Back to list

Int. Reutlinger Achalmturnier
GER Reutlingen
December 14, 2019 - December 15, 2019
Required: National license

Epee Women's U11 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
PESCHKE Monja 2009 GER FC Hardheim-Höpfingen
R --- inscribed
ZWICKER Annemarie 2010 GER FSF Flawil, FC Konstanz
R --- inscribed
WEIGAND Sara Marie 2009 GER FC Tauberbischofsheim
R --- inscribed
FROST Catherina 2010 GER Fechtverein Heidelberg
R --- inscribed
NIKIFOROV Viktoria 2009 GER TSF Ditzingen
L --- inscribed
RÖLLE Astrid 2009 GER Heidelberger FC/TSG R.
R --- inscribed
GRÄßLE Sophia 2009 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
HERZ Elisabeth 2010 GER Heidenheimer SB
L --- inscribed
HERZ Maria 2009 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
SÜNDERHAUF Anna 2009 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
WERNER Sophia 2010 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
SCHMUTZ Kim 2009 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
EGGERT Marie-Louise 2010 GER SV Böblingen
R --- inscribed
MASINDE Mila 2010 GER SV Waldkirch
R --- inscribed
PFLUGFELDER Nike 2010 GER SV Waldkirch
L --- inscribed
GEIGER Janne Wiebke 2009 GER
R --- inscribed
KLAUS Nele 2010 GER TSF Ditzingen
R --- inscribed
KASPER Riana 2009 GER
R --- inscribed
SCHMID Nora 2009 GER TSV Pliezhausen
R --- inscribed
ROLOFF Alexandra 2009 GER TV Augsburg
R --- inscribed

20 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
D BAHR Tobias Thorsten GER SV Böblingen
CN BÜHNER Holger GER SV Böblingen
CARECEDO Carlos GER FC Hardheim-Höpfingen
CN ETTENGRUBER Marcel GER TSV Oberammergau
E LUMMERZHEIM Tamara GER TSG Reutlingen
E SCHMID Sarah GER TSV Oberammergau
E THOMAS Annalena GER TSV Pliezhausen
D VAR Kerim GER TSG Reutlingen
CN WEISE Max GER TSG Reutlingen
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Women's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
MASINDE Malaika 2007 GER
R --- inscribed
SHA Chuyi 2007 GER Eintracht Frankfurt
L --- inscribed
TALKENBERGER Vivien Saphira 2008 GER FC Schwäbisch Hall
R --- inscribed
HEINRICH Svenja 2008 GER FC Hardheim-Höpfingen
L --- inscribed
WUNDERLE Lisa 2007 GER Fechtakademie Ravensburg
R --- inscribed
MOHR Darin 2008 GER Heidelberger FC/TSG R.
R --- inscribed
BARTH Jenna 2008 GER Heidelberger FC/TSG R.
R --- inscribed
BUCK Marlene 2007 GER Heidelberger FC/TSG R.
R --- inscribed
PETERS Nina 2008 GER Heidelberger FC/TSG R.
R --- inscribed
BUSCH Katie 2008 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
HALUPCZOK Viviana 2008 GER
R --- inscribed
NEUBER Greta 2007 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
NÜSSELER Lisa-Marie 2007 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
WOHLSTEIN Annalena 2007 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
BODE Josephine 2007 GER MTV Saalfeld
R --- inscribed
BOGENRIEDER Greta 2007 GER TSB Ravensburg
R --- inscribed
IHLN Sara 2008 GER TSB Ravensburg
R --- inscribed
AMLER Maike 2008 GER TSF Ditzingen
R --- inscribed
KASPER Elina 2007 GER TSG Backnang
R --- inscribed
SCHACHERBAUER Madeleine 2007 GER TSG Reutlingen
R --- inscribed
SIEBERTZ Malia 2007 GER TSG Reutlingen
R --- inscribed
JOVANOVIC Daria 2008 GER TSV Laupheim
R --- inscribed
SEIDLER Victoria 2008 GER TSV Laupheim
R --- inscribed
CIVAN Tuana 2008 GER SSV Ettal
R --- inscribed
GANZ Celina 2008 GER TSV Pliezhausen
R --- inscribed
SIEBER Mia 2008 GER
R --- inscribed
SUPE Aylin 2007 GER
R --- inscribed
WALDMANN Victoria 2008 GER TV Augsburg
R --- inscribed
WINKER Paula 2008 GER TV Augsburg
R --- inscribed
YOOSEFI Daria 2007 GER Heidenheimer SB
L --- inscribed
HELLERMAN-CARMEL Anna-Lea 2007 ISR SV Waldkirch
R --- inscribed
GEVATTER Johanna - GER R --- cancelled  
KRAUSE Leni - GER TV Augsburg R --- cancelled  

31 Entries, 0 pending, 2 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
D BAHR Tobias Thorsten GER SV Böblingen
CN BÜHNER Holger GER SV Böblingen
CARECEDO Carlos GER FC Hardheim-Höpfingen
CN ETTENGRUBER Marcel GER TSV Oberammergau
E LUMMERZHEIM Tamara GER TSG Reutlingen
E SCHMID Sarah GER TSV Oberammergau
E THOMAS Annalena GER TSV Pliezhausen
D VAR Kerim GER TSG Reutlingen
CN WEISE Max GER TSG Reutlingen
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Women's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BREUNIG Katja 2005 GER FC Hardheim-Höpfingen
L --- inscribed
ZWICKER Isabella 2005 GER FC Konstanz, FSF Flawil
R --- inscribed
HEINRICH Svenja 2008 GER FC Hardheim-Höpfingen
L --- inscribed
FREY Luisa 2006 GER Fechtakademie Ravensburg
R --- inscribed
RANK Marie Leonore 2005 GER TSV Bayer 04 Leverkusen
L --- inscribed
BEHRENS Maike 2005 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
BUSCH Katie 2008 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
EICHHORN Franziska 2006 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
HALUPCZOK Viviana 2008 GER
R --- inscribed
NEUBER Greta 2007 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
NÜSSELER Lisa-Marie 2007 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
RÖLLER Jade Josephine 2005 GER
L --- inscribed
SCHMID Leonie 2005 GER
R --- inscribed
TOMIC Mariella 2005 GER
R --- inscribed
WOHLSTEIN Annalena 2007 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
STEFFENS Eva 2006 GER Heidelberger FC/TSG R.
R --- inscribed
VON ERFFA Victoria 2005 GER MTV München
R --- inscribed
SCHÖLZEL Lenya 2005 GER SSV Ulm 1846
L --- inscribed
KALTENBACH Philine 2006 GER SV Waldkirch
L --- inscribed
LÄMMLER Charis 2005 GER TG Schwenningen
R --- inscribed
PAHLOW Johanna 2005 GER TG Schwenningen
R --- inscribed
VALDEZ-QUISPE Asiri 2005 GER TG Schwenningen
R --- inscribed
AMLER Annika 2005 GER TSF Ditzingen
R --- inscribed
FRAHM Emilie 2006 GER TSF Ditzingen
R --- inscribed
HAAG Rosa-Lina 2006 GER TSF Ditzingen
R --- inscribed
KLAUS Emily 2005 GER TSF Ditzingen
R --- inscribed
KLEUKER Dan 2005 GER TSF Ditzingen
R --- inscribed
SZALAY Clara 2006 GER TSF Ditzingen
R --- inscribed
WIRTH Emilia 2005 GER
R --- inscribed
KILIAN Anna 2005 GER
R --- inscribed
MIRBACH Lili 2006 GER TSG Reutlingen
R --- inscribed
ARMBRUSTER Lena 2005 GER TSV Pliezhausen
R --- inscribed
GANZ Celina 2008 GER TSV Pliezhausen
R --- inscribed
THOMAS Annalena 2006 GER TSV Pliezhausen
L --- inscribed
BÜNNING Aenne 2006 GER TSV Weilheim
R --- inscribed
YOOSEFI Daria 2007 GER Heidenheimer SB
L --- inscribed
ILLIG Fiona 2006 GER TV Kaufbeuren
R --- inscribed
RIEMER Jana-Ada 2006 GER TV Kaufbeuren
L --- inscribed
LOGHIN Athenna 2005 ROU Rastatter TV
R --- inscribed
YOUSEF Mira 2006 UKR
R --- inscribed
PFAADT Katharina - GER R --- cancelled  
LANG Katharina - GER R --- cancelled  
REUTHNER Johanna - GER TSV Weilheim R --- cancelled  
KRAUSE Leni - GER TV Augsburg R --- cancelled  
KRÜGER Jasmin - GER R --- cancelled  
SUPE Aylin - GER R --- cancelled  
WALDMANN Victoria - GER TV Augsburg R --- cancelled  
WINKER Paula - GER TV Augsburg R --- cancelled  

40 Entries, 0 pending, 8 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
D ANDRES Leonard GER TSG Reutlingen
CARECEDO Carlos GER FC Hardheim-Höpfingen
CN ETTENGRUBER Marcel GER TSV Oberammergau
D LUTZ Raphael GER TSG Reutlingen
D RÖHM Nils GER TSG Reutlingen
E SCHMID Sarah GER TSV Oberammergau
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's U11 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BREUNIG Hermann 2009 GER FC Hardheim-Höpfingen
R --- inscribed
JACOB Louis 2009 GER FC Hardheim-Höpfingen
R --- inscribed
ZIMDARS Maxim-Alexander 2009 GER FC Schwäbisch Hall
R --- inscribed
BERTELE Lars 2010 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
CNYRIM Leon 2010 GER
R --- inscribed
DIEUDONNÉ Loris 2009 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
GABRIEL Milan 2009 GER
R --- inscribed
GREWER Tobias 2010 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
HÄBERLE Max 2010 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
KUMMER Eilert 2009 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
KUMMER Rainald 2009 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
NEUBER Lasse 2010 GER
R --- inscribed
SAUR Julian Joel 2009 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
SCHÜNKE Hendrik 2010 GER Heidenheimer SB
L --- inscribed
SCHWARZ Julian 2009 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
WERNER Simon 2010 GER
R --- inscribed
FRANZ Sonnwin Huidi 2009 GER Rastatter TV
R --- inscribed
STEIDLE Maximilian 2009 GER SportVg Feuerbach
R --- inscribed
BOLLENDORF Tim 2010 GER SV Böblingen
R --- inscribed
FAILENSCHMID Moritz 2010 GER SV Böblingen
R --- inscribed
HIKEL Benjamin Lukas 2010 GER SV Böblingen
R --- inscribed
SCHIELKE Jan-Luca 2010 GER SV Böblingen
R --- inscribed
KOERBLER Johannes 2010 GER TSF Ditzingen
R --- inscribed
MATROSOV Nikita 2010 GER
R --- inscribed
ZUCCHINI Matteo 2009 GER TSF Ditzingen
R --- inscribed
BRAUN Lewin 2009 GER TSG Reutlingen
R --- inscribed
CIPA Pano 2010 GER
R --- inscribed
DOHM Julius 2010 GER
R --- inscribed
HEIß Luis 2009 GER TSG Reutlingen
R --- inscribed
HEUPEL Jan 2010 GER TSG Reutlingen
R --- inscribed
MESSERSCHMIDT Linus 2010 GER TSG Reutlingen
R --- inscribed
RING Cornelius 2010 GER TSG Reutlingen
--- inscribed
BÖRNER Leon 2009 GER TSV Pliezhausen
R --- inscribed
GIENGER Mattis 2009 GER
R --- inscribed
GOLDBACH Dominic 2010 GER TSV Pliezhausen
R --- inscribed
LANG Konstantin 2009 GER
R --- inscribed
SCHLENKER Loki Leif 2009 GER
R --- inscribed
VEIT Maximilian 2010 GER TSV Pliezhausen
R --- inscribed
SCHNURR Frederik 2009 GER TV Augsburg
R --- inscribed
VON SALDERN Felix 2009 GER TV Augsburg
R --- inscribed
SENG Jonathan - GER L --- cancelled  

40 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
D BAHR Tobias Thorsten GER SV Böblingen
CN BÜHNER Holger GER SV Böblingen
CARECEDO Carlos GER FC Hardheim-Höpfingen
CN ETTENGRUBER Marcel GER TSV Oberammergau
E LUMMERZHEIM Tamara GER TSG Reutlingen
E SCHMID Sarah GER TSV Oberammergau
E THOMAS Annalena GER TSV Pliezhausen
D VAR Kerim GER TSG Reutlingen
CN WEISE Max GER TSG Reutlingen
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
COLLING Herve 2007 BEL SC Parcival Leuven, Fechterring Hochwald
R --- inscribed
OSTALSKIY Ivan 2007 CZE Heidenheimer SB
R --- inscribed
KUNLE Tim 2008 GER Mannheimer FC
R --- inscribed
DENG Levi 2008 GER Eintracht Frankfurt
R --- inscribed
ZWICKER Theodor 2008 GER FC Konstanz, FSF Flawil
R --- inscribed
NOE Louis 2007 GER FC Tauberbischofsheim
R --- inscribed
GIANNOLO Valerio 2008 GER Frankfurter TV
R --- inscribed
RÖLLE Tristan 2007 GER Heidelberger FC/TSG R.
R --- inscribed
WELLER Paul-Christian 2008 GER Heidelberger FC/TSG R.
R --- inscribed
KASDORFF Marius 2008 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
KÖPF Cornelius 2007 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
KÖPF Johannes 2007 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
KREß Noah 2008 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
REICH Paul 2007 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
RIFFEL Finn Niklas 2007 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
SCHULLER Stephan 2008 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
ZIMMERMANN Frederik 2007 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
BERGNER Niklas 2007 GER MTV Saalfeld
R --- inscribed
DOLL Noah 2007 GER
R --- inscribed
BAUMGÄRTNER Tim 2007 GER SportVg Feuerbach
R --- inscribed
SCHMUTZ Kilian 2007 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
EGGERT Marlon Philipp 2008 GER SV Böblingen
R --- inscribed
ENGELMANN Jan-Lukas 2008 GER SV Böblingen
R --- inscribed
ENGELMANN Marc-Leon 2008 GER SV Böblingen
R --- inscribed
HORN Levin 2008 GER SV Böblingen
R --- inscribed
MARQUARDT Deniz 2008 GER SV Böblingen
R --- inscribed
HENTSCHEL Sebastian 2008 GER SV Waldkirch
R --- inscribed
PATZ Valentin 2008 GER SV Waldkirch
R --- inscribed
BUCHHOLTZ Jannek 2008 GER TSF Ditzingen
R --- inscribed
FRÖBER Yann 2008 GER TSF Ditzingen
R --- inscribed
HÖSSL Anton 2008 GER
R --- inscribed
KLEIN Ravil 2007 GER
L --- inscribed
KRIEG Justus 2008 GER
R --- inscribed
MAYER Jan 2008 GER TSF Ditzingen
R --- inscribed
WILLERS Colten 2007 GER TSF Ditzingen
R --- inscribed
DREYER Malte 2008 GER TSG Backnang
L --- inscribed
GÖCER Tibet 2007 GER TSG Reutlingen
R --- inscribed
MUTZKE Jonah 2007 GER TSG Reutlingen
R --- inscribed
SCHWENK Felix 2007 GER TSG Reutlingen
R --- inscribed
SURBER Hannes 2008 GER TSG Reutlingen
R --- inscribed
VOLLENWEIDER Lukas 2008 GER
R --- inscribed
GOEDEJOHANN Anselm Maria 2008 GER TSV Bayer 04 Leverkusen
R --- inscribed
RIEDEL Jaron 2008 GER TSV Laupheim
R --- inscribed
DOGAN Tan 2008 GER
R --- inscribed
GANZ David 2007 GER TSV Pliezhausen
L --- inscribed
GOLDBACH Max 2008 GER TSV Pliezhausen
R --- inscribed
HUMMEL Rudy 2008 GER TSV Pliezhausen
R --- inscribed
MANNHARDT Johannes 2008 GER TSV Pliezhausen
L --- inscribed
KALCH Elias 2007 GER TV Augsburg
R --- inscribed
KRAUSE Levi 2008 GER TV Augsburg
R --- inscribed
PENNER Jan Gustav 2008 GER
R --- inscribed
VON SALDERN Niklas 2007 GER TV Augsburg
R --- inscribed
WINKER Leonard 2007 GER TV Augsburg
R --- inscribed
BROWARZYK Dante 2007 GER
L --- inscribed
CHERUBINI Niccolo 2007 SUI FCZN Zürich
R --- inscribed
RÖSTI Marc 2007 SUI FCZN Zürich
R --- inscribed
SIMON Vincent - GER Päd. Baden Baden R --- cancelled  
PFAADT Sebastian - GER R --- cancelled  
BARTELS Julian - GER R --- cancelled  

56 Entries, 0 pending, 3 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
D BAHR Tobias Thorsten GER SV Böblingen
CN BÜHNER Holger GER SV Böblingen
CARECEDO Carlos GER FC Hardheim-Höpfingen
CN ETTENGRUBER Marcel GER TSV Oberammergau
E LUMMERZHEIM Tamara GER TSG Reutlingen
E SCHMID Sarah GER TSV Oberammergau
E THOMAS Annalena GER TSV Pliezhausen
D VAR Kerim GER TSG Reutlingen
CN WEISE Max GER TSG Reutlingen
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials

Epee Men's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
STRAUB Max 2006 GER ATSV Saarbrücken
R --- inscribed
WEBER Leon 2006 GER FC Hardheim-Höpfingen
R --- inscribed
WEBER Lukas 2006 GER FC Hardheim-Höpfingen
R --- inscribed
ZWICKER Theodor 2008 GER FC Konstanz, FSF Flawil
R --- inscribed
HARNACK Jonas 2006 GER FC Tauberbischofsheim
R --- inscribed
HILPERT Philip 2005 GER FC Tauberbischofsheim
R --- inscribed
MALETTA Leonard 2006 GER FC Tauberbischofsheim
L --- inscribed
NOE Louis 2007 GER FC Tauberbischofsheim
R --- inscribed
SIGMUND Philip 2005 GER FC Tauberbischofsheim
R --- inscribed
RUNG David 2005 GER Fechtakademie Ravensburg
R --- inscribed
REICHENBACHER Luis 2005 GER FS Pforzheim
R --- inscribed
BÜLAU Matthew 2005 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
BUSCH Erik 2006 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
BUSCH Max 2005 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
JURTSCHAK Tim 2006 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
KASDORFF Marius 2008 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
KÖPF Cornelius 2007 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
KÖPF Johannes 2007 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
KREß Noah 2008 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
KUMMER Horant 2005 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
REICH Paul 2007 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
RIFFEL Finn Niklas 2007 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
SCHENKENGEL Joannes 2006 GER Heidenheimer SB
L --- inscribed
SCHULLER Stephan 2008 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
WULF Lennart 2006 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
ZIMMERMANN Frederik 2007 GER Heidenheimer SB
R --- inscribed
KRAUS Quirin 2005 GER KV Laupheim - Fechten
R --- inscribed
KRAFT Kevin 2005 GER Päd. Baden Baden
R --- inscribed
LUKIC Vincent 2006 GER Päd. Baden Baden
R --- inscribed
MERZ Felix 2007 GER Päd. Baden Baden
R --- inscribed
SIMON Vincent 2007 GER Päd. Baden Baden
R --- inscribed
ZIMBER Lorenzo 2006 GER Päd. Baden Baden
R --- inscribed
HEISE Hendrik 2005 GER FC TuS Stuttgart
R --- inscribed
SHEHATA Hamza 2005 GER SportVg Feuerbach
R --- inscribed
STRASSNER Moritz 2006 GER SSV Ulm 1846
R --- inscribed
SCHÄFER Jona 2005 GER SV Böblingen
R --- inscribed
RUPPENTHAL Julius 2005 GER Heidelberger FC/TSG R.
R --- inscribed
SPRINGER Simon 2006 GER SV Waldkirch
R --- inscribed
STIHL Felix 2005 GER SV Waldkirch
R --- inscribed
ERDMENGER Jonas 2006 GER TG Schwenningen
L --- inscribed
NEUMANN Phillip 2006 GER TG Schwenningen
R --- inscribed
FRÖBER Daniel 2005 GER
R --- inscribed
HEUER Marc 2005 GER TSF Ditzingen
R --- inscribed
HEY Florian 2006 GER
R --- inscribed
HOCHWALD Samuel 2005 GER TSF Ditzingen
R --- inscribed
KNAPP Emilian 2006 GER TSF Ditzingen
R --- inscribed
LENHARDT Paul 2006 GER TSF Ditzingen
R --- inscribed
DOEBEL David 2005 GER TSG Reutlingen
R --- inscribed
GECKELER Nico Leon 2006 GER TSG Reutlingen
L --- inscribed
HEUSEL Leopold 2005 GER TSG Reutlingen
R --- inscribed
IMMER Jaron 2005 GER TSG Reutlingen
R --- inscribed
KÜHBAUCH Alexander 2006 GER TSG Reutlingen
R --- inscribed
KUNATH Florian 2005 GER TSG Reutlingen
R --- inscribed
MOOG Marius 2005 GER TSG Reutlingen
R --- inscribed
SAUM Fabricio Luis 2006 GER
R --- inscribed
URBANEK Bojan 2006 GER
R --- inscribed
BRUNNER Maximilian 2005 GER SSV Ettal
R --- inscribed
REINEKE Nepomuk 2006 GER SSV Ettal
R --- inscribed
VON JONQUIERES Johannes 2005 GER SSV Ettal
R --- inscribed
ZENK Antti 2006 GER SSV Ettal
R --- inscribed
GANZ David 2007 GER TSV Pliezhausen
L --- inscribed
HUMMEL Rudy 2008 GER TSV Pliezhausen
R --- inscribed
MICHALZ Moritz 2005 GER TSV Pliezhausen
R --- inscribed
LEITL Johannes 2005 GER
R --- inscribed
GROLLITSCH Atilla 2006 GER TV Augsburg
R --- inscribed
KNÖR Dario 2006 GER
R --- inscribed
CHERUBINI Niccolo 2007 SUI FCZN Zürich
R --- inscribed
HORN Levin - GER SV Böblingen R --- cancelled  
BARTELS Julian - GER R --- cancelled  
KRAUSE Levi - GER TV Augsburg R --- cancelled  
VON SALDERN Niklas - GER TV Augsburg R --- cancelled  
WINKER Leonard - GER TV Augsburg R --- cancelled  
RÖSTI Marc - SUI FCZN Zürich R --- cancelled  

67 Entries, 0 pending, 6 cancelled

Referees

Category Name Nation Inscribed by
D ANDRES Leonard GER TSG Reutlingen
CARECEDO Carlos GER FC Hardheim-Höpfingen
DAN Emil Adrian ROU Päd. Baden Baden
CN ETTENGRUBER Marcel GER TSV Oberammergau
D LUTZ Raphael GER TSG Reutlingen
D RÖHM Nils GER TSG Reutlingen
E SCHMID Sarah GER TSV Oberammergau
Name Nation Inscribed by Role
Referees
Officials