Back to list

Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter
SWE Karlskrona
May 21, 2022 - May 22, 2022
Required: National license

Epee Women's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
OZANOVA Filipa 2007 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
TAMMERT Miranda 2007 SWE EGF Solna
R 11 inscribed
BROLIN Moa 2009 SWE FFF Stockholm
R 25 inscribed
ERIKSSON Linnea 2008 SWE FFF Stockholm
R 17 inscribed
FRODLER Anna 2009 SWE FFF Stockholm
L 27 inscribed
HALLBERG Chloe 2008 SWE FFF Stockholm
R 15 inscribed
HOMMIK Mira 2009 SWE FFF Stockholm
R 24 inscribed
KRZYZANOWSKA Maria 2011 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
KVIE Hedda 2008 SWE FFF Stockholm
R 28 inscribed
SVENSSON Madeleine 2007 SWE FFF Stockholm
R 3 inscribed
VESTIN Matilda 2009 SWE FFF Stockholm
R 26 inscribed
MCCOY Amy 2007 SWE GFK Göteborg
R --- inscribed
ÖFORS Tyra 2008 SWE GoFK Visby
R 20 inscribed
THUNBERG KALISZEWSKA Sonja 2007 SWE GoFK Visby
R 18 inscribed
AXHED Isabelle 2007 SWE KFK Kalmar
L 2 inscribed
CARLSSON Emma 2007 SWE KFK Kalmar
L 16 inscribed
AGLANDER Malou 2009 SWE LöFK Lidingö
R 5 inscribed
AGLANDER Noelle 2007 SWE LöFK Lidingö
L 7 inscribed
ELMFELDT ÖHRSKOG Elsa 2008 SWE LöFK Lidingö
R 4 inscribed
HARDY Sofia 2007 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
KÄNNGÅRD Clara 2007 SWE LöFK Lidingö
R 12 inscribed
LIPPERT Neolie 2007 SWE LöFK Lidingö
L 1 inscribed
LJUNGBERG Clara 2007 SWE LöFK Lidingö
R 9 inscribed
ELDH Felicia 2009 SWE MF19 Malmö
R --- inscribed
LEWÉN Poppy 2008 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
SWENNING Embla 2007 SWE UF Uppsala
R 10 inscribed
BÄCKRUD Naomi 2007 SWE WFF Örebro
R 14 inscribed
OLSSON Liv 2007 SWE WFF Örebro
R 8 inscribed

28 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
CN ÅKERBERG Thomas SWE ÄFK Stockholm
B AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
C ANDERSSON Tim SWE FKC Karlskrona
F BLADIN Jonathan SWE EGF Solna
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
F FAGERBERG Kerstin SWE UF Uppsala
F LERNESJÖ Isabell SWE FKC Karlskrona
F LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
B LINDE Birgitta SWE FKC Karlskrona
F MELANDER Ylvali SWE LUGI Lund
F PELLETTA Francesco SWE FKC Karlskrona
E RUNOLD Jeannette SWE FFF Stockholm
F VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
N WIK Johan SWE FKC Karlskrona
E ZANDER Anders SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Women's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
SEMAROVA Juliana 2006 LAT Florete, EGF Solna
R --- inscribed
HARDING Alma 2006 SWE AFiL Lund
R 6 inscribed
KROON Lisa 2006 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
LUNDBERG Sofia 2006 SWE DIF Stockholm
R 29 inscribed
OZANOVA Filipa 2007 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
KIS Lili 2005 SWE EGF Solna
R 30 inscribed
BROLIN Moa 2009 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
ERIKSSON Linnea 2008 SWE FFF Stockholm
R 2 inscribed
HOMMIK Mira 2009 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
KVIE Hedda 2008 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
LUNDSTRÖM Zoe 2006 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
RENDA Eden Rose 2005 SWE FFF Stockholm
R 7 inscribed
STRÅLIN Greta 2005 SWE FFF Stockholm
R 12 inscribed
SVENSSON Madeleine 2007 SWE FFF Stockholm
R 34 inscribed
ULLTJÄRN Louise 2006 SWE FFF Stockholm
R 1 inscribed
DUSÉN Chloe 2006 SWE GFK Göteborg
R --- inscribed
OLSSON Ebba 2005 SWE GFK Göteborg
R 32 inscribed
ÖFORS Tyra 2008 SWE GoFK Visby
R --- inscribed
THUNBERG KALISZEWSKA Sonja 2007 SWE GoFK Visby
R --- inscribed
LINDHOLM Ingrid 2006 SWE KF99 Kungsbacka
R 15 inscribed
AXHED Isabelle 2007 SWE KFK Kalmar
L 10 inscribed
CARLSSON Emma 2007 SWE KFK Kalmar
L 24 inscribed
AGLANDER Noelle 2007 SWE LöFK Lidingö
L 26 inscribed
CEDERLUND Elsa 2006 SWE LöFK Lidingö
R 3 inscribed
ELMFELDT ÖHRSKOG Elsa 2008 SWE LöFK Lidingö
R 23 inscribed
HARDY Sofia 2007 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
KÄNNGÅRD Clara 2007 SWE LöFK Lidingö
R 22 inscribed
LIPPERT Neolie 2007 SWE LöFK Lidingö
L 11 inscribed
LJUNGBERG Clara 2007 SWE LöFK Lidingö
R 4 inscribed
SCHMIDT Emma 2005 SWE LUGI Lund
L 19 inscribed
WESTMAN Elda 2006 SWE MF19 Malmö
R 5 inscribed
LEWÉN Poppy 2008 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
SWENNING Embla 2007 SWE UF Uppsala
R 20 inscribed
BÄCKRUD Naomi 2007 SWE WFF Örebro
R 25 inscribed
RIEMER Paula 2005 SWE WFF Örebro
R 9 inscribed

35 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
CN ÅKERBERG Peter SWE VF Vallentuna
CN ÅKERBERG Thomas SWE ÄFK Stockholm
B AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
C ANDERSSON Tim SWE FKC Karlskrona
F BLADIN Jonathan SWE EGF Solna
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
F FAGERBERG Kerstin SWE UF Uppsala
F LERNESJÖ Isabell SWE FKC Karlskrona
F LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
B LINDE Birgitta SWE FKC Karlskrona
F MELANDER Ylvali SWE LUGI Lund
E RUNOLD Jeannette SWE FFF Stockholm
F TORESTEN Mikael SWE FKC Karlskrona
F VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
N WIK Johan SWE FKC Karlskrona
E ZANDER Anders SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
STÅHLBERG Erik 2008 ESP WFF Örebro
R 34 inscribed
ROMANO Marco 2008 ITA FFF Stockholm
R 33 inscribed
SCHEEL Alexander 2008 NOR DIF Stockholm
R --- inscribed
IGELSTRÖM Erwin 2007 SWE AFK Alingsås
R --- inscribed
HAMP Oscar 2009 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
KOIJ Egon 2009 SWE DIF Stockholm
L --- inscribed
WIBERG Eric 2008 SWE DIF Stockholm
R 19 inscribed
WALLIN Alwin 2007 SWE EGF Solna
R --- inscribed
BOULALA Noui 2009 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
DAHLIN Teodor 2008 SWE FFF Stockholm
L 11 inscribed
KARLSSON Otis 2008 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
BENGTSSON Anton 2008 SWE FKC Karlskrona
R --- inscribed
MALMHULT Noah 2009 SWE FKC Karlskrona
L --- inscribed
MARTINEZ Viktor 2007 SWE FKC Karlskrona
R 3 inscribed
GOLDMAN Jacob 2007 SWE GFK Göteborg
R 15 inscribed
HÖKBY Jonathan 2008 SWE GoFK Visby
R --- inscribed
BRANDBERG Nils 2008 SWE KF99 Kungsbacka
R 7 inscribed
NÄTTERDAHL Oscar 2008 SWE KF99 Kungsbacka
R --- inscribed
ELG Elwin 2007 SWE KFA Köping
R 4 inscribed
HELLSTRÖM Otis 2008 SWE KFK Kalmar
R 25 inscribed
SANDSTRÖM Emil 2009 SWE LFK Linköping
L 23 inscribed
BERGMARK Sixten 2008 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
BOLMSTRAND Viggo 2007 SWE LöFK Lidingö
R 10 inscribed
BORGELIN Oscar 2007 SWE LöFK Lidingö
L 17 inscribed
GRELA Marcus 2008 SWE LöFK Lidingö
R 9 inscribed
HASHMI Sebastian 2007 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
IOUCHMANOV Alexei 2008 SWE LöFK Lidingö
R 16 inscribed
KALVELAGE BAJRASZEWSKI Felix 2008 SWE LöFK Lidingö
R 8 inscribed
SÖRENSON Erik 2009 SWE LöFK Lidingö
L --- inscribed
WESTRING Theo 2007 SWE LöFK Lidingö
R 5 inscribed
LONNERT Tor 2007 SWE MF19 Malmö
R 2 inscribed
OLSSON Edgar 2009 SWE MF19 Malmö
R --- inscribed
WENNBERG Casper 2008 SWE MF19 Malmö
R 21 inscribed
LAZER Jonathan 2007 SWE MFFG Malmö
R 27 inscribed
BLOMKVIST Eskil 2008 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
FREYHULT Teodor 2007 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
SALA Carl 2007 SWE VF Vallentuna
R 14 inscribed
SALA Vincent 2007 SWE VF Vallentuna
R 18 inscribed
SÄF Noel 2008 SWE WFF Örebro
L 31 inscribed
WIGREN Neo 2009 SWE WFF Örebro
R 32 inscribed
ZIMMERMAN Filip 2008 SWE WFF Örebro
L 1 inscribed
KUMMETZ Elwin - SWE FFF Stockholm R --- cancelled  
LUND Adrian - SWE FFF Stockholm R --- cancelled  

41 Entries, 0 pending, 2 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
CN ÅKERBERG Thomas SWE ÄFK Stockholm
B AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
C ANDERSSON Tim SWE FKC Karlskrona
F BLADIN Jonathan SWE EGF Solna
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
F FAGERBERG Kerstin SWE UF Uppsala
F LERNESJÖ Isabell SWE FKC Karlskrona
F LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
B LINDE Birgitta SWE FKC Karlskrona
F MELANDER Ylvali SWE LUGI Lund
F PELLETTA Francesco SWE FKC Karlskrona
E RUNOLD Jeannette SWE FFF Stockholm
F VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
N WIK Johan SWE FKC Karlskrona
E ZANDER Anders SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's U17 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
DIF STOCKHOLM
DIF Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
EGF SOLNA
EGF Solna (SWE)
SWE --- inscribed  
FFF STOCKHOLM
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
FFF STOCKHOLM 2
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
FFF STOCKHOLM 3
FFF Stockholm (SWE)
SWE --- inscribed  
KF99 KUNGSBACKA
KF99 Kungsbacka (SWE)
SWE --- inscribed  
LOFK LIDINGO
LöFK Lidingö (SWE)
SWE --- inscribed  
LOFK LIDINGO 2
LöFK Lidingö (SWE)
SWE --- inscribed  
LOFK LIDINGO 3
LöFK Lidingö (SWE)
SWE --- inscribed  
MF19 MALMO
MF19 Malmö (SWE)
SÖNNERGREN Simon (2005 R)
LONNERT Tor (2007 R)
WENNBERG Casper (2008 R)
SWE --- inscribed  
UF UPPSALA
UF Uppsala (SWE)
SWE --- inscribed  
WFF OREBRO
WFF Örebro (SWE)
SWE --- inscribed  

12 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
CN ÅKERBERG Peter SWE VF Vallentuna
CN ÅKERBERG Thomas SWE ÄFK Stockholm
B AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
C ANDERSSON Tim SWE FKC Karlskrona
F BLADIN Jonathan SWE EGF Solna
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
F FAGERBERG Kerstin SWE UF Uppsala
F LERNESJÖ Isabell SWE FKC Karlskrona
F LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
B LINDE Birgitta SWE FKC Karlskrona
F MELANDER Ylvali SWE LUGI Lund
E RUNOLD Jeannette SWE FFF Stockholm
F TORESTEN Mikael SWE FKC Karlskrona
F VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
N WIK Johan SWE FKC Karlskrona
E ZANDER Anders SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
STÅHLBERG Erik 2008 ESP WFF Örebro
R --- inscribed
ROMANO Marco 2008 ITA FFF Stockholm
R --- inscribed
SCHEEL Alexander 2008 NOR DIF Stockholm
R --- inscribed
STRÖM Elliot 2006 SWE AFK Alingsås
R --- inscribed
SALVIGSEN Bendik 2005 SWE ARA Helsingborg
R 28 inscribed
HOFLING Leon 2005 SWE C4 Kristianstad
R 25 inscribed
GEMZELL Maximilian 2006 SWE DIF Stockholm
R --- inscribed
POCSI Tomi 2006 SWE DIF Stockholm
L 2 inscribed
WIBERG Eric 2008 SWE DIF Stockholm
R 53 inscribed
BEITNER Gabriel 2005 SWE EGF Solna
R --- inscribed
FASTESSON Rufus 2005 SWE EGF Solna
R --- inscribed
LUNDGREN Vilgot 2005 SWE EGF Solna
R 50 inscribed
WIDÉN Emil 2005 SWE EGF Solna
R 46 inscribed
DAHLIN Teodor 2008 SWE FFF Stockholm
L 45 inscribed
DAHLSTRÖM Ludvig 2005 SWE FFF Stockholm
R 13 inscribed
DE GROAT August 2006 SWE FFF Stockholm
R 23 inscribed
HOLMSTRÖM Sebastian 2006 SWE FFF Stockholm
R 29 inscribed
KARLSSON Otis 2008 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
KIMONDO ÖBERG Mio 2005 SWE FFF Stockholm
R 30 inscribed
PELLETTA Francesco 2005 SWE FFF Stockholm
R 11 inscribed
SALGADO BENGTSSON Sebastian 2006 SWE FFF Stockholm
R 43 inscribed
SELLMARK Theodor 2006 SWE FFF Stockholm
R 36 inscribed
VIKLUND Maximiliam 2006 SWE FFF Stockholm
R 27 inscribed
FORSMAN Emil 2005 SWE FKC Karlskrona
L 8 inscribed
MARTINEZ Viktor 2007 SWE FKC Karlskrona
R 44 inscribed
AXELSSON Ludvig 2006 SWE GFK Göteborg
R --- inscribed
BOUSTEDT Erik 2005 SWE GFK Göteborg
R --- inscribed
ALTHINI Alfred 2006 SWE GoFK Visby
R --- inscribed
BRANDBERG Hugo 2005 SWE KF99 Kungsbacka
R 1 inscribed
BRANDBERG Nils 2008 SWE KF99 Kungsbacka
R 12 inscribed
HALVARSSON Ludvig 2006 SWE KF99 Kungsbacka
R 18 inscribed
ELG Elwin 2007 SWE KFA Köping
R 5 inscribed
HJORTSMARKER Knut 2005 SWE LFK Linköping
R 34 inscribed
HOLMBERG Albin 2006 SWE LjFK Ljungby
R 20 inscribed
BOLMSTRAND Viggo 2007 SWE LöFK Lidingö
R 15 inscribed
BORGELIN Oscar 2007 SWE LöFK Lidingö
L --- inscribed
GRELA Marcus 2008 SWE LöFK Lidingö
R 26 inscribed
HASHMI Sebastian 2007 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
HECKMANN Lucas 2006 SWE LöFK Lidingö
R 9 inscribed
IOUCHMANOV Alexei 2008 SWE LöFK Lidingö
R --- inscribed
KALVELAGE BAJRASZEWSKI Felix 2008 SWE LöFK Lidingö
R 35 inscribed
OLSSON Edward 2006 SWE LöFK Lidingö
R 19 inscribed
RASIN Erik 2006 SWE LöFK Lidingö
R 7 inscribed
WESTRING Theo 2007 SWE LöFK Lidingö
R 10 inscribed
PALMSTIERNA Hugo 2006 SWE LUGI Lund
R 31 inscribed
LONNERT Tor 2007 SWE MF19 Malmö
R 21 inscribed
SÖNNERGREN Simon 2005 SWE MF19 Malmö
R 6 inscribed
WENNBERG Casper 2008 SWE MF19 Malmö
R --- inscribed
ERIKSSON Felix 2006 SWE SAF Solna
R --- inscribed
ZINGMARK Hugo 2006 SWE SAF Solna
R 48 inscribed
WHYTE Oliver 2006 SWE SIF Nacka
R 22 inscribed
BLOMKVIST Eskil 2008 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
FREYHULT Teodor 2007 SWE UF Uppsala
R --- inscribed
ROVELSTAD Ivan 2006 SWE UF Uppsala
R 14 inscribed
ALDERBLAD Emrik 2006 SWE WFF Örebro
R 40 inscribed
SÄF Noel 2008 SWE WFF Örebro
L --- inscribed
ZIMMERMAN Filip 2008 SWE WFF Örebro
L 33 inscribed
PERSSON TÖRN Caspian 2005 SWE YFK Ystad
R 4 inscribed
GRELA Tristan - SWE EGF Solna R --- cancelled  
KALLSTRÖM Markus - SWE EGF Solna R 32 cancelled  
PETTERSSON Isac - SWE UF Uppsala R 17 cancelled  

58 Entries, 0 pending, 3 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
CN ÅKERBERG Peter SWE VF Vallentuna
CN ÅKERBERG Thomas SWE ÄFK Stockholm
B AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
C ANDERSSON Tim SWE FKC Karlskrona
F BLADIN Jonathan SWE EGF Solna
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
F FAGERBERG Kerstin SWE UF Uppsala
F LERNESJÖ Isabell SWE FKC Karlskrona
F LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
B LINDE Birgitta SWE FKC Karlskrona
F MELANDER Ylvali SWE LUGI Lund
E RUNOLD Jeannette SWE FFF Stockholm
F TORESTEN Mikael SWE FKC Karlskrona
F VIKLUND Birgitta SWE FKC Karlskrona
N WIK Johan SWE FKC Karlskrona
E ZANDER Anders SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Foil Women's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ANDERSSON Mathilda 2008 SWE EGF Solna
R 3 inscribed
FOX PASTORELLA Cleo Arcadia 2011 SWE EGF Solna
R --- inscribed
TAMMERT Miranda 2007 SWE EGF Solna
R 6 inscribed
WALL Kinzi 2011 SWE EGF Solna
R --- inscribed
EKLÖF Siri 2007 SWE GFK Göteborg
R 2 inscribed
MCCOY Amy 2007 SWE GFK Göteborg
R 5 inscribed
SU Mo Tong 2009 USA GFK Göteborg
R 1 inscribed

7 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
CN ÅKERBERG Peter SWE VF Vallentuna
E ÅKERBERG Thomas SWE ÄFK Stockholm
B AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
E BLADIN Jonathan SWE EGF Solna
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
C HEDENSKOG Filip SWE EGF Solna
F LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
F LÖFMARK Linn SWE FKC Karlskrona
F RYKARV Daniel SWE ÄFK Stockholm
E WICKMAN Elis SWE EGF Solna
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Foil Women's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
SEMAROVA Juliana 2006 LAT Florete, EGF Solna
R --- inscribed
GRANÉR Emma 2005 SWE ÄFK Stockholm
R 8 inscribed
MIKULAK Sara 2006 SWE ÄFK Stockholm
R 1 inscribed
ORRMALM HEIMFORS India 2005 SWE ÄFK Stockholm
R 7 inscribed
ANDERSSON Mathilda 2008 SWE EGF Solna
R 12 inscribed
KIS Lili 2005 SWE EGF Solna
R 2 inscribed
RYBERG Filippa 2006 SWE EGF Solna
R 9 inscribed
RENDA Eden Rose 2005 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
DUSÉN Chloe 2006 SWE GFK Göteborg
R 18 inscribed
EKLÖF Siri 2007 SWE GFK Göteborg
R 3 inscribed
OLSSON Ebba 2005 SWE GFK Göteborg
R 5 inscribed
VON POST Ariel 2006 SWE MFFG Malmö
R 10 inscribed
SU Mo Tong 2009 USA GFK Göteborg
R 6 inscribed

13 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
E ÅKERBERG Thomas SWE ÄFK Stockholm
B AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
E BLADIN Jonathan SWE EGF Solna
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
C HEDENSKOG Filip SWE EGF Solna
F LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
F LÖFMARK Linn SWE FKC Karlskrona
F RYKARV Daniel SWE ÄFK Stockholm
E WICKMAN Elis SWE EGF Solna
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Foil Men's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KONG Jonathan 2011 CHN EGF Solna
R 9 inscribed
OZOLINS Jekabs 2008 LAT ÄFK Stockholm
L 3 inscribed
VALGEIRSSON Birgir 2010 NOR GFK Göteborg
R 29 inscribed
PALMQVIST Oscar 2009 SWE AFiL Lund
R --- inscribed
ÅHBLOM Emil 2008 SWE ÄFK Stockholm
L 14 inscribed
ENSTRÖM Erik 2007 SWE ÄFK Stockholm
R 25 inscribed
HAFMAR Elliot 2007 SWE ÄFK Stockholm
R 28 inscribed
HEDBERG Albert 2009 SWE ÄFK Stockholm
R --- inscribed
KNAGGE Mauritz 2008 SWE ÄFK Stockholm
R 20 inscribed
SALZMAN Olle 2008 SWE ÄFK Stockholm
R 19 inscribed
STENECKER Oskar 2008 SWE ÄFK Stockholm
R 21 inscribed
TELLGREN Gustaf 2007 SWE ÄFK Stockholm
L 23 inscribed
VOLTAIRE Frank 2009 SWE ÄFK Stockholm
R 31 inscribed
BENGTSSON Mose 2008 SWE ARA Helsingborg
R 11 inscribed
ABRAHAMSSON Anton 2008 SWE EGF Solna
R 8 inscribed
AHRLING Alvar 2009 SWE EGF Solna
R 13 inscribed
ARETEG Lucas 2009 SWE EGF Solna
R 26 inscribed
GOODARZI Parham 2010 SWE EGF Solna
R 42 inscribed
HELLSTADIUS Wilmer 2009 SWE EGF Solna
R --- inscribed
HENKE Björn 2008 SWE EGF Solna
R --- inscribed
LIU Andy 2008 SWE EGF Solna
R 12 inscribed
NYBERG Viktor 2008 SWE EGF Solna
R 16 inscribed
WALLIN Alwin 2007 SWE EGF Solna
R 35 inscribed
FORS Hjalmar 2009 SWE GFK Göteborg
R 39 inscribed
GOLDMAN Jacob 2007 SWE GFK Göteborg
R 5 inscribed
MOHOLI Elvis 2008 SWE GFK Göteborg
R 2 inscribed
RIENÄCKER Thomas 2007 SWE GFK Göteborg
L 4 inscribed
SANDSTRÖM TIM Ludvig 2008 SWE GFK Göteborg
R 30 inscribed
ANDERSSON WREIBO Elliot 2008 SWE KFK Kalmar
L 6 inscribed
LAZER Jonathan 2007 SWE MFFG Malmö
R 33 inscribed
HALLONSTEN Alexander 2007 SWE VF Vallentuna
L 32 inscribed
SALA Carl 2007 SWE VF Vallentuna
R 1 inscribed
SALA Vincent 2007 SWE VF Vallentuna
R 7 inscribed
CELEBI Deniz 2007 TUR EGF Solna
R 10 inscribed
BALOGH Bruno - HUN GFK Göteborg R 15 cancelled  
SANDSTRÖM Emil - SWE LFK Linköping L --- cancelled  

34 Entries, 0 pending, 2 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
CN ÅKERBERG Peter SWE VF Vallentuna
E ÅKERBERG Thomas SWE ÄFK Stockholm
B AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
E BLADIN Jonathan SWE EGF Solna
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
C HEDENSKOG Filip SWE EGF Solna
F LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
F LÖFMARK Linn SWE FKC Karlskrona
F RYKARV Daniel SWE ÄFK Stockholm
E WICKMAN Elis SWE EGF Solna
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Foil Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
OZOLINS Jekabs 2008 LAT ÄFK Stockholm
L 12 inscribed
BAGELIUS Viktor 2006 SWE ÄFK Stockholm
R --- inscribed
HALVARSSON Ludvig 2006 SWE KF99 Kungsbacka
R --- inscribed
ÅHBLOM Emil 2008 SWE ÄFK Stockholm
L 28 inscribed
ENSTRÖM Erik 2007 SWE ÄFK Stockholm
R 19 inscribed
HAFMAR Elliot 2007 SWE ÄFK Stockholm
R 21 inscribed
KNAGGE Mauritz 2008 SWE ÄFK Stockholm
R --- inscribed
NORDMAN RID Emil 2005 SWE ÄFK Stockholm
L 3 inscribed
SALZMAN Olle 2008 SWE ÄFK Stockholm
R --- inscribed
SCHREIBER Alexander 2005 SWE ÄFK Stockholm
R --- inscribed
STENECKER Oskar 2008 SWE ÄFK Stockholm
R --- inscribed
TELLGREN Gustaf 2007 SWE ÄFK Stockholm
L 22 inscribed
TROJANOWSKI Artur 2006 SWE ÄFK Stockholm
R 20 inscribed
BENGTSSON Mose 2008 SWE ARA Helsingborg
R 16 inscribed
RAIHLE Hjalmar 2006 SWE ARA Helsingborg
R 13 inscribed
ABRAHAMSSON Anton 2008 SWE EGF Solna
R 30 inscribed
BEITNER Gabriel 2005 SWE EGF Solna
R 17 inscribed
FASTESSON Rufus 2005 SWE EGF Solna
R 1 inscribed
GRELA Tristan 2006 SWE EGF Solna
R 4 inscribed
KALLSTRÖM Markus 2005 SWE EGF Solna
R 8 inscribed
LIU Andy 2008 SWE EGF Solna
R 27 inscribed
LUNDGREN Vilgot 2005 SWE EGF Solna
R 11 inscribed
NYBERG Viktor 2008 SWE EGF Solna
R 40 inscribed
PENKER Hugo 2005 SWE EGF Solna
R 14 inscribed
WIDÉN Emil 2005 SWE EGF Solna
R 6 inscribed
ANDÉN Max 2005 SWE GFK Göteborg
R 5 inscribed
AXELSSON Ludvig 2006 SWE GFK Göteborg
R 29 inscribed
BOUSTEDT Erik 2005 SWE GFK Göteborg
R 7 inscribed
KVERNES Isak 2005 SWE GFK Göteborg
R 2 inscribed
MOHOLI Elvis 2008 SWE GFK Göteborg
R 34 inscribed
MONCATAR JUNGERMANN Hugo 2006 SWE GFK Göteborg
R 24 inscribed
RIENÄCKER Thomas 2007 SWE GFK Göteborg
L 10 inscribed
SANDSTRÖM TIM Ludvig 2008 SWE GFK Göteborg
R 41 inscribed
STIGBERG Teo 2005 SWE GFK Göteborg
R 9 inscribed
WESTESSON Ture 2006 SWE GFK Göteborg
R 15 inscribed
BRANDBERG Hugo 2005 SWE KF99 Kungsbacka
R --- inscribed
ANDERSSON WREIBO Elliot 2008 SWE KFK Kalmar
L 35 inscribed
HALLONSTEN Alexander 2007 SWE VF Vallentuna
L --- inscribed
HOVMARK Martin 2006 SWE VF Vallentuna
L --- inscribed
STACKEGÅRD Erik 2006 SWE VF Vallentuna
L --- inscribed

40 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
E ÅKERBERG Thomas SWE ÄFK Stockholm
B AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
E BLADIN Jonathan SWE EGF Solna
B BORSODI Andras NOR FKC Karlskrona
C HEDENSKOG Filip SWE EGF Solna
F LERNESJÖ Ulf SWE FKC Karlskrona
F LÖFMARK Linn SWE FKC Karlskrona
F RYKARV Daniel SWE ÄFK Stockholm
E WICKMAN Elis SWE EGF Solna
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Sabre Men's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KONG Lingyu 2009 CHN EGF Solna
L --- inscribed
HENKE Björn 2008 SWE EGF Solna
R --- inscribed
ÅMARK Kasper 2008 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
FRÖDE Kalle 2007 SWE FFF Stockholm
L --- inscribed
LUND Adrian 2007 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
EMERY Mattis 2008 SWE LUGI Lund
R --- inscribed
NAVEED MUMTAZ Haris 2010 SWE LUGI Lund
R --- inscribed
PERSSON Malte 2007 SWE LUGI Lund
R --- inscribed
PERSSON VOGES Noah 2007 SWE LUGI Lund
R --- inscribed
WARD Bror Henry 2008 SWE LUGI Lund
R --- inscribed
CELEBI Deniz 2007 TUR EGF Solna
R --- inscribed

11 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
B AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Sabre Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KONG Lingyu 2009 CHN EGF Solna
L --- inscribed
PENKER Hugo 2005 SWE EGF Solna
R --- inscribed
ÅMARK Kasper 2008 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
FRÖDE Kalle 2007 SWE FFF Stockholm
L --- inscribed
LUND Adrian 2007 SWE FFF Stockholm
R --- inscribed
FRIGYESI Gabriel 2005 SWE LUGI Lund
R --- inscribed
PERSSON Malte 2007 SWE LUGI Lund
R --- inscribed
PERSSON VOGES Noah 2007 SWE LUGI Lund
R --- inscribed
WARD Bror Henry 2008 SWE LUGI Lund
R --- inscribed

9 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
B AL-NUAIMI Muhannad SWE FKC Karlskrona
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials