Feb 3, 2024 - 2024 Türmchenturnier Fleuret Damer U11 Individuelt |
---|
Feb 4, 2023 - Türmchenturnier Fleuret Damer U11 Individuelt |
---|
Plads | Status | Navn | Årgang | Køn | Land | Klub | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | JUNKER Frieda | 2012 | F | GER | SV Lok Pritzwalk | |
2 | N | GÖTZ Christina | 2012 | F | GER | Hanseatischer FC Lübeck | |
3 | N | TOLKMITT Julia | TOLKMITT Julia | 2012 | F | GER | VFL Pinneberg |
Jan 9, 2022 - Türmchenturnier Fleuret Damer U11 Individuelt |
---|
Plads | Status | Navn | Årgang | Køn | Land | Klub |
---|
Feb 1, 2020 - Türmchenturnier Fleuret Damer U11 Individuelt |
---|
Feb 2, 2019 - Türmchenturnier Fleuret Damer U11 Individuelt |
---|
Plads | Status | Navn | Årgang | Køn | Land | Klub |
---|
Feb 4, 2018 - Türmchenturnier Fleuret Damer U11 Individuelt |
---|
Plads | Status | Navn | Årgang | Køn | Land | Klub |
---|
Feb 4, 2017 - Türmchenturnier Fleuret Damer U11 Individuelt |
---|
Plads | Status | Navn | Årgang | Køn | Land | Klub |
---|
Feb 13, 2016 - Türmchenturnier Fleuret Damer U11 Individuelt |
---|
Plads | Status | Navn | Årgang | Køn | Land | Klub | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HINZMANN Charlotte | HINZMANN Charlotte | 2005 | F | GER |
Feb 7, 2015 - Türmchenturnier Fleuret Damer U11 Individuelt |
---|
Feb 1, 2014 - Türmchenturnier Fleuret Damer U11 Individuelt |
---|
Feb 2, 2013 - Türmchenturnier Fleuret Damer U11 Individuelt |
---|
Plads | Status | Navn | Årgang | Køn | Land | Klub |
---|
Feb 4, 2012 - Türmchenturnier Fleuret Damer U11 Individuelt |
---|
Plads | Status | Navn | Årgang | Køn | Land | Klub |
---|
Feb 5, 2011 - Türmchenturnier Fleuret Damer U11 Individuelt |
---|
Plads | Status | Navn | Årgang | Køn | Land | Klub |
---|
Jan 30, 2010 - Türmchenturnier Fleuret Damer U11 Individuelt |
---|
Plads | Status | Navn | Årgang | Køn | Land | Klub | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | STOLLE Hannah | STOLLE Hannah | 1999 | F | GER | ||
2 | STEINMEYER Lucy | 1999 | F | GER | |||
3 | SCHOLZ Emma | 1999 | F | GER |
Feb 7, 2009 - Türmchenturnier Fleuret Damer U11 Individuelt |
---|
Plads | Status | Navn | Årgang | Køn | Land | Klub |
---|
Feb 2, 2008 - Türmchenturnier Fleuret Damer U11 Individuelt |
---|
Plads | Status | Navn | Årgang | Køn | Land | Klub | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KALAMEJA Angelique | KALAMEJA Angelique | 1997 | F | GER | ||
2 | SCHOLZE Pia Sophie | SCHOLZE Pia Sophie | 1997 | F | GER | TB Hamburg-Eilbeck |
Feb 3, 2007 - Türmchenturnier Fleuret Damer U11 Individuelt |
---|
Plads | Status | Navn | Årgang | Køn | Land | Klub | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WINKELMANN Felicia | WINKELMANN Felicia | 1996 | F | GER | ||
2 | GRIEM-KREY Hanne | GRIEM-KREY Hanne | 1996 | F | GER | ||
3 | GUDE Pauline Johanna | GUDE Pauline Johanna | 1996 | F | GER |