Back to list

Results

2018 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
GRE OAKA ΑΘΗΝΑ
June 16, 2018 - June 17, 2018

Foil Women's U13+U12 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 NASKARI Ariadni 2005 F GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
2 BOUZIKA Iliana-Daria 2006 F GRE M.ALEXANDROS KORDELIOU (GRE)
3 BALLOU Eleni 2006 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
3 KASSARA Eirini 2005 F GRE A.L.XIFASKIAS CHANION (GRE)
5 KETSETZI Georgia 2005 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
6 SFYRAKI Maria 2005 F GRE IRIDA (GRE)
7 TSEPETI Natalia 2005 F GRE A.L.XIFASKIAS CHANION (GRE)
8 GARYFALLOU Stavroula Myrsini 2006 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
9 BIZA Vasiliki 2006 F GRE IRIDA (GRE)
10 REPPA Christina 2006 F GRE M.ALEXANDROS KORDELIOU (GRE)
11 KOKKOSI STERGIOU Gavriella Konstantina 2006 F GRE P.A.O. ATHENS (GRE)
12 TARLATS Lena 2005 F GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
13 KAZAGLI Romylina-Nikoletta 2005 F GRE P.A.O. ATHENS (GRE)
14 ILIAKI Eirini 2005 F GRE A.L.XIFASKIAS CHANION (GRE)
15 TAGI Vasiliki-Olga 2007 F GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
16 TSAKALI Myrto 2007 F GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
17 ADAM Fedra-Panagiota 2005 F GRE A.O.X. EGALEO (GRE)
18 PILIOURA Anna 2007 F GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
19 KAVVADA Eleonora-Sylbain-Maria 2006 F GRE DAMOKLIS (GRE)
20 PAPANASTASATOU-GKOTSI Kyriaki 2006 F GRE ODYSSEAS HALANDRIOU (GRE)
21 AFOROZI Thomai 2006 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
22 PANTELIDOU Angeliki 2006 F GRE M.ALEXANDROS KORDELIOU (GRE)
23 KARELOU Anastasia Maria 2005 F GRE ACHAIKOS (GRE)
24 DASKALAKI Ekaterini 2006 F GRE A.L.XIFASKIAS CHANION (GRE)
25 ATHANASIOU Maria 2005 F GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
26 LOUKA Anastasia-Aristea 2007 F GRE DAMOKLIS (GRE)
27 KATSAROU Alexia 2007 F GRE IRIDA (GRE)
28 KOKKALIARI Christina 2005 F GRE O.X.GLYFADAS (GRE)
29 GIORETSIDOU Nikoleta 2005 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
30 TSAGKOULI Areti 2005 F GRE AKRITES (GRE)
31 GONIDI Anna 2006 F GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
32 VLACHODIMOU Eleni 2006 F GRE P.A.O. ATHENS (GRE)
33 1st round CHRISTOLOUKA Theofania 2006 F GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
34 1st round KERAMIDA Anna 2006 F GRE M.ALEXANDROS KORDELIOU (GRE)
34 1st round PROVATA Ekaterini 2007 F GRE DAMOKLIS (GRE)
36 1st round PAPANASTASIOU Eleni 2006 F GRE O.X.I.FLORINAS (GRE)
37 1st round ORFANIDI Dimitra 2007 F GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
38 1st round MARKAKI Stella 2007 F GRE A.X.I.A. ATHENS (GRE)
39 1st round SKYLAKOU Ioanna 2007 F GRE A.G. SYLLOGOS VYRONA (GRE)
40 1st round TSALIAGKOU Zoi 2006 F GRE A.G. SYLLOGOS VYRONA (GRE)
41 1st round GKAMPOULI Chrysoula 2007 F GRE [i] APOLLON KASTORIAS (GRE)