Back to list

Rudersdal Open
DEN Birkerød
September 18, 2021 - September 19, 2021
Required: National license

Epee Women's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
RAHBEK OLSEN Ida 2009 DEN Gilleleje FK
R --- inscribed
ZEB Sana 2009 DEN Taastrup FK
R --- inscribed

2 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Epee Women's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
STAGE Maria 2008 DEN Dragon Sport Fencing
--- inscribed
HANSEN Ida Marie 2007 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
ZEB Sana 2009 DEN Taastrup FK
R --- inscribed

3 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

HANSEN Michael DEN Taastrup FK

Epee Women's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
REDLICH Fenja Apsarah 2007 DEN Glostrup FK
R --- inscribed

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Epee Women's U20 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
AAGARD HEMMINGSEN Andrea 2004 DEN Dragon Sport Fencing
R --- inscribed

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Epee Men's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
MYLSTED Jacob 2009 DEN Dragon Sport Fencing
L --- inscribed
ZIEGLER Julius - DEN Dragon Sport Fencing L --- cancelled  

1 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

DIEMER Alfred DEN Hellerup FK

Epee Men's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ZIEGLER Mikkel 2007 DEN Dragon Sport Fencing
L --- inscribed
FREDERIKSEN Charles 2008 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
LADEFOGED Rasmus 2007 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
NEERGAARD Carl-Emil 2007 DEN Hellerup FK
--- inscribed
PEDERSEN Adrian 2008 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
RICHARDT Chayenn 2008 DEN Hellerup FK
--- inscribed
LAU MADSEN Jonas 2008 DEN Trekanten København
R --- inscribed
MULDER Carlos Luca Rosenkilde 2008 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
MYLSTED Jacob - DEN Dragon Sport Fencing L --- cancelled  
DALSGAARD SKAU RASMUSSEN Alexander - DEN Rudersdal FK L --- cancelled  

8 Entries, 0 pending, 2 cancelled

Referees

DIEMER Alfred DEN Hellerup FK
HANSEN Michael DEN Taastrup FK

Epee Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ZIEGLER Mikkel 2007 DEN Dragon Sport Fencing
L --- inscribed
NEERGAARD Carl-Emil 2007 DEN Hellerup FK
--- inscribed
OXHOLM WAGNER Alec 2005 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
ODGAARD-JENSEN Johan 2006 DEN Rudersdal FK
--- inscribed
VOERSAA Christian 2005 DEN Vejle FK
R --- inscribed
REDLICH Tobias Anon - DEN Glostrup FK R --- cancelled  

5 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

DIEMER Alfred DEN Hellerup FK

Epee Men's U20 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
PANTELI ALBRECHTSEN Magnus 2004 DEN Gilleleje FK
L --- inscribed
ZATVORNYTSKYI Dimitri 2004 DEN Gilleleje FK
R --- inscribed
BÆKMAND Nicky 2004 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
HANSEN Malthe 2004 DEN Odense FK
R --- inscribed
OXHOLM WAGNER Alec - DEN Hellerup FK R --- cancelled  

4 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

DIEMER Alfred DEN Hellerup FK

Epee Open U11 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BRYLA Robert 2011 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
ZABALLOS Pepe 2011 DEN Hellerup FK
L --- inscribed

2 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

DIEMER Alfred DEN Hellerup FK
HANSEN Michael DEN Taastrup FK

Foil Women's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BREINSBORG Lærke 2010 DEN Varde FK
R --- inscribed
O'NEILL Luisa 2009 GBR Aalborg FK
--- inscribed
TRAPASSI BERGSTRÖM Iris 2011 SWE MFFG Malmö
R --- inscribed

3 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Foil Women's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
CHRISTENSEN Marie 2007 DEN Aalborg FK
--- inscribed
GARDE-TSCHERTOK Ann Teresa 2007 DEN Rudersdal FK
--- inscribed
BREINSBORG Lærke 2010 DEN Varde FK
R --- inscribed
RIKNAGEL EVA 2007 DEN Varde FK
R --- inscribed
STØTTRUP Johanne Kathrine 2007 DEN Varde FK
R --- inscribed
CASTELLI Lucia 2007 ITA Trekanten København
R --- inscribed
MUSTAFAEVA Mirjam 2007 SWE MFFG Malmö
R --- inscribed

7 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Foil Women's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
RYE Katharina 2006 DEN Københavns Fægteklub
R --- inscribed
GARDE-TSCHERTOK Ann Teresa 2007 DEN Rudersdal FK
--- inscribed
RIKNAGEL EVA 2007 DEN Varde FK
R --- inscribed
STØTTRUP Johanne Kathrine 2007 DEN Varde FK
R --- inscribed
CASTELLI Lucia 2007 ITA Trekanten København
R --- inscribed
MUSTAFAEVA Mirjam 2007 SWE MFFG Malmö
R --- inscribed
VON POST Ariel 2006 SWE MFFG Malmö
R --- inscribed
GREVE Marie - DEN Københavns Fægteklub R --- cancelled  

7 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

CN LAURIDSEN Jan Enemark DEN Varde FK

Foil Women's U20 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
CARLSEN Thea 2004 DEN Varde FK
--- inscribed
RIKNAGEL EVA 2007 DEN Varde FK
R --- inscribed
STØTTRUP Johanne Kathrine 2007 DEN Varde FK
R --- inscribed

3 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

CN LAURIDSEN Jan Enemark DEN Varde FK

Foil Men's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
SØNDERGAARD Sebastian 2010 DEN Aalborg FK
R --- inscribed
TRENSKOW Gustav 2011 DEN Aalborg FK
--- inscribed
LYKKE KOFOED Hannibal 2009 DEN Frederiksberg Slots FK
R --- inscribed
TORPEGAARD Oskar 2011 DEN Trekanten København
--- inscribed

4 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Foil Men's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
FREDERIKSEN William 2007 DEN Københavns Fægteklub
R --- inscribed
IPSEN Ditlev Samuel 2008 DEN Københavns Fægteklub
R --- inscribed
AFSHIN Alexander 2008 DEN Trekanten København
R --- inscribed
BRAMOW Marius Zimmermann 2007 DEN Trekanten København
L --- inscribed
VAABEN Frode 2007 DEN Trekanten København
L --- inscribed
RIKNAGEL MIKKEL 2008 DEN Varde FK
R --- inscribed
KURSTJENS-SPAICH Lucas 2007 NED Aalborg FK
--- inscribed

7 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Foil Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
LILLIE Laus 2006 DEN Aalborg FK
--- inscribed
ODGAARD-JENSEN Johan 2006 DEN Rudersdal FK
--- inscribed
AFSHIN Alexander 2008 DEN Trekanten København
R --- inscribed
BRAMOW Marius Zimmermann 2007 DEN Trekanten København
L --- inscribed
HUNDBORG Thor 2005 DEN Trekanten København
R --- inscribed
VAABEN Frode 2007 DEN Trekanten København
L --- inscribed
RIKNAGEL MIKKEL 2008 DEN Varde FK
R --- inscribed
SCHULZ Maksymilian 2005 DEN Varde FK
R --- inscribed
ZIEGLER Mikkel - DEN Dragon Sport Fencing L --- cancelled  
FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan - DEN Københavns Fægteklub, Bramhall SC R --- cancelled  

8 Entries, 0 pending, 2 cancelled

Referees

CN LAURIDSEN Jan Enemark DEN Varde FK

Foil Men's U20 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic

0 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

CN LAURIDSEN Jan Enemark DEN Varde FK

Foil Open U11 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
DING Yitong 2012 CHN Hellerup FK
R --- inscribed
TRENSKOW Gustav 2011 DEN Aalborg FK
--- inscribed
BRYLA Robert 2011 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
CARACCIOLO Francesco 2014 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
CARACCIOLO Leonor 2012 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
ZABALLOS Pepe 2011 DEN Hellerup FK
L --- inscribed
LIAM Wenlock 2012 DEN Københavns Fægteklub
R --- inscribed
OBARI Umamah 2011 DEN Københavns Fægteklub
R --- inscribed
SAINZ DE AJA VARELA Urko 2011 DEN Københavns Fægteklub
R --- inscribed
TORPEGAARD Oskar 2011 DEN Trekanten København
--- inscribed

10 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Sabre Women's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ZEB Sana 2009 DEN Taastrup FK
R --- inscribed

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Sabre Women's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
LARSEN Abigail Marie 2007 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
ZEB Sana 2009 DEN Taastrup FK
R --- inscribed

2 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Sabre Women's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
LARSEN Abigail Marie 2007 DEN Taastrup FK
R --- inscribed

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Sabre Women's U20 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
LARSEN Abigail Marie 2007 DEN Taastrup FK
R --- inscribed

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Sabre Men's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KVISTORF Christopher Jacob 2012 DEN Taastrup FK
R --- inscribed

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

DIEMER Alfred DEN Hellerup FK

Sabre Men's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BROWN Casper Holse 2007 DEN Albertslund FK
L --- inscribed
JOOST PERSSON Emil 2007 DEN Roskilde FK
R --- inscribed
BERG Bob Mathias Salha 2007 DEN Slagelse FK
R --- inscribed
CRAMER NIKI 2007 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
WULFF Oliver 2007 DEN Taastrup FK
L --- inscribed

5 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

DIEMER Alfred DEN Hellerup FK

Sabre Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BROWN Casper Holse 2007 DEN Albertslund FK
L --- inscribed
LEHMANN ANDERSSON Johannes 2007 DEN Albertslund FK
R --- inscribed
JOOST PERSSON Emil 2007 DEN Roskilde FK
R --- inscribed
KURIR Tobias Neumann 2006 DEN Roskilde FK
R --- inscribed
BERG Bob Mathias Salha 2007 DEN Slagelse FK
R --- inscribed
CRAMER NIKI 2007 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
JENSEN Marius 2006 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
WULFF Oliver 2007 DEN Taastrup FK
L --- inscribed

8 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

DIEMER Alfred DEN Hellerup FK

Sabre Men's U20 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KURIR Tobias Neumann 2006 DEN Roskilde FK
R --- inscribed
CRAMER NIKI 2007 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
JENSEN Marius 2006 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
WULFF Oliver 2007 DEN Taastrup FK
L --- inscribed

4 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

DIEMER Alfred DEN Hellerup FK