEL)
77 N KLIMASZEWSKI Marcin 2010 M POL
78 N 1st round STOŠKUS Modestas 2010 M LTU
79 N 1st round URBISZ Bruno 2010 M POL
80 N 1st round MIELCZAREK Kacper 2010 M POL
81 N 1st round VSETECKA Jiri 2009 M CZE
81 N 1st round UMIASTOWSKI Fabian 2009 M POL
83 N 1st round STARBA Karol 2009 M POL
84 N 1st round SEKOWSKI Christopher 2009 M CZE
85 N 1st round SEEMANN Paweł 2010 M POL
86 N 1st round HOMECKI Marek 2010 M POL
87 N 1st round BURDZIK Dawid 2010 M POL
88 N 1st round KWIATEK Leon 2010 M POL
89 N 1st round BODZIAK Leon 2009 M POL
90 N 1st round DMYTRYSHYN Dmytro 2009 M UKR
91 N 1st round PIELACH Michał 2009 M POL
91 N 1st round MITRACHE David 2010 M GBR
93 N 1st round BERNAT Wiktor 2009 M POL
94 N 1st round OCHMAN Krzysztof 2010 M POL
95 N 1st round VISOCKIS Vakaris 2010 M LTU
96 N 1st round SIERADZKI Michał 2010 M POL
97 N 1st round BOLCEK Dominik 2009 M CZE
98 N 1st round SZUMILOWSKI Antoni 2010 M POL
99 N 1st round HEATH Lucas 2010 M GBR Camden Fencing Club (GBR)
100 N 1st round HEJNA Leon 2009 M POL
101 N 1st round GIEMZA Franciszek 2009 M POL
102 N 1st round JABLONECKI Maciej 2009 M POL
103 N 1st round HERGET Ondřej 2010 M CZE
104 N 1st round JANSA Matyas 2009 M CZE
105 N 1st round TYMOREK Aleksander 2010 M POL
105 N 1st round MIGUŁA Oliwier 2010 M POL
105 N 1st round ŚMIEJA Lukasz 2010 M POL
108 N 1st round MAZURKIEWICZ Antoni 2010 M POL
109 N 1st round ŁEMPICKI Olaf 2009 M POL
109 N 1st round SZOPIŃSKI Aleksander 2010 M POL