Pentamodena
Fleuret
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
209 | 11/4/23 / 11/5/23 | Ciserano | 1th National Qualification Tournament Assoluti Zona 1 | Fleuret Herrer Senior Individuelt | |
186 | 10/28/23 / 10/29/23 | Salsomaggiore | 1st National Tournament | Fleuret Herrer U17 Individuelt | |
101 | 5/10/23 / 5/17/23 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Fleuret Herrer U14 Individuelt | |
96 | 4/15/23 / 4/16/23 | Ancona | 2 Prova Gran Prix Kinder Joy of Moving | Fleuret Herrer U14 Individuelt | |
98 | 5/11/22 / 5/18/22 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Fleuret Herrer U13 Individuelt | |
106 | 10/9/21 / 10/19/21 | Riccione | Gran Premio Giovanissimi Renzo Nostini | Fleuret Herrer U12 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
5 | 3/25/23 / 3/26/23 | Faenza | Regional Championships Emilia-Romagna | Fleuret Herrer U14 Individuelt | |
5 | 4/23/22 / 4/24/22 | Faenza | Regional Championships Emilia-Romagna | Fleuret Herrer U13 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence |
---|
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
8 | 11/12/22 / 11/13/22 | San Lazzaro | 1st Regional Qualification GPG Emilia-Romagna | Fleuret Herrer U14 Individuelt | |
6 | 5/15/21 / 5/16/21 | Bologna | 2nd Regional Qualification GPG Emilia-Romagna | Fleuret Herrer U12 Individuelt | |
6 | 4/24/21 | Bologna | 1st Regional Qualification GPG Emilia-Romagna | Fleuret Herrer U12 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
12 | 4/6/24 / 4/7/24 | Soliera | Coppa Italia Assoluti Emilia-Romagna | Fleuret Herrer Senior Individuelt | |
41 | 11/3/19 | Conegliano | 21 Trofeo Interregionale Gran Premio | Fleuret Herrer U11 Individuelt |
Sæson |
---|
Sejre Pulje |
Nederlag Pulje |
Sejre Direkte eliminering |
Nederlag Direkte eliminering |
Totale touches |
Gennemsnitlige vundne touches Pulje |
Gennemsnitlige tabte touches Pulje |
Gennemsnitlige vundne touches Direkte eliminering |
Gennemsnitlige tabte touches Direkte eliminering |
Sæson | Udtagelse | Disciplin | Forbund | Træningscentre | Træner |
---|
Klub | Type | Start | Slut | |
---|---|---|---|---|
Pentamodena (ITA) | Klub | primary |
Alle oplysninger leveres uden ansvar og enhver forpligtelse. Konkurrenceresultater er kun tilgængelige for begivenheder, der leverer digitale resultatdata til Ophardt Online.