Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRUUN TØNNESEN Li Li Katinka | 2011 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CARACCIOLO Leonor | 2012 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
PEDERSEN Vita | 2011 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SUNDARJI Kaia | 2011 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
HADBERG Claudia | 2012 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
HADBERG Lucia | 2012 |
DEN Taastrup FK
|
--- | Tilmeldt |
6 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BÆKMAND Nicky | DEN | Hellerup FK | ||
CARACCIOLO Giorgio | ITA | Hellerup FK | |||
FREDERIKSEN Mia Maja | DEN | Hellerup FK | |||
HANSEN Michael | DEN | Taastrup FK | |||
PELIVANI Enea | ALB | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Danske Nationale Ranglister U13 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
RASMUSSEN Clara Bundgaard | 2010 |
DEN Glostrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BELLENS Freja Bach | 2009 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CARACCIOLO Leonor | 2012 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
JESSEN Savannah Maria Bonde | 2009 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
NOGALADA STØVRING Sarah Nicole | 2010 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
WAGENSTEEN LINDHARDT Olivia | 2009 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
RAHBEK OLSEN Ida | 2009 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt |
7 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BÆKMAND Nicky | DEN | Hellerup FK | ||
CARACCIOLO Giorgio | ITA | Hellerup FK | |||
FREDERIKSEN Mia Maja | DEN | Hellerup FK | |||
HANSEN Michael | DEN | Taastrup FK | |||
PELIVANI Enea | ALB | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Danske Nationale Ranglister U15 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HANSEN Ida Marie | 2007 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
RAHBEK OLSEN Ida | 2009 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
AMBROSINO Salomé | 2008 |
FRA Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt |
3 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BÆKMAND Nicky | DEN | Hellerup FK | ||
CARACCIOLO Giorgio | ITA | Hellerup FK | |||
FREDERIKSEN Mia Maja | DEN | Hellerup FK | |||
HANSEN Michael | DEN | Taastrup FK | |||
PELIVANI Enea | ALB | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Danske Nationale Ranglister U17 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STÆRKE Sylvester | 2011 |
DEN Glostrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
FYNBOE Carl Frederik | 2011 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
RIBERHOLT Alfred | 2012 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CAKAR Koray | 2013 |
DEN KFK Kalundborg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
TOFT August Floor | 2012 |
DEN Rudersdal FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
HADBERG Diego | 2013 |
DEN Taastrup FK
|
L | --- | Tilmeldt | ||
AMORUSO TORP Anthon Tobias | 2012 |
DEN Vordingborg Fægtning og Multisport
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BRYLA Robert | 2011 |
POL Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BANK Georg Reingaard | - | DEN Rudersdal FK | R | --- | Annulleret |
8 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BÆKMAND Nicky | DEN | Hellerup FK | ||
CARACCIOLO Giorgio | ITA | Hellerup FK | |||
FREDERIKSEN Mia Maja | DEN | Hellerup FK | |||
HANSEN Michael | DEN | Taastrup FK | |||
PELIVANI Enea | ALB | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Danske Nationale Ranglister U13 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STÆRKE Sylvester | 2011 |
DEN Glostrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
HANSEN Kasper | 2009 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ABARAVICIUS Juozas | 2009 |
LTU SFCL Lund
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LILJENFORS Sixten | 2009 |
SWE LjFK Ljungby
|
R | --- | Tilmeldt | ||
HELLNER WALLÉN Wilhelm | 2010 |
SWE LUGI Lund
|
R | --- | Tilmeldt | ||
PERSSON Oskar | 2009 |
SWE SFCL Lund
|
R | --- | Tilmeldt | ||
STUKACHOV Arsenij | 2009 |
UKR LUGI Lund
|
R | --- | Tilmeldt |
7 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BÆKMAND Nicky | DEN | Hellerup FK | ||
CARACCIOLO Giorgio | ITA | Hellerup FK | |||
FREDERIKSEN Mia Maja | DEN | Hellerup FK | |||
HANSEN Michael | DEN | Taastrup FK | |||
PELIVANI Enea | ALB | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Danske Nationale Ranglister U15 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NIELSEN Frederik Holger Bøjer | 2008 |
DEN Glostrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
HANSEN Kasper | 2009 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LADEFOGED Rasmus | 2007 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | Tilmeldt | ||
PEDERSEN Adrian | 2008 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
RICHARDT Chayenn | 2008 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
KISS Levente | 2008 |
DEN Hillerød FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MULDER Carlos Luca Rosenkilde | 2008 |
DEN Vordingborg Fægtning og Multisport
|
R | --- | Tilmeldt | ||
WADENBÄCK Milo | 2008 |
SWE LUGI Lund
|
R | --- | Tilmeldt |
8 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BÆKMAND Nicky | DEN | Hellerup FK | ||
CARACCIOLO Giorgio | ITA | Hellerup FK | |||
FREDERIKSEN Mia Maja | DEN | Hellerup FK | |||
HANSEN Michael | DEN | Taastrup FK | |||
PELIVANI Enea | ALB | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Danske Nationale Ranglister U17 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AI Weihan | 2014 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
AI Weijun | 2014 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ERICSSON-CAREY Maximilian | 2014 |
DEN Hellerup FK, MF19 Malmö
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BANK Georg Reingaard | 2013 |
DEN Rudersdal FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
PEDERSEN Sofus Emil Løvendorf | 2013 |
DEN Taastrup FK
|
L | --- | Tilmeldt | ||
AMORUSO TORP Jonathan Liam | 2013 |
DEN Vordingborg Fægtning og Multisport
|
R | --- | Tilmeldt | ||
WALL Leonor Aglaia | - | GER Fechtergilde Südholstein | R | --- | Annulleret |
6 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | BÆKMAND Nicky | DEN | Hellerup FK | ||
CARACCIOLO Giorgio | ITA | Hellerup FK | |||
FREDERIKSEN Mia Maja | DEN | Hellerup FK | |||
HANSEN Michael | DEN | Taastrup FK | |||
PELIVANI Enea | ALB | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |