Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
RAHBEK OLSEN Ida | 2009 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ZEB Sana | 2009 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt |
2 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U13 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U13 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U13 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
STAGE Maria | 2008 |
DEN Dragon Sport Fencing
|
--- | Tilmeldt | |||
HANSEN Ida Marie | 2007 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ZEB Sana | 2009 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt |
3 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
HANSEN Michael | DEN | Taastrup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U15 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U15 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U15 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
REDLICH Fenja Apsarah | 2007 |
DEN Glostrup FK
|
R | --- | Tilmeldt |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U17 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U17 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U17 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AAGARD HEMMINGSEN Andrea | 2004 |
DEN Dragon Sport Fencing
|
R | --- | Tilmeldt |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U20 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U20 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U20 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
MYLSTED Jacob | 2009 |
DEN Dragon Sport Fencing
|
L | --- | Tilmeldt | ||
ZIEGLER Julius | - | DEN Dragon Sport Fencing | L | --- | Annulleret |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
DIEMER Alfred | DEN | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U13 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U13 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U13 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZIEGLER Mikkel | 2007 |
DEN Dragon Sport Fencing
|
L | --- | Tilmeldt | ||
FREDERIKSEN Charles | 2008 |
DEN
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LADEFOGED Rasmus | 2007 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | Tilmeldt | ||
NEERGAARD Carl-Emil | 2007 |
DEN
|
--- | Tilmeldt | |||
PEDERSEN Adrian | 2008 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
RICHARDT Chayenn | 2008 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LAU MADSEN Jonas | 2008 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MULDER Carlos Luca Rosenkilde | 2008 |
DEN Vordingborg Fægtning og Multisport
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MYLSTED Jacob | - | DEN Dragon Sport Fencing | L | --- | Annulleret | ||
DALSGAARD SKAU RASMUSSEN Alexander | - | DEN | L | --- | Annulleret |
8 Tilmeldinger, 0 afventer, 2 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
DIEMER Alfred | DEN | Hellerup FK | |||
HANSEN Michael | DEN | Taastrup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U15 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U15 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U15 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZIEGLER Mikkel | 2007 |
DEN Dragon Sport Fencing
|
L | --- | Tilmeldt | ||
NEERGAARD Carl-Emil | 2007 |
DEN
|
--- | Tilmeldt | |||
OXHOLM WAGNER Alec | 2005 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ODGAARD-JENSEN Johan | 2006 |
DEN Rudersdal FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VOERSAA Christian | 2005 |
DEN Trekanten København, Hamburger FC
|
R | --- | Tilmeldt | ||
REDLICH Tobias Anon | - | DEN Trekanten København | R | --- | Annulleret |
5 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
DIEMER Alfred | DEN | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2022 | Danske Nationale Ranglister U17 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U17 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PANTELI ALBRECHTSEN Magnus | 2004 |
DEN Gribskov FK
|
L | --- | Tilmeldt | ||
ZATVORNYTSKYI Dimitri | 2004 |
DEN Gribskov FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BÆKMAND Nicky | 2004 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
HANSEN Malthe | 2004 |
DEN Odense FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
OXHOLM WAGNER Alec | - | DEN Trekanten København | R | --- | Annulleret |
4 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
DIEMER Alfred | DEN | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U20 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U20 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U20 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZABALLOS Pepe | 2011 |
DEN
|
L | --- | Tilmeldt | ||
BRYLA Robert | 2011 |
POL Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt |
2 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
DIEMER Alfred | DEN | Hellerup FK | |||
HANSEN Michael | DEN | Taastrup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BREINSBORG Lærke | 2010 |
DEN Varde FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
O'NEILL Luisa | 2009 |
IRL Aalborg FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
TRAPASSI BERGSTRÖM Iris | 2011 |
SWE MFFG Malmö
|
R | --- | Tilmeldt |
3 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U13 Damer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U13 Damer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U13 Damer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CHRISTENSEN Marie | 2007 |
DEN Aalborg FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
GARDE-TSCHERTOK Anna Theresa | 2007 |
DEN Rudersdal FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BREINSBORG Lærke | 2010 |
DEN Varde FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
RIKNAGEL EVA | 2007 |
DEN Varde FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
STØTTRUP Johanne Kathrine | 2007 |
DEN Varde FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CASTELLI Lucia | 2007 |
ITA Comense Scherma
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MUSTAFAEVA Mirjam | 2007 |
SWE MFFG Malmö
|
R | --- | Tilmeldt |
7 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U15 Damer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U15 Damer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U15 Damer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
RYE Katharina | 2006 |
DEN Københavns Fægteklub
|
R | --- | Tilmeldt | ||
GARDE-TSCHERTOK Anna Theresa | 2007 |
DEN Rudersdal FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
RIKNAGEL EVA | 2007 |
DEN Varde FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
STØTTRUP Johanne Kathrine | 2007 |
DEN Varde FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CASTELLI Lucia | 2007 |
ITA Comense Scherma
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MUSTAFAEVA Mirjam | 2007 |
SWE MFFG Malmö
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VON POST Ariel | 2006 |
SWE MFFG Malmö
|
R | --- | Tilmeldt | ||
GREVE Marie | - | DEN Københavns Fægteklub | R | --- | Annulleret |
7 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | LAURIDSEN Jan | DEN | Varde FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2022 | Danske Nationale Ranglister U17 Damer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U17 Damer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARLSEN ANDERSEN Thea | 2004 |
DEN Varde FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
RIKNAGEL EVA | 2007 |
DEN Varde FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
STØTTRUP Johanne Kathrine | 2007 |
DEN Varde FK
|
R | --- | Tilmeldt |
3 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | LAURIDSEN Jan | DEN | Varde FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U20 Damer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U20 Damer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U20 Damer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
SØNDERGAARD Sebastian | 2010 |
DEN Aalborg FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
TRENSKOW Gustav | 2011 |
DEN
|
--- | Tilmeldt | |||
KOFOED Hannibal | 2009 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | Tilmeldt | ||
TORPEGAARD Oskar | 2011 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | Tilmeldt |
4 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U13 Herrer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U13 Herrer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U13 Herrer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
FREDERIKSEN William | 2007 |
DEN Københavns Fægteklub
|
R | --- | Tilmeldt | ||
IPSEN Ditlev Samuel | 2008 |
DEN Københavns Fægteklub
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BRAMOW Marius Zimmermann | 2007 |
DEN
|
R | --- | Tilmeldt | ||
NABATIFAR Afshin Alexander | 2008 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VAABEN Frode | 2007 |
DEN Trekanten København
|
L | --- | Tilmeldt | ||
RIKNAGEL MIKKEL | 2008 |
DEN Varde FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
KURSTJENS-SPAICH Lucas | 2007 |
NED Aalborg FK
|
--- | Tilmeldt |
7 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U15 Herrer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U15 Herrer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U15 Herrer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LILLIE Laus | 2006 |
DEN Aalborg FK
|
--- | Tilmeldt | |||
ODGAARD-JENSEN Johan | 2006 |
DEN Rudersdal FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BRAMOW Marius Zimmermann | 2007 |
DEN
|
R | --- | Tilmeldt | ||
HUNDBORG Thor | 2005 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | Tilmeldt | ||
NABATIFAR Afshin Alexander | 2008 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VAABEN Frode | 2007 |
DEN Trekanten København
|
L | --- | Tilmeldt | ||
RIKNAGEL MIKKEL | 2008 |
DEN Varde FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SCHULZ Maksymilian | 2005 |
DEN Varde FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ZIEGLER Mikkel | - | DEN Dragon Sport Fencing | L | --- | Annulleret | ||
FU GIUGNO Raffaele Salvatore Qikuan | - | DEN Københavns Fægteklub, Bramhall Sword Club | R | --- | Annulleret |
8 Tilmeldinger, 0 afventer, 2 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | LAURIDSEN Jan | DEN | Varde FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2022 | Danske Nationale Ranglister U17 Herrer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U17 Herrer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic |
---|
0 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
CN | LAURIDSEN Jan | DEN | Varde FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U20 Herrer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U20 Herrer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U20 Herrer Fleuret | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DING Yitong | 2012 |
CHN
|
R | --- | Tilmeldt | ||
TRENSKOW Gustav | 2011 |
DEN
|
--- | Tilmeldt | |||
CARACCIOLO Francesco | 2014 |
DEN
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CARACCIOLO Leonor | 2012 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ZABALLOS Pepe | 2011 |
DEN
|
L | --- | Tilmeldt | ||
OBARI Umamah | 2011 |
DEN Københavns Fægteklub
|
R | --- | Tilmeldt | ||
WENLOCK Liam | 2012 |
DEN Københavns Fægteklub
|
R | --- | Tilmeldt | ||
TORPEGAARD Oskar | 2011 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SAINZ DE AJA VARELA Urko | 2011 |
ESP Københavns Fægteklub
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BRYLA Robert | 2011 |
POL Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt |
10 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZEB Sana | 2009 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U13 Damer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U13 Damer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U13 Damer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LARSEN Abigail Marie | 2007 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ZEB Sana | 2009 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt |
2 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U15 Damer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U15 Damer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U15 Damer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LARSEN Abigail Marie | 2007 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2022 | Danske Nationale Ranglister U17 Damer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U17 Damer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
LARSEN Abigail Marie | 2007 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U20 Damer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U20 Damer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U20 Damer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KVISTORF Christopher Jacob | 2012 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
DIEMER Alfred | DEN | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U13 Herrer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U13 Herrer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U13 Herrer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BROWN Casper Holse | 2007 |
DEN Albertslund FK
|
L | --- | Tilmeldt | ||
JOOST PERSSON Emil | 2007 |
DEN
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BERG Bob Mathias Salha | 2007 |
DEN Slagelse FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CRAMER NIKI | 2007 |
DEN
|
R | --- | Tilmeldt | ||
WULFF Oliver | 2007 |
DEN Taastrup FK
|
L | --- | Tilmeldt |
5 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
DIEMER Alfred | DEN | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U15 Herrer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U15 Herrer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U15 Herrer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BROWN Casper Holse | 2007 |
DEN Albertslund FK
|
L | --- | Tilmeldt | ||
LEHMANN ANDERSSON Johannes | 2007 |
DEN Albertslund FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
JOOST PERSSON Emil | 2007 |
DEN
|
R | --- | Tilmeldt | ||
KURIR Tobias Neumann | 2006 |
DEN Roskilde FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BERG Bob Mathias Salha | 2007 |
DEN Slagelse FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CRAMER NIKI | 2007 |
DEN
|
R | --- | Tilmeldt | ||
JENSEN Marius | 2006 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
WULFF Oliver | 2007 |
DEN Taastrup FK
|
L | --- | Tilmeldt |
8 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
DIEMER Alfred | DEN | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2022 | Danske Nationale Ranglister U17 Herrer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U17 Herrer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
KURIR Tobias Neumann | 2006 |
DEN Roskilde FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CRAMER NIKI | 2007 |
DEN
|
R | --- | Tilmeldt | ||
JENSEN Marius | 2006 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
WULFF Oliver | 2007 |
DEN Taastrup FK
|
L | --- | Tilmeldt |
4 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
DIEMER Alfred | DEN | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2021 | Danske Nationale Ranglister U20 Herrer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
2022 | Danske Nationale Ranglister U20 Herrer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |
2021 | Danske Nationale Ranglister U20 Herrer Sabel | Dansk Fægte-Forbund |