Back to list

Syddanmark Open
DEN Odense
January 18, 2020 - January 18, 2020

Epee Women's U12 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KRISTIANSSON Sif Lykke 2008 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

CN ERIKSEN Mads DEN Ringe FK
HANSEN Michael DEN Taastrup FK
CN JENSEN Jan Sylvest DEN KFK Kalundborg
LANGKILDE Annette DEN Glostrup FK
STILLER Natalja DEN Glostrup FK
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Women's U14 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
THYBOE Nicoline 2006 DEN Nyborg FK
L --- inscribed
ENGSBRO Mikkeline 2006 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
REDLICH Fenja Apsarah 2007 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
HANSEN Ida Marie 2007 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
GRØNBÆK Helena 2007 DEN Trekanten København
R --- inscribed
PRÆSTEGAARD ANDERSEN Emilie 2006 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
VERGO Ida 2007 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed

7 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

CN ERIKSEN Mads DEN Ringe FK
HANSEN Michael DEN Taastrup FK
CN JENSEN Jan Sylvest DEN KFK Kalundborg
LANGKILDE Annette DEN Glostrup FK
STILLER Natalja DEN Glostrup FK
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Women's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
NISSEN Emma Maria 2004 DEN Frederica FK
R --- inscribed
CHILD Melissa Steinicke 2004 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
REDLICH Fenja Apsarah 2007 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
STILLER Natalja 2004 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
VIDEBÆK CHRISTENSEN Julie 2005 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
LÖHLER Lilli - GER Elmshorner MTV R --- cancelled  

5 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

CN ERIKSEN Mads DEN Ringe FK
HANSEN Michael DEN Taastrup FK
CN JENSEN Jan Sylvest DEN KFK Kalundborg
LANGKILDE Annette DEN Glostrup FK
STILLER Natalja DEN Glostrup FK
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Women's Senior Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
RIIS-OLSEN Elvyra 1971 DEN Flèche Holbæk
R --- inscribed
STILLER Zarina 2002 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
GRUBAK Line Baun 1996 DEN Slagelse FK
--- inscribed
LARSEN SCHREMMER Sarah 1998 DEN Trekanten København
R --- inscribed
OLSEN Sofie Helene 1993 DEN Trekanten København
R --- inscribed
WITTMANN Sarah 1994 GER Bremen 1860 Fechten, Odense FK
R --- inscribed
GRUNOW-JENSEN Nina 1972 GER Trekanten København
R --- inscribed
DI GUIDA Sibilla 1981 ITA Odense FK
R --- inscribed

8 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

CN ERIKSEN Mads DEN Ringe FK
HANSEN Michael DEN Taastrup FK
CN JENSEN Jan Sylvest DEN KFK Kalundborg
LANGKILDE Annette DEN Glostrup FK
STILLER Natalja DEN Glostrup FK
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Men's U12 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
LADEGAARD GARNÆS Oskar 2009 DEN FK Sydjylland
R --- inscribed
NIELSEN Frederik Holger Bøjer 2008 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
PEDERSEN Adrian 2008 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
BERG Adam 2009 DEN Ringe FK
R --- inscribed
JEPPESEN Villads 2009 DEN Ringe FK
R --- inscribed
BOEST Frederik 2009 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
MULDER Carlos Luca Rosenkilde 2008 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
ZIEGLER Julius 2009 DEN Trekanten Vordingborg
L --- inscribed

8 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

CN ERIKSEN Mads DEN Ringe FK
HANSEN Michael DEN Taastrup FK
CN JENSEN Jan Sylvest DEN KFK Kalundborg
LANGKILDE Annette DEN Glostrup FK
STILLER Natalja DEN Glostrup FK
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Men's U14 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
LEHMANN ANDERSSON Johannes 2007 DEN Albertslund FK
R --- inscribed
GRØNFELT Jens Magnus 2006 DEN FK Sydjylland
R --- inscribed
TÆKKER PEDERSEN William 2007 DEN FK Sydjylland
R --- inscribed
CHILD Nichlaes Steinicke 2006 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
VØLUND Jonas 2006 DEN KFK Kalundborg
R --- inscribed
TARP Sylvester 2007 DEN Odense FK
--- inscribed
ELKÆR Felix 2006 DEN Ringe FK
R --- inscribed
BONEFELD Ludvig 2006 DEN Rudersdal FK
--- inscribed
ODGAARD-JENSEN Johan 2006 DEN Rudersdal FK
--- inscribed
BERG Bob Mathias Salha 2007 DEN Slagelse FK
R --- inscribed
ZIEGLER Mikkel 2007 DEN Trekanten Vordingborg
L --- inscribed
THORNDAHL Anton 2006 DEN Vejle FK
R --- inscribed

12 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

CN ERIKSEN Mads DEN Ringe FK
HANSEN Michael DEN Taastrup FK
CN JENSEN Jan Sylvest DEN KFK Kalundborg
LANGKILDE Annette DEN Glostrup FK
STILLER Natalja DEN Glostrup FK
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BÆKMAND Nicky 2004 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
BRANDES Magnus 2004 DEN Hellerup FK
L --- inscribed
OXHOLM WAGNER Alec 2005 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
REDLICH Tobias Anon 2005 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
CHRISTENSEN Valdemar Ditlev 2003 DEN KFK Kalundborg
R --- inscribed
CLAUSEN Sofus Rekdal 2004 DEN KFK Kalundborg
R --- inscribed
FRIIS MADSEN Benjamin 2005 DEN KFK Kalundborg
R --- inscribed
OTTESEN Sebastian 2005 DEN Odense FK
--- inscribed
QVISTGAARD Simon 2004 DEN Trekanten København
R --- inscribed
BUCHTRUP Holger 2005 DEN Trekanten Viborg
R --- inscribed
VOERSAA Christian 2005 DEN Vejle FK
R --- inscribed

11 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

CN ERIKSEN Mads DEN Ringe FK
HANSEN Michael DEN Taastrup FK
CN JENSEN Jan Sylvest DEN KFK Kalundborg
LANGKILDE Annette DEN Glostrup FK
STILLER Natalja DEN Glostrup FK
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Men's Senior Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BLAKSTEEN Peter 1954 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
JENSEN Martin 1974 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
KIKKENBORG Kristian 2002 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
RASMUSSEN Nicolaj 1979 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
BÆKMAND Nicky 2004 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
OXHOLM Stig 1964 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
OXHOLM WAGNER Alec 2005 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
REDLICH Tobias Anon 2005 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
AUERBACH Kim 1970 DEN KFK Kalundborg
L --- inscribed
CHRISTENSEN Valdemar Ditlev 2003 DEN KFK Kalundborg
R --- inscribed
LOMHOLT Sebastian 2002 DEN KFK Kalundborg
R --- inscribed
PEDERSEN Morten Skals 1995 DEN Odense FK
R --- inscribed
RUSZKAI Frank 1962 DEN Trekanten København
R --- inscribed
BUCHTRUP Holger 2005 DEN Trekanten Viborg
R --- inscribed
HALBERG KRISTENSEN Rudi 1986 DEN Vejle FK
R --- inscribed
SPINDLER Kasper 2002 DEN Vejle FK
R --- inscribed
BITCHATCHI Pierre 1997 FRA Hellerup FK
R --- inscribed
HINZ Gerald 1965 GER Elmshorner MTV
R --- inscribed
MCCARRON David 1958 IRL Trekanten Viborg
R --- inscribed
LARSSON Peter 1961 SWE AFiL Lund
R --- inscribed

20 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

CN ERIKSEN Mads DEN Ringe FK
HANSEN Michael DEN Taastrup FK
CN JENSEN Jan Sylvest DEN KFK Kalundborg
LANGKILDE Annette DEN Glostrup FK
STILLER Natalja DEN Glostrup FK
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee open U10 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
DALSGAARD Malou 2010 DEN Nyborg FK
R --- inscribed
NISSEN Gorm 2011 DEN Frederica FK
R --- inscribed
RASMUSSEN Clara 2010 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
EILSØ Oskar 2010 DEN Ringe FK
R --- inscribed
FRANK Asbjørn 2010 DEN Ringe FK
R --- inscribed
HAMMEN David 2010 DEN Ringe FK
R --- inscribed
BERWING Emma 2011 GER Fechtergilde Südholstein
L --- inscribed
WAGNER Danil 2011 GER Fechtergilde Südholstein
R --- inscribed

8 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

CN ERIKSEN Mads DEN Ringe FK
HANSEN Michael DEN Taastrup FK
CN JENSEN Jan Sylvest DEN KFK Kalundborg
LANGKILDE Annette DEN Glostrup FK
STILLER Natalja DEN Glostrup FK
STILLER Zarina DEN Glostrup FK