Back to list

Kupittaa Tournament
FIN Turku
September 24, 2022 - September 24, 2022

Epee Women's Senior Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
LORENZ Therese 1968 AUT FUL Linz
R --- inscribed
VASQUEZ DEL CAMPO Paula 2000 CHI
R --- inscribed
LARSEN Sarah 1998 DEN Trekanten København
R --- inscribed
ANIS Dinara 2006 EST Tallinna Mook
L --- inscribed
BOBROVA Elizaveta 2005 EST SBSK Draakon
R --- inscribed
DIFFERT Nelli 1990 EST En Garde Haapsalu
R --- inscribed
EMBRICH Irina 1980 EST
L --- inscribed
EMBRICH Maria 2005 EST IREM
R --- inscribed
KUUSK Kristina 1985 EST
R --- inscribed
MATSKEVITS Iris Maria 2002 EST Tallinna Mook
R --- inscribed
MIRONOV Leana 2006 EST Pohjakotkas
R --- inscribed
NILISK Kristiin 2004 EST Tallinna Mook
R --- inscribed
NOVOSJOLOVA Luiza 2004 EST Le Glaive
R --- inscribed
SALM Gaia-Marianna 1993 EST Tallinna Mook
L --- inscribed
TRUUSE Gabriela 2004 EST Pohjakotkas
L --- inscribed
VELLESTE Karoliina 2004 EST Tallinna Mook
R --- inscribed
ZUIKOVA Veronika 1994 EST Tallinna Mook
R --- inscribed
ESKELINEN Pia 1975 FIN Hämeenlinnan Miekkailijat
R --- inscribed
HAUTALA Eva 2001 FIN Helsingin Miekkailijat
R --- inscribed
JAAKKOLA Outi 2001 FIN Habda Helsinki
L --- inscribed
KUVAJA Veera 2005 FIN Helsingin Miekkailijat
R --- inscribed
LEHTONEN Ritva-Leena 1955 FIN Kalpaveljet
R --- inscribed
LEHTONEN Suvi-Maaria 1983 FIN Kalpaveljet
R --- inscribed
LUNDELL Moa Ruut Maleena 2006 FIN Miekka Miehet
R --- inscribed
MIKKILÄ Inka 1998 FIN Turun Miekkailijat
L --- inscribed
NISKALA Viena 2003 FIN Habda Helsinki
R --- inscribed
PITKÄNEN Riinaliisa 1986 FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
R --- inscribed
POLKKO Seija 1947 FIN Habda Helsinki
R --- inscribed
PULLA Lili 2006 FIN Habda Helsinki
R --- inscribed
RITAKALLIO Rilla 2001 FIN Turun Miekkailijat
R --- inscribed
SALMINEN Anna 1995 FIN Habda Helsinki
R --- inscribed
SALMINEN Sara 1997 FIN Habda Helsinki
R --- inscribed
TUOMINEN Maija 1963 FIN Pyhän Olavin Miekkailijat
R --- inscribed
VORNANEN Johanna Anni-Maija 1991 FIN Miekka Miehet
R --- inscribed
VUORINEN Anna 1998 FIN Helsingin Miekkailijat
R --- inscribed
LEUNG Yik Ning 2000 HKG
R --- inscribed
GRABOVSKYTE Lurde 2003 LTU Muskietininkai Klub
L --- inscribed
PROKOPOVIC Karina 2005 LTU Gintarine spaga
R --- inscribed
PYLINOVA Anastasija 2005 LTU Gintarine spaga
R --- inscribed
SIMKUTE Ausrine 2003 LTU Gintarine spaga
R --- inscribed
KAMIÑSKA Gabriela 1979 POL
R --- inscribed
BESTER Natania 2000 RSA Pro-Motion Training Facility
R --- inscribed
EKMAN Alice 2002 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
ENGDAHL Sophie 2000 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
ERIKSSON Linnea 2008 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
FRANSSON Emma 2002 SWE KFK Kalmar
R --- inscribed
SENNERLIN HOLM Engla 2004 SWE FKC Karlskrona
R --- inscribed
ULLTJÄRN Louise 2006 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
KÄKÖNEN Soile - FIN Porvoon Miekkailijat L --- cancelled  
KOJO Sari - FIN Porvoon Miekkailijat R --- cancelled  
WETHERILL Hilla - FIN Helsingin Miekkailijat --- cancelled  

48 Entries, 0 pending, 3 cancelled

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's Senior Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
HAYES Isaac 1998 AUS
R --- inscribed
SPANO Gabriel 1998 AUS VRI FC Melbourne
R --- inscribed
SCHUHMANN Jan 2001 AUT GFU Graz
R --- inscribed
BUSTOS Joaquin 2001 CHI
R --- inscribed
NUNEZ Pablo 1993 CHI
L --- inscribed
VALDERRAMA Jorge 2001 CHI
L --- inscribed
AUERBACH Mikkel 1999 DEN KFK Kalundborg
R --- inscribed
CHRISTENSEN Valdemar Ditlev 2003 DEN KFK Kalundborg
R --- inscribed
LOMHOLT Sebastian 2002 DEN KFK Kalundborg
R --- inscribed
AIGRO Airon Kindlus 2006 EST Le Glaive
R --- inscribed
ALLIKSAAR Renee 1994 EST Tallinna Mook
R --- inscribed
ALTUNIN Valentin 2004 EST SBSK Draakon
R --- inscribed
BOBROV Ilian 2000 EST SBSK Draakon
R --- inscribed
DJATSUK Filipp 1999 EST SBSK Draakon
R --- inscribed
DRAGUNOV Roman 1980 EST
R --- inscribed
ESKOV Ruslan 1998 EST Tartu Kalev
L --- inscribed
JAHU Edvin 2006 EST Tallinna Mook
R --- inscribed
LAASIK Oliver 2005 EST En Garde Haapsalu
R --- inscribed
MURUMAA Mathias 2005 EST Tallinna Mook
R --- inscribed
PEVKUR Jan Joonas 2004 EST Tallinna Mook
R --- inscribed
PRIINITS Sten 1987 EST En Garde Haapsalu
R --- inscribed
SALM Juri 1984 EST Tallinna Mook
R --- inscribed
SALM Markus 2004 EST Tallinna Mook
R --- inscribed
TOBIAS Erik 2004 EST SBSK Draakon
R --- inscribed
ZURBA Ilja 2002 EST Tallinna Mook
R --- inscribed
ÄMMÄLÄ Tiitus 2001 FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
R --- inscribed
BJÖRKMAN Aku 2006 FIN Habda Helsinki
R --- inscribed
GRÄSBECK Gunnar 1993 FIN Habda Helsinki, TSV Bayer 04 Leverkusen
R --- inscribed
HEINÄMAA Akseli 2002 FIN Kalpaveljet
R --- inscribed
JÄNTTI Jan 2002 FIN Kuopion Miekkailuseura
R --- inscribed
JÄNTTI Jonas 2006 FIN Kuopion Miekkailuseura
R --- inscribed
JÄRVI Kerkko 2007 FIN Habda Helsinki
L --- inscribed
JUTILA Julius 2001 FIN Habda Helsinki
L --- inscribed
KOSKI Ilkka 2006 FIN Turun Miekkailijat
R --- inscribed
KOSUNEN Tommi 1969 FIN Miekka Miehet
R --- inscribed
KUHTA Marko 2003 FIN Espoon Miekkailijat
R --- inscribed
KUVAJA Ville 1978 FIN Miekka Miehet
R --- inscribed
KYKKÄNEN Robert 2003 FIN Helsingin Miekkailijat
R --- inscribed
LAURÉN Linus 2005 FIN Espoon Miekkailijat
L --- inscribed
LEHTINEN Kasper 2003 FIN Espoon Miekkailijat
R --- inscribed
MARKKULA Henri 2005 FIN Turun Miekkailijat
R --- inscribed
NUOTIO Tatu 1994 FIN Habda Helsinki
R --- inscribed
NUUJA Kalle 1979 FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
L --- inscribed
PAAVOLAINEN Jaakko 1996 FIN Helsingin Miekkailijat
R --- inscribed
PAAVOLAINEN Väinö 1999 FIN Helsingin Miekkailijat
R --- inscribed
PAHKALA Peik 2005 FIN Habda Helsinki
R --- inscribed
PAHKALA Pyry 2002 FIN Habda Helsinki
R --- inscribed
PAHKALA Taneli 1971 FIN Habda Helsinki
R --- inscribed
RANTALA Einar 2005 FIN Helsingin Miekkailijat
R --- inscribed
RANTANEN Joona 2003 FIN Espoon Miekkailijat
R --- inscribed
REZNICHENKO Alexander 1984 FIN Helsingin Miekkailijat
R --- inscribed
SANI Ville 2003 FIN Helsingin Miekkailijat
R --- inscribed
TAURIAINEN Topias 1999 FIN Espoon Miekkailijat
R --- inscribed
TERHO Jussi 1999 FIN Kalpaveljet
R --- inscribed
VIIDIK Renar 2006 FIN Espoon Miekkailijat
R --- inscribed
VUORINEN Juha 1961 FIN Helsingin Miekkailijat
R --- inscribed
FERGUSON William 2003 GBR
R --- inscribed
CHAU Chak Hin Nicholas 1995 HKG
R --- inscribed
LAI Darius 1994 HKG DIF Stockholm
R --- inscribed
NG Ting Hin 2003 HKG
R --- inscribed
SHUM Lai Hin Fenton 1994 HKG
R --- inscribed
YEUNG Kwan Pui 2001 HKG
R --- inscribed
BARDEN James 1995 IRL
R --- inscribed
HANINA Saar 1993 ISR Maccabi Maalot
R --- inscribed
CIMBOREVICS Ernests 1999 LAT Daugavpils ISVS, FFF Stockholm
R --- inscribed
LOZENKO Makar 2003 LTU Gintarine spaga
R --- inscribed
MARKEVICIUS Povilas 1998 LTU Gintarine spaga
R --- inscribed
MEDISAUSKAS Matas 2005 LTU Gaja-Dvikova
R --- inscribed
RYNKEVIC Alan 2002 LTU Gintarine spaga
R --- inscribed
KORONA-TRZEBSKI Przemysław 1976 POL
L --- inscribed
SOBOCAN Rok 1971 SLO
R --- inscribed
KLOTZ Hans 1958 SUI ZFC Zürich
R --- inscribed
BÄCKSTRÖM Ian 2004 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
ERIKSSON Filip 2000 SWE UF Uppsala
L --- inscribed
FORSSE Tor 1972 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
FRIDMAN Milton 2004 SWE DIF Stockholm
L --- inscribed
GERDIN Viktor 1985 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
GOMEZ Andres 1967 SWE FFF Stockholm
L --- inscribed
ISLAS FLYGARE Linus 1998 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
ISLAS FLYGARE Lucas 2004 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
JARL Henrik 1992 SWE DIF Stockholm
L --- inscribed
KELLY Christopher 2003 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
KUTTI David 2003 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
LANDO TROTTEIN Remy 1995 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
LEWIN Johan 1998 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
NYMAN Filip 2002 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
POURMAND Nima 2004 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
REICHWALD Jonny 1980 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
STÅHL Gösta 2004 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
STRÖMSÖE Axel 2000 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
WENDT Carl-Henrik 1964 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
WIBERG Carl 2004 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
LEE Rang 2007 TPE
R --- inscribed
LEE Yu-Cheng 2001 TPE
L --- inscribed
LIN Jhe-Cyun 2007 TPE
L --- inscribed
TING Hong Kai 1994 TPE
R --- inscribed
POMCHENKO Antonio 2005 UKR
R --- inscribed
SKYDAN Mykolai 2005 UKR Fechtclub München, KIEW
R --- inscribed
SPIER Julian 2002 USA
R --- inscribed

99 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Athlete Federation lic N R
SEEVE Teemu 1992 FIN Habda Helsinki R FIN 12

0 Pre-entries

Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials