Back to list

Uppsala Cup
SWE Uppsala
September 10, 2022 - September 11, 2022
Required: National license

Epee Women's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
CARACCIOLO Leonor 2012 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
ASSUM Una 2010 NOR Njård Fekting
--- inscribed
SVEILER Aurora 2010 NOR Njård Fekting
--- inscribed
ANDERSSON Sophia 2011 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
BLOMQVIST Hermine 2011 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
THOOR Elizabeth 2011 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
BERGSTRÖM Signe 2011 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
FALLDE Alba 2011 SWE FFF Stockholm
L --- inscribed
KRZYZANOWSKA Maria 2011 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
ULLTJÄRN Estrid 2012 SWE LFK Linköping
R --- inscribed

10 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
B AL-NUAIMI Muhannad SWE UF Uppsala
CN CLAUSEN Stefan SWE UF Uppsala
F FAGERBERG Kerstin SWE UF Uppsala
F FORSMAN Emil SWE FKC Karlskrona
B KAMINSKI Samuil EST Bygdø FK
F LEWIN Pär-Anders SWE WFF Örebro
B LINDE Birgitta SWE UF Uppsala
F NILSSON Axel SWE UF Uppsala
F OLSSON Natalie SWE UF Uppsala
N1 PILIPENKO Polina NOR Bygdø FK
F SÖNNERGREN Simon SWE MF19 Malmö
F THIM Tomas SWE UF Uppsala
F ULLTJÄRN Bianca SWE UF Uppsala
F VIKLUND Birgitta SWE UF Uppsala
N WIK Johan SWE FFF Stockholm
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Women's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BAZANOVA Eva Alexandra 2008 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
PILIPENKO Elisabeth 2008 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
STOKKE Olympia Signe Solfrid 2009 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
STOKKE Pandora Liv Solveig 2009 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
FRODLER Anna 2009 SWE FFF Stockholm
L 3 inscribed
FALLDE Alba 2011 SWE FFF Stockholm
L 4 inscribed
ÖFORS Tyra 2008 SWE GoFK Visby
R 2 inscribed
ULLTJÄRN Estrid 2012 SWE LFK Linköping
R 7 inscribed
AGLANDER Malou 2009 SWE LöFK Lidingö
R 9 inscribed
ELMFELDT ÖHRSKOG Elsa 2008 SWE LöFK Lidingö
R 1 inscribed
LARSSON Vera 2008 SWE SAF Solna
R 17 inscribed
LEWÉN Poppy 2008 SWE UF Uppsala
R 12 inscribed

12 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
B AL-NUAIMI Muhannad SWE UF Uppsala
N2 BROBAKKEN Marcus Vokes NOR Njård Fekting
CN CLAUSEN Stefan SWE UF Uppsala
F FAGERBERG Kerstin SWE UF Uppsala
E GERDIN Viktor SWE UF Uppsala
B KAMINSKI Samuil EST Bygdø FK
B LINDE Birgitta SWE UF Uppsala
F NILSSON Axel SWE UF Uppsala
N1 PILIPENKO Polina NOR Bygdø FK
F SJÖDAHL Fredrik SWE SAF Solna
E STEINBOCK Simon SWE UF Uppsala
F THIM Tomas SWE UF Uppsala
F ULLTJÄRN Bianca SWE UF Uppsala
F VIKLUND Birgitta SWE UF Uppsala
N WIK Johan SWE FFF Stockholm
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Women's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
PILIPENKO Elisabeth 2008 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
SELINGER Mie 2006 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
VON KOSS HELLEBØ Elsa 2006 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
HÖGSTRÖM ECKHÉLL Maia 2006 SWE UF Uppsala
R 1.35 inscribed
HARDING Alma 2006 SWE AFiL Lund
R 1.3 inscribed
KROON Lisa 2006 SWE DIF Stockholm
R 1.14 inscribed
LUNDBERG Sofia 2006 SWE DIF Stockholm
R 1.8 inscribed
OZANOVA Filipa 2007 SWE DIF Stockholm
R 1.24 inscribed
TAMMERT Miranda 2007 SWE EGF Solna
R 1.21 inscribed
BROLIN Moa 2009 SWE FFF Stockholm
R 1.16 inscribed
ERIKSSON Hilma 2007 SWE FFF Stockholm
R 1.17 inscribed
ERIKSSON Linnea 2008 SWE FFF Stockholm
R 1.2 inscribed
HOMMIK Mira 2009 SWE FFF Stockholm
R 1.18 inscribed
ULLTJÄRN Louise 2006 SWE FFF Stockholm
R 1.1 inscribed
ÖFORS Tyra 2008 SWE GoFK Visby
R 1.25 inscribed
LINDHOLM Ingrid 2006 SWE KF99 Kungsbacka
R 1.9 inscribed
AGLANDER Noelle 2007 SWE LöFK Lidingö
L 1.20 inscribed
ELMFELDT ÖHRSKOG Elsa 2008 SWE LöFK Lidingö
R 1.13 inscribed
LIPPERT Neolie 2007 SWE LöFK Lidingö
L 1.7 inscribed
WESTMAN Elda 2006 SWE MF19 Malmö
R 1.4 inscribed
LEWÉN Poppy 2008 SWE UF Uppsala
R 1.27 inscribed
SWENNING Embla 2007 SWE UF Uppsala
R 1.15 inscribed
BÄCKRUD Naomi 2007 SWE WFF Örebro
R 1.12 inscribed
OLSSON Liv 2007 SWE WFF Örebro
R 1.11 inscribed
STOKKE Olympia Signe Solfrid - NOR Bygdø FK R --- cancelled  
STOKKE Pandora Liv Solveig - NOR Bygdø FK R --- cancelled  
LJUNGBERG Clara - SWE LöFK Lidingö R 1.6 cancelled  

24 Entries, 0 pending, 3 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
B AL-NUAIMI Muhannad SWE UF Uppsala
CN CLAUSEN Stefan SWE UF Uppsala
F FAGERBERG Kerstin SWE UF Uppsala
F FORSMAN Emil SWE FKC Karlskrona
B KAMINSKI Samuil EST Bygdø FK
F LEWIN Pär-Anders SWE WFF Örebro
B LINDE Birgitta SWE UF Uppsala
F NILSSON Axel SWE UF Uppsala
F OLSSON Natalie SWE UF Uppsala
N1 PILIPENKO Polina NOR Bygdø FK
F SÖNNERGREN Simon SWE MF19 Malmö
F THIM Tomas SWE UF Uppsala
F ULLTJÄRN Bianca SWE UF Uppsala
F VIKLUND Birgitta SWE UF Uppsala
N WIK Johan SWE FFF Stockholm
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Women's U20 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
CHEVALIER Leila 2004 FRA Stavanger FK
R --- inscribed
TENGESDAL Vilde 2004 NOR Bergens FK
R --- inscribed
SELINGER Mie 2006 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
VON KOSS HELLEBØ Elsa 2006 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
HÖGSTRÖM ECKHÉLL Maia 2006 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
HARDING Alma 2006 SWE AFiL Lund
R 9 inscribed
FREDÉN Anna 2004 SWE DIF Stockholm
R 5 inscribed
KROON Linnea 2003 SWE DIF Stockholm
R 8 inscribed
KROON Lisa 2006 SWE DIF Stockholm
R 22 inscribed
LUNDBERG Sofia 2006 SWE DIF Stockholm
R 19 inscribed
BROLIN Moa 2009 SWE FFF Stockholm
R 39 inscribed
ERIKSSON Hilma 2007 SWE FFF Stockholm
R 27 inscribed
ERIKSSON Linnea 2008 SWE FFF Stockholm
R 4 inscribed
RENDA Eden Rose 2005 SWE FFF Stockholm
R 6 inscribed
STRÅLIN Greta 2005 SWE FFF Stockholm
R 28 inscribed
ULLTJÄRN Louise 2006 SWE FFF Stockholm
R 1 inscribed
OLSSON Natalie 2004 SWE FKC Karlskrona
L 26 inscribed
SENNERLIN HOLM Engla 2004 SWE FKC Karlskrona
R 2 inscribed
LINDHOLM Ingrid 2006 SWE KF99 Kungsbacka
R 11 inscribed
MAANINKA Moa 2004 SWE KF99 Kungsbacka
R 3 inscribed
LIPPERT Neolie 2007 SWE LöFK Lidingö
L 18 inscribed
WESTMAN Elda 2006 SWE MF19 Malmö
R 10 inscribed
NYGÅRDS-EKBERG Liv 2004 SWE SIF Nacka
R 20 inscribed
SWENNING Embla 2007 SWE UF Uppsala
R 14 inscribed
OLSSON Liv 2007 SWE WFF Örebro
R 23 inscribed
RIEMER Paula 2005 SWE WFF Örebro
R 16 inscribed
LJUNGBERG Clara - SWE LöFK Lidingö R 7 cancelled  

26 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
B AL-NUAIMI Muhannad SWE UF Uppsala
N2 BROBAKKEN Marcus Vokes NOR Njård Fekting
CN CLAUSEN Stefan SWE UF Uppsala
F FAGERBERG Kerstin SWE UF Uppsala
E GERDIN Viktor SWE UF Uppsala
B KAMINSKI Samuil EST Bygdø FK
B LINDE Birgitta SWE UF Uppsala
F NILSSON Axel SWE UF Uppsala
N1 PILIPENKO Polina NOR Bygdø FK
F SJÖDAHL Fredrik SWE SAF Solna
E STEINBOCK Simon SWE UF Uppsala
F THIM Tomas SWE UF Uppsala
F ULLTJÄRN Bianca SWE UF Uppsala
F VIKLUND Birgitta SWE UF Uppsala
N WIK Johan SWE FFF Stockholm
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Women's Senior Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
MIKKILÄ Inka 1998 FIN Turun Miekkailijat
L --- inscribed
CHEVALIER Leila 2004 FRA Stavanger FK
R --- inscribed
TENGESDAL Vilde 2004 NOR Bergens FK
R --- inscribed
EKMAN Alice 2002 SWE DIF Stockholm
R 12 inscribed
FREDÉN Anna 2004 SWE DIF Stockholm
R 10 inscribed
JAWAID Marlena 2000 SWE DIF Stockholm
L 25 inscribed
KROON Linnea 2003 SWE DIF Stockholm
R 20 inscribed
SÖRVÅG Clara 1994 SWE DIF Stockholm
R 24 inscribed
WESTERGÅRD Jannica 1987 SWE DIF Stockholm
R 17 inscribed
ALBERTSON Pia 1965 SWE FFF Stockholm, Njård Fekting
R 9 inscribed
ENGDAHL Sophie 2000 SWE FFF Stockholm
R 3 inscribed
RENDA Eden Rose 2005 SWE FFF Stockholm
R 13 inscribed
RUNOLD Jeannette 1959 SWE FFF Stockholm
R 51 inscribed
SENNERLIN HOLM Engla 2004 SWE FKC Karlskrona
R 4 inscribed
MAANINKA Moa 2004 SWE KF99 Kungsbacka
R 8 inscribed
FRANSSON Emma 2002 SWE KFK Kalmar
R 1 inscribed
ERIKSSON Caroline 1988 SWE LFK Linköping
R 14 inscribed
DE GROOTE Annica 1969 SWE SAF Solna
R 11 inscribed
ZANDER Celina 1997 SWE SAF Solna
R 16 inscribed
EIRITZ Ingrid 1942 SWE UF Uppsala
R 36 inscribed
RIEMER Paula 2005 SWE WFF Örebro
R 52 inscribed
ERIKSSON Linnea - SWE FFF Stockholm R 7 cancelled  

21 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
B AL-NUAIMI Muhannad SWE UF Uppsala
CN CLAUSEN Stefan SWE UF Uppsala
F FAGERBERG Kerstin SWE UF Uppsala
F FORSMAN Emil SWE FKC Karlskrona
B KAMINSKI Samuil EST Bygdø FK
F LEWIN Pär-Anders SWE WFF Örebro
B LINDE Birgitta SWE UF Uppsala
F NILSSON Axel SWE UF Uppsala
F OLSSON Natalie SWE UF Uppsala
N1 PILIPENKO Polina NOR Bygdø FK
F SÖNNERGREN Simon SWE MF19 Malmö
F THIM Tomas SWE UF Uppsala
F ULLTJÄRN Bianca SWE UF Uppsala
F VIKLUND Birgitta SWE UF Uppsala
N WIK Johan SWE FFF Stockholm
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
SANDGREN Malte 2010 SWE EGF Solna
R --- inscribed
HOLMGREN Benjamin 2010 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
SÖDERFELDT KAFFKE Alfred 2010 SWE UF Uppsala
R --- inscribed

3 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
B AL-NUAIMI Muhannad SWE UF Uppsala
CN CLAUSEN Stefan SWE UF Uppsala
F FAGERBERG Kerstin SWE UF Uppsala
F FORSMAN Emil SWE FKC Karlskrona
B KAMINSKI Samuil EST Bygdø FK
F LEWIN Pär-Anders SWE WFF Örebro
B LINDE Birgitta SWE UF Uppsala
F NILSSON Axel SWE UF Uppsala
F OLSSON Natalie SWE UF Uppsala
N1 PILIPENKO Polina NOR Bygdø FK
F SÖNNERGREN Simon SWE MF19 Malmö
F THIM Tomas SWE UF Uppsala
F ULLTJÄRN Bianca SWE UF Uppsala
F VIKLUND Birgitta SWE UF Uppsala
N WIK Johan SWE FFF Stockholm
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
XIA Weiyang 2008 CHN FFF Stockholm
R 17 inscribed
KONSAP Georg 2008 EST SBSK Draakon
--- inscribed
ROMANO Marco 2008 ITA FFF Stockholm
R 5 inscribed
FOSSUM Alexander Allport 2008 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
SOLVIKAAS Kristoffer Mikael 2008 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
SCHEEL Alexander 2008 NOR DIF Stockholm
R 13 inscribed
HAMP Oscar 2009 SWE DIF Stockholm
R 16 inscribed
KOIJ Egon 2009 SWE DIF Stockholm
L 14 inscribed
LINDBÄCK LINDER Henry 2009 SWE DIF Stockholm
L 30 inscribed
SCHMIDT Walter 2008 SWE DIF Stockholm
R 32 inscribed
VON MALMBORG Victor 2008 SWE DIF Stockholm
R 31 inscribed
WIBERG Eric 2008 SWE DIF Stockholm
R 9 inscribed
DAHLIN Teodor 2008 SWE FFF Stockholm
L 3 inscribed
SANDSTRÖM Emil 2009 SWE LFK Linköping
L 12 inscribed
IOUCHMANOV Alexei 2008 SWE LöFK Lidingö
R 6 inscribed
KALVELAGE BAJRASZEWSKI Felix 2008 SWE LöFK Lidingö
R 4 inscribed
DE GROOTE Casper 2009 SWE SAF Solna
R 29 inscribed
BLOMKVIST Eskil 2008 SWE UF Uppsala
R 18 inscribed
SÖDERFELDT KAFFKE Alfred 2010 SWE UF Uppsala
R 33 inscribed
SOUSSI ZANDER Gabriel 2009 SWE UF Uppsala
R 34 inscribed
WIGREN Neo 2009 SWE WFF Örebro
R 15 inscribed
ABUUDAH Usama 2009 UKR UF Uppsala
L 26 inscribed
COHEN Leo - SWE UF Uppsala R --- cancelled  

22 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
B AL-NUAIMI Muhannad SWE UF Uppsala
N2 BROBAKKEN Marcus Vokes NOR Njård Fekting
CN CLAUSEN Stefan SWE UF Uppsala
F FAGERBERG Kerstin SWE UF Uppsala
E GERDIN Viktor SWE UF Uppsala
B KAMINSKI Samuil EST Bygdø FK
B LINDE Birgitta SWE UF Uppsala
F NILSSON Axel SWE UF Uppsala
N1 PILIPENKO Polina NOR Bygdø FK
F SJÖDAHL Fredrik SWE SAF Solna
E STEINBOCK Simon SWE UF Uppsala
F THIM Tomas SWE UF Uppsala
F ULLTJÄRN Bianca SWE UF Uppsala
F VIKLUND Birgitta SWE UF Uppsala
N WIK Johan SWE FFF Stockholm
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KONSAP Georg 2008 EST SBSK Draakon
--- inscribed
EDELMANN Julius 2007 NOR Bergens FK
--- inscribed
HOOVER Julian 2007 NOR Bergens FK
R --- inscribed
BREIVIK Viktor Jarl Hagen 2006 NOR Bygdø FK
L --- inscribed
FALL David 2006 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
FOSSUM Alexander Allport 2008 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
HOLMEN Franz Philip Pap 2006 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
IZERGIN Markus 2006 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
SOLVIKAAS Kristoffer Mikael 2008 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
ASSUM Felix 2007 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
VIK Martin Aleksander 2007 NOR Njård Fekting
L --- inscribed
DANIELSEN Conrad Martin 2007 NOR Oslo FK
--- inscribed
ØISTAD Johannes 2007 NOR Oslo FK
R --- inscribed
SALA Carl 2007 POL Wroclawianie, VF Vallentuna
R 1.24 inscribed
SALA Vincent 2007 POL VF Vallentuna, Wroclawianie
R 1.18 inscribed
DAHLIN Teodor 2008 SWE FFF Stockholm
L 1.23 inscribed
HECKMANN Lucas 2006 SWE LöFK Lidingö
R 1.13 inscribed
VIKLUND Maximiliam 2006 SWE FFF Stockholm
R 1.22 inscribed
POCSI Tomi 2006 SWE DIF Stockholm
L 1.2 inscribed
WIBERG Eric 2008 SWE DIF Stockholm
R 1.25 inscribed
ANDERSSON Georg 2007 SWE FFF Stockholm
L 1.48 inscribed
MARTINEZ Viktor 2007 SWE FKC Karlskrona
R 1.16 inscribed
ALTHINI Alfred 2006 SWE GoFK Visby
R 1.28 inscribed
BRANDBERG Nils 2008 SWE KF99 Kungsbacka
R 1.4 inscribed
HALVARSSON Ludvig 2006 SWE KF99 Kungsbacka
R 1.6 inscribed
IOUCHMANOV Alexei 2008 SWE LöFK Lidingö
R 1.32 inscribed
OLSSON Edward 2006 SWE LöFK Lidingö
R 1.5 inscribed
RASIN Erik 2006 SWE LöFK Lidingö
R 1.8 inscribed
WESTRING Theo 2007 SWE LöFK Lidingö
R 1.3 inscribed
ZACHRISSON Sebastian 2007 SWE LöFK Lidingö
R 1.19 inscribed
LONNERT Tor 2007 SWE MF19 Malmö
R 1.11 inscribed
ZINGMARK Hugo 2006 SWE SAF Solna
R 1.27 inscribed
WHYTE Oliver 2006 SWE SIF Nacka
R 1.12 inscribed
BLOMKVIST Eskil 2008 SWE UF Uppsala
R 1.34 inscribed
ROVELSTAD Ivan 2006 SWE UF Uppsala
R 1.7 inscribed
ALDERBLAD Emrik 2006 SWE WFF Örebro
R 1.15 inscribed
ELG Elwin 2007 SWE WFF Örebro
R 1.1 inscribed
ZIMMERMAN Filip 2008 SWE WFF Örebro
L 1.9 inscribed
ZELJKOVIC Filip - NOR Njård Fekting R --- cancelled  
FREYHULT Teodor - SWE UF Uppsala R 1.44 cancelled  

38 Entries, 0 pending, 2 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
B AL-NUAIMI Muhannad SWE UF Uppsala
CN CLAUSEN Stefan SWE UF Uppsala
F FAGERBERG Kerstin SWE UF Uppsala
F FORSMAN Emil SWE FKC Karlskrona
B KAMINSKI Samuil EST Bygdø FK
F LEWIN Pär-Anders SWE WFF Örebro
B LINDE Birgitta SWE UF Uppsala
F NILSSON Axel SWE UF Uppsala
F OLSSON Natalie SWE UF Uppsala
N1 PILIPENKO Polina NOR Bygdø FK
F SÖNNERGREN Simon SWE MF19 Malmö
F THIM Tomas SWE UF Uppsala
F ULLTJÄRN Bianca SWE UF Uppsala
F VIKLUND Birgitta SWE UF Uppsala
N WIK Johan SWE FFF Stockholm
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's U20 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
OXHOLM WAGNER Alec 2005 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
CHRISTENSEN Valdemar Ditlev 2003 DEN KFK Kalundborg
R --- inscribed
KRASIKOVAS Emilis 2005 NOR Stavanger FK
R --- inscribed
NORDTVEIT Didrik 2005 NOR Stavanger FK
L --- inscribed
EDELMANN Julius 2007 NOR Bergens FK
--- inscribed
EIKANGER Olav 2003 NOR Bergens FK
R --- inscribed
HOOVER Julian 2007 NOR Bergens FK
R --- inscribed
BREIVIK Viktor Jarl Hagen 2006 NOR Bygdø FK
L --- inscribed
FALL David 2006 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
HOFF Erik 2004 NOR Bygdø FK
L --- inscribed
HOLMEN Franz Philip Pap 2006 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
IZERGIN Markus 2006 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
SOERUM Inge 2004 NOR Bygdø FK
R --- inscribed
ASSUM Felix 2007 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
KARLSEN Henning 2003 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
MALVIK Aleksander 2005 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
MOE LUMB Tristan 2005 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
VIK Martin Aleksander 2007 NOR Njård Fekting
L --- inscribed
WALLE Henrik Christopher 2004 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
DANIELSEN Conrad Martin 2007 NOR Oslo FK
--- inscribed
GRANDAL Adrian 2004 NOR Oslo FK
R --- inscribed
ØISTAD Johannes 2007 NOR Oslo FK
R --- inscribed
BACKMAN Markus 2004 SWE SAF Solna
R 46 inscribed
VIKLUND Maximiliam 2006 SWE FFF Stockholm
R 57 inscribed
LINDVALL Axel 2004 SWE ÄFK Stockholm
R 64 inscribed
FAGERSTEDT Jakob 2004 SWE DIF Stockholm
R 6 inscribed
FRIDMAN Milton 2004 SWE DIF Stockholm
L 10 inscribed
KELLY Christopher 2003 SWE DIF Stockholm
R 1 inscribed
POCSI Tomi 2006 SWE DIF Stockholm
L 14 inscribed
WIBERG Carl 2004 SWE DIF Stockholm
R 7 inscribed
BÄCKSTRÖM Ian 2004 SWE FFF Stockholm
R 8 inscribed
DAHLSTRÖM Ludvig 2005 SWE FFF Stockholm
R 31 inscribed
KIMONDO ÖBERG Mio 2005 SWE FFF Stockholm
R 44 inscribed
PELLETTA Francesco 2005 SWE FFF Stockholm
R 13 inscribed
RAMSBERG David 2004 SWE FFF Stockholm
L 32 inscribed
FORSMAN Emil 2005 SWE FKC Karlskrona
L 16 inscribed
NYHOLM Adam 2003 SWE FKC Karlskrona
R 17 inscribed
PALIJAN Roko 2004 SWE FKC Karlskrona
R 19 inscribed
ERIKSSON Isak 2003 SWE I2 Karlstad
R 30 inscribed
BRANDBERG Hugo 2005 SWE KF99 Kungsbacka
R 4 inscribed
BRANDBERG Nils 2008 SWE KF99 Kungsbacka
R 28 inscribed
HALVARSSON Ludvig 2006 SWE KF99 Kungsbacka
R 24 inscribed
KUTTI David 2003 SWE LöFK Lidingö
R 2 inscribed
POURMAND Nima 2004 SWE LöFK Lidingö
R 5 inscribed
RASIN Erik 2006 SWE LöFK Lidingö
R 12 inscribed
WESTRING Theo 2007 SWE LöFK Lidingö
R 23 inscribed
LONNERT Tor 2007 SWE MF19 Malmö
R 33 inscribed
SÖNNERGREN Simon 2005 SWE MF19 Malmö
R 27 inscribed
AXRUP Oscar 2004 SWE ÖFFK Östersund
R 47 inscribed
WHYTE Oliver 2006 SWE SIF Nacka
R 20 inscribed
FREYHULT Teodor 2007 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
ISLAS FLYGARE Lucas 2004 SWE UF Uppsala
R 18 inscribed
ROVELSTAD Ivan 2006 SWE UF Uppsala
R 22 inscribed
ALDERBLAD Emrik 2006 SWE WFF Örebro
R 58 inscribed
ELG Elwin 2007 SWE WFF Örebro
R 15 inscribed
ZIMMERMAN Filip 2008 SWE WFF Örebro
L 63 inscribed
PERSSON TÖRN Caspian 2005 SWE YFK Ystad
R 9 inscribed
ZELJKOVIC Filip - NOR Njård Fekting R --- cancelled  

57 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
B AL-NUAIMI Muhannad SWE UF Uppsala
N2 BROBAKKEN Marcus Vokes NOR Njård Fekting
CN CLAUSEN Stefan SWE UF Uppsala
F FAGERBERG Kerstin SWE UF Uppsala
E GERDIN Viktor SWE UF Uppsala
B KAMINSKI Samuil EST Bygdø FK
B LINDE Birgitta SWE UF Uppsala
F NILSSON Axel SWE UF Uppsala
N1 PILIPENKO Polina NOR Bygdø FK
F SJÖDAHL Fredrik SWE SAF Solna
E STEINBOCK Simon SWE UF Uppsala
F THIM Tomas SWE UF Uppsala
F ULLTJÄRN Bianca SWE UF Uppsala
F VIKLUND Birgitta SWE UF Uppsala
N WIK Johan SWE FFF Stockholm
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's Senior Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
OXHOLM WAGNER Alec 2005 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
CHRISTENSEN Valdemar Ditlev 2003 DEN KFK Kalundborg
R --- inscribed
SEGUINARD Alban 1994 FRA FFF Stockholm
R 133 inscribed
CIMBOREVICS Ernests 1999 LAT Daugavpils ISVS, FFF Stockholm
R 12 inscribed
KRASIKOVAS Emilis 2005 NOR Stavanger FK
R --- inscribed
MOE LUMB Tristan 2005 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
NORDTVEIT Didrik 2005 NOR Stavanger FK
L --- inscribed
EIKANGER Olav 2003 NOR Bergens FK
R --- inscribed
HOFF Erik 2004 NOR Bygdø FK
L --- inscribed
BROBAKKEN Marcus Vokes 2002 NOR Njård Fekting
L --- inscribed
KARLSEN Henning 2003 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
MALVIK Aleksander 2005 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
WALLE Henrik Christopher 2004 NOR Njård Fekting
R --- inscribed
GRANDAL Adrian 2004 NOR Oslo FK
R --- inscribed
LUONG Tam 2002 NOR Oslo FK
R --- inscribed
FRIDMAN Milton 2004 SWE DIF Stockholm
L 11 inscribed
LEWIN Johan 1998 SWE DIF Stockholm
R 53 inscribed
WIBERG Carl 2004 SWE DIF Stockholm
R 9 inscribed
BÄCKSTRÖM Ian 2004 SWE FFF Stockholm
R 6 inscribed
KIMONDO ÖBERG Mio 2005 SWE FFF Stockholm
R 127 inscribed
PELLETTA Francesco 2005 SWE FFF Stockholm
R 26 inscribed
RAMSBERG David 2004 SWE FFF Stockholm
L 83 inscribed
TIVENIUS Jan 1961 SWE FFF Stockholm
R 16 inscribed
WENDT Carl-Henrik 1964 SWE FFF Stockholm
R 14 inscribed
ERIKSSON Isak 2003 SWE I2 Karlstad
R 51 inscribed
BRANDBERG Hugo 2005 SWE KF99 Kungsbacka
R 5 inscribed
KUTTI David 2003 SWE LöFK Lidingö
R 7 inscribed
VON POST Joel 2001 SWE MFFG Malmö
R 15 inscribed
AXRUP Oscar 2004 SWE ÖFFK Östersund
R 92 inscribed
SJÖDAHL Fredrik 1963 SWE SAF Solna
R 25 inscribed
EIRITZ Jacob 1972 SWE UF Uppsala
R 37 inscribed
ERIKSSON Filip 2000 SWE UF Uppsala
L 19 inscribed
GERDIN Viktor 1985 SWE UF Uppsala
R 33 inscribed
ISLAS FLYGARE Linus 1998 SWE UF Uppsala
R 4 inscribed
ISLAS FLYGARE Lucas 2004 SWE UF Uppsala
R 21 inscribed
JOKINEN Simon 1995 SWE UF Uppsala
R 71 inscribed
LANDO TROTTEIN Remy 1995 SWE UF Uppsala
R 8 inscribed
LANSÅKER Pär 1963 SWE UF Uppsala
R 144 inscribed
STRÖMSÖE Axel 2000 SWE UF Uppsala
R 31 inscribed
SWENNING Joar 1967 SWE UF Uppsala
R 84 inscribed
LINDE Niklas 1989 SWE YFK Ystad
L 59 inscribed
RANDO Pablo 1975 URU SAF Solna
L 94 inscribed
FAGERSTEDT Jakob - SWE DIF Stockholm R 13 cancelled  
JARL Henrik - SWE DIF Stockholm L 23 cancelled  
DAHLSTRÖM Ludvig - SWE FFF Stockholm R 55 cancelled  
PERSSON TÖRN Caspian - SWE YFK Ystad R 20 cancelled  

42 Entries, 0 pending, 4 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
B AL-NUAIMI Muhannad SWE UF Uppsala
CN CLAUSEN Stefan SWE UF Uppsala
F FAGERBERG Kerstin SWE UF Uppsala
F FORSMAN Emil SWE FKC Karlskrona
B KAMINSKI Samuil EST Bygdø FK
F LEWIN Pär-Anders SWE WFF Örebro
B LINDE Birgitta SWE UF Uppsala
F NILSSON Axel SWE UF Uppsala
F OLSSON Natalie SWE UF Uppsala
N1 PILIPENKO Polina NOR Bygdø FK
F SÖNNERGREN Simon SWE MF19 Malmö
F THIM Tomas SWE UF Uppsala
F ULLTJÄRN Bianca SWE UF Uppsala
F VIKLUND Birgitta SWE UF Uppsala
N WIK Johan SWE FFF Stockholm
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials