Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CASSIM Imaan | 2005 |
RSA IKSAFA Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LANCASTER Alexandra | 1997 |
RSA UCT Cape Town
|
R | --- | Tilmeldt | ||
RAMPERSADH Simren | 2005 |
RSA TFS Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ROSSOUW Belinda | 1973 |
RSA VASK Bloemfontein
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VAN DEN BERG Cara | 2006 |
RSA TUKS Pretoria
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VAN DEN BERG Janale | 1997 |
RSA TUKS Pretoria
|
R | --- | Tilmeldt | ||
WOOD Elvira | 1973 |
RSA IKSAFA Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MATTHEWS Kesia | 1999 |
RSA Blues Cape Town
|
R | --- | Tilmeldt | ||
RAMSHAW Nicolette | 1995 |
RSA Blues Cape Town
|
L | --- | Tilmeldt | ||
SPENCER Nanette | 1968 |
RSA Blues Cape Town
|
L | --- | Tilmeldt | ||
YANTOLO Phakama | 2000 |
RSA Blues Cape Town
|
R | --- | Tilmeldt | ||
YANTOLO Phumza | 2000 |
RSA Blues Cape Town
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BUSHELL Jessica | 2006 |
RSA Buffalo City
|
R | --- | Tilmeldt | ||
DUZE Asanda | 1977 |
RSA Buffalo City
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SWANEPOEL Abigail | 2006 |
RSA Excelsior EC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SWANEPOEL Caitlyn | 2006 |
RSA Excelsior EC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
AGRELLA Susan | 1960 |
RSA Garden Route FA
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MARAIS Elri | 1992 |
RSA Maestro FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
KHAN PATEL Safiya | 2005 |
RSA Sello Maduma Fencing Academy
|
L | --- | Tilmeldt | ||
RAMROOP Renuka Suekiah | 1967 |
RSA Sello Maduma Fencing Academy
|
L | --- | Tilmeldt | ||
MBATHA Nomvula Mahlodi | 1997 |
RSA Soweto FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MOHLALA Mpho | 2006 |
RSA Soweto FC
|
L | --- | Tilmeldt | ||
TUKU Aphiwe | 1995 |
RSA Soweto FC
|
L | --- | Tilmeldt | ||
MCCABE Sacha | 2002 |
RSA TFS Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SIMIC Ivana | 1988 |
RSA TFS Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
STOCK Olivia | 2003 |
RSA UCT Cape Town
|
R | --- | Tilmeldt | ||
WILLIAMS Kelsy | 2002 |
RSA UCT Cape Town
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BALOYI Boitumelo | 2000 |
RSA University of Limpopo Fencing
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MOKONYAMA Rachel | 2000 |
RSA University of Limpopo Fencing
|
R | --- | Tilmeldt | ||
PHOSA Molebogeng | 1999 |
RSA University of Limpopo Fencing
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SENOSI Linky | 1999 |
RSA University of Limpopo Fencing
|
R | --- | Tilmeldt | ||
KOCK Leniese | 2002 |
RSA Wits Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LUKHELE Keratile | 2004 |
RSA Wits Johannesburg
|
L | --- | Tilmeldt | ||
MAMIDZA Phumudzo | 2003 |
RSA Wits Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MANANA Noluthando | 2003 |
RSA Wits Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MNKONKO Keabetswe | 2004 |
RSA Wits Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
NDABAMBI Nompumelelo | 2004 |
RSA Wits Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
NYONGWANA Annabel | 2003 |
RSA Wits Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt |
38 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
BLAKEMAN Mitchum | RSA | Kwa Zulu Natal | |||
INGRAM Greta | RSA | Kwa Zulu Natal | |||
B | KOVRIJNYKH Andrei | RSA | Fencing Federation of South Africa | ||
B | LOMBARD Louise | RSA | Fencing Federation of South Africa | ||
PILANE Thabile | BOT | Fencing Federation of South Africa | |||
CN | STAFFORD Michael | RSA | Fencing Federation of South Africa |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2024 | South African Ranking Senior Damer Kårde | Fencing Federation of South Africa |
2023 | South African Ranking Senior Damer Kårde | Fencing Federation of South Africa |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WESTERN CAPE |
RSA | --- | Tilmeldt | ||||
WESTERN CAPE 2 |
RSA | --- | Tilmeldt | ||||
LIMPOPO |
RSA | --- | Tilmeldt | ||||
LIMPOPO 2 |
RSA | --- | Tilmeldt | ||||
GAUTENG |
RSA | --- | Tilmeldt |
5 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
BLAKEMAN Mitchum | RSA | Kwa Zulu Natal | |||
INGRAM Greta | RSA | Kwa Zulu Natal | |||
B | KOVRIJNYKH Andrei | RSA | Fencing Federation of South Africa | ||
B | LOMBARD Louise | RSA | Fencing Federation of South Africa | ||
PILANE Thabile | BOT | Fencing Federation of South Africa | |||
CN | STAFFORD Michael | RSA | Fencing Federation of South Africa |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ROSSOUW Belinda | 1973 |
RSA VASK Bloemfontein
|
R | --- | Tilmeldt | ||
WOOD Elvira | 1973 |
RSA IKSAFA Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SPENCER Nanette | 1968 |
RSA Blues Cape Town
|
L | --- | Tilmeldt | ||
DUZE Asanda | 1977 |
RSA Buffalo City
|
R | --- | Tilmeldt | ||
AGRELLA Susan | 1960 |
RSA Garden Route FA
|
R | --- | Tilmeldt | ||
RAMROOP Renuka Suekiah | 1967 |
RSA Sello Maduma Fencing Academy
|
L | --- | Tilmeldt |
6 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
BLAKEMAN Mitchum | RSA | Kwa Zulu Natal | |||
INGRAM Greta | RSA | Kwa Zulu Natal | |||
B | KOVRIJNYKH Andrei | RSA | Fencing Federation of South Africa | ||
B | LOMBARD Louise | RSA | Fencing Federation of South Africa | ||
PILANE Thabile | BOT | Fencing Federation of South Africa | |||
CN | STAFFORD Michael | RSA | Fencing Federation of South Africa |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2024 | South African Ranking Veteran Damer Kårde | Fencing Federation of South Africa |
2024 | Kwa Zulu Natal Veteran Damer Kårde | Kwa Zulu Natal |
2023 | South African Ranking Veteran Damer Kårde | Fencing Federation of South Africa |
2023 | Kwa Zulu Natal Veteran Damer Kårde | Kwa Zulu Natal |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BARKHUIZEN Albertus | 1988 |
RSA VASK Bloemfontein
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BOTHA Dewald | 1967 |
RSA TUKS Pretoria
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SCHRODER Jurgen | 1966 |
RSA VASK Bloemfontein
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SNYMAN Dwight Randolph Frank | 1994 |
RSA TFS Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MALAHE Michael | 1988 |
RSA Blues Cape Town
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SLIMOWITZ Codi | 2002 |
RSA Blues Cape Town
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VUNTU Athi | 1993 |
RSA Blues Cape Town
|
L | --- | Tilmeldt | ||
WRIGHT William | 1997 |
RSA Blues Cape Town
|
R | --- | Tilmeldt | ||
DO O'FILIPE Tiago Luis Vaz | 2006 |
RSA Blues Cape Town
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SANER Jeremy | 1998 |
RSA Cape Fencing Academy
|
R | --- | Tilmeldt | ||
NORVAL George Murray James | 2001 |
RSA Firebird FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BLAKEMAN Mitchum | 1988 |
RSA Maestro FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BESTER Christiaan | 2002 |
RSA Pro-Motion Training Facility
|
R | --- | Tilmeldt | ||
AUSTIN Sebastian | 2005 |
RSA Sello Maduma Fencing Academy
|
L | --- | Tilmeldt | ||
VAN MANEN Rahul | 2004 |
RSA Sello Maduma Fencing Academy
|
L | --- | Tilmeldt | ||
MATHEBULA Mashudu | 1983 |
RSA Soweto FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MOGOTSI Refilwe | 2002 |
RSA Soweto FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
PHAKISI Tshepo | 2002 |
RSA Soweto FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SEFULARO Keith Manyaneyane | 1993 |
RSA Soweto FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ZONDO Thabo | 1999 |
RSA Soweto FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LOSEVSKIY Sergey | 1983 |
RSA TFS Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SANER Harry | 2000 |
RSA TFS Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
TAFUR Alexander Leroy | 2004 |
RSA TFS Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
TYCHLER Pavel | 1998 |
RSA TFS Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
WOOD Michael | 1971 |
RSA TFS Johannesburg
|
L | --- | Tilmeldt | ||
HARROP-ALLIN George | 1976 |
RSA TUKS Pretoria
|
R | --- | Tilmeldt | ||
JANSEN Connor | 2004 |
RSA TUKS Pretoria
|
R | --- | Tilmeldt | ||
JOFFE Kevin | 1973 |
RSA TUKS Pretoria
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VAN EIJK Robert | 2005 |
RSA TUKS Pretoria
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VISSER Jason | 2004 |
RSA TUKS Pretoria
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VILAKAZI Nthato Bonga | 2001 |
RSA UCT Cape Town
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CHAUKE Dumisane | 2001 |
RSA University of Limpopo Fencing
|
R | --- | Tilmeldt | ||
KGAPHOLA Mpho | 2001 |
RSA University of Limpopo Fencing
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MASHIANE Phetho | 2001 |
RSA University of Limpopo Fencing
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MATSAMBU Nhlamulo | 2001 |
RSA University of Limpopo Fencing
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MOKGOTHO Mmuso | 2000 |
RSA University of Limpopo Fencing
|
R | --- | Tilmeldt | ||
PHAHLAMOHLAKA Kabelo | 2003 |
RSA University of Limpopo Fencing
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SEBOANE Kopano | 2002 |
RSA University of Limpopo Fencing
|
R | --- | Tilmeldt | ||
KOZMA Kalman | 1995 |
RSA University of Tswane
|
L | --- | Tilmeldt | ||
RAUBENHEIMER Nathan | - | RSA Midlands Fencing Academy | R | --- | Annulleret |
39 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
BLAKEMAN Mitchum | RSA | Kwa Zulu Natal | |||
INGRAM Greta | RSA | Kwa Zulu Natal | |||
B | KOVRIJNYKH Andrei | RSA | Fencing Federation of South Africa | ||
B | LOMBARD Louise | RSA | Fencing Federation of South Africa | ||
PILANE Thabile | BOT | Fencing Federation of South Africa | |||
CN | STAFFORD Michael | RSA | Fencing Federation of South Africa |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2024 | South African Ranking Senior Herrer Kårde | Fencing Federation of South Africa |
2023 | South African Ranking Senior Herrer Kårde | Fencing Federation of South Africa |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GAUTENG |
RSA | --- | Tilmeldt | ||||
GAUTENG 2 |
RSA | --- | Tilmeldt | ||||
WESTERN CAPE |
RSA | --- | Tilmeldt | ||||
WESTERN CAPE 2 |
RSA | --- | Tilmeldt | ||||
LIMPOPO 2 |
RSA | --- | Tilmeldt | ||||
LIMPOPO |
RSA | --- | Tilmeldt |
6 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
BLAKEMAN Mitchum | RSA | Kwa Zulu Natal | |||
INGRAM Greta | RSA | Kwa Zulu Natal | |||
B | KOVRIJNYKH Andrei | RSA | Fencing Federation of South Africa | ||
B | LOMBARD Louise | RSA | Fencing Federation of South Africa | ||
PILANE Thabile | BOT | Fencing Federation of South Africa | |||
CN | STAFFORD Michael | RSA | Fencing Federation of South Africa |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BOTHA Dewald | 1967 |
RSA TUKS Pretoria
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SCHRODER Jurgen | 1966 |
RSA VASK Bloemfontein
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MATHEBULA Mashudu | 1983 |
RSA Soweto FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
WOOD Michael | 1971 |
RSA TFS Johannesburg
|
L | --- | Tilmeldt | ||
HARROP-ALLIN George | 1976 |
RSA TUKS Pretoria
|
R | --- | Tilmeldt |
5 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
BLAKEMAN Mitchum | RSA | Kwa Zulu Natal | |||
INGRAM Greta | RSA | Kwa Zulu Natal | |||
B | KOVRIJNYKH Andrei | RSA | Fencing Federation of South Africa | ||
B | LOMBARD Louise | RSA | Fencing Federation of South Africa | ||
PILANE Thabile | BOT | Fencing Federation of South Africa | |||
CN | STAFFORD Michael | RSA | Fencing Federation of South Africa |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2024 | South African Ranking Veteran Herrer Kårde | Fencing Federation of South Africa |
2023 | South African Ranking Veteran Herrer Kårde | Fencing Federation of South Africa |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WOOD Elvira | 1973 |
RSA IKSAFA Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MATTHEWS Kesia | 1999 |
RSA Blues Cape Town
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SWANEPOEL Abigail | 2006 |
RSA Excelsior EC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SWANEPOEL Caitlyn | 2006 |
RSA Excelsior EC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CASSIM Imaan | 2005 |
RSA IKSAFA Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LAMBREVA Melani | 2001 |
RSA IKSAFA Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
KHAN PATEL Safiya | 2005 |
RSA Sello Maduma Fencing Academy
|
L | --- | Tilmeldt | ||
MBATHA Nomvula Mahlodi | 1997 |
RSA Soweto FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
TUKU Aphiwe | 1995 |
RSA Soweto FC
|
L | --- | Tilmeldt | ||
MCCABE Sacha | 2002 |
RSA TFS Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SIMIC Ivana | 1988 |
RSA TFS Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
STOCK Olivia | 2003 |
RSA UCT Cape Town
|
R | --- | Tilmeldt |
12 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
B | KOVRIJNYKH Andrei | RSA | Fencing Federation of South Africa | ||
CN | STAFFORD Michael | RSA | Fencing Federation of South Africa |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2024 | South African Ranking Senior Damer Fleuret | Fencing Federation of South Africa |
2024 | South African Ranking Veteran Damer Fleuret | Fencing Federation of South Africa |
2023 | South African Ranking Senior Damer Fleuret | Fencing Federation of South Africa |
2023 | South African Ranking Veteran Damer Fleuret | Fencing Federation of South Africa |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SAMPSON Caden | 2003 |
RSA Cape Fencing Academy
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SCHRODER Jurgen | 1966 |
RSA VASK Bloemfontein
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SNYMAN Dwight Randolph Frank | 1994 |
RSA TFS Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VILJOEN Jacques | 1988 |
RSA Cape Fencing Academy
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SANER Jeremy | 1998 |
RSA Cape Fencing Academy
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SAUNDERS Jack | 2004 |
RSA UCT Cape Town
|
L | --- | Tilmeldt | ||
NORVAL George Murray James | 2001 |
RSA Firebird FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
AUSTIN Sebastian | 2005 |
RSA Sello Maduma Fencing Academy
|
L | --- | Tilmeldt | ||
VAN MANEN Rahul | 2004 |
RSA Sello Maduma Fencing Academy
|
L | --- | Tilmeldt | ||
MATHEBULA Mashudu | 1983 |
RSA Soweto FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MOGOTSI Refilwe | 2002 |
RSA Soweto FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
PHAKISI Tshepo | 2002 |
RSA Soweto FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LOSEVSKIY Sergey | 1983 |
RSA TFS Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SANER Harry | 2000 |
RSA TFS Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
TYCHLER Pavel | 1998 |
RSA TFS Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VISSER Jason | 2004 |
RSA TUKS Pretoria
|
R | --- | Tilmeldt | ||
NKOSI Thuso | 2004 |
RSA Wits Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ROLFE Maxine | 2003 |
RSA Wits Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt |
18 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
B | KOVRIJNYKH Andrei | RSA | Fencing Federation of South Africa | ||
CN | STAFFORD Michael | RSA | Fencing Federation of South Africa |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2024 | South African Ranking Senior Herrer Fleuret | Fencing Federation of South Africa |
2024 | South African Ranking Veteran Herrer Fleuret | Fencing Federation of South Africa |
2023 | South African Ranking Senior Herrer Fleuret | Fencing Federation of South Africa |
2023 | South African Ranking Veteran Herrer Fleuret | Fencing Federation of South Africa |
2023 | Kwa Zulu Natal Senior Damer Fleuret | Kwa Zulu Natal |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WOOD Elvira | 1973 |
RSA IKSAFA Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
RAMSHAW Nicolette | 1995 |
RSA Blues Cape Town
|
L | --- | Tilmeldt | ||
LAMBREVA Melani | 2001 |
RSA IKSAFA Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MARAIS Elri | 1992 |
RSA Maestro FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MBATHA Nomvula Mahlodi | 1997 |
RSA Soweto FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LANCASTER Alexandra | - | RSA UCT Cape Town | R | --- | Annulleret |
5 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
B | KOVRIJNYKH Andrei | RSA | Fencing Federation of South Africa | ||
CN | STAFFORD Michael | RSA | Fencing Federation of South Africa |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2024 | South African Ranking Senior Damer Sabel | Fencing Federation of South Africa |
2024 | South African Ranking Veteran Damer Sabel | Fencing Federation of South Africa |
2023 | South African Ranking Senior Damer Sabel | Fencing Federation of South Africa |
2023 | South African Ranking Veteran Damer Sabel | Fencing Federation of South Africa |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SCHRODER Jurgen | 1966 |
RSA VASK Bloemfontein
|
R | --- | Tilmeldt | ||
DO O'FILIPE Tiago Luis Vaz | 2006 |
RSA Blues Cape Town
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SANER Jeremy | 1998 |
RSA Cape Fencing Academy
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BLAKEMAN Mitchum | 1988 |
RSA Maestro FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
JOHNSON Aidan | 2006 |
RSA Maestro FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VARIAWA Suhail | 1999 |
RSA Maestro FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LOSEVSKIY Sergey | 1983 |
RSA TFS Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SANER Harry | 2000 |
RSA TFS Johannesburg
|
R | --- | Tilmeldt |
8 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
B | KOVRIJNYKH Andrei | RSA | Fencing Federation of South Africa | ||
CN | STAFFORD Michael | RSA | Fencing Federation of South Africa |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2024 | South African Ranking Senior Herrer Sabel | Fencing Federation of South Africa |
2024 | South African Ranking Veteran Herrer Sabel | Fencing Federation of South Africa |
2023 | South African Ranking Senior Herrer Sabel | Fencing Federation of South Africa |
2023 | South African Ranking Veteran Herrer Sabel | Fencing Federation of South Africa |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KWAZULU NATAL |
BLAKEMAN Mitchum (1988 R) JOHNSON Aidan (2006 R) VARIAWA Suhail (1999 R) |
RSA | --- | Tilmeldt | |||
GAUTENG |
RSA | --- | Tilmeldt |
2 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
B | KOVRIJNYKH Andrei | RSA | Fencing Federation of South Africa | ||
CN | STAFFORD Michael | RSA | Fencing Federation of South Africa |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |