Regionale mesterskaber | ||
---|---|---|
2 | 3 | 3 |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
64 | 3/4/16 / 3/9/16 | Novi Sad | European Championships U20 | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
12 | 3/4/16 / 3/9/16 | Novi Sad | European Championships U20 | Fleuret Damer U20 Hold |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
12 | 1/28/17 / 1/29/17 | Mödling | Wappen von Mödling | Fleuret Damer U20 Hold | |
133 | 1/28/17 / 1/29/17 | Mödling | Wappen von Mödling | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
10 | 1/7/17 / 1/8/17 | Zagreb | Challenge Mazuranic | Fleuret Damer U20 Hold | |
90 | 1/7/17 / 1/8/17 | Zagreb | Challenge Mazuranic | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
101 | 12/17/16 / 12/18/16 | Lyon | World Cup | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
91 | 9/17/16 / 9/18/16 | Budapest | Coupe Herakles | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
33 | 5/7/16 / 5/8/16 | Copenhagen | Trekanten International - Nordic Championships | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
83 | 1/9/16 | Mödling | Wappen von Mödling | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
143 | 11/27/15 / 11/29/15 | Bratislava | Memorial de Martinengo | Fleuret Damer U20 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
8 | 1/14/17 / 1/15/17 | Kalundborg | Dansk Junior Championships | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
7 | 1/2/16 / 1/3/16 | Kalundborg | Dansk Junior Championships | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
6 | 4/18/15 / 4/19/15 | Copenhagen | Dansk Championships | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
6 | 1/17/15 / 1/18/15 | Rudersdal | Dansk Junior Championships | Fleuret Damer U20 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
20 | 5/7/16 / 5/8/16 | Copenhagen | Trekanten International - Nordic Championships | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
19 | 5/9/15 / 5/10/15 | Copenhagen | Trekanten International - Nordic Championships | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
5 | 1/31/15 / 2/1/15 | Haderslev | Syddanmark Open | Fleuret Damer Senior Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
1 | 12/9/23 / 12/10/23 | Bremen | Open State Championship of Bremen | Fleuret Damer Senior Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
2 | 11/19/16 / 11/20/16 | Odense | Jysk-Fynsk Mesterskaber | Kårde Damer U20 Individuelt | |
2 | 11/19/16 / 11/20/16 | Odense | Jysk-Fynsk Mesterskaber | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
3 | 11/19/16 / 11/20/16 | Odense | Jysk-Fynsk Mesterskaber | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
3 | 11/19/16 / 11/20/16 | Odense | Jysk-Fynsk Mesterskaber | Kårde Damer Senior Individuelt | |
2 | 11/21/15 / 11/22/15 | Kongerslev | Jysk-Fynsk Mesterskaber | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
3 | 11/21/15 / 11/22/15 | Kongerslev | Jysk-Fynsk Mesterskaber | Kårde Damer Senior Individuelt | |
1 | 11/22/14 / 11/23/14 | Haderslev | Jysk-Fynsk Mesterskaber | Fleuret Damer U17 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
13 | 9/30/23 / 10/1/23 | Lübeck | Cup Sieben-Türme 2023 | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
2 | 12/3/16 / 12/4/16 | Pinneberg | Internationales Pinneberger Florettturnier | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
9 | 4/9/16 | Hamburg-Volksdorf | Hamburger Michel | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
12 | 9/26/15 / 9/27/15 | Bad Segeberg | Cup Sieben-Türme | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
6 | 4/11/15 | Hamburg-Volksdorf | Hamburger Michel | Fleuret Damer U20 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
2 | 2/14/16 | Bad Segeberg | Holstentor-Klinge | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
3 | 1/30/16 / 1/31/16 | Kolding | Syddanmark Open | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
4 | 10/25/15 | Varde | Århus Cup 6. afdeling | Fleuret Open U20 Individuelt | |
16 | 5/24/15 | Lütjensee | Youth Marathon of Lütjensee | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
7 | 3/22/15 | Varde | Århus Cup 3. afdeling | Fleuret Open U20 Individuelt | |
9 | 3/22/15 | Varde | Århus Cup 3. afdeling | Fleuret Open Senior Individuelt | |
4 | 2/22/15 | Malling | Århus Cup 2. afdeling | Fleuret Open U20 Individuelt | |
4 | 1/11/15 | Aalborg | Århus Cup 1. afdeling | Fleuret Open U20 Individuelt | |
8 | 1/11/15 | Aalborg | Århus Cup 1. afdeling | Fleuret Open Senior Individuelt |
Sæson | 2023/2024 |
---|---|
Sejre Pulje | 17 |
Nederlag Pulje | 5 |
Sejre Direkte eliminering | 7 |
Nederlag Direkte eliminering | 1 |
Totale touches | 203 |
Gennemsnitlige vundne touches Pulje | 5 (5 / 5) |
Gennemsnitlige tabte touches Pulje | 1.4 (1 / 1.5) |
Gennemsnitlige vundne touches Direkte eliminering | 15 (15 / 0) |
Gennemsnitlige tabte touches Direkte eliminering | 6 (6 / 0) |
Plads | Points | Sæson | Titel | Konkurrence | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7 | 8.0000 | 2023 | Danske Nationale Ranglister | Fleuret Senior Individuelt |
Sæson | Udtagelse | Disciplin | Forbund | Træningscentre | Træner |
---|
Klub | Type | Start | Slut | |
---|---|---|---|---|
Aalborg FK (DEN) | Klub | primary |
Alle oplysninger leveres uden ansvar og enhver forpligtelse. Konkurrenceresultater er kun tilgængelige for begivenheder, der leverer digitale resultatdata til Ophardt Online.