Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ROSENBERG Sandra-Michaela | - | GER TSG Bergedorf | R | --- | Annulleret |
0 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste V40 Damer Kårde | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2023 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste V40 Damer Kårde | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VELETSKAYA Marina | 1973 |
RUS Fechtergilde Südholstein
|
R | --- | Tilmeldt |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste V50 Damer Kårde | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2023 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste V50 Damer Kårde | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARDOWICKS Barbara | - | GER FG Segeberg | L | --- | Annulleret |
0 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste V60 Damer Kårde | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2023 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste V70 Damer Kårde | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2023 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste V60 Damer Kårde | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2023 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste V70 Damer Kårde | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARADO Jeffrey | 1975 |
PHI Sport-Club Itzehoe
|
R | --- | Tilmeldt |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste V40 Herrer Kårde | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2023 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste V40 Herrer Kårde | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DZIONSKO Marcus | 1971 |
GER FG Segeberg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
WOLLMER Peer | 1971 |
GER Hanseatischer FC Lübeck
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LINOW Holger | 1968 |
GER Sport-Club Itzehoe
|
R | --- | Tilmeldt | ||
RAHLF Frank | - | GER FG Segeberg | R | --- | Annulleret |
3 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste V50 Herrer Kårde | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2023 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste V50 Herrer Kårde | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
RICHTER Wolf-Gunter | 1961 |
GER FG Segeberg
|
R | --- | Tilmeldt |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste V60 Herrer Kårde | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2023 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste V60 Herrer Kårde | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2023 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste V70 Herrer Kårde | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
2023 | Mecklenburg-Vorpommern Rangliste V70 Herrer Kårde | Landesfechtverband Mecklenburg-Vorpommern e.V. |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KORTSTOCK Berenice | - | GER Hanseatischer FC Lübeck | R | --- | Annulleret |
0 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KOLLMETZ Hilke | - | GER Hanseatischer FC Lübeck | L | --- | Annulleret |
0 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KÖRNER Rene Theodor | 1983 |
GER Hanseatischer FC Lübeck
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BARTEN Stefan | - | GER Hanseatischer FC Lübeck | R | --- | Annulleret | ||
KREUTZFELDT Oliver | - | GER Hanseatischer FC Lübeck | L | --- | Annulleret | ||
VASS Björn | - | GER Hanseatischer FC Lübeck | R | --- | Annulleret | ||
DETERMANN Marius Morgan | - | GER TG Münster | R | --- | Annulleret |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 4 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WOLLMER Peer | 1971 |
GER Hanseatischer FC Lübeck
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BUTT Christian | - | GER Hanseatischer FC Lübeck | L | --- | Annulleret | ||
RAEKER Hans Martin | - | GER Hanseatischer FC Lübeck | R | --- | Annulleret |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 2 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BEU Lars | 1963 |
GER FC Lütjensee
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BRINKMANN Hans-Georg | 1956 |
GER Hanseatischer FC Lübeck
|
R | --- | Tilmeldt |
2 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KOLLMETZ Hilke | - | GER Hanseatischer FC Lübeck | L | --- | Annulleret |
0 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |