Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
RASMUSSEN Clara Bundgaard | 2010 |
DEN Glostrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CARACCIOLO Leonor | 2012 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
NOGALADA STØVRING Sarah Nicole | 2010 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt |
3 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
EILER Johannes | AUT | Hellerup FK | |||
Ca | HILLE-DAHL Thale | NOR | Hellerup FK | ||
CN | STILLER Natalja | DEN | Glostrup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Danske Nationale Ranglister U13 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U13 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WAGENSTEEN LINDHARDT Olivia | 2009 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
RAHBEK OLSEN Ida | 2009 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt |
2 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
EILER Johannes | AUT | Hellerup FK | |||
Ca | HILLE-DAHL Thale | NOR | Hellerup FK | ||
CN | STILLER Natalja | DEN | Glostrup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Danske Nationale Ranglister U15 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U15 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
REDLICH Fenja Apsarah | 2007 |
DEN Glostrup FK
|
R | --- | Tilmeldt |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
EILER Johannes | AUT | Hellerup FK | |||
Ca | HILLE-DAHL Thale | NOR | Hellerup FK | ||
CN | STILLER Natalja | DEN | Glostrup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Danske Nationale Ranglister U17 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U17 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HEJLSKOV JUUL Sigurd | 2010 |
DEN Vordingborg Fægtning og Multisport
|
R | --- | Tilmeldt | ||
STÆRKE Sylvester | 2011 |
DEN Glostrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CAKAR Koray | 2013 |
DEN KFK Kalundborg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BRYLA Robert | 2011 |
POL Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
AMORUSO TORP Anthon Tobias | - | DEN Vordingborg Fægtning og Multisport | R | --- | Annulleret | ||
AMORUSO TORP Jonathan Liam | - | DEN Vordingborg Fægtning og Multisport | R | --- | Annulleret |
4 Tilmeldinger, 0 afventer, 2 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
EILER Johannes | AUT | Hellerup FK | |||
Ca | HILLE-DAHL Thale | NOR | Hellerup FK | ||
CN | STILLER Natalja | DEN | Glostrup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Danske Nationale Ranglister U13 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U13 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NIELSEN Frederik Holger Bøjer | 2008 |
DEN Glostrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
PEDERSEN Adrian | 2008 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LAU MADSEN Jonas | 2008 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MULDER Carlos Luca Rosenkilde | 2008 |
DEN Vordingborg Fægtning og Multisport
|
R | --- | Tilmeldt |
4 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
EILER Johannes | AUT | Hellerup FK | |||
Ca | HILLE-DAHL Thale | NOR | Hellerup FK | ||
CN | STILLER Natalja | DEN | Glostrup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Danske Nationale Ranglister U15 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U15 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZIEGLER Mikkel | 2007 |
DEN Dragon Sport Fencing
|
L | --- | Tilmeldt | ||
ENGELSHOLM Magnus | 2006 |
DEN Glostrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
NIELSEN Frederik Holger Bøjer | 2008 |
DEN Glostrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
HANSEN Kasper | 2009 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LADEFOGED Rasmus | 2007 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | Tilmeldt | ||
PEDERSEN Adrian | 2008 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
RICHARDT Chayenn | 2008 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ODGAARD-JENSEN Johan | 2006 |
DEN Rudersdal FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LAU MADSEN Jonas | 2008 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MULDER Carlos Luca Rosenkilde | 2008 |
DEN Vordingborg Fægtning og Multisport
|
R | --- | Tilmeldt |
10 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
EILER Johannes | AUT | Hellerup FK | |||
Ca | HILLE-DAHL Thale | NOR | Hellerup FK | ||
CN | STILLER Natalja | DEN | Glostrup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Danske Nationale Ranglister U17 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U17 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AMORUSO TORP Anthon Tobias | 2012 |
DEN Vordingborg Fægtning og Multisport
|
R | --- | Tilmeldt | ||
AMORUSO TORP Jonathan Liam | 2013 |
DEN Vordingborg Fægtning og Multisport
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LARSEN Dagmar Elaine | 2012 |
DEN Vordingborg Fægtning og Multisport
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CAKAR Koray | 2013 |
DEN KFK Kalundborg
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LADOS Dawid | 2013 |
POL Glostrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ÖHNNER Siri | 2012 |
SWE SFCL Lund
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CARACCIOLO Leonor | - | DEN Hellerup FK | R | --- | Annulleret |
6 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
EILER Johannes | AUT | Hellerup FK | |||
Ca | HILLE-DAHL Thale | NOR | Hellerup FK | ||
CN | STILLER Natalja | DEN | Glostrup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARACCIOLO Leonor | - | DEN Hellerup FK | R | --- | Annulleret | ||
ROSENLIND GÖRMAN Emelie | - | SWE ARA Helsingborg | R | --- | Annulleret |
0 Tilmeldinger, 0 afventer, 2 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2022 | Danske Nationale Ranglister U13 Damer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U15 Damer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U17 Damer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SAINZ DE AJA VARELA Urko | - | ESP Københavns Fægteklub | R | --- | Annulleret | ||
VILHELMSSON Alvin | - | SWE ARA Helsingborg | L | --- | Annulleret |
0 Tilmeldinger, 0 afventer, 2 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2022 | Danske Nationale Ranglister U13 Herrer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KOFOED Hannibal | 2009 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | Tilmeldt | ||
RASCH Thomas | 2008 |
DEN Frederiksberg Slots FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
IPSEN Ditlev Samuel | 2008 |
DEN Københavns Fægteklub
|
R | --- | Tilmeldt |
3 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2022 | Danske Nationale Ranglister U15 Herrer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U17 Herrer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
WENLOCK Liam | - | DEN Københavns Fægteklub | R | --- | Annulleret |
0 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |