Back to list

Results

Cadet Circuit
RUS Moscow
October 20, 2018 - October 21, 2018

Sabre Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N NASONOV Dmitriy 2003 M RUS
2 N SANS Oscar 2002 M FRA TARBES ATE (FRA)
3 N POGU Antoine 2002 M FRA TARBES ATE (FRA)
3 N TEREKHOV Artem 2002 M RUS
5 N SOMOV Sergey 2003 M RUS
6 N KISIN Nikita 2003 M RUS
7 N TSYPIN Ivan 2004 M RUS
8 N GLYGALO Nikita 2002 M RUS
9 N ZIBAREV Alexey 2002 M RUS
10 N DEZHNEV Maksim 2003 M RUS
11 N ALEKSEYCHUK Sergey 2002 M RUS
12 N SULTANOV Artem 2002 M RUS
13 N TRILLER Valeriy 2002 M RUS
14 N KASHAPOV Nikita 2002 M RUS
15 N ALPAIDZE Mikhail 2002 M GEO
16 N GOLOVKOV Andrei 2003 M RUS
17 N GVADZABIA Georgiy 2003 M RUS
18 N ZEMIANKEVICH Edgar 2002 M RUS
19 N KAZHANEUSKI Yauheni 2003 M BLR
20 N MAKAROV Dmitrii 2003 M RUS
21 N KOVAL Stepan 2003 M BLR
22 N APAKOV Artur 2002 M RUS
23 N ORIN Fedor 2002 M RUS
24 N MEDVEDEV Ivan 2003 M RUS
25 N ZAKIROV Razil 2002 M RUS
26 N KOVALEV Egor 2003 M RUS
27 N CHAPLYGIN Ivan 2002 M RUS
28 N NOVIKOV Danila 2002 M RUS
29 N MANIN Lev 2003 M RUS
30 N ERSHOV Semen 2002 M RUS
31 N KLUBKOV Mikhail 2002 M RUS
32 N VASTIANOV Vladimir 2003 M RUS
33 N VASILIEV Kirill 1995 M RUS
34 N SEDOV Ivan 2002 M RUS
35 N MAKSIMOV Artem 2002 M RUS
36 N PROKHOROV Miron 2003 M RUS
37 N TOMILOV Gleb 2003 M RUS
38 N BUKAREV Oleg 2003 M KAZ
39 N GEORGIEVSKIY Anton 2002 M RUS
40 N POPRAVKO Savva 2004 M RUS
41 N SERANOV Anton 2003 M RUS
42 N CUSTINE Jeremy 2003 M FRA
43 N NOVIKOV Egor 2003 M RUS
44 N SUKHANOV Kirill 2004 M RUS
45 N Round SPITSYN Nikolai 2003 M RUS
46 N Round MAKAROV Aleksandr 2002 M RUS
47 N Round HRYNKEVICH Mikita 2002 M BLR
48 N Round SINEV Daniil 2004 M RUS
49 N Round ALIEV Danil 2003 M RUS
50 N Round LOSEV Sergey 2002 M RUS
51 N Round NEUCHESOV Aleksandr 2003 M RUS
52 N Round ISAEV Yuriy 2003 M RUS
53 N Round SERZHAN Madi 2002 M KAZ
54 N Round AIMALETDINOV Rustam 2003 M RUS
55 N Round KUPRYIANAU Ruslan 2003 M BLR SCAF RB (BLR)
56 A Round BRUER Georgiy 2004 M RUS
57 N 1st round PARFENOV Matvej 2003 M RUS
58 N 1st round VAGANOV Matvey 2002 M RUS
59 N 1st round SAMOKHVALOV Gleb 2003 M RUS
60 N 1st round VALENTA Alexandr 2002 M RUS
61 N 1st round CHUPIN Konstantin 2002 M RUS
62 N 1st round PADABED Mikita 2003 M BLR Minsk Trade Unions (BLR)
63 N 1st round GAVRILIN Rostislav 2003 M RUS
64 N 1st round PLOTNIKOV Aleksei 2002 M RUS
65 N 1st round SAZONOV Alexander 2003 M RUS
66 N 1st round PRAKOPIK Mikhail 2003 M BLR
67 N 1st round BOLOTNIKOV Mikhail 2003 M RUS
67 N 1st round UMEROV Emil 2003 M RUS
69 N 1st round ABZHAL Bexultan 2004 M KAZ
70 N 1st round PATAPNIOU Maksim 2003 M BLR