Regionale mesterskaber | ||
---|---|---|
0 | 1 | 0 |
Apr 6, 2022 | Turnierreifeprüfung (Deutscher Fechter-Bund e.V.) | KHACHATRYAN Harutyun |
2019
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
2 | 6/17/23 / 6/18/23 | Greifswald | Championships of Mecklenburg-Vorpommern | Fleuret Damer U11 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence |
---|
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 1/14/24 | Berlin | Kleiner Weißer Bär | Fleuret Damer U11 Individuelt | |
1 | 9/9/23 / 9/10/23 | Greifswald | Baltic Cup | Fleuret Damer U11 Individuelt | |
1 | 8/27/22 / 8/28/22 | Greifswald | Baltic Cup | Fleuret Damer U11 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
10 | 1/14/23 / 1/15/23 | Potsdam | Sanssouci Cup | Fleuret Damer U11 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 7/6/24 / 7/7/24 | Neubrandenburg | Landesjugendsportspiele MV | Fleuret Damer U11 Individuelt | |
1 | 5/4/24 / 5/5/24 | Potsdam | Sanssouci Cup | Fleuret Damer U11 Individuelt | |
2 | 3/9/24 | Pritzwalk | Offene Kreis-Sportspiele | Fleuret Damer U11 Individuelt | |
1 | 2/24/24 / 2/25/24 | Schwerin | Cup Petermännchen - International Competition | Fleuret Damer U11 Individuelt | |
1 | 2/3/24 / 2/4/24 | Lübeck | Türmchenturnier | Fleuret Damer U11 Individuelt | |
0A | 11/25/23 / 11/26/23 | Winsen Luhe | Winsener Luhe Tournament | Fleuret Damer U11 Individuelt | |
1 | 11/4/23 / 11/5/23 | Pinneberg | Drostei 2023 | Fleuret Damer U11 Individuelt | |
1 | 9/30/23 / 10/1/23 | Lübeck | Cup Sieben-Türme 2023 | Fleuret Damer U11 Individuelt | |
3 | 3/11/23 | Pritzwalk | Offene Kreis-Sportspiele | Fleuret Damer U11 Individuelt | |
6 | 2/25/23 | Schwerin | Cup Petermännchen - International Competition | Fleuret Damer U11 Individuelt | |
1 | 10/1/22 | Greifswald | 70 Jahre Fechten in MV | Fleuret Damer U11 Individuelt | |
3 | 9/24/22 / 9/25/22 | Lübeck | Cup Sieben-Türme | Fleuret Damer U11 Individuelt | |
1 | 8/27/22 / 8/28/22 | Greifswald | Baltic Cup | Fleuret Damer U11 Hold | |
4 | 6/18/22 | Schwerin | Landesjugendsportspiele MV | Fleuret Open U9 Individuelt | |
2 | 6/18/22 | Schwerin | Landesjugendsportspiele MV | Fleuret Damer U9 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence |
---|
Sæson | 2023/2024 | 2022/2023 |
---|---|---|
Sejre Pulje | 43 | 30 |
Nederlag Pulje | 3 | 11 |
Sejre Direkte eliminering | 23 | 7 |
Nederlag Direkte eliminering | 1 | 4 |
Totale touches | 461 | 276 |
Gennemsnitlige vundne touches Pulje | 5 (5 / 5) | 4.97 (5 / 4.95) |
Gennemsnitlige tabte touches Pulje | 3.67 (4 / 3.5) | 2.82 (2.89 / 2.5) |
Gennemsnitlige vundne touches Direkte eliminering | 10 (10 / 10) | 10 (10 / 10) |
Gennemsnitlige tabte touches Direkte eliminering | 5 (5 / 0) | 6.5 (6.5 / 6.5) |
Sæson | Udtagelse | Disciplin | Forbund | Træningscentre | Træner |
---|
Klub | Type | Start | Slut | |
---|---|---|---|---|
FC Greifswald (GER) | Klub | Mar 27, 2022 | primary |
Alle oplysninger leveres uden ansvar og enhver forpligtelse. Konkurrenceresultater er kun tilgængelige for begivenheder, der leverer digitale resultatdata til Ophardt Online.