2023 | Kansallinen ranking V40-V70 Damer Kårde | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
COSTA Claudia | 1962 |
BRA Romão Gomes Esgrima
|
R | --- | Tilmeldt |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Atlet | Forbund | lic | N | R | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
COVOLAN Oriete | 1957 | BRA AMK Mestre Kato | L | BRA | 2 |
0 Forhåndstilmeldinger
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 Damer Kårde | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNDGREN Sirpa | 1950 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | --- | Tilmeldt | ||
POLKKO Seija | 1947 |
FIN Habda Helsinki
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SOMEROJA Marja-Liisa | 1946 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | --- | Tilmeldt |
3 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Atlet | Forbund | lic | N | R | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TELLO Cledola | 1953 | BRA Romão Gomes Esgrima | R | BRA | - |
0 Forhåndstilmeldinger
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 Damer Kårde | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZANELLA Carlos | 1967 |
BRA AMK Mestre Kato
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LAHTI Tuure Taneli | 1969 |
FIN La Maison de l'Escrime, Miekka Miehet
|
R | --- | Tilmeldt |
2 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 Herrer Kårde | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STOCK Jean | 1955 |
BEL La Maison de l'Escrime
|
R | --- | Tilmeldt |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 Herrer Kårde | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SISSON Arnaldo | 1953 |
BRA Romão Gomes Esgrima
|
R | --- | Tilmeldt |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 Herrer Kårde | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 Damer Fleuret | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 Damer Fleuret | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LUNDGREN Sirpa | 1950 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SOMEROJA Marja-Liisa | 1946 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | --- | Tilmeldt |
2 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 Damer Fleuret | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LAHTI Tuure Taneli | 1969 |
FIN La Maison de l'Escrime, Miekka Miehet
|
R | --- | Tilmeldt |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 Herrer Fleuret | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 Herrer Fleuret | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic |
---|
0 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Atlet | Forbund | lic | N | R | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MENCK Roger | 1943 | GER SV Grimmelfingen | R | GER | 5 |
1 Forhåndstilmeldinger
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 Herrer Fleuret | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FRANCA Denise | 1969 |
BRA GNU Nautico Uniao
|
R | --- | Tilmeldt |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 Damer Sabel | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 Damer Sabel | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 Damer Sabel | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
TAATILA Vesa | 1969 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | --- | Tilmeldt |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 Herrer Sabel | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 Herrer Sabel | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking V40-V70 Herrer Sabel | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |