Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GAROFOLO Luciana | 1971 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | --- | Tilmeldt | ||
GOMES Ana | 2009 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | --- | Tilmeldt | ||
OLSCHOWSKY Marilia | 1991 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BRAZOLIN Pietra | 2009 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CAVALIERI Beatriz | 2009 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
DE CAMARGO Maria Rita | 1991 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
IKUNO Naomi | 2009 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SILVA Marcela | 1994 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
GODOI Deborah | 1990 |
BRA EEAM Abel Melian
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VOLPATO Luciana | 1976 |
BRA EEAM Abel Melian
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ASQUINO Sophia | 2010 |
BRA LQ Life Quality
|
L | --- | Tilmeldt | ||
CALAZANS Abayomi | 1998 |
BRA LQ Life Quality
|
R | --- | Tilmeldt | ||
FREITAS Luísa | 1995 |
BRA LQ Life Quality
|
R | --- | Tilmeldt |
13 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2024 | Brasil Esgrima Ranking Senior Damer Kårde | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Paulista de Esgrima Ranking Senior Damer Kårde | Federação Paulista de Esgrima |
2024 | Paulista de Esgrima Ranking U17 Damer Kårde | Federação Paulista de Esgrima |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARRILHO Luis Henrique | 2010 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CLEMENTE Andre | 1978 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | --- | Tilmeldt | ||
FONSECA Luis Gustavo | 1975 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BICALHO Bernardo | 2008 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BRANDT Matheus | 2007 |
BRA ECP Pinheiros
|
L | --- | Tilmeldt | ||
BUSNARDO Lucas | 2004 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
FERREIRA Nicolas | 1992 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
GONCALVES Eduardo | 2007 |
BRA ECP Pinheiros
|
L | --- | Tilmeldt | ||
GRUNHAUSER Richard | 1991 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
JULIO Gabriel | 1998 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LAPORTA Miguel | 2010 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MANGIATERRA Rafael | 2004 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MEDEIROS Daniel | 2010 |
BRA ECP Pinheiros
|
L | --- | Tilmeldt | ||
PELLEGRINO Mauricio | 2002 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SEINI Leandro | 2002 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
WU Nicky | 2005 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
FIDELES João | 1985 |
BRA EEAM Abel Melian
|
L | --- | Tilmeldt | ||
JESUS Cesar | 1990 |
BRA EEAM Abel Melian
|
L | --- | Tilmeldt | ||
SCHIROKY Henrique | 1983 |
BRA EEAM Abel Melian
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SEIXAS Lucas | 2008 |
BRA EEAM Abel Melian
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SICCHIERI Bruno | 1979 |
BRA EEAM Abel Melian
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ASQUINO Lucca | 2008 |
BRA LQ Life Quality
|
R | --- | Tilmeldt | ||
AVILA Matheus | 1997 |
BRA LQ Life Quality
|
R | --- | Tilmeldt | ||
DA ROLT Wilkinson | 1991 |
BRA LQ Life Quality
|
R | --- | Tilmeldt | ||
KISS Gustav | 1997 |
BRA LQ Life Quality
|
--- | Tilmeldt | |||
GRÄSBECK Gunnar | 1993 |
FIN ECP Pinheiros, Habda Helsinki, TSV Bayer 04 Leverkusen
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MALUF Guilherme | - | BRA ECP Pinheiros | R | --- | Annulleret | ||
FERREIRA Jose | - | BRA EEAM Abel Melian | R | --- | Annulleret |
26 Tilmeldinger, 0 afventer, 2 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2024 | Brasil Esgrima Ranking Senior Herrer Kårde | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Paulista de Esgrima Ranking Senior Herrer Kårde | Federação Paulista de Esgrima |
2024 | Paulista de Esgrima Ranking U17 Herrer Kårde | Federação Paulista de Esgrima |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AOKI Julia | 2010 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BASSO Valentina | 2009 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
GRAHL Julia | 2009 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
GROSSO Ana Laura | 2010 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
TAPAJOS Manuela | 2008 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VIANNA Gabriella | 2004 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
WU Yuki | 2010 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BULCAO Ana Beatriz | - | BRA ECP Pinheiros | L | --- | Annulleret |
7 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2024 | Brasil Esgrima Ranking Senior Damer Fleuret | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Paulista de Esgrima Ranking Senior Damer Fleuret | Federação Paulista de Esgrima |
2024 | Paulista de Esgrima Ranking U20 Damer Fleuret | Federação Paulista de Esgrima |
2024 | Paulista de Esgrima Ranking U17 Damer Fleuret | Federação Paulista de Esgrima |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LOBO Guilherme | 2007 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | --- | Tilmeldt | ||
TAVORA Lucas | 2001 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BITTAR Gabriel | 2007 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BUENO Gustavo | 2008 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CHOLFE Theo | 2006 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
FOSCHINI Luiz | 2008 |
BRA ECP Pinheiros
|
L | --- | Tilmeldt | ||
GALLEAZZI Felipe | 2006 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LUCCI Henrique | 2009 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MION Lorenzo | 2004 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MURA Andre | 2005 |
BRA ECP Pinheiros
|
L | --- | Tilmeldt | ||
PASCUOTTI Pedro | 2009 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SHIMBO Heitor | 1983 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VIANNA Guilherme | 2006 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
KISS Gustav | 1997 |
BRA LQ Life Quality
|
--- | Tilmeldt |
14 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2024 | Brasil Esgrima Ranking Senior Herrer Fleuret | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Paulista de Esgrima Ranking Senior Herrer Fleuret | Federação Paulista de Esgrima |
2024 | Paulista de Esgrima Ranking U20 Herrer Fleuret | Federação Paulista de Esgrima |
2024 | Paulista de Esgrima Ranking U17 Herrer Fleuret | Federação Paulista de Esgrima |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AJL Sílvia | 1984 |
BRA APE Paulista
|
R | --- | Tilmeldt | ||
COLOGNESI Joara | 1986 |
BRA APE Paulista
|
L | --- | Tilmeldt | ||
MANCINI Beatriz | 1995 |
BRA APE Paulista
|
R | --- | Tilmeldt | ||
FROTA Renata | 1973 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
L | --- | Tilmeldt | ||
CHEN Isabela | 2005 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
FRAGA Ana Beatriz | 2009 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
PEKELMAN Luana | 2003 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
PELUSO Maria | 2009 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt |
8 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2024 | Brasil Esgrima Ranking Senior Damer Sabel | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Paulista de Esgrima Ranking Senior Damer Sabel | Federação Paulista de Esgrima |
2024 | Paulista de Esgrima Ranking U20 Damer Sabel | Federação Paulista de Esgrima |
2024 | Paulista de Esgrima Ranking U17 Damer Sabel | Federação Paulista de Esgrima |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AJL Maurice | 2010 |
BRA APE Paulista
|
R | --- | Tilmeldt | ||
AUGUSTO GONÇALVES Carlos | 1974 |
BRA APE Paulista
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BIN Lucas | 2001 |
BRA APE Paulista
|
R | --- | Tilmeldt | ||
COSTA Arnaldo | 1994 |
BRA APE Paulista
|
R | --- | Tilmeldt | ||
FERREIRA André | 1976 |
BRA CMSP Sao Paulo
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BECKER Matheus | 2004 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CARVALHO Fernando | 1969 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
IKUNO Dylan | 2006 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
PATTO Erico | 2006 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
PELUSO Joaquim | 2010 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
PEZZI Enrico | 1994 |
BRA ECP Pinheiros
|
L | --- | Tilmeldt | ||
VASQUES Gabriel | 2002 |
BRA ECP Pinheiros
|
R | --- | Tilmeldt | ||
DA ROLT Wilkinson | 1991 |
BRA LQ Life Quality
|
R | --- | Tilmeldt | ||
KISS Gustav | 1997 |
BRA LQ Life Quality
|
--- | Tilmeldt |
14 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2024 | Brasil Esgrima Ranking Senior Herrer Sabel | Confederação Brasileira de Esgrima |
2024 | Paulista de Esgrima Ranking Senior Herrer Sabel | Federação Paulista de Esgrima |
2024 | Paulista de Esgrima Ranking U20 Herrer Sabel | Federação Paulista de Esgrima |
2024 | Paulista de Esgrima Ranking U17 Herrer Sabel | Federação Paulista de Esgrima |