Back to list

Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
SWE Karlskrona
May 18, 2024 - May 19, 2024
Required: National license

Epee Women's U15 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
FFF STOCKHOLM
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- Inscribed
FFF STOCKHOLM 2
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- Inscribed
FFF STOCKHOLM 3
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- Inscribed
DIF STOCKHOLM
DIF Stockholm (SWE)
SWE --- Inscribed

4 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by  
CN AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
P CELLER Pavol SVK FKC Karlskrona
D GRELA Tristan SWE FKC Karlskrona
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
B KOVACEVIC Miljan SRB FKC Karlskrona
N KRÖCKEL Emil SWE FKC Karlskrona
D LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
B LINDE Birgitta SWE FKC Karlskrona
D METZ LERNESJÖ Isabell SWE FKC Karlskrona
D OLSSON Natalie SWE FKC Karlskrona
D PALIJAN Roko SWE FKC Karlskrona
N PERELMANN Mark ISR FKC Karlskrona
PETRINI Felix SWE FKC Karlskrona
D TORESTEN Mikael SWE FKC Karlskrona
N ULFSSON FALKNER Per SWE FKC Karlskrona
N ULLTJÄRN Bianca SWE FKC Karlskrona
N VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
CN WIKSTRÖM Ulf SWE FKC Karlskrona
N ZANDER Anders SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Women's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
HUANG Nikki 2012 CHN FFF Stockholm
R --- Inscribed
HUANG Tini 2014 CHN FFF Stockholm
R --- Inscribed
MUHRER Viktoria 2010 GER SFCL Lund
R 25 Inscribed
ASSUM Una 2010 NOR KF99 Kungsbacka, Njård Fekting
R 8 Inscribed
RAMSBERG Liv 2012 SWE UF Uppsala
R 27 Inscribed
FISCHL Gréta 2009 SWE A6 Jönköping
R 2 Inscribed
FRIH Alice 2010 SWE DIF Stockholm
R 26 Inscribed
HALL Adina 2011 SWE DIF Stockholm
R 29 Inscribed
KJELLGREN Inez 2010 SWE DIF Stockholm
L 24 Inscribed
LYBECK CLASÉN Vera 2010 SWE EGF Solna
R 28 Inscribed
SUNDBERG ERIKSSON Nova 2010 SWE EGF Solna
R 30 Inscribed
ANDERSSON Sophia 2011 SWE FFF Stockholm
R 6 Inscribed
BERGSTRÖM Signe 2011 SWE FFF Stockholm
R 12 Inscribed
BLOMQVIST Hermine 2011 SWE FFF Stockholm
R 11 Inscribed
BROLIN Moa 2009 SWE FFF Stockholm
R 16 Inscribed
FALLDE Alba 2011 SWE FFF Stockholm
L 5 Inscribed
FRODLER Anna 2009 SWE FFF Stockholm
L 20 Inscribed
HOMMIK Mira 2009 SWE FFF Stockholm
R 14 Inscribed
KRZYZANOWSKA Maria 2011 SWE FFF Stockholm
R 4 Inscribed
MAGNUSSON Ellen 2012 SWE FFF Stockholm
R 13 Inscribed
THOOR Elizabeth 2011 SWE FFF Stockholm
R 10 Inscribed
VDOVINA Anastasiia 2010 SWE FFF Stockholm
R 19 Inscribed
VESTIN Matilda 2009 SWE FFF Stockholm
R 16 Inscribed
BLOMGREN Elsa 2011 SWE GFK Göteborg
R --- Inscribed
BARVESTAD Elin 2009 SWE KFK Kalmar
R 21 Inscribed
ULLTJÄRN Estrid 2012 SWE LFK Linköping
R 7 Inscribed
GONZALEZ Alicia 2010 SWE MF19 Malmö
R 1 Inscribed
VINQVIST Lova 2009 SWE MF19 Malmö
R 3 Inscribed
PERSSON Elsa 2010 SWE SFCL Lund
R 9 Inscribed

29 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by  
CN AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
P CELLER Pavol SVK FKC Karlskrona
D GRELA Tristan SWE FKC Karlskrona
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
B KOVACEVIC Miljan SRB FKC Karlskrona
N KRÖCKEL Emil SWE FKC Karlskrona
D LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
B LINDE Birgitta SWE FKC Karlskrona
D METZ LERNESJÖ Isabell SWE FKC Karlskrona
D OLSSON Natalie SWE FKC Karlskrona
D PALIJAN Roko SWE FKC Karlskrona
N PERELMANN Mark ISR FKC Karlskrona
PETRINI Felix SWE FKC Karlskrona
D TORESTEN Mikael SWE FKC Karlskrona
N ULFSSON FALKNER Per SWE FKC Karlskrona
N ULLTJÄRN Bianca SWE FKC Karlskrona
N VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
CN WIKSTRÖM Ulf SWE FKC Karlskrona
N ZANDER Anders SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Ranking lists

2023 Masters U15 Women's Epee Svenska Fäktförbundet

Epee Women's U17 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
FFF STOCKHOLM
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- Inscribed
FFF STOCKHOLM 2
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- Inscribed
FFF STOCKHOLM 3
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- Inscribed
DIF STOCKHOLM
DIF Stockholm (SWE)
SWE --- Inscribed
DIF STOCKHOLM 2
DIF Stockholm (SWE)
- --- Cancelled  
EGF SOLNA 3
EGF Solna (SWE)
- --- Cancelled  

4 Entries, 0 Pending, 2 Cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by  
CN AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
D ÅSENHOLM Andreas SWE FKC Karlskrona
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
P CELLER Pavol SVK FKC Karlskrona
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
D JOHANSSON Martin SWE FKC Karlskrona
B KOVACEVIC Miljan SRB FKC Karlskrona
N KRÖCKEL Emil SWE FKC Karlskrona
D LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
B LINDE Birgitta SWE FKC Karlskrona
D METZ LERNESJÖ Isabell SWE FKC Karlskrona
D OLSSON Natalie SWE FKC Karlskrona
D PALIJAN Roko SWE FKC Karlskrona
N PERELMANN Mark ISR FKC Karlskrona
PETRINI Felix SWE FKC Karlskrona
N ULFSSON FALKNER Per SWE FKC Karlskrona
N ULLTJÄRN Bianca SWE FKC Karlskrona
N VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
CN WIKSTRÖM Ulf SWE FKC Karlskrona
N ZANDER Anders SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Women's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ASSUM Una 2010 NOR KF99 Kungsbacka, Njård Fekting
R 23 Inscribed
LEWÉN Poppy 2008 SWE UF Uppsala
R 18 Inscribed
SWENNING Embla 2007 SWE UF Uppsala
R 12 Inscribed
FISCHL Gréta 2009 SWE A6 Jönköping
R 3 Inscribed
FRIH Alice 2010 SWE DIF Stockholm
R 33 Inscribed
KJELLGREN Inez 2010 SWE DIF Stockholm
L --- Inscribed
OZANOVA Filipa 2007 SWE DIF Stockholm
R 14 Inscribed
ANDERSSON Mathilda 2008 SWE EGF Solna
R 32 Inscribed
WEINZ Miranda 2007 SWE EGF Solna
R 17 Inscribed
ANDERSSON Sophia 2011 SWE FFF Stockholm
R 4 Inscribed
BROLIN Moa 2009 SWE FFF Stockholm
R 6 Inscribed
ERIKSSON Linnea 2008 SWE FFF Stockholm
R 25 Inscribed
FALLDE Alba 2011 SWE FFF Stockholm
L 13 Inscribed
FRODLER Anna 2009 SWE FFF Stockholm
L 16 Inscribed
HOMMIK Mira 2009 SWE FFF Stockholm
R 8 Inscribed
KRZYZANOWSKA Maria 2011 SWE FFF Stockholm
R 20 Inscribed
LIPPERT Neolie 2007 SWE FFF Stockholm
L 2 Inscribed
THOOR Elizabeth 2011 SWE FFF Stockholm
R 19 Inscribed
VDOVINA Anastasiia 2010 SWE FFF Stockholm
R 31 Inscribed
VESTIN Matilda 2009 SWE FFF Stockholm
R 7 Inscribed
ÖFORS Tyra 2008 SWE GoFK Visby
R 11 Inscribed
BARVESTAD Elin 2009 SWE KFK Kalmar
R 34 Inscribed
CARLSSON Emma 2007 SWE KFK Kalmar
L 5 Inscribed
ULLTJÄRN Estrid 2012 SWE LFK Linköping
R 21 Inscribed
GONZALEZ Alicia 2010 SWE MF19 Malmö
R 10 Inscribed
VINQVIST Lova 2009 SWE MF19 Malmö
R 9 Inscribed
OLSSON Liv 2007 SWE WFF Örebro
R 1 Inscribed
SU Motong 2009 USA GFK Göteborg
R 28 Inscribed
MAGNUSSON Ellen - SWE FFF Stockholm R --- Cancelled  
AXHED Isabelle - SWE KFK Kalmar L 22 Cancelled  
ELDH Felicia - SWE MF19 Malmö R 24 Cancelled  

28 Entries, 0 Pending, 3 Cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by  
CN AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
D ÅSENHOLM Andreas SWE FKC Karlskrona
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
P CELLER Pavol SVK FKC Karlskrona
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
D JOHANSSON Martin SWE FKC Karlskrona
B KOVACEVIC Miljan SRB FKC Karlskrona
N KRÖCKEL Emil SWE FKC Karlskrona
D LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
B LINDE Birgitta SWE FKC Karlskrona
D METZ LERNESJÖ Isabell SWE FKC Karlskrona
D OLSSON Natalie SWE FKC Karlskrona
D PALIJAN Roko SWE FKC Karlskrona
N PERELMANN Mark ISR FKC Karlskrona
PETRINI Felix SWE FKC Karlskrona
N ULFSSON FALKNER Per SWE FKC Karlskrona
N ULLTJÄRN Bianca SWE FKC Karlskrona
N VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
CN WIKSTRÖM Ulf SWE FKC Karlskrona
N ZANDER Anders SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Ranking lists

2023 Masters U17 Women's Epee Svenska Fäktförbundet

Epee Men's U15 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
FFF STOCKHOLM 2
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- Inscribed
FFF STOCKHOLM
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- Inscribed
UF UPPSALA
UF Uppsala (SWE)
SWE --- Inscribed
DIF STOCKHOLM
DIF Stockholm (SWE)
SWE --- Inscribed
DIF STOCKHOLM 2
DIF Stockholm (SWE)
SWE --- Inscribed
DIF STOCKHOLM 3
DIF Stockholm (SWE)
SWE --- Inscribed
LOFK LIDINGO
LöFK Lidingö (SWE)
SWE --- Inscribed

7 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by  
CN AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
P CELLER Pavol SVK FKC Karlskrona
D GRELA Tristan SWE FKC Karlskrona
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
B KOVACEVIC Miljan SRB FKC Karlskrona
N KRÖCKEL Emil SWE FKC Karlskrona
D LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
B LINDE Birgitta SWE FKC Karlskrona
D METZ LERNESJÖ Isabell SWE FKC Karlskrona
D OLSSON Natalie SWE FKC Karlskrona
D PALIJAN Roko SWE FKC Karlskrona
N PERELMANN Mark ISR FKC Karlskrona
PETRINI Felix SWE FKC Karlskrona
D TORESTEN Mikael SWE FKC Karlskrona
N ULFSSON FALKNER Per SWE FKC Karlskrona
N ULLTJÄRN Bianca SWE FKC Karlskrona
N VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
CN WIKSTRÖM Ulf SWE FKC Karlskrona
N ZANDER Anders SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BALKS Rupert 2009 GER LöFK Lidingö
L 42 Inscribed
VALGEIRSSON Birgir 2010 ISL GFK Göteborg
R 30 Inscribed
CAGNOTTO Orlando 2009 ITA LUGI Lund
R 23 Inscribed
ABARAVICIUS Juozas 2009 LTU SFCL Lund
R 14 Inscribed
CHKHIKVADZE Vladimir 2009 RUS DIF Stockholm
R 28 Inscribed
BELIAKOV Jan 2010 RUS LFK Linköping
R 40 Inscribed
GRIMLUND Edvin 2011 SWE UF Uppsala
R 35 Inscribed
GRIMLUND Willm 2012 SWE UF Uppsala
R 47 Inscribed
SÖDERFELDT KAFFKE Alfred 2010 SWE UF Uppsala
R 17 Inscribed
SOUSSI ZANDER Gabriel 2009 SWE UF Uppsala
R 24 Inscribed
FISCHL Simon 2009 SWE A6 Jönköping
R 1 Inscribed
ELLEGÅRD Emil 2010 SWE ÄFK Stockholm
R 41 Inscribed
BENGTSSON STEINBRECHER Wilhelm 2009 SWE DIF Stockholm
R 8 Inscribed
BYFORS Didrik 2010 SWE DIF Stockholm
R 26 Inscribed
DE GROOTE Casper 2009 SWE DIF Stockholm
R 2 Inscribed
DETTNER William 2010 SWE DIF Stockholm
L 18 Inscribed
ELMQVIST Anton 2010 SWE DIF Stockholm
R 21 Inscribed
HAMP Oscar 2009 SWE DIF Stockholm
R 20 Inscribed
KOIJ Egon 2009 SWE DIF Stockholm
L 6 Inscribed
LINDBÄCK LINDER Henry 2009 SWE DIF Stockholm
L 3 Inscribed
PALME Axel 2010 SWE DIF Stockholm
R 36 Inscribed
SANDGREN Malte 2010 SWE DIF Stockholm
R 16 Inscribed
TOLL BERGMAN Dante 2010 SWE EGF Solna
R 44 Inscribed
FÖRBERG Joar 2010 SWE FFF Stockholm
R 45 Inscribed
HOLMGREN Adrian 2011 SWE FFF Stockholm
R 22 Inscribed
HOLMGREN Benjamin 2010 SWE FFF Stockholm
R 15 Inscribed
MAGNUSSON Alfred 2010 SWE FFF Stockholm
R 11 Inscribed
NÄRESKOG Elias 2010 SWE FFF Stockholm
R 19 Inscribed
VON WALDEN Eneas 2012 SWE FFF Stockholm
R 43 Inscribed
WESTCOTT Erik 2012 SWE FFF Stockholm
R 29 Inscribed
JACOBSSON Emil 2010 SWE FKC Karlskrona
R 5 Inscribed
MALMHULT Noah 2009 SWE FKC Karlskrona
L 12 Inscribed
PAGANINI Axel 2010 SWE GFK Göteborg
L 46 Inscribed
SANDSTRÖM Emil 2009 SWE LFK Linköping
L 31 Inscribed
LILJENFORS Sixten 2009 SWE LjFK Ljungby
R 25 Inscribed
EDHOLM Philip 2009 SWE LöFK Lidingö
R 33 Inscribed
PLOOM Charlie 2011 SWE LöFK Lidingö
L 34 Inscribed
EKBERG Hjalmar 2011 SWE LUGI Lund
L 47 Inscribed
HELLNER WALLÉN Wilhelm 2010 SWE LUGI Lund
R 7 Inscribed
OLSSON Edgar 2009 SWE MF19 Malmö
R 9 Inscribed
PERSSON Oskar 2009 SWE SFCL Lund
R 37 Inscribed
VANG Cato 2010 SWE SFCL Lund
R --- Inscribed
KVEVLANDER Mirai 2010 SWE UFK Umeå
R 27 Inscribed
LE Milton 2009 SWE WFF Örebro
R 4 Inscribed
STUKACHOV Arsenij 2009 UKR LUGI Lund
R 10 Inscribed
IVACS Milán - SWE EGF Solna L --- Cancelled  
HONG JOHANSSON Jörgen Zidu - SWE SFCL Lund R 51 Cancelled  

45 Entries, 0 Pending, 2 Cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by  
CN AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
P CELLER Pavol SVK FKC Karlskrona
D GRELA Tristan SWE FKC Karlskrona
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
B KOVACEVIC Miljan SRB FKC Karlskrona
N KRÖCKEL Emil SWE FKC Karlskrona
D LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
B LINDE Birgitta SWE FKC Karlskrona
D METZ LERNESJÖ Isabell SWE FKC Karlskrona
D OLSSON Natalie SWE FKC Karlskrona
D PALIJAN Roko SWE FKC Karlskrona
N PERELMANN Mark ISR FKC Karlskrona
PETRINI Felix SWE FKC Karlskrona
D TORESTEN Mikael SWE FKC Karlskrona
N ULFSSON FALKNER Per SWE FKC Karlskrona
N ULLTJÄRN Bianca SWE FKC Karlskrona
N VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
CN WIKSTRÖM Ulf SWE FKC Karlskrona
N ZANDER Anders SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Ranking lists

2023 Masters U15 Men's Epee Svenska Fäktförbundet

Epee Men's U17 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KF99 KUNGSBACKA
KF99 Kungsbacka (SWE)
ASSUM Felix (2007 R)
NÄTTERDAHL Oscar (2008 R)
BRANDBERG Nils (2008 R)
SWE --- Inscribed
FFF STOCKHOLM
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- Inscribed
FFF STOCKHOLM 2
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- Inscribed
FFF STOCKHOLM 3
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- Inscribed
UF UPPSALA
UF Uppsala (SWE)
SWE --- Inscribed
DIF STOCKHOLM
DIF Stockholm (SWE)
SWE --- Inscribed
DIF STOCKHOLM 2
DIF Stockholm (SWE)
SWE --- Inscribed
LOFK LIDINGO
LöFK Lidingö (SWE)
SWE --- Inscribed
WFF OREBRO
WFF Örebro (SWE)
SWE --- Inscribed
DIF STOCKHOLM 3
DIF Stockholm (SWE)
- --- Cancelled  
DIF STOCKHOLM 4
DIF Stockholm (SWE)
- --- Cancelled  
DIF STOCKHOLM 5
DIF Stockholm (SWE)
- --- Cancelled  

9 Entries, 0 Pending, 3 Cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by  
CN AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
D ÅSENHOLM Andreas SWE FKC Karlskrona
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
P CELLER Pavol SVK FKC Karlskrona
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
D JOHANSSON Martin SWE FKC Karlskrona
B KOVACEVIC Miljan SRB FKC Karlskrona
N KRÖCKEL Emil SWE FKC Karlskrona
D LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
B LINDE Birgitta SWE FKC Karlskrona
D METZ LERNESJÖ Isabell SWE FKC Karlskrona
D OLSSON Natalie SWE FKC Karlskrona
D PALIJAN Roko SWE FKC Karlskrona
N PERELMANN Mark ISR FKC Karlskrona
PETRINI Felix SWE FKC Karlskrona
N ULFSSON FALKNER Per SWE FKC Karlskrona
N ULLTJÄRN Bianca SWE FKC Karlskrona
N VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
CN WIKSTRÖM Ulf SWE FKC Karlskrona
N ZANDER Anders SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
XIA Weiyang 2008 CHN FFF Stockholm
R 21 Inscribed
BALKS Rupert 2009 GER LöFK Lidingö
L 64 Inscribed
ROMANO Marco 2008 ITA FFF Stockholm
R 22 Inscribed
ASSUM Felix 2007 NOR KF99 Kungsbacka, Njård Fekting
R 4 Inscribed
BELIAKOV Jan 2010 RUS LFK Linköping
R 58 Inscribed
BLOMKVIST Eskil 2008 SWE UF Uppsala
R 38 Inscribed
FREYHULT Teodor 2007 SWE UF Uppsala
R 20 Inscribed
NÄTTERDAHL Oscar 2008 SWE KF99 Kungsbacka
R 27 Inscribed
SÖDERFELDT KAFFKE Alfred 2010 SWE UF Uppsala
R 37 Inscribed
SOUSSI ZANDER Gabriel 2009 SWE UF Uppsala
R 47 Inscribed
TÅNGEBERG Emilio 2008 SWE UF Uppsala
R 65 Inscribed
FISCHL Simon 2009 SWE A6 Jönköping
R 9 Inscribed
SUNDBÄCK Joar 2008 SWE AFC Arvika
R 60 Inscribed
ÅHBLOM Emil 2008 SWE ÄFK Stockholm
L 53 Inscribed
BENGTSSON STEINBRECHER Wilhelm 2009 SWE DIF Stockholm
R 30 Inscribed
BYFORS Didrik 2010 SWE DIF Stockholm
R 52 Inscribed
DE GROOTE Casper 2009 SWE DIF Stockholm
R 14 Inscribed
HAMP Oscar 2009 SWE DIF Stockholm
R 19 Inscribed
KOIJ Egon 2009 SWE DIF Stockholm
L 23 Inscribed
LINDBÄCK LINDER Henry 2009 SWE DIF Stockholm
L 31 Inscribed
PALME Axel 2010 SWE DIF Stockholm
R 63 Inscribed
SANDGREN Malte 2010 SWE DIF Stockholm
R 28 Inscribed
ABRAHAMSSON Anton 2008 SWE EGF Solna
R 56 Inscribed
SALA Carl 2007 SWE EGF Solna, Wroclawianie
R 24 Inscribed
SALA Vincent 2007 SWE EGF Solna, Wroclawianie
R 43 Inscribed
ANDERSSON Georg 2007 SWE FFF Stockholm
L 15 Inscribed
DAHLIN Teodor 2008 SWE FFF Stockholm
L 8 Inscribed
ELG Elwin 2007 SWE FFF Stockholm
R 6 Inscribed
FÖRBERG Joar 2010 SWE FFF Stockholm
R 59 Inscribed
HALLONSTEN Alexander 2007 SWE FFF Stockholm
L 12 Inscribed
HOLMGREN Benjamin 2010 SWE FFF Stockholm
R 45 Inscribed
KARLSSON Otis 2008 SWE FFF Stockholm
R 11 Inscribed
MAGNUSSON Alfred 2010 SWE FFF Stockholm
R 46 Inscribed
SULTAN Sixten 2008 SWE FFF Stockholm
R 34 Inscribed
BENGTSSON Anton 2008 SWE FKC Karlskrona
R 50 Inscribed
JACOBSSON Emil 2010 SWE FKC Karlskrona
R 44 Inscribed
MALMHULT Noah 2009 SWE FKC Karlskrona
L 26 Inscribed
GOLDMAN Jacob 2007 SWE GFK Göteborg
R 54 Inscribed
RIENÄCKER Thomas 2007 SWE GFK Göteborg
L 48 Inscribed
BRANDBERG Nils 2008 SWE KF99 Kungsbacka
R 3 Inscribed
ANDERSSON WREIBO Elliot 2008 SWE KFK Kalmar
L 42 Inscribed
SANDSTRÖM Emil 2009 SWE LFK Linköping
L 25 Inscribed
BOLMSTRAND Viggo 2007 SWE LöFK Lidingö
R 5 Inscribed
EDHOLM Philip 2009 SWE LöFK Lidingö
R 61 Inscribed
WALLINDER Eliott 2008 SWE LöFK Lidingö
R 62 Inscribed
WESTRING Theo 2007 SWE LöFK Lidingö
R 7 Inscribed
CARLSTEDT RINGIUS David 2007 SWE LUGI Lund
R 16 Inscribed
HELLNER WALLÉN Wilhelm 2010 SWE LUGI Lund
R 18 Inscribed
KRONVALL Axel 2008 SWE LUGI Lund
R 49 Inscribed
WADENBÄCK Milo 2008 SWE LUGI Lund
R 10 Inscribed
LONNERT Tor 2007 SWE MF19 Malmö
R 2 Inscribed
WENNBERG Casper 2008 SWE MF19 Malmö
R 13 Inscribed
NILSSON Alvin 2007 SWE MFFG Malmö
R 69 Inscribed
KVEVLANDER Mirai 2010 SWE UFK Umeå
R 55 Inscribed
LE Milton 2009 SWE WFF Örebro
R 35 Inscribed
SÄF Noel 2008 SWE WFF Örebro
L 33 Inscribed
STÅHLBERG Erik 2008 SWE WFF Örebro
R 29 Inscribed
ZIMMERMAN Filip 2008 SWE WFF Örebro
L 1 Inscribed
MATTSSON Mandus 2008 SWE ZRD Stockholm
R 57 Inscribed
STUKACHOV Arsenij 2009 UKR LUGI Lund
R 36 Inscribed
MARTINEZ Viktor - SWE FKC Karlskrona R 17 Cancelled  
WESTERBERG Fredrik - SWE GFK Göteborg R --- Cancelled  
NAVEED MUMTAZ Haris - SWE LUGI Lund R --- Cancelled  
VALENDER Artem - SWE LUGI Lund R --- Cancelled  

60 Entries, 0 Pending, 4 Cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by  
CN AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
D ÅSENHOLM Andreas SWE FKC Karlskrona
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
P CELLER Pavol SVK FKC Karlskrona
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
D JOHANSSON Martin SWE FKC Karlskrona
B KOVACEVIC Miljan SRB FKC Karlskrona
N KRÖCKEL Emil SWE FKC Karlskrona
D LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
B LINDE Birgitta SWE FKC Karlskrona
D METZ LERNESJÖ Isabell SWE FKC Karlskrona
D OLSSON Natalie SWE FKC Karlskrona
D PALIJAN Roko SWE FKC Karlskrona
N PERELMANN Mark ISR FKC Karlskrona
PETRINI Felix SWE FKC Karlskrona
N ULFSSON FALKNER Per SWE FKC Karlskrona
N ULLTJÄRN Bianca SWE FKC Karlskrona
N VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
CN WIKSTRÖM Ulf SWE FKC Karlskrona
N ZANDER Anders SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Ranking lists

2023 Masters U17 Men's Epee Svenska Fäktförbundet

Foil Women's U15 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ARA HELSINGBORG
ARA Helsingborg (SWE)
SWE --- Inscribed
EGF SOLNA
EGF Solna (SWE)
SWE --- Inscribed

2 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by  
CN AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
D BEITNER Gabriel SWE FKC Karlskrona
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
B CELLER Pavol SVK FKC Karlskrona
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
D JOHANSSON Martin SWE FKC Karlskrona
B KOVACEVIC Miljan SRB FKC Karlskrona
N KRÖCKEL Emil SWE FKC Karlskrona
D KVERNES Isak SWE FKC Karlskrona
D LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
B PERELMANN Mark ISR FKC Karlskrona
N PETRINI Felix SWE FKC Karlskrona
D STIGBERG Teo SWE FKC Karlskrona
D WESTESSON Ture SWE FKC Karlskrona
N WIKSTRÖM Ulf SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Foil Women's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
SANCHEZ Charlott 2009 DEN ARA Helsingborg
R 18 Inscribed
BARKER Carolina 2011 SWE ÄFK Stockholm
R 7 Inscribed
SILFVANDER VIBERG Wilma 2013 SWE ÄFK Stockholm
R 10 Inscribed
ROSENLIND GÖRMAN Emelie 2010 SWE ARA Helsingborg
R 1 Inscribed
SVENSSON Linnea 2010 SWE ARA Helsingborg
L 2 Inscribed
LYBECK CLASÉN Vera 2010 SWE EGF Solna
R 14 Inscribed
SUNDBERG ERIKSSON Nova 2010 SWE EGF Solna
R 16 Inscribed
WALL Kinzi 2011 SWE EGF Solna
R 4 Inscribed
BLOMGREN Elsa 2011 SWE GFK Göteborg
R 3 Inscribed
FILIPOVIC Dalia 2012 SWE GFK Göteborg
R 5 Inscribed
KOSIERADZKI Lea 2011 SWE GFK Göteborg
R 6 Inscribed
ZAIDAN Limar - SWE ARA Helsingborg R 11 Cancelled  

11 Entries, 0 Pending, 1 Cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by  
CN AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
D BEITNER Gabriel SWE FKC Karlskrona
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
B CELLER Pavol SVK FKC Karlskrona
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
D JOHANSSON Martin SWE FKC Karlskrona
B KOVACEVIC Miljan SRB FKC Karlskrona
N KRÖCKEL Emil SWE FKC Karlskrona
D KVERNES Isak SWE FKC Karlskrona
D LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
B PERELMANN Mark ISR FKC Karlskrona
N PETRINI Felix SWE FKC Karlskrona
D STIGBERG Teo SWE FKC Karlskrona
D WESTESSON Ture SWE FKC Karlskrona
N WIKSTRÖM Ulf SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Ranking lists

2023 Masters U15 Women's Foil Svenska Fäktförbundet

Foil Women's U17 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ARA HELSINGBORG
ARA Helsingborg (SWE)
SWE --- Inscribed

1 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by  
CN AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
D ANDÉN Max SWE FKC Karlskrona
D BEITNER Gabriel SWE FKC Karlskrona
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
B CELLER Pavol SVK FKC Karlskrona
D GRELA Tristan SWE FKC Karlskrona
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
B KOVACEVIC Miljan SRB FKC Karlskrona
N KRÖCKEL Emil SWE FKC Karlskrona
D KVERNES Isak SWE FKC Karlskrona
D LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
D LUNDGREN Vilgot SWE FKC Karlskrona
B PERELMANN Mark ISR FKC Karlskrona
N PETRINI Felix SWE FKC Karlskrona
D STIGBERG Teo SWE FKC Karlskrona
D WESTESSON Ture SWE FKC Karlskrona
N WIKSTRÖM Ulf SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Foil Women's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
SANCHEZ Charlott 2009 DEN ARA Helsingborg
R --- Inscribed
MURAD Linda 2008 SWE ARA Helsingborg
R 7 Inscribed
ROSENLIND GÖRMAN Emelie 2010 SWE ARA Helsingborg
R 1 Inscribed
SVENSSON Linnea 2010 SWE ARA Helsingborg
L 3 Inscribed
ANDERSSON Mathilda 2008 SWE EGF Solna
R 2 Inscribed
WALL Kinzi 2011 SWE EGF Solna
R 10 Inscribed
WEINZ Miranda 2007 SWE EGF Solna
R 11 Inscribed
JECHIL Maria 2008 SWE GFK Göteborg
R 5 Inscribed
SU Motong 2009 USA GFK Göteborg
R 4 Inscribed
ZAIDAN Limar - SWE ARA Helsingborg R 9 Cancelled  
AXHED Isabelle - SWE KFK Kalmar L --- Cancelled  

9 Entries, 0 Pending, 2 Cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by  
CN AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
D ANDÉN Max SWE FKC Karlskrona
D BEITNER Gabriel SWE FKC Karlskrona
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
B CELLER Pavol SVK FKC Karlskrona
D GRELA Tristan SWE FKC Karlskrona
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
B KOVACEVIC Miljan SRB FKC Karlskrona
N KRÖCKEL Emil SWE FKC Karlskrona
D KVERNES Isak SWE FKC Karlskrona
D LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
D LUNDGREN Vilgot SWE FKC Karlskrona
B PERELMANN Mark ISR FKC Karlskrona
N PETRINI Felix SWE FKC Karlskrona
D STIGBERG Teo SWE FKC Karlskrona
D WESTESSON Ture SWE FKC Karlskrona
N WIKSTRÖM Ulf SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Ranking lists

2023 Masters U17 Women's Foil Svenska Fäktförbundet

Foil Men's U15 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ARA HELSINGBORG 2
ARA Helsingborg (SWE)
SWE --- Inscribed
EGF SOLNA
EGF Solna (SWE)
SWE --- Inscribed
EGF SOLNA 2
EGF Solna (SWE)
SWE --- Inscribed
FFF STOCKHOLM
FFF Stockholm (SWE)
- --- Cancelled  

3 Entries, 0 Pending, 1 Cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by  
CN AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
D BEITNER Gabriel SWE FKC Karlskrona
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
B CELLER Pavol SVK FKC Karlskrona
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
D JOHANSSON Martin SWE FKC Karlskrona
B KOVACEVIC Miljan SRB FKC Karlskrona
N KRÖCKEL Emil SWE FKC Karlskrona
D KVERNES Isak SWE FKC Karlskrona
D LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
B PERELMANN Mark ISR FKC Karlskrona
N PETRINI Felix SWE FKC Karlskrona
D STIGBERG Teo SWE FKC Karlskrona
D WESTESSON Ture SWE FKC Karlskrona
N WIKSTRÖM Ulf SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Foil Men's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KNYAZEV Mikhail 2010 BEL ÄFK Stockholm
R 10 Inscribed
VALGEIRSSON Birgir 2010 ISL GFK Göteborg
R 1 Inscribed
ELLEGÅRD Emil 2010 SWE ÄFK Stockholm
R 40 Inscribed
JAKAB Vincent 2013 SWE ÄFK Stockholm
R 36 Inscribed
VOLTAIRE Frank 2009 SWE ÄFK Stockholm
R 28 Inscribed
EHN Erik 2011 SWE ARA Helsingborg
L 32 Inscribed
LUND August 2010 SWE ARA Helsingborg
R 27 Inscribed
POMMER Leonard 2011 SWE ARA Helsingborg
R 34 Inscribed
VILHELMSSON Alvin 2010 SWE ARA Helsingborg
L 5 Inscribed
AHRLING Alvar 2009 SWE EGF Solna
R 4 Inscribed
ARETEG Lucas 2009 SWE EGF Solna
R 3 Inscribed
FRIDOLIN Konrad 2011 SWE EGF Solna
R 24 Inscribed
KONG Jonathan 2011 SWE EGF Solna
R 2 Inscribed
PAERHATI Renat 2011 SWE EGF Solna
R 20 Inscribed
PERSSON Love 2011 SWE EGF Solna
R 23 Inscribed
TOLL BERGMAN Dante 2010 SWE EGF Solna
R 14 Inscribed
BALOGH Bruno 2009 SWE GFK Göteborg
R 22 Inscribed
BLOMGREN MÄRZ Oskar 2011 SWE GFK Göteborg
R 29 Inscribed
CEDERBORG Noel 2011 SWE GFK Göteborg
R 33 Inscribed
CHUKHARKIN Daniil 2011 SWE GFK Göteborg
R 31 Inscribed
DA SILVA Louie 2012 SWE GFK Göteborg
R 25 Inscribed
FIEDLER ANDRÉN Kalle 2010 SWE GFK Göteborg
R 19 Inscribed
HOLDENMARK Johannes 2012 SWE GFK Göteborg
L 11 Inscribed
JACOBSSON Ludvig 2011 SWE GFK Göteborg
R 9 Inscribed
KAMMERLIND Noah 2011 SWE GFK Göteborg
R 21 Inscribed
LAGERSTEDT Gustav 2009 SWE GFK Göteborg
R 16 Inscribed
LJUNG Albin 2011 SWE GFK Göteborg
L 18 Inscribed
NORÉN Frank 2011 SWE GFK Göteborg
R 6 Inscribed
ÖSTERLUND Marius 2011 SWE GFK Göteborg
R 35 Inscribed
PAGANINI Axel 2010 SWE GFK Göteborg
L 8 Inscribed
PISCATOR Oliver 2010 SWE GFK Göteborg
R 7 Inscribed
ROSENLUNDH Anour 2011 SWE GFK Göteborg
L 15 Inscribed
SIMONS Henry 2009 SWE GFK Göteborg
R 17 Inscribed
WALLGREN ETOW Adrian 2010 SWE GFK Göteborg
R 12 Inscribed
ODE Nikodemus 2009 SWE MFFG Malmö
R 30 Inscribed
LINDHOLM HALLONSTEN Axel 2010 SWE VF Vallentuna
R 41 Inscribed
KVARNSTRÖM Loui - SWE GFK Göteborg R 26 Cancelled  
LEO Eric - SWE LUGI Lund R --- Cancelled  

36 Entries, 0 Pending, 2 Cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by  
CN AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
D BEITNER Gabriel SWE FKC Karlskrona
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
B CELLER Pavol SVK FKC Karlskrona
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
D JOHANSSON Martin SWE FKC Karlskrona
B KOVACEVIC Miljan SRB FKC Karlskrona
N KRÖCKEL Emil SWE FKC Karlskrona
D KVERNES Isak SWE FKC Karlskrona
D LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
B PERELMANN Mark ISR FKC Karlskrona
N PETRINI Felix SWE FKC Karlskrona
D STIGBERG Teo SWE FKC Karlskrona
D WESTESSON Ture SWE FKC Karlskrona
N WIKSTRÖM Ulf SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Ranking lists

2023 Masters U15 Men's Foil Svenska Fäktförbundet

Foil Men's U17 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ARA HELSINGBORG 3
ARA Helsingborg (SWE)
SWE --- Inscribed
EGF SOLNA
EGF Solna (SWE)
SWE --- Inscribed
EGF SOLNA 2
EGF Solna (SWE)
SWE --- Inscribed

3 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by  
CN AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
D ANDÉN Max SWE FKC Karlskrona
D BEITNER Gabriel SWE FKC Karlskrona
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
B CELLER Pavol SVK FKC Karlskrona
D GRELA Tristan SWE FKC Karlskrona
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
B KOVACEVIC Miljan SRB FKC Karlskrona
N KRÖCKEL Emil SWE FKC Karlskrona
D KVERNES Isak SWE FKC Karlskrona
D LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
D LUNDGREN Vilgot SWE FKC Karlskrona
B PERELMANN Mark ISR FKC Karlskrona
N PETRINI Felix SWE FKC Karlskrona
D STIGBERG Teo SWE FKC Karlskrona
D WESTESSON Ture SWE FKC Karlskrona
N WIKSTRÖM Ulf SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Foil Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KNYAZEV Mikhail 2010 BEL ÄFK Stockholm
R 34 Inscribed
NILSSON Alvin 2007 SWE MFFG Malmö
R 36 Inscribed
ÅHBLOM Emil 2008 SWE ÄFK Stockholm
L 10 Inscribed
ENSTRÖM Erik 2007 SWE ÄFK Stockholm
R 6 Inscribed
KNAGGE Mauritz 2008 SWE ÄFK Stockholm
R 15 Inscribed
SALZMAN Olle 2008 SWE ÄFK Stockholm
R 9 Inscribed
TELLGREN Gustaf 2007 SWE ÄFK Stockholm
L 19 Inscribed
VOLTAIRE Frank 2009 SWE ÄFK Stockholm
R 29 Inscribed
BENGTSSON Mose 2008 SWE ARA Helsingborg
R 11 Inscribed
LINDKVIST Noel 2008 SWE ARA Helsingborg
R 22 Inscribed
LUND August 2010 SWE ARA Helsingborg
R 38 Inscribed
VILHELMSSON Alvin 2010 SWE ARA Helsingborg
L 17 Inscribed
ABRAHAMSSON Anton 2008 SWE EGF Solna
R 7 Inscribed
AHRLING Alvar 2009 SWE EGF Solna
R 13 Inscribed
ARETEG Lucas 2009 SWE EGF Solna
R 14 Inscribed
CELEBI Deniz 2007 SWE EGF Solna
R 27 Inscribed
KONG Jonathan 2011 SWE EGF Solna
R 25 Inscribed
SALA Carl 2007 SWE EGF Solna, Wroclawianie
R 1 Inscribed
SALA Vincent 2007 SWE EGF Solna, Wroclawianie
R 3 Inscribed
FRÖDE Kalle 2007 SWE FFF Stockholm
L 35 Inscribed
HALLONSTEN Alexander 2007 SWE FFF Stockholm
L --- Inscribed
BALOGH Bruno 2009 SWE GFK Göteborg
R 8 Inscribed
FIEDLER ANDRÉN Kalle 2010 SWE GFK Göteborg
R 28 Inscribed
GOLDMAN Jacob 2007 SWE GFK Göteborg
R 20 Inscribed
LAGERSTEDT Gustav 2009 SWE GFK Göteborg
R 31 Inscribed
MOHOLI Elvis 2008 SWE GFK Göteborg
R 4 Inscribed
PISCATOR Oliver 2010 SWE GFK Göteborg
R 16 Inscribed
RIENÄCKER Thomas 2007 SWE GFK Göteborg
L 2 Inscribed
SANDSTRÖM TIM Ludvig 2008 SWE GFK Göteborg
R 12 Inscribed
SIMONS Henry 2009 SWE GFK Göteborg
R 24 Inscribed
WALLGREN ETOW Adrian 2010 SWE GFK Göteborg
R 26 Inscribed
WESTERBERG Fredrik 2008 SWE GFK Göteborg
R 18 Inscribed
ANDERSSON WREIBO Elliot 2008 SWE KFK Kalmar
L 5 Inscribed
KVARNSTRÖM Loui - SWE GFK Göteborg R 32 Cancelled  

33 Entries, 0 Pending, 1 Cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by  
CN AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
D ANDÉN Max SWE FKC Karlskrona
D BEITNER Gabriel SWE FKC Karlskrona
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
B CELLER Pavol SVK FKC Karlskrona
D GRELA Tristan SWE FKC Karlskrona
B HEJRSKOV Mads-Vetli DEN FKC Karlskrona
B KOVACEVIC Miljan SRB FKC Karlskrona
N KRÖCKEL Emil SWE FKC Karlskrona
D KVERNES Isak SWE FKC Karlskrona
D LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
D LUNDGREN Vilgot SWE FKC Karlskrona
B PERELMANN Mark ISR FKC Karlskrona
N PETRINI Felix SWE FKC Karlskrona
D STIGBERG Teo SWE FKC Karlskrona
D WESTESSON Ture SWE FKC Karlskrona
N WIKSTRÖM Ulf SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Ranking lists

2023 Masters U17 Men's Foil Svenska Fäktförbundet

Sabre Men's U17 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic

0 Entries, 0 Pending, 0 Cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by  
CN AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
CELLER Pavol SVK FKC Karlskrona
D KÓNYA Csenge HUN LEFA Lund
B KOVACEVIC Miljan SRB FKC Karlskrona
CN PERELMANN Mark ISR FKC Karlskrona
D SVERTEL Enikö SWE LEFA Lund
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Sabre Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KNAGGE Mauritz 2008 SWE ÄFK Stockholm
R --- Inscribed
TELLGREN Gustaf 2007 SWE ÄFK Stockholm
L --- Inscribed
KONG Lingyu 2009 SWE EGF Solna
L 89 Inscribed
ÅMARK Kasper 2008 SWE FFF Stockholm
R --- Inscribed
FRÖDE Kalle 2007 SWE FFF Stockholm
L --- Inscribed
ASGERMYR LINDSTRÖM Ivar 2007 SWE LUGI Lund
R --- Inscribed
ELMLUND Tage 2008 SWE LUGI Lund
R --- Inscribed
NAVEED MUMTAZ Haris 2010 SWE LUGI Lund
R --- Inscribed
PEKAR Mattias 2009 SWE LUGI Lund
R --- Inscribed
PERSSON Hugo 2008 SWE LUGI Lund
R --- Inscribed
PERSSON Malte 2007 SWE LUGI Lund
R 166 Inscribed
PERSSON VOGES Noah 2007 SWE LUGI Lund
R 210 Inscribed
SONG Isak 2012 SWE LUGI Lund
L --- Inscribed
PETRYSHYN Vladyslav 2011 UKR LUGI Lund
R --- Inscribed
HONG JOHANSSON Jörgen Zidu - SWE SFCL Lund R --- Cancelled  

14 Entries, 0 Pending, 1 Cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by  
CN AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
CELLER Pavol SVK FKC Karlskrona
D KÓNYA Csenge HUN LEFA Lund
B KOVACEVIC Miljan SRB FKC Karlskrona
CN PERELMANN Mark ISR FKC Karlskrona
D SVERTEL Enikö SWE LEFA Lund
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials