Back to list

Nils Sjöblom Memorial
FIN Helsinki
September 29, 2018 - September 29, 2018

Epee Women's Senior Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
ANDERSSON Elin 1989 FIN Porvoon Miekkailijat
--- inscribed
ERKKILÄ Annika 1995 FIN Espoon Miekkailijat
R 47 inscribed
HEINÄMAA Anna 1961 FIN Saimaan Säilät
R 14 inscribed
HERRANEN Heli 1990 FIN Helsingin Miekkailijat
R 25 inscribed
ISTREFI Tita 1968 FIN Kalpaveljet
24 inscribed
KOJO Sari 1968 FIN Porvoon Miekkailijat
R 19 inscribed
LEHTONEN Ritva-Leena 1955 FIN Kalpaveljet
R 38 inscribed
LEHTONEN Suvi-Maaria 1983 FIN Kalpaveljet
R 3 inscribed
LUNDÉN Sara 1967 FIN Kalpaveljet
40 inscribed
MUSTONEN Selma 1996 FIN Espoon Miekkailijat
R 18 inscribed
PITKÄNEN Riinaliisa 1986 FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
R 28 inscribed
POLKKO Seija 1947 FIN Habda Helsinki
R 43 inscribed
PÖYSTI Laura 2002 FIN Helsingin Miekkailijat
R 9 inscribed
RITAKALLIO Rilla 2001 FIN Turun Miekkailijat
R 29 inscribed
SALMINEN Anna 1995 FIN Habda Helsinki
R 1 inscribed
SALMINEN Sara 1997 FIN Habda Helsinki
R 15 inscribed
SOHLBERG Elina 1976 FIN Espoon Miekkailijat
R 22 inscribed
SOHLBERG Oona 2002 FIN Espoon Miekkailijat
R 37 inscribed
SOITIALA Paula 1963 FIN Hyvinkään Miekkailijat
R 21 inscribed
SUNDQUIST Linn 1998 FIN Espoon Miekkailijat
R 20 inscribed
SYVÄLÄ Ilona 1996 FIN Habda Helsinki
R 2 inscribed
TALLROTH-KOCK Lena 1964 FIN Helsingin Miekkailijat
R 8 inscribed
TAURIAINEN Sofia 1997 FIN Espoon Miekkailijat
R 5 inscribed
TERHO Liisa 2002 FIN Kalpaveljet
R 31 inscribed
TERHO Maija 1997 FIN Kalpaveljet
R 16 inscribed
VESTERINEN Veera 1994 FIN Espoon Miekkailijat
R 32 inscribed
VORNANEN Johanna Anni-Maija 1991 FIN Miekka Miehet
R 13 inscribed
VUORINEN Anna 1998 FIN Helsingin Miekkailijat
R 4 inscribed
WESTERHOLM Annika 1990 FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
17 inscribed
BENGS Eevi - FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott R 46 cancelled  
KYMÄLÄINEN Sirkka-Liisa - FIN Porvoon Miekkailijat 30 cancelled  
SAAVALAINEN Hannah - FIN Espoon Miekkailijat R 52 cancelled  

29 Inscriptions, 0 pending, 3 cancelled

Referees/umpires

B KORHONEN Jonni FIN Helsingin Miekkailijat
D LUNDGREN Laura FIN Helsingin Miekkailijat
D PÄÄKKÖNEN Juhani FIN Helsingin Miekkailijat
D PÖNNI Katariina FIN Helsingin Miekkailijat
L RAUTALA Taneli FIN Espoon Miekkailijat
B SAVOLAINEN Katri FIN Helsingin Miekkailijat
D TAURIAINEN Simo FIN Espoon Miekkailijat
L USTYMENKO Aleksandr UKR Kalpaveljet
D VUORINEN Juha FIN Helsingin Miekkailijat

Epee Men's Senior Individual

Display list

Athlete / Team Seeding State lic
CABREIRA Vinicius 1987 BRA SOGIPA Porto Alegre
L --- inscribed
KROEFF Thiago 1980 BRA Lindóia Tênis Clube
--- inscribed
AFANASSIEV Igor 1974 FIN Espoon Miekkailijat
51 inscribed
ÄMMÄLÄ Tiitus 2001 FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
35 inscribed
ANDSTEN Carl-Johan 1991 FIN Kyrkslätt IF/UR33
57 inscribed
ASPLUND Janne 1966 FIN Helsingin Miekkailijat
R 22 inscribed
HÄMÄLÄINEN Roni 1999 FIN Porvoon Miekkailijat
R 29 inscribed
HEINÄMAA Akseli 2002 FIN Kalpaveljet
R 4 inscribed
HONKASALO Mikko 1978 FIN Turun Miekkailijat
R 12 inscribed
JUTILA Julius 2001 FIN Helsingin Miekkailijat
L 6 inscribed
KÄYHTY Juha 1954 FIN Saimaan Säilät
44 inscribed
KILJANDER Oskar 1999 FIN Turun Miekkailijat
L 5 inscribed
KORHONEN Pekka 1959 FIN Miekka Miehet
R 53 inscribed
KUVAJA Ville 1978 FIN Miekka Miehet
R 16 inscribed
KYKKÄNEN Robert 2003 FIN Porvoon Miekkailijat
R 65 inscribed
KYLLIJOKI Velijussi 1962 FIN Miekka Miehet
66 inscribed
LÖNNBERG Oskar 1968 FIN Espoon Miekkailijat
R 64 inscribed
NUOTIO Tatu 1994 FIN Habda Helsinki
R 3 inscribed
NUUJA Kalle 1979 FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
L 36 inscribed
OJALA Tuomas 2001 FIN Turun Miekkailijat
R 26 inscribed
PAAKKANEN Heikki 1948 FIN Habda Helsinki
37 inscribed
PAAVOLAINEN Jaakko 1996 FIN Helsingin Miekkailijat
R 1 inscribed
PAAVOLAINEN Väinö 1999 FIN Helsingin Miekkailijat
R 8 inscribed
PAHKALA Pyry 2002 FIN Kyrkslätt IF/UR33
R 34 inscribed
PIETINEN Jukka 1962 FIN Helsingin Miekkailijat
47 inscribed
PUTKONEN Petri 2000 FIN Mikkelin Miekkailijat
18 inscribed
SAARELAINEN Pasi 1984 FIN Helsingin Miekkailijat
R 76 inscribed
SAAVALAINEN Ellis 1998 FIN Espoon Miekkailijat
R 11 inscribed
SALMINEN Ismo 1984 FIN Helsingin Nykyaikaiset 5ott
L --- inscribed
SANI Ville 2003 FIN Helsingin Miekkailijat
R 28 inscribed
SAVELAINEN Joonas 1999 FIN Espoon Miekkailijat
R 15 inscribed
SERGUN Eduard 1970 FIN Kyrkslätt IF/UR33
R 21 inscribed
TAURIAINEN Topias 1999 FIN Espoon Miekkailijat
R 7 inscribed
TERHO Jussi 1999 FIN Kalpaveljet
R 13 inscribed
VUORINEN Niko 1989 FIN Helsingin Miekkailijat
R 2 inscribed
SCHULZE-STEINEN Eino 2000 GER Eintracht Frankfurt
R --- inscribed
LYUBENSKY Alexander 1986 RUS KSHWSM
R --- inscribed
OKHAPKIN Vsevolod 1987 RUS Spartak St. Petersburg
R --- inscribed
REZNICHENKO Alexander 1984 RUS Helsingin Miekkailijat
17 inscribed
VETROV Mikhail 1982 RUS Spartak St. Petersburg
R --- inscribed
SEEVE Teemu - FIN Turun Miekkailijat R 10 cancelled  
USTYMENKO Aleksandr - UKR Kalpaveljet --- cancelled  

40 Inscriptions, 0 pending, 2 cancelled

Referees/umpires

B KORHONEN Jonni FIN Helsingin Miekkailijat
D LUNDGREN Laura FIN Helsingin Miekkailijat
D PÄÄKKÖNEN Juhani FIN Helsingin Miekkailijat
D PÖNNI Katariina FIN Helsingin Miekkailijat
L SAVELAINEN Janne FIN Espoon Miekkailijat
B SAVOLAINEN Katri FIN Helsingin Miekkailijat
D VUORINEN Juha FIN Helsingin Miekkailijat