Club Deportivo De Esgrima
Fleuret Sabel
Nationale mesterskaber | ||
---|---|---|
0 | 1 | 0 |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
8 | 8/16/19 / 8/18/19 | Tocancipa Cundinamarca | Grand Youngster Championships National | Sabel Herrer U11 Individuelt | |
2 | 8/16/19 / 8/18/19 | Tocancipa Cundinamarca | Grand Youngster Championships National | Sabel Herrer U9 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
8 | 12/7/18 / 12/9/18 | BOGOTA | Grand Youngster Championships National | Sabel Herrer U9 Individuelt | |
7 | 12/7/18 / 12/9/18 | BOGOTA | Grand Youngster Championships National | Fleuret Herrer U9 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
7 | 10/24/21 | Chía | National Youth Cup #1 | Sabel Herrer U13 Individuelt | |
8 | 10/24/21 | Chía | National Youth Cup #1 | Sabel Herrer U11 Individuelt | |
8 | 10/24/21 | Chía | National Youth Cup #1 | Sabel Damer U11 Individuelt | |
3 | 1/24/20 / 1/26/20 | Bogotá | National Qualification Junior #2 | Sabel Herrer U11 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 5/24/19 / 5/26/19 | Cali | National Qualification Junior #3 | Fleuret Damer U9 Individuelt | |
3 | 5/24/19 / 5/26/19 | Cali | National Qualification Junior #3 | Fleuret Herrer U9 Individuelt | |
2 | 5/24/19 / 5/26/19 | Cali | National Qualification Junior #3 | Sabel Herrer U9 Individuelt | |
2 | 5/24/19 / 5/26/19 | Cali | National Qualification Junior #3 | Sabel Damer U9 Individuelt | |
1 | 3/23/19 / 3/25/19 | CENTRO DE ALTO RENDIMIENTO | National Qualification Junior #2 | Fleuret Herrer U9 Individuelt | |
2 | 3/23/19 / 3/25/19 | CENTRO DE ALTO RENDIMIENTO | National Qualification Junior #2 | Sabel Herrer U9 Individuelt | |
2 | 1/25/19 / 1/27/19 | Bogotá | National Youth Qualification #1 | Sabel Damer U9 Individuelt | |
2 | 1/25/19 / 1/27/19 | Bogotá | National Youth Qualification #1 | Sabel Herrer U9 Individuelt | |
3 | 1/25/19 / 1/27/19 | Bogotá | National Youth Qualification #1 | Fleuret Herrer U9 Individuelt | |
3 | 1/25/19 / 1/27/19 | Bogotá | National Youth Qualification #1 | Fleuret Damer U9 Individuelt | |
11 | 10/5/18 / 10/7/18 | Bogotá | National Qualification Youth #6 | Fleuret Herrer U9 Individuelt | |
9 | 10/5/18 / 10/7/18 | Bogotá | National Qualification Youth #6 | Sabel Herrer U9 Individuelt | |
3 | 6/8/18 / 6/10/18 | Yumbo Valle | National Qualification Junior #3 | Sabel Open U9 Individuelt | |
3 | 6/8/18 / 6/10/18 | Yumbo Valle | National Qualification Junior #3 | Fleuret Herrer U9 Individuelt | |
5 | 3/23/18 / 3/25/18 | CAJICA CUNDINAMARCA. | National Qualification Junior #2 | Sabel Herrer U9 Individuelt |
Sæson | 2021/2022 |
---|---|
Sejre Pulje | 0 |
Nederlag Pulje | 12 |
Sejre Direkte eliminering | 0 |
Nederlag Direkte eliminering | 3 |
Totale touches | 15 |
Gennemsnitlige vundne touches Pulje | |
Gennemsnitlige tabte touches Pulje | 0.92 (0.86 / 1) |
Gennemsnitlige vundne touches Direkte eliminering | |
Gennemsnitlige tabte touches Direkte eliminering | 1.33 (1 / 2) |
Sæson | Udtagelse | Disciplin | Forbund | Træningscentre | Træner |
---|
Klub | Type | Start | Slut | |
---|---|---|---|---|
Club Deportivo De Esgrima (COL) | Klub | Oct 9, 2010 | primary |
Alle oplysninger leveres uden ansvar og enhver forpligtelse. Konkurrenceresultater er kun tilgængelige for begivenheder, der leverer digitale resultatdata til Ophardt Online.