Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HUANG Nikki | 2012 |
CHN FFF Stockholm
|
R | 15 | Inscribed | ||
GRAHAM Ava | 2011 |
SWE DIF Stockholm
|
R | 10 | Inscribed | ||
HALL Adina | 2011 |
SWE DIF Stockholm
|
R | 7 | Inscribed | ||
BERGSTRÖM Signe | 2011 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1 | Inscribed | ||
BLOMQVIST Hermine | 2011 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 5 | Inscribed | ||
GEDEON Olivia | 2011 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 20 | Inscribed | ||
PERSSON Theodora | 2012 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 6 | Inscribed | ||
VISMARA Beatrice | 2011 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 4 | Inscribed | ||
ULLTJÄRN Estrid | 2012 |
SWE LFK Linköping
|
R | 2 | Inscribed | ||
HÄGGLUND Agnes | 2011 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | 18 | Inscribed | ||
OLSSON Antonia | 2011 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | 9 | Inscribed | ||
RAMSBERG Liv | 2012 |
SWE UF Uppsala
|
R | 3 | Inscribed | ||
GUSTAFSSON Elisabeth | - | SWE FFF Stockholm | R | 12 | Cancelled |
12 Entries, 0 Pending, 1 Cancelled
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2023 | S:t Erikscupen U13 Women's Epee | Stockholms Fäktförbund |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FALLDE Alba | 2011 |
SWE FFF Stockholm
|
L | 5 | Inscribed | ||
KRZYZANOWSKA Maria | 2011 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1 | Inscribed | ||
VDOVINA Anastasiia | 2010 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 2 | Inscribed | ||
STJERNSTEDT Isabel | 2010 |
SWE UF Uppsala
|
R | 6 | Inscribed | ||
LAHTI Rio | 2010 |
SWE ZRD Stockholm
|
R | 3 | Inscribed | ||
ROZKOVA Elsa | 2009 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 4 | Inscribed |
6 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2023 | S:t Erikscupen U15 Women's Epee | Stockholms Fäktförbund |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
OZANOVA Filipa | 2007 |
SWE DIF Stockholm
|
R | 2 | Inscribed | ||
ANDERSSON Sophia | 2011 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1 | Inscribed | ||
BROLIN Moa | 2009 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 6 | Inscribed | ||
FRODLER Anna | 2009 |
SWE FFF Stockholm
|
L | 7 | Inscribed | ||
THOOR Elizabeth | 2011 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 4 | Inscribed | ||
VESTIN Matilda | 2009 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 3 | Inscribed | ||
AGLANDER Malou | 2009 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | --- | Inscribed | ||
AGLANDER Noelle | 2007 |
SWE LöFK Lidingö
|
L | 8 | Inscribed | ||
LEWÉN Poppy | 2008 |
SWE UF Uppsala
|
R | 5 | Inscribed | ||
EKENHALL Saga Electra | 2006 |
SWE ZRD Stockholm
|
R | 15 | Inscribed |
10 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2023 | S:t Erikscupen U20 Women's Epee | Stockholms Fäktförbund |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
JACOBSSON Isaac | 2012 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | 27 | Inscribed | ||
VON WALDEN Eneas | 2012 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 5 | Inscribed | ||
DORRANI Marvin | 2011 |
SWE DIF Stockholm
|
R | 8 | Inscribed | ||
PAJOR Olof | 2012 |
SWE DIF Stockholm
|
R | 11 | Inscribed | ||
HOLMGREN Adrian | 2011 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 1 | Inscribed | ||
WESTCOTT Erik | 2012 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 10 | Inscribed | ||
BJÖRKEBY Lucas | 2012 |
SWE LFK Linköping
|
R | 13 | Inscribed | ||
LINDELL Max | 2012 |
SWE LFK Linköping
|
R | 12 | Inscribed | ||
OSWALDSON KJÄLL Loke | 2012 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | --- | Inscribed | ||
PLOOM Charlie | 2011 |
SWE LöFK Lidingö
|
L | 3 | Inscribed | ||
RAHM Aldo | 2011 |
SWE SIF Nacka
|
R | 17 | Inscribed | ||
GRIMLUND Edvin | 2011 |
SWE UF Uppsala
|
R | 2 | Inscribed | ||
GRIMLUND Willm | 2012 |
SWE UF Uppsala
|
R | 9 | Inscribed | ||
BRANDEKER Jonathan | 2011 |
SWE ZRD Stockholm
|
R | 6 | Inscribed | ||
FLEMMER Edvin | 2012 |
SWE ZRD Stockholm
|
R | 4 | Inscribed | ||
GIDLUND Leonel | 2011 |
SWE ZRD Stockholm
|
R | 7 | Inscribed |
16 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2023 | S:t Erikscupen U13 Men's Epee | Stockholms Fäktförbund |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CHKHIKVADZE Vladimir | 2009 |
RUS DIF Stockholm
|
R | 7 | Inscribed | ||
BELIAKOV Jan | 2010 |
RUS LFK Linköping
|
R | 23 | Inscribed | ||
EDHOLM Philip | 2009 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | 34 | Inscribed | ||
NÄRESKOG Elias | 2010 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 6 | Inscribed | ||
SPÖRNDLY HULTH Mino | 2009 |
SWE SAF Solna
|
R | 31 | Inscribed | ||
BYFORS Didrik | 2010 |
SWE DIF Stockholm
|
R | 9 | Inscribed | ||
DETTNER William | 2010 |
SWE DIF Stockholm
|
L | 11 | Inscribed | ||
ELMQVIST Anton | 2010 |
SWE DIF Stockholm
|
R | 5 | Inscribed | ||
HAMP Oscar | 2009 |
SWE DIF Stockholm
|
R | 1 | Inscribed | ||
PALME Axel | 2010 |
SWE DIF Stockholm
|
R | 14 | Inscribed | ||
FÖRBERG Joar | 2010 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 10 | Inscribed | ||
HOLMGREN Benjamin | 2010 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 2 | Inscribed | ||
MOLIN Albert | 2010 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 17 | Inscribed | ||
ZHOU Moore | 2010 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 18 | Inscribed | ||
JOHANSSON Frans | 2009 |
SWE GoFK Visby
|
R | 16 | Inscribed | ||
HULTH RIZK Ture | 2010 |
SWE SAF Solna
|
R | 15 | Inscribed | ||
SÖDERFELDT KAFFKE Alfred | 2010 |
SWE UF Uppsala
|
R | 4 | Inscribed | ||
DE GROOTE Casper | - | SWE DIF Stockholm | R | 3 | Cancelled | ||
LINDBÄCK LINDER Henry | - | SWE DIF Stockholm | L | 13 | Cancelled |
17 Entries, 0 Pending, 2 Cancelled
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2023 | S:t Erikscupen U15 Men's Epee | Stockholms Fäktförbund |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
XIA Weiyang | 2008 |
CHN FFF Stockholm
|
R | 6 | Inscribed | ||
ROMANO Marco | 2008 |
ITA FFF Stockholm
|
R | 5 | Inscribed | ||
SCHEEL Alexander | 2008 |
NOR DIF Stockholm
|
R | 24 | Inscribed | ||
BERGMARK Sixten | 2008 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | 14 | Inscribed | ||
KOIJ Egon | 2009 |
SWE DIF Stockholm
|
L | 2 | Inscribed | ||
ANDERSSON Georg | 2007 |
SWE FFF Stockholm
|
L | 1 | Inscribed | ||
HALLONSTEN Alexander | 2007 |
SWE FFF Stockholm
|
L | 8 | Inscribed | ||
KARLSSON Otis | 2008 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 4 | Inscribed | ||
STOICA Razvan-Alexandru | 2007 |
SWE FFF Stockholm
|
R | 7 | Inscribed | ||
SANDSTRÖM Emil | 2009 |
SWE LFK Linköping
|
L | 15 | Inscribed | ||
IOUCHMANOV Alexei | 2008 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | 21 | Inscribed | ||
WALLINDER Eliott | 2008 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | 23 | Inscribed | ||
ERIKSSON Felix | 2006 |
SWE SAF Solna
|
R | 3 | Inscribed | ||
KOCK Alexander | 2008 |
SWE SIF Nacka
|
R | 12 | Inscribed | ||
WALLENIUS Harry | 2008 |
SWE SIF Nacka
|
L | 25 | Inscribed | ||
FREYHULT Teodor | 2007 |
SWE UF Uppsala
|
R | 9 | Inscribed | ||
MATTSSON Mandus | 2008 |
SWE ZRD Stockholm
|
R | 10 | Inscribed |
17 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2023 | S:t Erikscupen U20 Men's Epee | Stockholms Fäktförbund |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HUANG Tini | 2014 |
CHN FFF Stockholm
|
R | --- | Inscribed | ||
ERICSSON-CAREY Maximilian | 2014 |
DEN Hellerup FK, MF19 Malmö
|
R | --- | Inscribed | ||
AF SANDEBERG Lucas | 2014 |
SWE DIF Stockholm
|
L | --- | Inscribed | ||
LÖWGREN August | 2015 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | --- | Inscribed | ||
SCALAMONTI MARSH Cosimo | 2013 |
SWE FFF Stockholm
|
R | --- | Inscribed | ||
ZETHRAEUS John | 2013 |
SWE FFF Stockholm
|
R | --- | Inscribed | ||
SAERS Joytiu Miliam | 2014 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | --- | Inscribed | ||
DERNINGER Winston | 2014 |
SWE DIF Stockholm
|
R | --- | Inscribed | ||
DORRANI Malcolm | 2013 |
SWE DIF Stockholm
|
R | --- | Inscribed | ||
VON SCHEDVIN Benjamin | 2013 |
SWE FFF Stockholm
|
L | --- | Inscribed | ||
ANDERSSON Alexander | 2015 |
SWE LFK Linköping
|
R | --- | Inscribed | ||
BJÖRKEBY Rasmus | 2014 |
SWE LFK Linköping
|
L | --- | Inscribed | ||
FALK Tage | 2013 |
SWE LFK Linköping
|
R | --- | Inscribed | ||
KALVELAGE BAJRASZEWSKI Julius | 2013 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | --- | Inscribed | ||
KARLÖF Johannes | 2013 |
SWE LöFK Lidingö
|
L | --- | Inscribed | ||
LUNDBERG Ella | 2013 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | --- | Inscribed | ||
NATT OCH DAG Björn | 2014 |
SWE LöFK Lidingö
|
R | --- | Inscribed | ||
ELG Hilmer | 2013 |
SWE WFF Örebro
|
R | --- | Inscribed |
18 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BAO Rong | 2014 |
CHN EGF Solna
|
R | --- | Inscribed | ||
MENÉNDEZ SANCHO Mateo | 2015 |
FIN Oulun Miekkailuseura
|
R | --- | Inscribed | ||
ENGSTEDT Albert | 2014 |
SWE ÄFK Stockholm
|
L | --- | Inscribed | ||
HELLQUIST Rosmarie | 2013 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | --- | Inscribed | ||
IVACS Milán | 2014 |
SWE EGF Solna
|
L | --- | Inscribed | ||
HARÉN Hugo | 2013 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | --- | Inscribed | ||
LINDBERG Noah | 2015 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | --- | Inscribed | ||
RAZUVAEV Valentin | 2013 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | --- | Inscribed | ||
SILFVANDER VIBERG Wilma | 2013 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | --- | Inscribed |
9 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LÖFGREN Leighton | 2012 |
SWE ÄFK Stockholm
|
L | 7 | Inscribed |
1 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2023 | S:t Erikscupen U13 Open Foil | Stockholms Fäktförbund |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KNYAZEV Mikhail | 2010 |
BEL ÄFK Stockholm
|
R | 1 | Inscribed | ||
PAERHATI Renat | 2011 |
SWE EGF Solna
|
R | 12 | Inscribed | ||
ELLEGÅRD Emil | 2010 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | 7 | Inscribed | ||
FOX Cleo | 2011 |
SWE EGF Solna
|
R | 8 | Inscribed | ||
PERSSON Love | 2011 |
SWE EGF Solna
|
R | 13 | Inscribed | ||
TOLL BERGMAN Dante | 2010 |
SWE EGF Solna
|
R | 2 | Inscribed | ||
WALL Kinzi | 2011 |
SWE EGF Solna
|
R | 9 | Inscribed | ||
LINDHOLM HALLONSTEN Axel | 2010 |
SWE VF Vallentuna
|
R | 6 | Inscribed | ||
JACOBSSON Isaac | - | SWE LöFK Lidingö | R | --- | Cancelled | ||
ENGSTEDT Albert | - | SWE ÄFK Stockholm | L | --- | Cancelled |
8 Entries, 0 Pending, 2 Cancelled
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
2023 | S:t Erikscupen U15 Open Foil | Stockholms Fäktförbund |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEXELIUS Edvin | 2008 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | --- | Inscribed | ||
STACKEGÅRD Erik | 2006 |
SWE VF Vallentuna
|
L | --- | Inscribed |
2 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |
Display list
Athlete / Team | Seeding | State | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SUNDSTRÖM Filip | 1986 |
FIN Porvoon Miekkailijat, ÄFK Stockholm
|
R | --- | Inscribed | ||
ÅMARK Kasper | 2008 |
SWE FFF Stockholm
|
R | --- | Inscribed | ||
HIEN Josef | 1981 |
SWE ÄFK Stockholm
|
R | --- | Inscribed | ||
ORTIZ PEÑA Victor Alejandro | 1991 |
SWE ÄFK Stockholm
|
L | --- | Inscribed | ||
FRÖDE Kalle | 2007 |
SWE FFF Stockholm
|
L | --- | Inscribed | ||
VIKLUND Maximiliam | 2006 |
SWE FFF Stockholm
|
R | --- | Inscribed | ||
WALLENIUS Philip | 1998 |
SWE FFF Stockholm
|
R | --- | Inscribed | ||
ASGERMYR LINDSTRÖM Ivar | 2007 |
SWE LUGI Lund
|
R | --- | Inscribed | ||
CARLSTEDT RINGIUS Daniel | 2004 |
SWE LUGI Lund
|
R | --- | Inscribed | ||
FRIGYESI Gabriel | 2005 |
SWE LUGI Lund
|
R | --- | Inscribed | ||
ÖHMAN Emma | 2006 |
SWE LUGI Lund
|
R | --- | Inscribed | ||
PEKAR Mattias | 2009 |
SWE LUGI Lund
|
R | --- | Inscribed | ||
PERSSON Malte | 2007 |
SWE LUGI Lund
|
R | --- | Inscribed | ||
PERSSON VOGES Noah | 2007 |
SWE LUGI Lund
|
R | --- | Inscribed |
14 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled
Name | Nation | Inscribed by | Role |
---|---|---|---|
Referees | |||
Officials |