Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PAASCHE Anna Dorothea | 2015 |
GER FG Recklinghausen
|
L | --- | Tilmeldt | ||
SCHMITZ Maila | 2016 |
GER Quernheimer FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VETTE Marlene | - | GER TB Burgsteinfurt | R | --- | Annulleret |
2 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
D | WILMSMEYER Tom | GER | TG Münster |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | WFB Kids Challenge U9 Damer Fleuret | Westfälischer Fechter Bund e.V. |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
OFFERGELD Anastasia | 2014 |
GER FC Moers
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BECKS Undine | 2014 |
GER FG Recklinghausen
|
R | --- | Tilmeldt | ||
TACKE Hanna | 2013 |
GER Quernheimer FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
TODEROVIC Lana | 2013 |
GER
|
R | --- | Tilmeldt | ||
TODOROVIC Lana | 2013 |
GER TB Burgsteinfurt
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SPINZIG Pia | 2014 |
GER TG Münster
|
R | --- | Tilmeldt | ||
HENCK Greta | - | GER TB Burgsteinfurt | R | --- | Annulleret | ||
KAPPEN Frida | - | GER TB Burgsteinfurt | R | --- | Annulleret | ||
LINDENBAUM Emmi | - | GER TB Burgsteinfurt | R | --- | Annulleret |
6 Tilmeldinger, 0 afventer, 3 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
D | WILMSMEYER Tom | GER | TG Münster |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | WFB Kids Challenge U11 Damer Fleuret | Westfälischer Fechter Bund e.V. |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
TACKE Michel | 2016 |
GER Quernheimer FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SIEBERT Fritz | 2015 |
GER TB Burgsteinfurt
|
R | --- | Tilmeldt | ||
WILLENBERG Luke | 2015 |
GER TB Burgsteinfurt
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SUCHY Ben | 2015 |
NED
|
--- | Tilmeldt |
4 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
D | WILMSMEYER Tom | GER | TG Münster |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | WFB Kids Challenge U9 Herrer Fleuret | Westfälischer Fechter Bund e.V. |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
QUANDT Leevi | 2013 |
GER FC Moers
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SCHMITZ Milo | 2013 |
GER Quernheimer FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BARTH Jenke | 2014 |
GER TB Burgsteinfurt
|
R | --- | Tilmeldt | ||
KRÜHLER Malte | 2013 |
GER TB Burgsteinfurt
|
R | --- | Tilmeldt | ||
NIEWERTH Moritz | 2014 |
GER TB Burgsteinfurt
|
R | --- | Tilmeldt | ||
POKORNỲ Vasěk | 2014 |
GER TB Burgsteinfurt
|
R | --- | Tilmeldt | ||
STROETMANN Ron | 2014 |
GER TB Burgsteinfurt
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ROMMEL Sebastian | 2013 |
GER TG Münster
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SCHLINKBÄUMER Jerik | 2014 |
GER TG Münster
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SCHULZE ISFORT Julius | 2014 |
GER TG Münster
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ERTEKIN Ahmet | 2014 |
NED
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VAN ZUIJLEN Remme | 2014 |
NED s.v. En Cavant
|
R | --- | Tilmeldt |
12 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
D | WILMSMEYER Tom | GER | TG Münster |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | WFB Kids Challenge U11 Herrer Fleuret | Westfälischer Fechter Bund e.V. |