Back to list

Results

Cadet Circuit
TUR Istanbul
November 10, 2018 - November 11, 2018

Sabre Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N STAN Cosmin 2003 M ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
2 N SAHLAN Bilgehan 2003 M TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
3 N RAIKIN Dimitar 2002 M BUL
3 N STOYCHEV Todor 2003 M BUL Svechnikov (BUL)
5 N KRAJNC Peter 2003 M SLO SAB Kamnik (SLO)
6 N NITU Radu 2004 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
7 N SOVAR Marco 2004 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
8 N ISLIER Ugur 2002 M TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
9 N KALENDER Muhammed Furkan 2003 M TUR Bekir Yilmaz GSK (TUR)
10 N CIFTCI Emirhan 2002 M TUR Kastamonu Eskrim SK (TUR)
11 N DINCA Elton 2002 M ROU CS RIPOSTA (ROU)
12 N KUCHERENKO Rostyslav 2004 M UKR Musketeer Odessa (UKR)
13 N EGEMEN Kopmaz 2003 M TUR
14 N USEN Hamza Yigit 2003 M TUR
15 N MIHNEA Andrei 2003 M ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
16 N DRAGOMIR Eduard 2003 M ROU CSS Slobozia (ROU)
17 N IACOB Paul 2004 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
18 N COJOCARU Mario 2003 M ROU CSA Steaua Bucuresti (ROU)
19 N DUTU Ionut 2004 M ROU ACS DUEL BUCURESTI (ROU)
20 N BACAK Erkan Isik 2004 M TUR Bursa Ferdi (TUR)
21 N ASIK Murat Sarp 2004 M TUR Bursa Ferdi (TUR)
22 N CAGLAYAN Kerem 2005 M TUR
23 N PADURE Andrei 2002 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
24 N PAR Sinan 2004 M TUR PARAT RIPOST SK (TUR)
25 N ASLAN Tolga 2005 M TUR
26 N TAFLAN Ahmet Turgut 2003 M TUR Visnelik Tenis Eskrim SK (TUR)
27 N OZGEN Deniz Ali 2002 M TUR PARAT RIPOST SK (TUR)
28 N DINC Efe 2004 M TUR Bursa Ferdi (TUR)
29 N YONTAN Ahmet Ertugrul Efe 2003 M TUR
30 N YALDIZBAS Ali Sami 2002 M TUR
31 N LOPEZ PLA Adria 2002 M ESP EHB-B (ESP)
32 N KUMUK Kuzey 2004 M TUR
33 N GROSU Cristian 2002 M ROU CSS Unirea Iasi (ROU)
34 N SEVAL Koray 2004 M TUR
35 N TIPISCA Razvan 2003 M ROU CSM IASI (ROU)
36 N COCIS Tudor 2002 M ROU CS Dinamo Bucuresti (ROU)
37 N SIMAV Orhun Erke 2003 M TUR
38 N ISIK Gencer 2005 M TUR
39 N ZLATEV Velizar 2002 M BUL
39 N CALERO Jose 2003 M ESP
41 N CULHACI Arda 2003 M TUR
42 N KOSKDERE Yagiz 2003 M TUR
43 N MESCIOGLU Ismail Kerem 2003 M TUR
44 N ERSOY Emre 2003 M TUR
45 N KORKUT Mehmet Kuzey 2004 M TUR
46 N LEPADATESCU Daniel 2002 M ROU CSS Slobozia (ROU)
47 N GULSEN Mustafa Enes 2002 M TUR
48 N HUSEYNLI Magsud 2004 M AZE
49 N ONTURKLER Resul Emre 2002 M TUR
50 N OLANGUA Asier 2004 M ESP
51 N BURAK EFE Emiroglu 2005 M TUR
52 N SIPOLA Elmeri 2002 M FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto (FIN)
53 N AKBAROV Murad 2004 M AZE
54 N MAMMADOV Saleh 2004 M AZE
55 N ASENSIO Marco 2003 M ESP
56 N ASLAN Eren 2009 M TUR
57 N OZEROL Hakan Ege 2004 M TUR
58 N OZTURK Alkim 2005 M TUR
59 N BICIOGLU Ismail Tuna 2006 M TUR
60 N CIMO Bertug 2004 M TUR
61 N TEMEL Ahmet 2004 M TUR
62 N ADIYAMAN Tuna 2004 M TUR Duzbag SK (TUR)
63 N ATABEK Kuzey 2004 M TUR
63 N SILFVERBERG Leevi 2002 M FIN Säiläklubi (FIN)
65 N 1st round MAMUNLUOGLU Turker 2005 M TUR
66 N 1st round KASABOGLU Erkan 2002 M TUR
67 N 1st round KANDEMIR Erkut 2003 M TUR
68 N 1st round YILDIRIM Elburus Uras 2004 M TUR
69 N 1st round EFE Alpay 2003 M TUR
70 N 1st round FILEV Viktor 2004 M BUL Svechnikov (BUL)
71 N 1st round DINCSOY Mehmet Yigit 2004 M TUR
72 N 1st round MUTLU Tuna 2004 M TUR
73 N 1st round YILMAZER Mikail Onat 2006 M TUR
74 N 1st round SENER Melih 2005 M TUR
75 N 1st round TAS Sarp Cankat 2003 M TUR
76 N 1st round YORUK Sefa 2004 M TUR
77 N 1st round ZEYNALLI Nurlan 2006 M AZE
78 N 1st round KORKMAZ Aybars Gunkut 2003 M TUR
A 1st round LEPADATESCU Liviu 2002 M ROU CSS Slobozia (ROU)