Back to list

Results

2021 Nordic Championships Epee Youth
FIN Espoo
October 23, 2021 - October 24, 2021

Epee Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N LAASIK Oliver 2005 M EST En Garde Haapsalu (EST)
2 N GERM Ingemar 2005 M EST En Garde Haapsalu (EST)
3 N DORONIN Nikita 2005 M EST SBSK Draakon (EST)
3 N MALVIK Aleksander 2005 M NOR Titan Fekteklubb (NOR)
5 N KRASIKOVAS Emilis 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
6 N POCSI Tomi 2006 M SWE DIF Stockholm (SWE)
7 N MURUMAA Mathias 2005 M EST Tallinna Mook (EST)
8 N RASIN Erik 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
9 N MEDISAUSKAS Matas 2005 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)
10 N HOLMEN Franz Philip Pap 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
11 N KUZNETSOV Daniil 2005 M EST Tallinna Mook (EST)
12 N VIIDIK Renar 2006 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
13 N WESTRING Theo 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
14 N GAILIS Archibalds 2006 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
15 N NORDTVEIT Didrik 2005 M NOR Stavanger FK (NOR)
16 N PISNENKO Oskar 2006 M EST En Garde Haapsalu (EST)
17 N MARKKULA Henri 2005 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
18 N OXHOLM WAGNER Alec 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
19 N BOUMEDIENNE Sami 2005 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
19 N ANISKO Nikita 2006 M LAT Daugavpils ISVS (LAT)
21 N POURMAND Liam 2005 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
22 N PETTERSSON Isac 2005 M SWE UF Uppsala (SWE)
23 N KOEMETS Karl Egert 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
24 N SOSNA Daniel 2005 M LTU Gintarine spaga (LTU)
25 N KOLESNIK Aleks 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
26 N ŠITIKOV Nikita 2005 M EST Tallinna Mook (EST)
27 N JÄRVI Kerkko 2007 M FIN Habda Helsinki (FIN)
28 N KUUSK Sebastian 2005 M EST Pohjakotkas (EST)
29 N FORSMAN Emil 2005 M SWE FKC Karlskrona (SWE)
30 N ZAMKOVOJS Daniils 2006 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
31 N ELG Elwin 2007 M SWE KFA Köping (SWE)
32 N RANTALA Einar 2005 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
33 N DU PLESSIS DE RICHELIEU Jakob 2005 M DEN Hellerup FK (DEN)
34 N REDLICH Tobias Anon 2005 M DEN Glostrup FK (DEN)
34 N PERSSON TÖRN Caspian 2005 M SWE YFK Ystad (SWE)
36 N JAHU Edvin 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
37 N FRIIS MADSEN Benjamin 2005 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
38 N VIK Martin Aleksander 2007 M NOR Njård Fekting (NOR)
39 N LISKMAN Edgard 2008 M EST Pohjakotkas (EST)
40 N KUZOVKOV Martin 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
41 N SÖNNERGREN Simon 2005 M SWE MF19 Malmö (SWE)
42 N IZERGIN Markus 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
43 N KOSKI Ilkka 2006 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
44 N VEIDEBAUM Karl-Oskar 2007 M EST Le Glaive (EST)
45 N HECKMANN Lucas 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
46 N HOLMBERG Albin 2006 M SWE LjFK Ljungby (SWE)
46 N SILDE Ken Keiro 2007 M EST En Garde Haapsalu (EST)
48 N BOLMSTRAND Viggo 2007 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
49 N KOLOMIJEC Kirill 2008 M EST SBSK Draakon (EST)
50 N JÄNTTI Jonas 2006 M FIN Kuopion Miekkailuseura (FIN)
51 N LAMBINEN Nikita 2008 M EST Tallinna Mook (EST)
52 N DE GROAT August 2006 M SWE FFF Stockholm (SWE)
52 N MÄENPÄÄ QUIÑONES Petri 2007 M FIN Habda Helsinki (FIN)
54 N VIIDIK Romet 2008 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
55 N EDELMANN Julius 2007 M NOR Bergens FK (NOR)
56 N FALL David 2006 M NOR Bygdø FK (NOR)
57 N DAHLSTRÖM Ludvig 2005 M SWE FFF Stockholm (SWE)
58 N ØISTAD Johannes 2007 M NOR Oslo FK (NOR)
59 N GRELA Marcus 2008 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
60 N KILJANDER Joel 2005 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
61 N VØLUND Jonas 2006 M DEN KFK Kalundborg (DEN)
62 N GRINKEVICS Luka 2007 M LAT BJSS Ridzene (LAT)
63 N KAETRI Georgi 2006 M EST IREM (EST)
64 N MOE LUMB Tristan 2005 M NOR Njård Fekting (NOR)
65 N OLSSON Edward 2006 M SWE LöFK Lidingö (SWE)
66 N KOZLOV Nikita 2007 M EST IREM (EST)
67 N PAHKALA Peik 2005 M FIN Habda Helsinki (FIN)
68 N BJÖRKMAN Aku 2006 M FIN Habda Helsinki (FIN)
69 N LAURÉN Linus 2005 M FIN Espoon Miekkailijat (FIN)
70 N KRAICIUNAS Mantas 2007 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)
71 N RADZEVICIUS Ignas 2007 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)
72 N ZELJKOVIC Filip 2007 M NOR Njård Fekting (NOR)
73 N PASKOVSKI Georgi 2008 M EST IREM (EST)
74 N PUHM Marek 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
75 N CHILD Nichlaes Steinicke 2006 M DEN Glostrup FK (DEN)
75 N RAUKTYS Rytis 2008 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)
77 N OLEKSEITSUK Arseni 2007 M EST Le Glaive (EST)
78 N PUHM Marko 2006 M EST Tallinna Mook (EST)
79 N ROVELSTAD Ivan 2006 M SWE UF Uppsala (SWE)
80 N AIGRO Charlton-Leonhard 2008 M EST Le Glaive (EST)
81 N ASSUM Felix 2007 M NOR Njård Fekting (NOR)
82 N HEGGEMSNES SIMONSEN Anders 2006 M NOR Njård Fekting (NOR)
83 N DJAGILEV Jevgeni 2008 M EST Tallinna Mook (EST)
84 N LISOVSKI Edgar 2008 M LTU Gintarine spaga (LTU)
85 N MELNIK Arseni 2007 M EST SBSK Draakon (EST)
85 N SIMKEVICIUS Benas 2007 M LTU Gaja-Dvikova (LTU)
87 N ALAALI Sami 2006 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
88 N NURMI Artturi 2005 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
89 N SVARTSJÖ Alvar 2006 M FIN Turun Miekkailijat (FIN)
90 N DANIELSEN Conrad Martin 2007 M NOR Oslo FK (NOR)
E AIGRO Airon Kindlus 2006 M EST Le Glaive (EST)