Zjednoczeni Pabianice
Fleuret
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
16 | 5/11/19 / 5/12/19 | Riga | Nordic Championships | Fleuret Herrer U15 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
55 | 4/12/24 / 4/20/24 | Riyadh | World Championships | Fleuret Herrer U17 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
5 | 2/22/24 / 2/25/24 | Neaples | European Championships | Fleuret Herrer U17 Hold |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
21 | 2/22/24 / 2/25/24 | Neaples | European Championships | Fleuret Herrer U17 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 9/23/23 / 9/24/23 | Warszawa | Witold Woyda's Foil | Fleuret Herrer U17 Hold | |
6 | 9/23/22 / 9/24/22 | Warszawa | Witold Woyda's Foil | Fleuret Herrer U17 Hold |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
61 | 1/12/24 / 1/14/24 | Bratislava | Coupe du Danube | Fleuret Herrer U17 Individuelt | |
14 | 1/12/24 / 1/14/24 | Bratislava | Coupe du Danube | Fleuret Herrer U17 Hold | |
82 | 11/25/23 / 11/26/23 | Nürnberg | Cadet Circuit | Fleuret Herrer U17 Individuelt | |
10 | 11/25/23 / 11/26/23 | Nürnberg | Cadet Circuit | Fleuret Herrer U17 Hold | |
11 | 11/11/23 / 11/12/23 | Budapest | Budapest Cup | Fleuret Herrer U17 Hold | |
43 | 11/11/23 / 11/12/23 | Budapest | Budapest Cup | Fleuret Herrer U17 Individuelt | |
16 | 9/23/23 / 9/24/23 | Warszawa | Witold Woyda's Foil | Fleuret Herrer U17 Individuelt | |
97 | 1/28/23 / 1/29/23 | Napoli | Cadet Circuit | Fleuret Herrer U17 Individuelt | |
95 | 1/13/23 / 1/15/23 | Bratislava | Coupe du Danube | Fleuret Herrer U17 Individuelt | |
16 | 1/13/23 / 1/15/23 | Bratislava | Coupe du Danube | Fleuret Herrer U17 Hold | |
94 | 11/26/22 / 11/27/22 | Budapest | Budapest Cup | Fleuret Herrer U17 Individuelt | |
19 | 11/26/22 / 11/27/22 | Budapest | Budapest Cup | Fleuret Herrer U17 Hold | |
18 | 11/19/22 / 11/20/22 | Nürnberg | Cadet Circuit | Fleuret Herrer U17 Hold | |
167 | 11/19/22 / 11/20/22 | Nürnberg | Cadet Circuit | Fleuret Herrer U17 Individuelt | |
87 | 9/23/22 / 9/24/22 | Warszawa | Witold Woyda's Foil | Fleuret Herrer U17 Individuelt | |
26 | 3/9/19 / 3/10/19 | Sofia | Chocolate | Fleuret Herrer U14 Individuelt | |
15 | 10/27/18 | Timisoara | Coupa Floretta | Fleuret Herrer U14 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
51 | 4/5/24 / 4/7/24 | Warszawa | Polish Championships | Fleuret Herrer Senior Individuelt | |
9 | 1/27/24 / 1/28/24 | Trzebnica | Polish Championships | Fleuret Herrer U20 Individuelt | |
68 | 6/8/23 / 6/9/23 | Trzebnica | Polish Championships | Fleuret Herrer Senior Individuelt | |
40 | 2/11/23 / 2/12/23 | Trzebnica | Polish Championships | Fleuret Herrer U20 Individuelt | |
70 | 5/7/22 / 5/8/22 | Gdansk | Polish Championships | Fleuret Herrer Senior Individuelt | |
50 | 2/12/22 / 2/13/22 | Wroclaw | Polish Championships | Fleuret Herrer U20 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
6 | 12/9/23 / 12/10/23 | Wels | Maximilian-Pokal | Fleuret Herrer U20 Individuelt | |
6 | 6/17/21 / 6/21/21 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Fleuret Herrer U15 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
21 | 6/9/22 / 6/13/22 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Fleuret Herrer U15 Individuelt | |
72 | 3/21/19 / 3/24/19 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Fleuret Herrer U13 Individuelt | |
48 | 10/6/18 / 10/7/18 | Liberec | Babylon Cup | Fleuret Herrer U14 Individuelt | |
68 | 3/21/18 / 3/25/18 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Fleuret Herrer U11 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
7 | 10/27/19 | Cottbus | Cup of Brandenburg | Fleuret Herrer U13 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 12/8/18 / 12/9/18 | Spremberg | Lauermann-Cup | Fleuret Herrer U12+U11 Individuelt | |
38 | 4/14/18 / 4/15/18 | Leszno | Youngster-Cup | Fleuret Herrer U12 Individuelt |
Sæson | 2023/2024 | 2022/2023 | 2021/2022 |
---|---|---|---|
Sejre Pulje | 25 | 16 | 5 |
Nederlag Pulje | 10 | 14 | 1 |
Sejre Direkte eliminering | 10 | 3 | 1 |
Nederlag Direkte eliminering | 6 | 5 | 1 |
Totale touches | 349 | 186 | 56 |
Gennemsnitlige vundne touches Pulje | 5 (5 / 5) | 4.88 (5 / 4.78) | 4.8 (0 / 4.8) |
Gennemsnitlige tabte touches Pulje | 2.5 (3.25 / 2) | 2.07 (2.17 / 2) | 3 (0 / 3) |
Gennemsnitlige vundne touches Direkte eliminering | 14 (13.25 / 14.5) | 14 (15 / 13.5) | 15 (15 / 0) |
Gennemsnitlige tabte touches Direkte eliminering | 9.83 (8 / 10.75) | 7.4 (9 / 6.33) | 14 (14 / 0) |
Plads | Points | Sæson | Titel | Konkurrence | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
64 | 5.0000 | 2023 | African Confederation Ranking | Fleuret U17 Individuelt | |||||
53 | 49.0000 | 2023 | EFC (unofficial) | Fleuret U17 Individuelt | |||||
175 | 12.0000 | 2022 | EFC (unofficial) | Fleuret U17 Individuelt |
Sæson | Udtagelse | Disciplin | Forbund | Træningscentre | Træner |
---|
Klub | Type | Start | Slut | |
---|---|---|---|---|
Zjednoczeni Pabianice (POL) | Klub | primary |
Alle oplysninger leveres uden ansvar og enhver forpligtelse. Konkurrenceresultater er kun tilgængelige for begivenheder, der leverer digitale resultatdata til Ophardt Online.