Regionale mesterskaber | ||
---|---|---|
0 | 1 | 0 |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
18 | 7/9/24 / 7/14/24 | Curitiba | South American Championship Youths and Veterans | Fleuret Damer U11 Individuelt A |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
16 | 11/16/23 / 11/18/23 | Sao Paulo | Campeonato Brasileiro Infantil | Fleuret Damer U11 Individuelt | |
17 | 11/16/23 / 11/18/23 | Sao Paulo | Campeonato Brasileiro Infantil | Fleuret Damer U13 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
8 | 5/11/23 / 5/14/23 | Curitiba | Torneio Internacional Infantil Mario Queiroz | Fleuret Damer U11 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
16 | 5/11/23 / 5/14/23 | Curitiba | Torneio Internacional Infantil Mario Queiroz | Fleuret Damer U13 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
2 | 10/28/23 / 10/29/23 | Porto Alegre | Campeonato Estadual Infantil e Veterano | Fleuret Damer U11 Individuelt | |
5 | 10/28/23 / 10/29/23 | Porto Alegre | Campeonato Estadual Infantil e Veterano | Fleuret Damer U13 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence |
---|
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 5/6/23 | Porto Alegre | Torneio Estadual Infantil | Fleuret Damer U9 Individuelt | |
3 | 5/6/23 | Porto Alegre | Torneio Estadual Infantil | Fleuret Damer U11 Individuelt | |
3 | 5/6/23 | Porto Alegre | Torneio Estadual Infantil | Fleuret Damer U13 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence |
---|
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 4/25/24 / 4/28/24 | Lins | Festival Infantil Mestre Buonafina | Fleuret Damer U11 Individuelt | |
6 | 4/25/24 / 4/28/24 | Lins | Festival Infantil Mestre Buonafina | Fleuret Damer U13 Individuelt | |
8 | 3/23/23 / 3/26/23 | Sao Paulo | Festival Infantil Mestre Buonafina | Fleuret Damer U11 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence |
---|
Sæson | 2024/2025 | 2023/2024 |
---|---|---|
Sejre Pulje | 9 | 7 |
Nederlag Pulje | 8 | 31 |
Sejre Direkte eliminering | 3 | 8 |
Nederlag Direkte eliminering | 3 | 10 |
Totale touches | 105 | 202 |
Gennemsnitlige vundne touches Pulje | 4.44 (4.67 / 4.33) | 3.86 (3.86 / 0) |
Gennemsnitlige tabte touches Pulje | 1.5 (2.2 / 0.33) | 1.26 (1.56 / 0.93) |
Gennemsnitlige vundne touches Direkte eliminering | 12.33 (0 / 12.33) | 11.13 (11.17 / 11) |
Gennemsnitlige tabte touches Direkte eliminering | 5.33 (5.5 / 5) | 4.7 (2.8 / 6.6) |
Plads | Points | Sæson | Titel | Konkurrence | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 113.0000 | 2024 | Brasil Esgrima Ranking | Fleuret U13 Individuelt | |||||
3 | 164.0000 | 2024 | Brasil Esgrima Ranking | Fleuret U11 Individuelt | |||||
7 | 142.0000 | 2023 | Brasil Esgrima Ranking | Fleuret U11 Individuelt | |||||
18 | 55.0000 | 2023 | Brasil Esgrima Ranking | Fleuret U13 Individuelt |
Sæson | Udtagelse | Disciplin | Forbund | Træningscentre | Træner |
---|
Klub | Type | Start | Slut | |
---|---|---|---|---|
GNU Nautico Uniao (BRA) | Klub | Feb 16, 2023 | primary |
Alle oplysninger leveres uden ansvar og enhver forpligtelse. Konkurrenceresultater er kun tilgængelige for begivenheder, der leverer digitale resultatdata til Ophardt Online.