Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
PETERSEN Lea | 2009 |
DEN FK Aramis Dragør
|
R | --- | Tilmeldt | ||
RAHBEK OLSEN Ida | 2009 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ZEB Sana | 2009 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt |
3 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
ANDERSEN Phillip | DEN | Vordingborg Fægtning og Multisport | |||
CN | GAARDSTED Viktor Emil | DEN | Hellerup FK | ||
CN | OLSEN Johannes Kristian | DEN | Hellerup FK | ||
SOETTRUP Christian | DEN | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2020 | Danske Nationale Ranglister U13 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
HANSEN Caroline | 2007 |
DEN
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ZANDBERG Evelyn | 2007 |
DEN
|
--- | Tilmeldt | |||
HANSEN Ida Marie | 2007 |
DEN Taastrup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
VERGO Ida | 2007 |
DEN
|
R | --- | Tilmeldt |
4 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
ANDERSEN Phillip | DEN | Vordingborg Fægtning og Multisport | |||
CN | GAARDSTED Viktor Emil | DEN | Hellerup FK | ||
CN | OLSEN Johannes Kristian | DEN | Hellerup FK | ||
SOETTRUP Christian | DEN | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2020 | Danske Nationale Ranglister U15 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZANDBERG Evelyn | - | DEN | --- | Annulleret |
0 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
ANDERSEN Phillip | DEN | Vordingborg Fægtning og Multisport | |||
CN | GAARDSTED Viktor Emil | DEN | Hellerup FK | ||
CN | OLSEN Johannes Kristian | DEN | Hellerup FK | ||
SOETTRUP Christian | DEN | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2020 | Danske Nationale Ranglister U17 Damer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZIEGLER Julius | 2009 |
DEN Dragon Sport Fencing
|
L | --- | Tilmeldt | ||
BOEST Frederik | 2009 |
DEN
|
R | --- | Tilmeldt | ||
REYNHEIM Elliot | 2010 |
DEN
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SACALA Alexandru | - | DEN | R | --- | Annulleret |
3 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
ANDERSEN Phillip | DEN | Vordingborg Fægtning og Multisport | |||
CN | GAARDSTED Viktor Emil | DEN | Hellerup FK | ||
CN | OLSEN Johannes Kristian | DEN | Hellerup FK | ||
SOETTRUP Christian | DEN | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2020 | Danske Nationale Ranglister U13 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
DIRCKINCK-HOLMFELD Noam | 2008 |
DEN
|
R | --- | Tilmeldt | ||
FREDERIKSEN Charles | 2008 |
DEN
|
R | --- | Tilmeldt | ||
LADEFOGED Rasmus | 2007 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | Tilmeldt | ||
PEDERSEN Adrian | 2008 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
RICHARDT Chayenn | 2008 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
WINTHER Theo | 2008 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
MULDER Carlos Luca Rosenkilde | 2008 |
DEN Vordingborg Fægtning og Multisport
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ZIEGLER Mikkel | 2007 |
DEN Dragon Sport Fencing
|
L | --- | Tilmeldt | ||
LEHMANN ANDERSSON Johannes | - | DEN Albertslund FK | R | --- | Annulleret |
8 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
ANDERSEN Phillip | DEN | Vordingborg Fægtning og Multisport | |||
CN | GAARDSTED Viktor Emil | DEN | Hellerup FK | ||
CN | OLSEN Johannes Kristian | DEN | Hellerup FK | ||
SOETTRUP Christian | DEN | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2020 | Danske Nationale Ranglister U15 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BÆKMAND Nicky | 2004 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
OXHOLM WAGNER Alec | 2005 |
DEN Trekanten København
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SANDORFF Andreas | 2004 |
DEN
|
L | --- | Tilmeldt | ||
BONEFELD Ludvig | 2006 |
DEN Rudersdal FK
|
--- | Tilmeldt | |||
ODGAARD-JENSEN Johan | 2006 |
DEN Rudersdal FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
FRIIS MADSEN Benjamin | - | DEN KFK Kalundborg | R | --- | Annulleret |
5 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
ANDERSEN Phillip | DEN | Vordingborg Fægtning og Multisport | |||
CN | GAARDSTED Viktor Emil | DEN | Hellerup FK | ||
CN | OLSEN Johannes Kristian | DEN | Hellerup FK | ||
SOETTRUP Christian | DEN | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2020 | Danske Nationale Ranglister U17 Herrer Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
CARACCIOLO Francesco | 2014 |
DEN
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CARACCIOLO Leonor | 2012 |
DEN Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
JORDAN SLIFSGAARD Rose | 2012 |
DEN
|
R | --- | Tilmeldt | ||
ZABALLOS Pepe | 2011 |
DEN
|
L | --- | Tilmeldt | ||
ELHOLM SPUUR Frederik Emil | 2012 |
DEN Vordingborg Fægtning og Multisport
|
R | --- | Tilmeldt | ||
BRYLA Robert | 2011 |
POL Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
CAKAR Koray | - | DEN KFK Kalundborg | R | --- | Annulleret | ||
HADBERG Lucia | - | DEN Taastrup FK | --- | Annulleret |
6 Tilmeldinger, 0 afventer, 2 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
ANDERSEN Phillip | DEN | Vordingborg Fægtning og Multisport | |||
CN | GAARDSTED Viktor Emil | DEN | Hellerup FK | ||
CN | OLSEN Johannes Kristian | DEN | Hellerup FK | ||
SOETTRUP Christian | DEN | Hellerup FK |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
2020 | Danske Nationale Ranglister U10 Open Kårde | Dansk Fægte-Forbund |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic |
---|
0 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
ANDERSEN Phillip | DEN | Vordingborg Fægtning og Multisport |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
GARDE-TSCHERTOK Anna Theresa | 2007 |
DEN Rudersdal FK
|
R | --- | Tilmeldt |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
ANDERSEN Phillip | DEN | Vordingborg Fægtning og Multisport |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
RYE Katharina | - | DEN Københavns Fægteklub | R | --- | Annulleret |
0 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
ANDERSEN Phillip | DEN | Vordingborg Fægtning og Multisport |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BRYLA Robert | - | POL Hellerup FK | R | --- | Annulleret |
0 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
ANDERSEN Phillip | DEN | Vordingborg Fægtning og Multisport |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AAGAARD EL-BOUAZZAOUI Noah | - | DEN Københavns Fægteklub | R | --- | Annulleret | ||
IPSEN Ditlev Samuel | - | DEN Københavns Fægteklub | R | --- | Annulleret | ||
BRYLA Robert | - | POL Hellerup FK | R | --- | Annulleret |
0 Tilmeldinger, 0 afventer, 3 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
ANDERSEN Phillip | DEN | Vordingborg Fægtning og Multisport |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ODGAARD-JENSEN Johan | 2006 |
DEN Rudersdal FK
|
R | --- | Tilmeldt |
1 Tilmeldinger, 0 afventer, 0 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
ANDERSEN Phillip | DEN | Vordingborg Fægtning og Multisport |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |
Vis liste
Atlet / Hold | Seedning | Status | lic | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZABALLOS Pepe | 2011 |
DEN
|
L | --- | Tilmeldt | ||
BRYLA Robert | 2011 |
POL Hellerup FK
|
R | --- | Tilmeldt | ||
SAINZ DE AJA VARELA Urko | - | ESP Københavns Fægteklub | R | --- | Annulleret |
2 Tilmeldinger, 0 afventer, 1 Annulleret
Kategori | Navn | Land | Tilmeldt af | ||
---|---|---|---|---|---|
ANDERSEN Phillip | DEN | Vordingborg Fægtning og Multisport |
Navn | Land | Tilmeldt af | Rolle |
---|---|---|---|
Dommere | |||
Officials |