A.E.K. ATHENS (GRE)
Licensniveau | Disciplin | Gyldighedsperiode | ||
---|---|---|---|---|
National | National | Sabel | Aktiv |
antal af dømte kampe (puljer/udslagning): | Dommer | Videodommer | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
(depends on data digitally provided by the tournament organizer - may not be complete) | Pulje | Direkte | Pulje | Direkte | |||||
Jun 15, 2024 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2024 Hellenic Championships | U13 |
Kårde 36 (2) |
Kårde 5 (3) |
|||
May 25, 2024 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2024 Hellenic Veterans Championships | VET |
Kårde 15 (1) |
Kårde 5 (4) |
|||
May 11, 2024 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2024 Hellenic Championships | U17 |
Kårde 42 (2) |
Kårde 10 (7) |
|||
Mar 30, 2024 | GRE | OAKA ΑΘΗΝΑ | 2024 Hellenic Championships | Senior | |||||
Mar 23, 2024 | GRE | OAKA ΑΘΗΝΑ | 2024 Hellenic Championships | Senior |
Kårde 21 (1) |
Kårde 11 (4) |
|||
Mar 16, 2024 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2nd VETERANS CUP | O40 O50 O60-70 |
Kårde 21 (1) |
Kårde 3 (3) |
|||
Mar 9, 2024 | GRE | ΦΑΛΗΡΟ | 2024 3rd CUP | U10 U13 U17 |
Sabel 72 (3) |
Sabel 24 (6) |
|||
Feb 18, 2024 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2024 3rd CUP | Senior |
Sabel 3 (1) |
||||
Feb 3, 2024 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2024 3rd CUP | Senior |
Kårde 84 (2) |
Kårde 16 (3) |
|||
Jan 27, 2024 | ROU | Bucharest |
EFC 7 Riposta Cup U17 European Circuit |
U17 |
Sabel 78 (4) |
Sabel 11 (7) |
|||
Jan 13, 2024 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2024 Hellenic Championships | U17 |
Sabel 36 (2) |
Sabel 23 (5) |
|||
Dec 16, 2023 | GRE | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | 2023 ARIS CUP | U10 U13 U17 |
Sabel 62 (3) |
Sabel 24 (6) |
|||
Dec 2, 2023 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2023 PERSEAS CUP | U20 |
Sabel 42 (2) |
Sabel 13 (5) |
|||
Nov 26, 2023 | GRE | ΑΘΗΝΑ OAKA | 2023 3rd Cup | U20 |
Kårde 42 (2) |
Kårde 9 (3) |
|||
Nov 25, 2023 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2023 2nd Cup | Senior |
Sabel 15 (1) |
Sabel 3 (2) |
|||
Nov 5, 2023 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2023 2nd Cup | U20 |
Sabel 57 (3) |
Sabel 8 (5) |
|||
Nov 4, 2023 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2023 2nd CUP | U17 |
Fleuret 42 (2) |
Fleuret 5 (4) |
|||
Oct 21, 2023 | GRE | ΙΩΑΝΝΙΝΑ | 2023 CUP EVROIA | U10 U13 U17 |
Sabel 40 (3) |
Sabel 26 (6) |
|||
Sep 29, 2023 | GRE | ΒΑΡΗ | 2023 CUP I | U10 U13 U17 | |||||
Sep 16, 2023 | GRE | ΑΘΗΝΑ OAKA | 2023 ASPIDA CUP I | U20 |
Sabel 42 (2) |
Sabel 15 (6) |
|||
Jul 15, 2023 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2023 Hellenic Championships | U20 |
Sabel 30 (2) |
Sabel 14 (5) |
|||
Jul 8, 2023 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2023 Hellenic Championships | U20 |
Kårde 36 (1) |
Kårde 12 (6) |
|||
Jul 1, 2023 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2023 Hellenic Championships | U13 |
Sabel 42 (2) |
Sabel 27 (7) |
|||
Jun 17, 2023 | GRE | OAKA ΑΘΗΝΑ | 2023 Hellenic Championships | U20 | |||||
May 6, 2023 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2023 Hellenic Championships | U17 |
Kårde 4 (4) |
||||
Apr 22, 2023 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2023 Hellenic Championships | U17 |
Sabel 6 (3) |
||||
Apr 22, 2023 | GRE | ΠΑΙΑΝΙΑ | 5 Cup Andreas Germakopoulos - Niki Sidiropoulou 2023 | Senior |
Kårde 57 (3) |
Kårde 7 (2) |
|||
Mar 14, 2023 | GRE | Athen | School Cup U19 | U19 |
Sabel 10 (1) |
Sabel 4 (2) |
|||
Mar 11, 2023 | GRE | ATHENS | 2023 VRILISSIA CUP | U10 U13 |
Sabel 78 (4) |
Sabel 24 (6) |
|||
Feb 18, 2023 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2023 CUP | Senior |
Sabel 15 (1) |
Sabel 4 (2) |
|||
Jan 14, 2023 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2023 CUP | U20 |
Sabel 36 (2) |
Sabel 8 (5) |
|||
Dec 17, 2022 | GRE | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | 2022 ARIS CUP | U10 U13 U17 |
Sabel 78 (3) |
Sabel 18 (5) |
|||
Dec 4, 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2022 CUP | U10 U13 |
Kårde 36 (2) |
Kårde 9 (4) |
|||
Dec 3, 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2022 CUP | Senior |
Sabel 30 (2) |
Sabel 5 (2) |
|||
Nov 26, 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2022 Cup | U17 |
Sabel 36 (2) |
Sabel 8 (4) |
|||
Nov 26, 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2022 VETERANS CUP | O40 O50 O60 |
Kårde 4 (4) |
||||
Nov 19, 2022 | BUL | Sofia |
EFC 13 Etropolski’s sabre U17 European Circuit |
U17 |
Sabel 84 (3) |
Sabel 21 (8) |
|||
Nov 12, 2022 | GRE | ΙΩΑΝΝΙΝΑ | 2022 CUP EVROIA | U10 U13 U20 |
Sabel 60 (2) |
Sabel 18 (5) |
|||
Oct 16, 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2022 CUP | U20 |
Kårde 36 (2) |
Kårde 6 (3) |
|||
Oct 15, 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2022 KYPELLO ASPIDA | U10 U13 |
Sabel 60 (4) |
Sabel 17 (5) |
|||
Sep 24, 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2022 Cup | U17 |
Sabel 30 (1) |
Sabel 11 (3) |
|||
Sep 17, 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2022 CUP | U17 |
Kårde 15 (1) |
Kårde 9 (4) |
|||
Jun 11, 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2022 AGONES ANAPTYXIS | U10 |
Sabel 3 (2) |
||||
May 7, 2022 | GRE | OAKA ΑΘΗΝΑ | 2022 Hellenic Championships | Senior |
Kårde 21 (1) |
Kårde 6 (1) |
|||
May 5, 2022 | GRE | Athens | 2022 SXOLIKO PROTATHLIMA | U18 | |||||
Feb 26, 2022 | GRE | ΑΘΗΝΑ | 2022 CUP + AGONES ANAPTYXIS | U10 U13 |
Sabel 126 (3) |
Sabel 42 (4) |