Back to list

Danske B&U Mesterskaber
DEN Birkerød
September 26, 2020 - September 27, 2020

Epee Women's U10 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
MAHMOOD Eliyana 2011 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
MAHMOOD Reshayil 2010 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
HADBERG Claudia 2012 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
HADBERG Lucia 2012 DEN Taastrup FK
--- inscribed
RASMUSSEN Clara - DEN Glostrup FK R --- cancelled  

4 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
HANSEN Michael DEN Taastrup FK
CN OLSEN Johannes Kristian DEN Hellerup FK
CN PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Women's U12 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
RASMUSSEN Clara 2010 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
ZEB Sana 2009 DEN Taastrup FK
R --- inscribed

2 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
HORN Christopher DEN Trekanten København
CN OLSEN Johannes Kristian DEN Hellerup FK
CN PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
RYKIND-BLARKE Christoffer DEN Trekanten København
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Women's U14 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
REDLICH Fenja Apsarah 2007 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
HANSEN Caroline 2007 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
TOWNSEND Annabel 2008 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
ZANDBERG Evelyn 2007 DEN Hellerup FK
--- inscribed
GARDE-TSCHERTOK Ann Teresa 2007 DEN Rudersdal FK
--- inscribed
OVERGAARD PTASZYNSKI Lærke 2007 DEN Slagelse FK
R --- inscribed
HANSEN Ida Marie 2007 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
ZEB Sana 2009 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
PRÆSTEGAARD ANDERSEN Emilie 2006 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
VERGO Ida 2007 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
RIKNAGEL EVA 2007 DEN Varde FK
R --- inscribed
STØTTRUP Johanne Kathrine 2007 DEN Varde FK
R --- inscribed
ENGSBRO Mikkeline - DEN Glostrup FK R --- cancelled  
BERG Lili - DEN Slagelse FK R --- cancelled  

12 Entries, 0 pending, 2 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
HANSEN Michael DEN Taastrup FK
CN OLSEN Johannes Kristian DEN Hellerup FK
CN PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Women's U14 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
GLOSTRUP FK
Glostrup FK (DEN)
REDLICH Fenja Apsarah (2007 R)
ENGSBRO Mikkeline (2006 R)
DEN --- inscribed  
HELLERUP FK
Hellerup FK (DEN)
DEN --- inscribed  

2 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
HANSEN Michael DEN Taastrup FK
CN OLSEN Johannes Kristian DEN Hellerup FK
CN PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Men's U10 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
LÜTZEN Ruben 2011 DEN Nyborg FK
R --- inscribed
SOMMER Immanuel 2010 DEN Frederica FK
R --- inscribed
DØSSING Mikkel 2010 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
WATT-BOOLSEN Carl Filip 2010 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
BRYLA Robert 2011 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
FREDERIKSEN Noam 2012 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
CAKAR Koray 2013 DEN KFK Kalundborg
R --- inscribed
STEIERMARK Mathias 2010 DEN Nyborg FK
R --- inscribed
HADBERG Diego 2013 DEN Taastrup FK
L --- inscribed
ELHOLM SPUUR Frederik Emil 2012 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
NIELSEN Claudio Elias Steffen 2012 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
REYNHEIM Elliot 2010 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
METUGE Gabrielius 2012 LTU Taastrup FK
R --- inscribed
NISSEN Gorm - DEN Frederica FK R --- cancelled  

13 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
HANSEN Michael DEN Taastrup FK
CN OLSEN Johannes Kristian DEN Hellerup FK
CN PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Men's U12 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
LARSEN Sirius 2008 DEN Dragon Sport Fencing
R --- inscribed
MYLSTED Jacob 2009 DEN Dragon Sport Fencing
L --- inscribed
ADSERSEN Victor 2009 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
NIELSEN Frederik Holger Bøjer 2008 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
DIRCKINCK-HOLMFELD Noam 2008 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
PEDERSEN Adrian 2008 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
RICHARDT Chayenn 2008 DEN Hellerup FK
--- inscribed
WINTHER Theo 2008 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
KRAGH BIRCH Patrick 2008 DEN Rudersdal FK
R --- inscribed
SACALA Alexandru 2009 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
LAU MADSEN Jonas 2008 DEN Trekanten København
R --- inscribed
ANDERSEN Buster 2009 DEN Trekanten Vordingborg
L --- inscribed
BOEST Frederik 2009 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
MULDER Carlos Luca Rosenkilde 2008 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
REYNHEIM Elliot 2010 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
ZIEGLER Julius 2009 DEN Trekanten Vordingborg
L --- inscribed

16 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
HORN Christopher DEN Trekanten København
CN OLSEN Johannes Kristian DEN Hellerup FK
CN PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
RYKIND-BLARKE Christoffer DEN Trekanten København
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Men's U12 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
HELLERUP FK
Hellerup FK (DEN)
DEN --- inscribed  
HELLERUP FK 2
Hellerup FK (DEN)
DEN --- inscribed  

2 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
HORN Christopher DEN Trekanten København
CN OLSEN Johannes Kristian DEN Hellerup FK
CN PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
RYKIND-BLARKE Christoffer DEN Trekanten København
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Men's U14 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
LADEFOGED Rasmus 2007 DEN FK Aramis Dragør
R --- inscribed
LEHMANN ANDERSSON Johannes 2007 DEN Albertslund FK
R --- inscribed
CHILD Nichlaes Steinicke 2006 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
ENGELSHOLM Magnus 2006 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
NIELSEN Jakob 2006 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
NEERGAARD Carl-Emil 2007 DEN Hellerup FK
--- inscribed
VØLUND Jonas 2006 DEN KFK Kalundborg
R --- inscribed
OTTESEN Sebastian 2007 DEN Odense FK
R --- inscribed
BONEFELD Ludvig 2006 DEN Rudersdal FK
--- inscribed
ODGAARD-JENSEN Johan 2006 DEN Rudersdal FK
--- inscribed
CRAMER NIKI 2007 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
WULFF Oliver 2007 DEN Taastrup FK
L --- inscribed
APPEL OTTERSTRØM Leo 2007 DEN Trekanten København
R --- inscribed
LAU MADSEN Jonas 2008 DEN Trekanten København
R --- inscribed
MULDER Carlos Luca Rosenkilde 2008 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
ZIEGLER Mikkel 2007 DEN Trekanten Vordingborg
L --- inscribed
THORNDAHL Anton 2006 DEN Vejle FK
R --- inscribed
ANDREASSEN Elmar - DEN Odense FK R --- cancelled  
ÆBELØ Johannes - DEN Odense FK R --- cancelled  

17 Entries, 0 pending, 2 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
HANSEN Michael DEN Taastrup FK
CN OLSEN Johannes Kristian DEN Hellerup FK
CN PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Epee Men's U14 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
GLOSTRUP FK
Glostrup FK (DEN)
CHILD Nichlaes Steinicke (2006 R)
NIELSEN Jakob (2006 R)
ENGELSHOLM Magnus (2006 R)
DEN --- inscribed  
RUDERSDAL FK
Rudersdal FK (DEN)
DEN --- inscribed  
TAASTRUP FK
Taastrup FK (DEN)
DEN --- inscribed  
TAASTRUP FK 3
Taastrup FK (DEN)
- --- cancelled  

3 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
HANSEN Michael DEN Taastrup FK
CN OLSEN Johannes Kristian DEN Hellerup FK
CN PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Foil Women's U10 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
AAGAARD Sarah 2010 DEN Københavns Fægteklub
R --- inscribed
OBARI Umamah 2011 DEN Københavns Fægteklub
R --- inscribed
HIDDING Penelope 2010 DEN Trekanten København
R --- inscribed
LØWENSTEIN Frederikke 2011 DEN Trekanten København
R --- inscribed
VAD BØDKER Fanny 2011 DEN Trekanten København
R --- inscribed
BREINSBORG Lærke 2010 DEN Varde FK
R --- inscribed

6 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ALIMOV Amirkhon UZB Trekanten København
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
CN HORN Christopher DEN Trekanten København
CN KARLSEN Jonas DEN Trekanten København
PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
CN RYKIND-BLARKE Christoffer DEN Trekanten København
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Foil Women's U12 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
LIU Xiangtian 2008 DEN Trekanten København
L --- inscribed
BREINSBORG Lærke 2010 DEN Varde FK
R --- inscribed
O'NEILL Luisa 2009 GBR Aalborg FK
--- inscribed

3 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ALIMOV Amirkhon UZB Trekanten København
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Foil Women's U12 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KOEBENHAVNS FAEGTEKLUB
Københavns Fægteklub (DEN)
- --- cancelled  
TAASTRUP FK 2
Taastrup FK (DEN)
- --- cancelled  
TREKANTEN VORDINGBORG 2
Trekanten Vordingborg (DEN)
- --- cancelled  

0 Entries, 0 pending, 3 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ALIMOV Amirkhon UZB Trekanten København
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Foil Women's U14 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
REDLICH Fenja Apsarah 2007 DEN Glostrup FK
R --- inscribed
EICHHORN-UDDIN Malika 2006 DEN Københavns Fægteklub
R --- inscribed
GREVE Marie 2006 DEN Københavns Fægteklub
R --- inscribed
RYE Katharina 2006 DEN Københavns Fægteklub
R --- inscribed
GARDE-TSCHERTOK Ann Teresa 2007 DEN Rudersdal FK
--- inscribed
MAGASANIKOVA Viktorie 2007 DEN Trekanten København
R --- inscribed
RIKNAGEL EVA 2007 DEN Varde FK
R --- inscribed
STØTTRUP Johanne Kathrine 2007 DEN Varde FK
R --- inscribed
CASTELLI Lucia 2007 ITA Trekanten København
R --- inscribed

9 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ALIMOV Amirkhon UZB Trekanten København
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
CN HORN Christopher DEN Trekanten København
CN KARLSEN Jonas DEN Trekanten København
PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
CN RYKIND-BLARKE Christoffer DEN Trekanten København
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Foil Women's U14 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KOEBENHAVNS FAEGTEKLUB 2
Københavns Fægteklub (DEN)
DEN --- inscribed  

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ALIMOV Amirkhon UZB Trekanten København
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
CN HORN Christopher DEN Trekanten København
CN KARLSEN Jonas DEN Trekanten København
PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
CN RYKIND-BLARKE Christoffer DEN Trekanten København
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Foil Men's U10 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
SØNDERGAARD Sebastian 2010 DEN Aalborg FK
--- inscribed
TRENSKOW Gustav 2011 DEN Aalborg FK
--- inscribed
BRYLA Robert 2011 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
FREDERIKSEN Noam 2012 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
REGUART Pablo 2011 DEN Hellerup FK
R --- inscribed
JAKOBSEN Niels 2010 DEN JAF Arhus
R --- inscribed
LIAM Wenlock 2012 DEN Københavns Fægteklub
R --- inscribed
SAINZ DE AJA VARELA Urko 2011 DEN Københavns Fægteklub
R --- inscribed
CARLIR CARLSEN Alexander 2010 DEN Trekanten København
--- inscribed
HOUGESEN Elliott Weber 2011 DEN Trekanten København
R --- inscribed
SIMPSON Arthur 2011 DEN Trekanten København
R --- inscribed
TORPEGAARD Oskar 2011 DEN Trekanten København
--- inscribed
REYNHEIM Elliot 2010 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed

13 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ALIMOV Amirkhon UZB Trekanten København
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
CN HORN Christopher DEN Trekanten København
CN KARLSEN Jonas DEN Trekanten København
PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
CN RYKIND-BLARKE Christoffer DEN Trekanten København
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Foil Men's U12 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
GRØN Malthe Thane 2008 DEN Aalborg FK
R --- inscribed
TRENSKOW Sebastian 2008 DEN Aalborg FK
--- inscribed
RASCH Thomas 2008 DEN Frederiksberg Slots FK
R --- inscribed
TOWNSEND Benjamin 2008 DEN Hellerup FK
L --- inscribed
AAGAARD EL-BAUAZZAOUI Noah 2008 DEN Københavns Fægteklub
R --- inscribed
ALASADI Joseph 2008 DEN Københavns Fægteklub
R --- inscribed
IPSEN Ditlev Samuel 2008 DEN Københavns Fægteklub
R --- inscribed
AFSHIN Alexander 2008 DEN Trekanten København
R --- inscribed
HENSEL Julius Emil 2009 DEN Trekanten København
R --- inscribed
ANDERSEN Buster 2009 DEN Trekanten Vordingborg
L --- inscribed
BOEST Frederik 2009 DEN Trekanten Vordingborg
R --- inscribed
FRANDSEN Malthe 2008 DEN Varde FK
R --- inscribed
RIKNAGEL MIKKEL 2008 DEN Varde FK
R --- inscribed
TRENSKOW Gustav - DEN Aalborg FK --- cancelled  
AL-HASHIMI Mustafa Kusai - DEN Frederiksberg Slots FK R --- cancelled  
ANDERSEN Thomas - DEN Frederiksberg Slots FK R --- cancelled  
HYLLESTED Ult - DEN Københavns Fægteklub R --- cancelled  

13 Entries, 0 pending, 4 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ALIMOV Amirkhon UZB Trekanten København
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Foil Men's U12 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KOEBENHAVNS FAEGTEKLUB
Københavns Fægteklub (DEN)
DEN --- inscribed  

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ALIMOV Amirkhon UZB Trekanten København
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Foil Men's U14 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
LILLIE Laus 2006 DEN Aalborg FK
--- inscribed
FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan 2007 DEN Københavns Fægteklub, Bramhall SC
R --- inscribed
HOLALAM Salah 2007 DEN Københavns Fægteklub
R --- inscribed
ODGAARD-JENSEN Johan 2006 DEN Rudersdal FK
--- inscribed
AFSHIN Alexander 2008 DEN Trekanten København
R --- inscribed
BRAMOW Marius Zimmermann 2007 DEN Trekanten København
L --- inscribed
CARLIR CARLSEN Nicolai 2006 DEN Trekanten København
R --- inscribed
FRIIS Anker 2007 DEN Trekanten København
R --- inscribed
SCHWARTZ Theo 2006 DEN Trekanten København
R --- inscribed
SKJØDT Elvis 2006 DEN Trekanten København
R --- inscribed
VAABEN Frode 2007 DEN Trekanten København
L --- inscribed
RIKNAGEL MIKKEL 2008 DEN Varde FK
R --- inscribed
FREDERIKSEN William - DEN Københavns Fægteklub R --- cancelled  

12 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ALIMOV Amirkhon UZB Trekanten København
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
CN HORN Christopher DEN Trekanten København
CN KARLSEN Jonas DEN Trekanten København
PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
CN RYKIND-BLARKE Christoffer DEN Trekanten København
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Foil Men's U14 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KOEBENHAVNS FAEGTEKLUB
Københavns Fægteklub (DEN)
DEN --- inscribed  

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ALIMOV Amirkhon UZB Trekanten København
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
CN HORN Christopher DEN Trekanten København
CN KARLSEN Jonas DEN Trekanten København
PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
CN RYKIND-BLARKE Christoffer DEN Trekanten København
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Foil open U10 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
KOEBENHAVNS FAEGTEKLUB
Københavns Fægteklub (DEN)
DEN --- inscribed  

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ALIMOV Amirkhon UZB Trekanten København
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
CN HORN Christopher DEN Trekanten København
CN KARLSEN Jonas DEN Trekanten København
PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
CN RYKIND-BLARKE Christoffer DEN Trekanten København
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Sabre Women's U12 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
OLESEN Alma 2008 DEN Roskilde FK
R --- inscribed
ZEB Sana 2009 DEN Taastrup FK
R --- inscribed

2 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Sabre Women's U14 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
OLESEN Alma 2008 DEN Roskilde FK
R --- inscribed
OVERGAARD PTASZYNSKI Lærke 2007 DEN Slagelse FK
R --- inscribed
ZEB Sana 2009 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
SAMSIG Ida Sofie Luckow 2006 DEN Trekanten København
R --- inscribed
RASMUSSEN Clara - DEN Glostrup FK R --- cancelled  

4 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Sabre Men's U10 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
MANNICHE Asger 2010 DEN Roskilde FK
R --- inscribed

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Sabre Men's U12 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
MANNICHE Asger 2010 DEN Roskilde FK
R --- inscribed

1 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Sabre Men's U14 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BROWN Casper Holse 2007 DEN Albertslund FK
L --- inscribed
LEHMANN ANDERSSON Johannes 2007 DEN Albertslund FK
R --- inscribed
JOOST PERSSON Emil 2007 DEN Roskilde FK
R --- inscribed
KURIR Tobias Neumann 2006 DEN Roskilde FK
R --- inscribed
MANNICHE Asger 2010 DEN Roskilde FK
R --- inscribed
CRAMER NIKI 2007 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
JENSEN Marius 2006 DEN Taastrup FK
R --- inscribed
WULFF Oliver 2007 DEN Taastrup FK
L --- inscribed

8 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
STILLER Zarina DEN Glostrup FK

Sabre open U14 Team

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ROSKILDE FK
Roskilde FK (DEN)
DEN --- inscribed  
TAASTRUP FK
Taastrup FK (DEN)
DEN --- inscribed  

2 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Referees

AL SHAHRESTANI Laith DEN Roskilde FK
ASKJAER-FRIIS Peter DEN Københavns Fægteklub
PORTVED Soeren DEN Københavns Fægteklub
STILLER Zarina DEN Glostrup FK