Back to list

Results

19. President of Konin City’s Cup Sabre Tournament
POL Konin
September 15, 2018 - September 16, 2018

Sabre Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N GLANC Sebastian 2002 M POL
2 N GALECKI Rafal 2002 M POL AZS AWF Warszawa (POL)
3 N HRYCIUK Szymon 2002 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
3 N SCHAAFSMA Bote 2002 M NED SC Amsterdam (NED)
5 N KOVAL Stepan 2003 M BLR
6 N ROSHCHIN Maksym 2004 M UKR Nikolaev (UKR)
7 N HAISIN Ivan 2004 M UKR Musketeer Odessa (UKR)
8 N PELINSKI Oskar 2002 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
9 N HRYNKEVICH Mikita 2002 M BLR
10 N BONDAR Samuel 2003 M GER PSV Rostock (GER)
11 N HUMEN Vasyl 2002 M UKR KIEW (UKR)
12 N BERTOLA Pietro 2002 M ITA
13 N KURVERS Lester 2002 M BEL Confrerie Gent (BEL)
14 N VANNIEUWENBORGH Gijs 2003 M BEL SC Parcival Leuven (BEL)
15 N BARANTSOV Ilia 2002 M UKR
16 N SHOSTAK Fedir 2002 M UKR KIEW (UKR)
17 N KRAJNC Peter 2003 M SLO SAB Kamnik (SLO)
18 N PROSSÉ Nand 2004 M BEL Sabre Noir (BEL)
19 N KUSAK Filip 2003 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
20 N KAJOR Krzysztof 2003 M POL Palac Mlodziezy Katowice (POL)
21 N SEMENOV Yehor 2003 M UKR KIEW (UKR)
22 N SIKORSKI Kamil 2003 M POL KKSz Konin (POL)
23 N NEUHÄUSER Marc 2004 M GER TV Wetzlar (GER)
24 N DZIUBA Viacheslav 2003 M UKR
25 N SHOSTAK Dmytro 2002 M UKR KIEW (UKR)
26 N GONZALEZ DIAZ Javier 2002 M ESP CEB-M (ESP)
27 N KUZMICEVS Genrihs 2002 M LAT Salvo (LAT)
28 N SEMENOV Maksym 2003 M UKR Musketeer Odessa (UKR)
29 N DZIERNIEJKO Jakub 2003 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
30 N JEDWABNY Gracjan 2002 M POL
31 N TSIARESHCHANKA Aliaksei 2004 M BLR
32 N PADABED Mikita 2003 M BLR Minsk Trade Unions (BLR)
33 N KAZHANEUSKI Yauheni 2003 M BLR
34 N STASIAK Olaf 2002 M POL KKSz Konin (POL)
35 N BISTROVS Andrej 2004 M LAT Salvo (LAT)
36 N NOWINOWSKI Kacper 2003 M POL KKSz Konin (POL)
37 N RUSZCZYK Bartosz 2002 M POL Dragon Lodz (POL)
38 N REBICEK Krystof 2003 M CZE SK Houstka (CZE)
39 N KUPRYIANAU Ruslan 2003 M BLR SCAF RB (BLR)
40 N KOLOBAIEV Dmitrii 2005 M UKR Netishyn (UKR)
41 N KUCHERENKO Rostyslav 2004 M UKR Musketeer Odessa (UKR)
42 N ADAMUS Maciej 2003 M POL Akademia Integracji (POL)
43 N DUBOW Bartosz 2002 M POL Akademia Integracji (POL)
44 N JAREK Gabriel 2003 M POL
45 N YAILENKO Mykyta 2005 M UKR
46 N KOPEC Dawid 2002 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
47 N CZARNIECKI Lukasz 2003 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
48 N KUSAK Oskar 2005 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
49 N KOTLAN Petr 2002 M CZE SK Houstka (CZE)
50 N SLASTIN Andrii 2005 M UKR KIEW (UKR)
51 N BRONISZEWSKI Marcel 2004 M POL UKS Viktor Warszawa (POL)
52 N TERZI Tymur 2004 M UKR Musketeer Odessa (UKR)
53 N WASILEWSKI Stanislaw 2004 M POL
54 N GONZALEZ DIAZ Pablo 2002 M ESP CEB-M (ESP)
55 N KOZANECKI Tymon 2002 M POL Dragon Lodz (POL)
56 N ZELENSKYI Illia 2004 M UKR
57 N SADOWSKI Juliusz 2002 M POL UKS 13 Bialystok (POL)
58 N PRAKOPIK Mikhail 2003 M BLR
59 N LYULIN Vsevolod 2002 M UKR
60 N SYKULSKI Wiktor 2002 M POL Dragon Lodz (POL)
61 N HADJ BACHIR Sofien 2003 M POL KKSz Konin (POL)
62 N PATAPNIOU Maksim 2003 M BLR
63 N LAGUNA Juan 2003 M ESP
64 N HRYHORUK Oleksandr 2003 M UKR
65 N Round NOWAK Adrian 2002 M POL Zaglebiowski Klub Szerm (POL)
66 N Round STASIAK Mateusz 2003 M POL KKSz Konin (POL)
67 N Round ROZVAZHAIEV Alejandro 2003 M UKR Nikolaev (UKR)
68 N Round DROZDZEWICZ Czarek 2003 M POL
69 N Round DENKIEWICZ Benedykt 2006 M POL
70 A Round RYCHTA Krzysztof 2002 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
71 N 1st round KOHOUTEK Jakub 2003 M CZE SK Houstka (CZE)
72 N 1st round KOZLOWSKI Piotr 2003 M POL UKS HAJDUCZEK OLSZTYN (POL)
73 N 1st round SZYBALSKI Oskar 2004 M POL Akademia Integracji (POL)
74 N 1st round ROSLON Bartosz 2004 M POL
75 N 1st round STOLIARCHUK Glib 2004 M UKR KIEW (UKR)
76 N 1st round SILBERT Pawel 2003 M POL
77 N 1st round PIGULA Jan 2003 M POL KKSz Konin (POL)
77 N 1st round ZHEBEL Yehor 2007 M UKR