Back to list

Campeonato Brasileiro Infantil
BRA Curitiba
October 11, 2019 - October 13, 2019
Required: National license

Epee Women's U9 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BARROS Yasmin 2010 BRA Avulso
R --- inscribed
DE ARAUJO Vitória 2012 BRA Sociedade Thalia
R 7 inscribed
FERRAZ Nathália 2010 BRA Avulso
R --- inscribed
FERREIRA Ana Clara 2010 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
KURUMA Fernanda 2010 BRA Avulso
R --- inscribed
SILVA Gabriele 2011 BRA Avulso
R --- inscribed
KOCH Manuela 2010 BRA CAP Paulistano
R 3 inscribed
AOKI Julia 2010 BRA ECP Pinheiros
R 5 inscribed
GROSSO Ana Laura 2010 BRA CGB Betancourt
R 6 inscribed
MILANI Luiza 2011 BRA ECP Pinheiros
R 4 inscribed
ASQUINO Sophia 2010 BRA LQ Life Quality
L 1 inscribed
KOMATSU Giovana 2010 BRA PEPT Esgrima Todos
R 2 inscribed

12 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Epee Women's U11 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ENGELBERG Beatriz 2009 BRA Avulso
R --- inscribed
ROSSA Lais 2009 BRA Avulso
R --- inscribed
SILVA Claudiane 2008 BRA Avulso
--- inscribed
SILVA Gabriele 2011 BRA Avulso
R --- inscribed
MACEDO Vitória 2008 BRA BTC Barroca
R 1 inscribed
LECA Clara 2009 BRA CAP Paulistano
R 21 inscribed
MELLO Beatriz 2008 BRA CAP Paulistano
R 17 inscribed
MELO Mariana 2009 BRA CAP Paulistano
R 10 inscribed
MURRAY Maria Vitoria 2009 BRA CAP Paulistano
L 15 inscribed
SILVA Samara 2009 BRA CAP Paulistano
L 18 inscribed
SILVA Thyciane 2008 BRA CAP Paulistano
R 7 inscribed
VOLACO Isabela 2008 BRA CC Curitibano
R 8 inscribed
BASSO Valentina 2009 BRA ECP Pinheiros
R 3 inscribed
BICALHO Iris 2009 BRA ECP Pinheiros
14 inscribed
CAVALIERI Beatriz 2009 BRA ECP Pinheiros
R 22 inscribed
IKUNO Naomi 2009 BRA ECP Pinheiros
R 13 inscribed
MONTAGNA Stella 2008 BRA ECP Pinheiros
R 5 inscribed
ROSALBA Valentina 2008 BRA ECP Pinheiros
R 11 inscribed
TAPAJOS Manuela 2008 BRA ECP Pinheiros
R 2 inscribed
UNGARO Leticia 2008 BRA ECP Pinheiros
R 9 inscribed
CLAUSI Luah 2009 BRA GCC Graciosa
R 24 inscribed
FOLTRAN Carolina 2009 BRA GCC Graciosa
R 25 inscribed
ASQUINO Sophia 2010 BRA LQ Life Quality
L 6 inscribed
NAPOLITANO Barbara 2008 BRA LQ Life Quality
R 28 inscribed
BULGARELLI Jordana 2008 BRA PEPT Esgrima Todos
R 19 inscribed
GIMENEZ Isabella 2008 BRA PEPT Esgrima Todos
R 20 inscribed
KOMATSU Giovana 2010 BRA PEPT Esgrima Todos
R --- inscribed
MATOS Maria Beatriz 2009 BRA PEPT Esgrima Todos
R 16 inscribed
ULIAN Maria 2008 BRA PEPT Esgrima Todos
R 4 inscribed
TRINHAIN Lara - BRA ECP Pinheiros L 27 cancelled  

29 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Epee Women's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ABREU Adriely 2006 BRA Avulso
R --- inscribed
DIAS Aydee 2007 BRA Avulso
R --- inscribed
FERREIRA Nathalia 2007 BRA Avulso
R --- inscribed
SANTANA Beatriz 2007 BRA Avulso
--- inscribed
SILVA Claudiane 2008 BRA Avulso
--- inscribed
SILVA Raissa 2007 BRA Avulso
R --- inscribed
STEINMETZ Petra 2007 BRA Avulso
R --- inscribed
MACEDO Vitória 2008 BRA BTC Barroca
R 4 inscribed
CORREIA Laura 2007 BRA CAP Paulistano
R 3 inscribed
DI PIETRO Lara 2006 BRA CAP Paulistano
R 13 inscribed
LECA Clara 2009 BRA CAP Paulistano
R --- inscribed
MELLO Beatriz 2008 BRA CAP Paulistano
R 20 inscribed
MELO Mariana 2009 BRA CAP Paulistano
R 14 inscribed
MURRAY Maria Vitoria 2009 BRA CAP Paulistano
L 22 inscribed
SILVA Samara 2009 BRA CAP Paulistano
L 16 inscribed
SILVA Thyciane 2008 BRA CAP Paulistano
R 17 inscribed
MACEDO Manuela 2006 BRA CC Curitibano
R 11 inscribed
PORTUGAL Gabriela 2007 BRA CC Curitibano
R 5 inscribed
VOLACO Isabela 2008 BRA CC Curitibano
R 18 inscribed
CHEQUER Clara 2007 BRA ECP Pinheiros
R 10 inscribed
MONTAGNA Stella 2008 BRA ECP Pinheiros
R 21 inscribed
PASQUALETTI Luiza 2007 BRA ECP Pinheiros
12 inscribed
PASQUALETTI Marina 2006 BRA ECP Pinheiros
8 inscribed
TAPAJOS Manuela 2008 BRA ECP Pinheiros
R 19 inscribed
GONDO Mariana 2007 BRA PEPT Esgrima Todos
R 2 inscribed
KOMATSU Giulia 2007 BRA PEPT Esgrima Todos
R 7 inscribed
PARO Maria 2006 BRA PEPT Esgrima Todos
R 1 inscribed
ULIAN Maria 2008 BRA PEPT Esgrima Todos
R 6 inscribed
SIMANKE Mirela 2006 BRA SOGIPA Porto Alegre
R 9 inscribed
BASSO Valentina - BRA ECP Pinheiros R --- cancelled  
GUERRA Helena - BRA ECP Pinheiros R 15 cancelled  
UNGARO Leticia - BRA ECP Pinheiros R --- cancelled  

29 Entries, 0 pending, 3 cancelled

Epee Men's U9 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BERGER Gustavo 2010 BRA Avulso
R --- inscribed
FERREIRA Leonardo 2010 BRA Avulso
R --- inscribed
MICHALTCHUK Erico 2010 BRA Avulso
R --- inscribed
PELUCIO Joaquim 2010 BRA APE Paulista
R 2 inscribed
LOUZADA Pedro 2010 BRA CAP Paulistano
R 9 inscribed
PARENTE Pedro 2010 BRA CAP Paulistano
R 11 inscribed
RAMOS André 2011 BRA CAP Paulistano
R 3 inscribed
SANTOS José 2010 BRA CAP Paulistano
R 8 inscribed
SILVA Walison 2010 BRA CAP Paulistano
R 5 inscribed
GHILARDI Octavio 2011 BRA ECP Pinheiros
R 1 inscribed
GOIVINHO Guilherme 2011 BRA LQ Life Quality
R 7 inscribed
URIEN Mateo 2010 BRA LQ Life Quality
R 6 inscribed
LELIS Mateus 2010 BRA PEPT Esgrima Todos
R 4 inscribed
MELLO Leonardo - BRA CAP Paulistano R --- cancelled  
TOMINO Leonardo - BRA CAP Paulistano L --- cancelled  

13 Entries, 0 pending, 2 cancelled

Epee Men's U11 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ALMEIDA Cristopher 2009 BRA Avulso
R --- inscribed
ARMANI Luca 2008 BRA AMK Mestre Kato
R --- inscribed
BRUEL Gregorio 2008 BRA Sociedade Thalia
R 27 inscribed
CALIXTO Carlos 2008 BRA Avulso
--- inscribed
CORREA Alisson 2009 BRA Avulso
R --- inscribed
DE FREYN Matteo 2009 BRA Avulso
R --- inscribed
DE SOUZA Luiz Antonio 2009 BRA Avulso
R --- inscribed
DOTTA Lucca 2009 BRA Avulso
R --- inscribed
FAZIO Santiago 2010 BRA Avulso
R --- inscribed
FELLEK Fernando 2009 BRA Avulso
R --- inscribed
HOPFER Pedro 2008 BRA Avulso
R --- inscribed
MIGUEL Guilherme 2008 BRA Avulso
R --- inscribed
SILVA Hugo 2008 BRA Avulso
R --- inscribed
SORICE Roberto 2008 BRA Sociedade Thalia
R 21 inscribed
SZEGERI Francisco 2009 BRA Avulso
--- inscribed
TORRES Lorenzo 2008 BRA Avulso
R --- inscribed
BOUÇA Daniel 2008 BRA CAP Paulistano
R 15 inscribed
FATIGA Ricardo 2009 BRA CAP Paulistano
R 24 inscribed
KURUMA Guilherme 2008 BRA CAP Paulistano
R 19 inscribed
LOUZADA Joao 2008 BRA CAP Paulistano
R 14 inscribed
LOUZADA Pedro 2010 BRA CAP Paulistano
R --- inscribed
MORON Flavio 2009 BRA CAP Paulistano
R 23 inscribed
SAMPAIO Luca 2008 BRA CAP Paulistano
R 26 inscribed
SILVA Walison 2010 BRA CAP Paulistano
R 20 inscribed
AUGUSTO Henrique 2009 BRA CC Curitibano
R 10 inscribed
BICALHO Bernardo 2008 BRA ECP Pinheiros
R 6 inscribed
BUENO Gustavo 2008 BRA ECP Pinheiros
R 7 inscribed
FOSCHINI Luiz 2008 BRA ECP Pinheiros
L 1 inscribed
MALUF Guilherme 2008 BRA ECP Pinheiros
R 4 inscribed
PASCUOTTI Pedro 2009 BRA ECP Pinheiros
R 11 inscribed
VENTURA João 2008 BRA ECP Pinheiros
R 13 inscribed
ASQUINO Lucca 2008 BRA LQ Life Quality
R 3 inscribed
GOIVINHO Guilherme 2011 BRA LQ Life Quality
R --- inscribed
LUDOVICO Arthur 2008 BRA LQ Life Quality
R 16 inscribed
NUNES Victor 2008 BRA LQ Life Quality
R 17 inscribed
RAMOS Lucas 2009 BRA LQ Life Quality
R 9 inscribed
URIEN Mateo 2010 BRA LQ Life Quality
R 25 inscribed
DUBIEL Guilherme 2008 BRA PEPT Esgrima Todos
R 5 inscribed
LELIS Mateus 2010 BRA PEPT Esgrima Todos
R 18 inscribed
OLIVEIRA Jean 2008 BRA PEPT Esgrima Todos
R 2 inscribed
MEZZACAPA Henrique 2008 BRA SSJE Sao Jorge
R 8 inscribed
BICALHO Frederico - BRA ECP Pinheiros 12 cancelled  
SALVATORE Rodrigo - BRA ECP Pinheiros R --- cancelled  

41 Entries, 0 pending, 2 cancelled

Epee Men's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
BATISTA Saulo 2007 BRA Avulso
R --- inscribed
BRUEL Theodoro 2006 BRA Sociedade Thalia
R 32 inscribed
CALIXTO Carlos 2008 BRA Avulso
--- inscribed
FREITAS Guilherme 2007 BRA PEPT Esgrima Todos
R --- inscribed
LIMA Oseias 2007 BRA Avulso
--- inscribed
PAES Enzo 2006 BRA Avulso
--- inscribed
PORTO Arthur 2007 BRA Avulso
R --- inscribed
SILVA Cleiton 2006 BRA Avulso
--- inscribed
SILVA Miguel 2007 BRA Avulso
L --- inscribed
SORICE Roberto 2008 BRA Sociedade Thalia
R 30 inscribed
HOMSI Bernardo 2007 BRA BTC Barroca
9 inscribed
SEIXLACK Igor 2007 BRA BTC Barroca
17 inscribed
VIANA Eduardo 2007 BRA BTC Barroca
R 28 inscribed
BOUÇA Daniel 2008 BRA CAP Paulistano
R --- inscribed
KURUMA Guilherme 2008 BRA CAP Paulistano
R --- inscribed
LOUZADA Joao 2008 BRA CAP Paulistano
R --- inscribed
MURRAY Pedro 2006 BRA CAP Paulistano
R 25 inscribed
NOGUEIRA Heitor 2006 BRA CAP Paulistano
L 3 inscribed
NOGUEIRA Pedro 2007 BRA CAP Paulistano
R 19 inscribed
KLAS Gustavo 2007 BRA CC Curitibano
R 23 inscribed
LEAL Felipe 2006 BRA CC Curitibano
R 15 inscribed
VILLATORE Leonardo 2006 BRA CC Curitibano
R 18 inscribed
HOFFMANN Joao 2006 BRA CMIL Rio de Janeiro
R 4 inscribed
SOUZA Matheus 2007 BRA CMPR Parana
L 8 inscribed
CHOLFE Theo 2006 BRA ECP Pinheiros
R 1 inscribed
FOGUEL Lucca 2006 BRA ECP Pinheiros
R 22 inscribed
HEMPEL Christian 2007 BRA ECP Pinheiros
R 10 inscribed
IKUNO Dylan 2006 BRA ECP Pinheiros
R 14 inscribed
VENTURA João 2008 BRA ECP Pinheiros
R 26 inscribed
VIANNA Guilherme 2006 BRA ECP Pinheiros
R 24 inscribed
ASQUINO Lucca 2008 BRA LQ Life Quality
R 12 inscribed
KUZINSKI Theo 2007 BRA LQ Life Quality
R 29 inscribed
URIEN Luca 2006 BRA LQ Life Quality
R 21 inscribed
BATELLI Diego 2007 BRA PEPT Esgrima Todos
R 16 inscribed
DUBIEL Guilherme 2008 BRA PEPT Esgrima Todos
R 20 inscribed
OLIVEIRA Jean 2008 BRA PEPT Esgrima Todos
R 11 inscribed
DALLEMOLLE Bruno 2006 BRA SSJE Sao Jorge
R 7 inscribed
GONCALVES Eduardo 2007 BRA SSJE Sao Jorge
L 5 inscribed
MEZZACAPA Henrique 2008 BRA SSJE Sao Jorge
R 27 inscribed
RIBEIRO Rafael 2006 BRA SSJE Sao Jorge
R 2 inscribed
AUGUSTO Henrique - BRA CC Curitibano R --- cancelled  
BICALHO Bernardo - BRA ECP Pinheiros R --- cancelled  
BICALHO Frederico - BRA ECP Pinheiros --- cancelled  
FOSCHINI Luiz - BRA ECP Pinheiros L --- cancelled  
SEUERESSIG Arthur - BRA Lindóia Tênis Clube R 13 cancelled  

40 Entries, 0 pending, 5 cancelled

Foil Women's U9 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
COSTA Fernanda 2011 BRA CAP Paulistano
R 6 inscribed
AOKI Julia 2010 BRA ECP Pinheiros
R 3 inscribed
GROSSO Ana Laura 2010 BRA CGB Betancourt
R 5 inscribed
MILANI Luiza 2011 BRA ECP Pinheiros
R 10 inscribed
ANELE Renata 2011 BRA GNU Nautico Uniao
R 9 inscribed
ROCHA Marina 2011 BRA GNU Nautico Uniao
R 2 inscribed
ASQUINO Sophia 2010 BRA LQ Life Quality
L 4 inscribed
WU Yuki 2010 BRA SSJE Sao Jorge
R 1 inscribed

8 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Foil Women's U11 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
GIULIESE Gabriela 2008 BRA CAP Paulistano
R 19 inscribed
LECA Clara 2009 BRA CAP Paulistano
R 10 inscribed
MELLO Beatriz 2008 BRA CAP Paulistano
R 13 inscribed
PISSATO Helena 2009 BRA CAP Paulistano
R 20 inscribed
SANTOS Stella 2008 BRA CAP Paulistano
R 11 inscribed
SZÁSZ Carolina 2009 BRA CAP Paulistano
L 21 inscribed
BASSO Valentina 2009 BRA ECP Pinheiros
R 4 inscribed
BICALHO Iris 2009 BRA ECP Pinheiros
12 inscribed
CAVALIERI Beatriz 2009 BRA ECP Pinheiros
R 15 inscribed
FRAGA Ana Beatriz 2009 BRA ECP Pinheiros
R 6 inscribed
IKUNO Naomi 2009 BRA ECP Pinheiros
R 18 inscribed
ROSALBA Valentina 2008 BRA ECP Pinheiros
R 7 inscribed
TAPAJOS Manuela 2008 BRA ECP Pinheiros
R 2 inscribed
UNGARO Leticia 2008 BRA ECP Pinheiros
R 5 inscribed
ANELE Renata 2011 BRA GNU Nautico Uniao
R 26 inscribed
CARVALHO Sofia 2008 BRA GNU Nautico Uniao
R 9 inscribed
MATOS Livia 2008 BRA GNU Nautico Uniao
L 1 inscribed
ROCHA Marina 2011 BRA GNU Nautico Uniao
R 17 inscribed
FERRER Marina 2008 BRA SSJE Sao Jorge
R 3 inscribed
WU Yuki 2010 BRA SSJE Sao Jorge
R 8 inscribed
TRINHAIN Lara - BRA ECP Pinheiros L 24 cancelled  

20 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Foil Women's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
CORREIA Laura 2007 BRA CAP Paulistano
R 5 inscribed
DI PIETRO Lara 2006 BRA CAP Paulistano
R 18 inscribed
CASTILHO Valentina 2007 BRA ECP Pinheiros
R 10 inscribed
CHEQUER Clara 2007 BRA ECP Pinheiros
R 7 inscribed
GUERRA Helena 2006 BRA ECP Pinheiros
R 8 inscribed
PASQUALETTI Luiza 2007 BRA ECP Pinheiros
9 inscribed
PASQUALETTI Marina 2006 BRA ECP Pinheiros
4 inscribed
CANDIOTTO Natália 2006 BRA GNU Nautico Uniao
R 13 inscribed
CARVALHO Sofia 2008 BRA GNU Nautico Uniao
R 15 inscribed
KACZYNSKI Sophie 2007 BRA GNU Nautico Uniao
R 17 inscribed
MATOS Livia 2008 BRA GNU Nautico Uniao
L 1 inscribed
MEINE Mariana 2006 BRA GNU Nautico Uniao
R 14 inscribed
MORAIS Marina 2006 BRA GNU Nautico Uniao
R 16 inscribed
QUADROS Isadora 2006 BRA GNU Nautico Uniao
R 6 inscribed
QUADROS Julia 2007 BRA GNU Nautico Uniao
R 3 inscribed
BRASIL Sofia 2006 BRA CGB Betancourt
R 2 inscribed
FERRER Marina 2008 BRA SSJE Sao Jorge
R 12 inscribed
BASSO Valentina - BRA ECP Pinheiros R 22 cancelled  
TAPAJOS Manuela - BRA ECP Pinheiros R 20 cancelled  
UNGARO Leticia - BRA ECP Pinheiros R --- cancelled  

17 Entries, 0 pending, 3 cancelled

Foil Men's U9 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
SANTOS José 2010 BRA CAP Paulistano
R 4 inscribed
GHILARDI Octavio 2011 BRA ECP Pinheiros
R 6 inscribed
REICHOW Felipe 2010 BRA GNU Nautico Uniao
L 5 inscribed
TEIXEIRA Antonio 2011 BRA GNU Nautico Uniao
R 3 inscribed
KALLEBY Alvaro 2010 BRA CGB Betancourt
R 1 inscribed
TOMINO Leonardo 2010 BRA CAP Paulistano
L 2 inscribed
MELLO Leonardo - BRA CAP Paulistano R --- cancelled  
PARENTE Pedro - BRA CAP Paulistano R --- cancelled  

6 Entries, 0 pending, 2 cancelled

Foil Men's U11 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
COSTA Max 2009 BRA CAP Paulistano
R 13 inscribed
FATIGA Ricardo 2009 BRA CAP Paulistano
R 14 inscribed
MORON Flavio 2009 BRA CAP Paulistano
R 18 inscribed
SAMPAIO Luca 2008 BRA CAP Paulistano
R 17 inscribed
MIRANDA Heitor 2009 BRA CMIL Rio de Janeiro
R 8 inscribed
BICALHO Bernardo 2008 BRA ECP Pinheiros
R 7 inscribed
BUENO Gustavo 2008 BRA ECP Pinheiros
R 2 inscribed
FOSCHINI Luiz 2008 BRA ECP Pinheiros
L 1 inscribed
MALUF Guilherme 2008 BRA ECP Pinheiros
R 4 inscribed
PASCUOTTI Pedro 2009 BRA ECP Pinheiros
R 6 inscribed
DAMANDO Marcelo 2008 BRA GNU Nautico Uniao
R 9 inscribed
REICHOW Felipe 2010 BRA GNU Nautico Uniao
L 15 inscribed
SCHMITT Enzo 2009 BRA GNU Nautico Uniao
R 10 inscribed
TEIXEIRA Antonio 2011 BRA GNU Nautico Uniao
R 11 inscribed
KALLEBY Alvaro 2010 BRA CGB Betancourt
R 3 inscribed
TOMINO Leonardo 2010 BRA CAP Paulistano
L 5 inscribed
BICALHO Frederico - BRA ECP Pinheiros 12 cancelled  

16 Entries, 0 pending, 1 cancelled

Foil Men's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
HOMSI Bernardo 2007 BRA BTC Barroca
10 inscribed
SEIXLACK Igor 2007 BRA BTC Barroca
18 inscribed
VIANA Eduardo 2007 BRA BTC Barroca
R 13 inscribed
MURRAY Pedro 2006 BRA CAP Paulistano
R 12 inscribed
NOGUEIRA Heitor 2006 BRA CAP Paulistano
L 5 inscribed
NOGUEIRA Pedro 2007 BRA CAP Paulistano
R 7 inscribed
VIEIRA Antonio 2006 BRA CAP Paulistano
L 19 inscribed
HOFFMANN Joao 2006 BRA CMIL Rio de Janeiro
R 14 inscribed
MIRANDA Heitor 2009 BRA CMIL Rio de Janeiro
R 24 inscribed
SOUZA Matheus 2007 BRA CMPR Parana
L 15 inscribed
ALONSO Vinicius 2006 BRA ECP Pinheiros
R 1 inscribed
CHOLFE Theo 2006 BRA ECP Pinheiros
R 2 inscribed
FOSCHINI Luiz 2008 BRA ECP Pinheiros
L 6 inscribed
HEMPEL Christian 2007 BRA ECP Pinheiros
R 11 inscribed
MALUF Guilherme 2008 BRA ECP Pinheiros
R 17 inscribed
PASCUOTTI Pedro 2009 BRA ECP Pinheiros
R 21 inscribed
VIANNA Guilherme 2006 BRA ECP Pinheiros
R 3 inscribed
CAMARGO Henrique 2007 BRA GNU Nautico Uniao
R 16 inscribed
DAMANDO Marcelo 2008 BRA GNU Nautico Uniao
R 23 inscribed
DI BARI Felipe 2006 BRA GNU Nautico Uniao
R 22 inscribed
GALLEAZZI Felipe 2006 BRA CGB Betancourt
R 4 inscribed
WILDEISEN Matheus 2006 BRA SSJE Sao Jorge
R 9 inscribed
BICALHO Bernardo - BRA ECP Pinheiros R --- cancelled  
BUENO Gustavo - BRA ECP Pinheiros R 20 cancelled  

22 Entries, 0 pending, 2 cancelled

Sabre Women's U9 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
COSTA Fernanda 2011 BRA CAP Paulistano
R 3 inscribed
KOCH Manuela 2010 BRA CAP Paulistano
R 1 inscribed

2 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Sabre Women's U11 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
GIULIESE Gabriela 2008 BRA CAP Paulistano
R 8 inscribed
PISSATO Helena 2009 BRA CAP Paulistano
R 5 inscribed
SANTOS Stella 2008 BRA CAP Paulistano
R 4 inscribed
SZÁSZ Carolina 2009 BRA CAP Paulistano
L 7 inscribed
FRAGA Ana Beatriz 2009 BRA ECP Pinheiros
R 3 inscribed
GURGEL Sofia 2009 BRA ECP Pinheiros
R 10 inscribed
QUEVEDO Laura 2008 BRA Lindóia Tênis Clube
R 1 inscribed
RATTI Maria Vitória 2008 BRA Lindóia Tênis Clube
R 2 inscribed
PELUCIO Maria - BRA APE Paulista R 11 cancelled  
VIEIRA Camila - BRA CAP Paulistano L 9 cancelled  

8 Entries, 0 pending, 2 cancelled

Sabre Women's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
GIULIESE Gabriela 2008 BRA CAP Paulistano
R 11 inscribed
PELUCIO Maria 2009 BRA APE Paulista
R 9 inscribed
PISSATO Helena 2009 BRA CAP Paulistano
R 12 inscribed
SANTOS Stella 2008 BRA CAP Paulistano
R 6 inscribed
SZÁSZ Carolina 2009 BRA CAP Paulistano
L 10 inscribed
CASTILHO Valentina 2007 BRA ECP Pinheiros
R 1 inscribed
FRAGA Ana Beatriz 2009 BRA ECP Pinheiros
R 7 inscribed
QUEVEDO Laura 2008 BRA Lindóia Tênis Clube
R 2 inscribed
RATTI Maria Vitória 2008 BRA Lindóia Tênis Clube
R 8 inscribed
DI PIETRO Lara - BRA CAP Paulistano R --- cancelled  
VIEIRA Camila - BRA CAP Paulistano L 5 cancelled  

9 Entries, 0 pending, 2 cancelled

Sabre Men's U9 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
PELUCIO Joaquim 2010 BRA APE Paulista
R 1 inscribed
MELLO Leonardo 2010 BRA CAP Paulistano
R 5 inscribed
PARENTE Pedro 2010 BRA CAP Paulistano
R 7 inscribed
RAMOS André 2011 BRA CAP Paulistano
R 2 inscribed
ESTIVALET Benjamim 2010 BRA GNU Nautico Uniao
R 4 inscribed
GOIVINHO Guilherme 2011 BRA LQ Life Quality
R 3 inscribed

6 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Sabre Men's U11 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
MELHEM Gabriel 2009 BRA APE Paulista
R 9 inscribed
OLIVEIRA Samuel 2008 BRA APE Paulista
R 2 inscribed
PELUCIO Joaquim 2010 BRA APE Paulista
R 4 inscribed
COSTA Max 2009 BRA CAP Paulistano
R 8 inscribed
MELLO Leonardo 2010 BRA CAP Paulistano
R 12 inscribed
RAMOS André 2011 BRA CAP Paulistano
R 6 inscribed
ESTIVALET Benjamim 2010 BRA GNU Nautico Uniao
R 13 inscribed
WOLFF Arthur 2008 BRA Lindóia Tênis Clube
L 1 inscribed
ASQUINO Lucca 2008 BRA LQ Life Quality
R 3 inscribed
GOIVINHO Guilherme 2011 BRA LQ Life Quality
R 10 inscribed
LUDOVICO Arthur 2008 BRA LQ Life Quality
R 7 inscribed
RAMOS Lucas 2009 BRA LQ Life Quality
R 5 inscribed

12 Entries, 0 pending, 0 cancelled

Sabre Men's U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
SILVA Danilo 2006 BRA Avulso
R --- inscribed
MELHEM Gabriel 2009 BRA APE Paulista
R 12 inscribed
OLIVEIRA Samuel 2008 BRA APE Paulista
R 10 inscribed
PATTO Erico 2006 BRA ECP Pinheiros
L 1 inscribed
VIEIRA Antonio 2006 BRA CAP Paulistano
L 6 inscribed
ALONSO Vinicius 2006 BRA ECP Pinheiros
R 3 inscribed
IKUNO Dylan 2006 BRA ECP Pinheiros
R 4 inscribed
POCHINI Pedro 2007 BRA ECP Pinheiros
R 5 inscribed
MARQUES Henrique 2006 BRA GNU Nautico Uniao
R 9 inscribed
MORAIS Arthur 2006 BRA GNU Nautico Uniao
R 7 inscribed
SCHUBERT Lucas 2006 BRA Lindóia Tênis Clube
R 2 inscribed
WOLFF Arthur 2008 BRA Lindóia Tênis Clube
L 8 inscribed
BOTELHO Arthur 2006 BRA Lindóia Tênis Clube
L 11 inscribed

13 Entries, 0 pending, 0 cancelled