Back to list

Asinsaarien Juniorikilpailut
FIN Lappeenranta
July 5, 2019 - July 6, 2019
Required: National license

Epee Women's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
AUS Sandra 2005 EST Tallinna Mook
L --- inscribed
NILISK Kristiin 2004 EST Tallinna Mook
--- inscribed
SAASTAMOINEN Lilli 2005 FIN Mikkelin Miekkailijat
11 inscribed
MONTONEN Jaana 2004 FIN Hyvinkään Miekkailijat
3 inscribed
SAIKKO Pinja 2004 FIN Saimaan Säilät
6 inscribed

5 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Referees/umpires

KORHONEN Jonni FIN Saimaan Säilät
KORHONEN Joose FIN Saimaan Säilät
LAUHIO Jesperi FIN Saimaan Säilät
PÖYSTI Laura FIN Saimaan Säilät
RISSANEN Aapo FIN Saimaan Säilät

Epee Women's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
AUS Sandra 2005 EST Tallinna Mook
L --- inscribed
NILISK Kristiin 2004 EST Tallinna Mook
--- inscribed
IKONEN Aino 2003 FIN Pyhän Olavin Miekkailijat
8 inscribed
PÖYSTI Laura 2002 FIN Helsingin Miekkailijat
R 1 inscribed
MONTONEN Jaana 2004 FIN Hyvinkään Miekkailijat
5 inscribed
SAIKKO Pinja 2004 FIN Saimaan Säilät
9 inscribed

6 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Referees/umpires

KORHONEN Jonni FIN Saimaan Säilät
KORHONEN Joose FIN Saimaan Säilät
LAUHIO Jesperi FIN Saimaan Säilät
PIRHONEN Mika FIN Espoon Miekkailijat
PÖYSTI Laura FIN Saimaan Säilät
RISSANEN Aapo FIN Saimaan Säilät

Epee Women's U20 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
PÖYSTI Laura 2002 FIN Helsingin Miekkailijat
R 3 inscribed

1 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Referees/umpires

KORHONEN Jonni FIN Saimaan Säilät
KORHONEN Joose FIN Saimaan Säilät
LAUHIO Jesperi FIN Saimaan Säilät
PIRHONEN Mika FIN Espoon Miekkailijat
PÖYSTI Laura FIN Saimaan Säilät
RISSANEN Aapo FIN Saimaan Säilät

Epee Men's U15 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
MURUMAA Mathias 2005 EST Tallinna Mook
--- inscribed
ŠITIKOV Nikita 2005 EST Tallinna Mook
--- inscribed
HONKONEN Otso 2004 FIN Allez Keski-Suomi
R 28 inscribed
RANTALA Einar 2005 FIN Helsingin Miekkailijat
17 inscribed
VIIDIK Renar 2006 FIN Espoon Miekkailijat
3 inscribed
GENEVET Martti 2005 FIN Helsingin Miekkailijat
10 inscribed
JÄRVI Kerkko 2007 FIN Helsingin Miekkailijat
L 9 inscribed
PUSKALA Tiitus 2004 FIN Helsingin Miekkailijat
R 6 inscribed
SARASTE Onni 2005 FIN Kalpaveljet
7 inscribed
PAHKALA Peik 2005 FIN Kyrkslätt IF/UR33
R 4 inscribed
TARKIAINEN Akusti 2004 FIN Saimaan Säilät
11 inscribed
MARKKULA Henri 2005 FIN Turun Miekkailijat
5 inscribed

12 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Referees/umpires

KORHONEN Jonni FIN Saimaan Säilät
KORHONEN Joose FIN Saimaan Säilät
LAUHIO Jesperi FIN Saimaan Säilät
PÖYSTI Laura FIN Saimaan Säilät
RISSANEN Aapo FIN Saimaan Säilät

Epee Men's U17 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
MURUMAA Mathias 2005 EST Tallinna Mook
1.31 inscribed
SALM Markus 2004 EST Tallinna Mook
R 1.17 inscribed
ŠITIKOV Nikita 2005 EST Tallinna Mook
1.36 inscribed
LEHTINEN Kasper 2003 FIN Espoon Miekkailijat
1.14 inscribed
PIRHONEN Petri 2002 FIN Espoon Miekkailijat
R 1.3 inscribed
PUSKALA Tiitus 2004 FIN Helsingin Miekkailijat
R 1.34 inscribed
SANI Ville 2003 FIN Helsingin Miekkailijat
R 1.5 inscribed
SARASTE Onni 2005 FIN Kalpaveljet
1.40 inscribed
KYKKÄNEN Robert 2003 FIN Porvoon Miekkailijat
R 1.4 inscribed
RISSANEN Aapo 2003 FIN Pyhän Olavin Miekkailijat
R 1.7 inscribed
REMSU Antti 2003 FIN Saimaan Säilät
1.24 inscribed
MARKKULA Henri 2005 FIN Turun Miekkailijat
1.38 inscribed

12 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Referees/umpires

KORHONEN Jonni FIN Saimaan Säilät
KORHONEN Joose FIN Saimaan Säilät
LAUHIO Jesperi FIN Saimaan Säilät
PIRHONEN Mika FIN Espoon Miekkailijat
PÖYSTI Laura FIN Saimaan Säilät
RISSANEN Aapo FIN Saimaan Säilät

Epee Men's U20 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
SALM Markus 2004 EST Tallinna Mook
R --- inscribed
SIINTOVAARA Topi 2001 FIN Saimaan Säilät
--- inscribed
LEHTINEN Kasper 2003 FIN Espoon Miekkailijat
29 inscribed
PIRHONEN Petri 2002 FIN Espoon Miekkailijat
R 15 inscribed
SANI Ville 2003 FIN Helsingin Miekkailijat
R 9 inscribed
KYKKÄNEN Robert 2003 FIN Porvoon Miekkailijat
R 12 inscribed
RISSANEN Aapo 2003 FIN Pyhän Olavin Miekkailijat
R 16 inscribed

7 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Referees/umpires

KORHONEN Jonni FIN Saimaan Säilät
KORHONEN Joose FIN Saimaan Säilät
LAUHIO Jesperi FIN Saimaan Säilät
PIRHONEN Mika FIN Espoon Miekkailijat
PÖYSTI Laura FIN Saimaan Säilät
RISSANEN Aapo FIN Saimaan Säilät

Epee open U13 Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ASTIKAINEN Eetu 2006 FIN Saimaan Säilät
32 inscribed
SETÄLÄ Niko 2006 FIN Kuopion Miekkailijat
--- inscribed
VIIDIK Renar 2006 FIN Espoon Miekkailijat
2 inscribed
WALLIUS Visa Veikka Valdemar 2007 FIN Kuopion Miekkailijat
--- inscribed
VIIDIK Romet 2008 FIN Espoon Miekkailijat
L --- inscribed
JÄRVI Kerkko 2007 FIN Helsingin Miekkailijat
L 6 inscribed
LAPPALAINEN Valtteri 2006 FIN Mikkelin Miekkailijat
23 inscribed
SAVOLA Iisa 2007 FIN Pyhän Olavin Miekkailijat
R 43 inscribed
SAIKKO Justus 2006 FIN Saimaan Säilät
40 inscribed
TARKIAINEN Antti-Pekka 2006 FIN Saimaan Säilät
21 inscribed

10 Inscriptions, 0 pending, 0 cancelled

Referees/umpires

KORHONEN Jonni FIN Saimaan Säilät
KORHONEN Joose FIN Saimaan Säilät
LAUHIO Jesperi FIN Saimaan Säilät
PÖYSTI Laura FIN Saimaan Säilät
RISSANEN Aapo FIN Saimaan Säilät