Back to list

Results

2021 World Championships
EGY Cairo
April 3, 2021 - April 11, 2021

Epee Men's U17 Individual History
Rank Status Round Name YOB Gender   Nation Club
1 N SOCHA Antoni 2004 M POL PKSz Warszawa (POL)
2 N SARKISYAN Artem 2004 M RUS
3 N LIVERANT Skyler 2004 M USA
3 N KIM Dowan 2004 M KOR
5 N YASSEEN Mohamed 2004 M EGY
6 N TOWNSEND Avery 2004 M USA
7 N RASHAIDA Rahim 2005 M BUL
8 N SALM Markus 2004 M EST Tallinna Mook (EST)
9 N LAWSON Henry 2004 M USA
10 N ELSAYED Mahmoud 2005 M EGY
11 N FAVRE Aurèle 2004 M SUI FCB Bern (SUI)
12 N JOVANOVIC Jovan 2004 M SRB
13 N ELIBOL Halis Efe 2005 M TUR
14 N TINNIKOV Georgiy 2005 M KAZ
15 N NISTOR Horia 2004 M ROU CS Farul Constanta (ROU)
16 N PUCHKOVSKIY Mihail 2004 M BLR
17 N PORTMANN Nicolas 2004 M SUI CAL Lausanne (SUI)
18 N CHATZIGEORGIOU Nikolaos 2004 M GRE A.L.MESSARAS (GRE)
19 N AEBERSOLD Alban 2004 M SUI SEG Geneve (SUI)
20 N JUANES Guillermo 2004 M ESP
21 N MAZUR Daniil 2005 M UKR
22 N BUZINOV Venedikt 2004 M RUS
23 N LUKIN Bogdan 2005 M KAZ
24 N OJEDA BUITRAGO Daniel 2004 M CRC
25 N PAVLENISHVILI David George 2004 M GEO
25 N SAMOILOV Roman 2004 M UKR
27 N NAVASARDYAN Alik 2004 M ARM
28 N KIM Minwook 2003 M KOR
29 N ISLOMOV Sarvar 2005 M UZB
30 N TIMUROV Meyirkhan 2005 M UZB
31 N PETROV Maksim 2004 M RUS
32 N SIDIKOV Muhammadusuf 2004 M UZB
33 N IVAKIMOV Vasil 2004 M BUL
34 N YETER Yalgin 2005 M TUR
35 N HASSAN Abdelrahman 2004 M EGY
36 N NOVAK Martin 2004 M CZE
37 N PLANOJEVIC Jakov 2004 M SRB MK Silni (SRB)
38 N PAPP Andrei 2004 M ROU CS Farul Constanta (ROU)
39 N KATCHARAVA Luka 2005 M GEO
40 N CHAVEZ Ismael 2004 M MEX
41 N CHAN Adrian 2004 M HKG
42 N JEUN Daniel 2004 M ESP
43 N MIRICA Florin 2004 M ROU CS UNEFS Bucuresti (ROU)
44 N ALMUTAIRI Khalaf 2004 M KUW
45 N DJUROVIC Milos 2004 M SRB MK Silni (SRB)
46 N KRARIA Mohamed Cherif 2004 M ALG Mouloudia Club d'Alger (ALG)
47 N DZIURA Stanislaw 2004 M POL PTG Sokol Mielec (POL)
48 N VAN MANEN Rahul 2004 M RSA Sello Maduma Fencing Academy (RSA)
49 N BELSELAH Omar 2004 M UAE MK Fencing Academy (UAE)
50 N MOIDUNOV Akmal 2004 M KGZ
51 N MURADYAN Hovhannes 2004 M ARM
52 N KIM Donghyeok 2005 M KOR
52 N POHNAN Krystof 2004 M CZE SC Praha (CZE)
52 N CHAN Yee Him Caleb 2004 M HKG
55 N MEDISAUSKAS Matas 2005 M LTU
56 N SPANOS Konstantin 2004 M AUT FUL Linz (AUT)
57 N BUSNARDO Lucas 2004 M BRA ECP Pinheiros (BRA)
58 N DAVTYAN Gagik 2004 M ARM
59 N SIMUNKOVIC Marko 2005 M CRO
60 N SRBINOSKI Petar 2004 M MKD
61 N MANDELOS Georgios 2004 M GRE P.A.S. GIANNINA (GRE)
62 N TOBIAS Erik 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
63 N PIEPER Jesse 2004 M NED Leidsche Schermvereniging AEW (NED)
64 N WARREMAN Daan 2004 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
65 N PARAFINIUK Lukasz 2004 M POL WLKS Kmicic Częstochowa (POL)
66 N REMMEN Maurits 2005 M NED s.v. RobbSchermen (NED)
67 N ALTUNIN Valentin 2004 M EST SBSK Draakon (EST)
68 N ONOFRE Diogo 2004 M POR
69 N AL HARTHI Al Harith 2006 M OMA
70 N 1st round NIKOLOVSKI Nikola 2004 M MKD
71 N 1st round FERNANDEZ CALLEJA Alvaro 2004 M ESP
72 N 1st round ABUOV Alnur 2004 M KAZ
73 N 1st round ZEMBORAIN NAVAJAS José Alejandro 2005 M ARG
74 N 1st round LOYA Fernando 2005 M MEX
75 N 1st round FERNANDEZ Santiago Martin 2004 M ARG
76 N 1st round KARAMPASIS Konstantinos 2006 M GRE A.O.ARISTON PAIANIAS (GRE)
77 N 1st round CHIRIMELLI LOPEZ Felipe Alejandro 2004 M VEN
78 N 1st round BEZKOROVAINYI Danil 2004 M UKR
79 N 1st round SIPAVICIUS Mindaugas 2006 M LTU
80 N 1st round VELICHKOSKI Jovan 2004 M MKD
81 N 1st round CERNJAK Leon Svit 2006 M SLO SK Ljubljana (SLO)
81 N 1st round AL HARTHI Omar 2004 M OMA
83 N 1st round GURBANOV Fuad 2004 M AZE
83 N 1st round RANTALA Einar 2005 M FIN Helsingin Miekkailijat (FIN)
85 N 1st round QASHOU Mohammad 2006 M JOR
86 N 1st round BABBUCCI Gabriele 2006 M SLO
87 N 1st round AKAL Emir 2004 M TUR Erzurum Ferdi (TUR)
88 N 1st round ALNASER Abdallah 2006 M JOR
89 N 1st round PONIKVAR Lars 2005 M SLO SK Ljubljana (SLO)
90 N 1st round KHVEDELIDZE Vladimeri 2004 M GEO
91 N 1st round WU Nicky 2005 M BRA SSJE Sao Jorge (BRA)