Back to list

Results

Challenge Wratislavia
POL Wroclaw
June 17, 2021 - June 21, 2021

Foil Men's U13 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N BAN Sebestyen 2008 M HUN
2 N BIENKOWSKI Aleksander 2008 M POL UKS 35 Bielawy Torun (POL)
3 N SEIFFERT Georgi 2008 M GER FG Rotation Berlin (GER)
3 N MAZUR Maciej 2008 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
5 N ROZMUS Jakub 2008 M SVK KS Samorin (SVK)
6 N KAVECKY Max 2008 M CZE
7 N NAROLEWSKI Jakub 2008 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
8 N SOWA Jan 2008 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
9 N AMBRUS Bence 2008 M SVK KS Samorin (SVK)
10 N WILIŃSKI Julian 2008 M POL
11 N BAK Aleksander 2009 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
12 N ZIELINSKI Konstanty 2008 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
13 N SAWICKI Patryk 2008 M POL UKS 35 Bielawy Torun (POL)
14 N TRESTYANSZKI Denis 2008 M SVK
15 N WOROPAY-HORDZIEJEWICZ Lubomir 2008 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
16 N BUKOR Gabriel 2008 M SVK
17 N TSAKUNOV Matvey 2008 M CYP Limassol FC (CYP)
18 N TRUSZCZYNSKI Dominik 2008 M POL UKS 35 Bielawy Torun (POL)
19 N NIESZCZERZEWSKI Eryk 2008 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
20 N GLUSZAK Szymon 2009 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
21 N NEUMANN Franciszek 2009 M POL Polonia Leszno (POL)
22 N MARCZYK Grzegorz 2008 M POL Wroclawianie (POL)
23 N JESZTL Merse 2009 M HUN
24 N LACKO Mate 2009 M HUN
25 N KANTAR Kosta 2008 M SRB
25 N POKORSKI Franciszek 2009 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
27 N ZOK Bartosz 2008 M POL Polonia Leszno (POL)
28 N MACIEJEWSKI Tomasz 2008 M POL Budowlani Torun (POL)
29 N BERGMANN Dominik 2008 M GER Dresdener FC (GER)
30 N MERLIOT-ALMÁSSY Mátyás 2009 M HUN
31 N PETRI Daniel 2008 M GER TB Burgsteinfurt (GER)
32 N KOSTROWSKI Nikodem 2009 M POL
33 N TORZYNSKI Bartosz 2009 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
34 N MOCEK Maksymilian 2009 M POL IKS Leszno (POL)
35 N SOSZYŃSKI Mikolaj 2009 M POL
36 N ZYGMUNT Krzysztof 2009 M POL UKS Atena Gdansk (POL)
37 N CIORDAS Mate 2008 M SVK
37 N KEDZIORA Jakub 2008 M POL IKS Leszno (POL)
39 N GÜNTHER Hannes 2009 M GER FC Oelsnitz (GER)
40 N JOHN Tim 2009 M GER Dresdener FC (GER)
41 N OPACH Piotr 2009 M POL
42 N KENDERESSY Dávid 2009 M SVK
43 N SZABO Ferenc 2008 M HUN BHSE BUDAPEST (HUN)
44 N DUDA Franciszek 2009 M POL
45 N MADALIŃSKI Maciej 2009 M POL
46 N SZYMPEL Tymoteusz 2009 M POL WKS Kolejarz Wroclaw (POL)
47 N URBANSKI Diego 2009 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
48 N HÜBNER Nils 2008 M GER FC Oelsnitz (GER)
49 N ZACHARIAS Ferdinand 2009 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
50 N DORN Patrick 2009 M POL
51 N 1st round BRETSCHNEIDER Emil 2008 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
52 N 1st round POCIEGIEL Patryk 2009 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
53 N 1st round STELMASZYK Igor 2009 M POL Polonia Leszno (POL)
54 N 1st round NASONOV Grigoriy 2009 M GBR
54 N 1st round KONIKOWSKI Grzegorz 2009 M POL MKS Kusy Szczecin (POL)
56 N 1st round PIOSIK Mikolaj 2008 M POL
57 N 1st round LUDWICZAK Antoni 2008 M POL Warta-Muszkieterowie Poznan (POL)
58 N 1st round SOWINSKI Kacper 2008 M POL
59 N 1st round WENDLAND Carl 2008 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
60 N 1st round SZEWCZYK Szymon 2009 M POL
61 N 1st round LANGOWSKI Jan 2009 M POL
62 N 1st round MACIANTOWICZ Bartlomiej 2008 M POL
63 N 1st round POHLACK Konrad Alexander 2008 M GER Fechtclub Radebeul (GER)
64 N 1st round MICHALSKI Aleksander 2009 M POL
65 N 1st round KIZIELEWICZ Michal 2008 M POL
66 N 1st round DONDAJEWSKI Stanislaw Leon 2009 M POL
67 N 1st round LOUWES Friedrich 2008 M GER Bremen 1860 Fechten (GER)
68 N 1st round KLEIN Karl 2008 M GER Fechtclub Radebeul (GER)