Nationale mesterskaber | ||
---|---|---|
1 | 2 | 2 |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
7 | 4/2/22 / 4/10/22 | Dubai | World Championships | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
7 | 4/2/22 / 4/10/22 | Dubai | World Championships | Fleuret Damer U20 Hold | |
8 | 4/3/21 / 4/11/21 | Cairo | World Championships | Fleuret Damer U20 Hold |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
19 | 4/3/21 / 4/11/21 | Cairo | World Championships | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
36 | 4/6/19 / 4/14/19 | Torun | World Championships | Fleuret Damer U17 Individuelt | |
66 | 4/1/18 / 4/10/18 | Verona | World Championships Cadets/Juniors | Fleuret Damer U17 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
6 | 6/1/24 / 6/4/24 | Antalya | European Championships | Fleuret Damer U23 Hold | |
6 | 5/23/23 / 5/27/23 | Budapest | European Championships | Fleuret Damer U23 Hold | |
4 | 2/27/20 / 3/2/20 | Porec | European Championships | Fleuret Damer U20 Hold |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
35 | 6/1/24 / 6/4/24 | Antalya | European Championships | Fleuret Damer U23 Individuelt | |
31 | 5/23/23 / 5/27/23 | Budapest | European Championships | Fleuret Damer U23 Individuelt | |
23 | 2/26/22 / 3/2/22 | Novi Sad | European Championships | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
9 | 2/26/22 / 3/2/22 | Novi Sad | European Championships | Fleuret Damer U20 Hold | |
28 | 2/27/20 / 3/2/20 | Porec | European Championships | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
48 | 2/22/19 / 2/26/19 | Foggia | European Championships | Fleuret Damer U17 Individuelt | |
4 | 2/22/19 / 2/26/19 | Foggia | European Championships | Fleuret Damer U17 Hold | |
20 | 3/2/18 / 3/6/18 | Sochi | European Championships U17 | Fleuret Damer U17 Individuelt | |
5 | 3/2/18 / 3/6/18 | Sochi | European Championships U17 | Fleuret Damer U17 Hold |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
8 | 7/28/23 / 8/8/23 | Chengdu | Summer Universiade | Fleuret Damer Senior Hold | |
7 | 1/22/22 / 1/23/22 | Zagreb | Challenge Mazuranic | Fleuret Damer U20 Hold | |
4 | 12/4/21 / 12/5/21 | Timisoara | World Cup | Fleuret Damer U20 Hold | |
4 | 2/15/20 / 2/16/20 | Mödling | Fredi Grasnek Gedächtnisturnier | Fleuret Damer U20 Hold | |
7 | 2/1/20 / 2/2/20 | Bochum | Pokal der Stadt Bochum | Fleuret Damer U20 Hold | |
7 | 1/18/20 / 1/19/20 | Zagreb | Challenge Mazuranic | Fleuret Damer U20 Hold |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
37 | 4/19/24 / 4/21/24 | Tbilisi | World Cup | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
182 | 12/8/23 / 12/10/23 | Novi Sad | Star Cup | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
34 | 7/28/23 / 8/8/23 | Chengdu | Summer Universiade | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
124 | 6/2/23 / 6/4/23 | Tbilisi | World Cup | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
155 | 5/5/23 / 5/7/23 | Plovdiv | World Cup | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
162 | 12/9/22 / 12/11/22 | Belgrade | Star Cup | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
30 | 9/10/22 | Bratislava | Mémorial de Ferdinand De Martinengo | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
136 | 4/15/22 / 4/18/22 | Belgrade | World Cup | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
24 | 1/22/22 / 1/23/22 | Zagreb | Challenge Mazuranic | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
117 | 1/14/22 / 1/16/22 | Poznan | The Artus Court PKQ BP | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
22 | 12/4/21 / 12/5/21 | Timisoara | World Cup | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
32 | 2/15/20 / 2/16/20 | Mödling | Fredi Grasnek Gedächtnisturnier | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
94 | 2/1/20 / 2/2/20 | Bochum | Pokal der Stadt Bochum | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
38 | 1/18/20 / 1/19/20 | Zagreb | Challenge Mazuranic | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
152 | 1/10/20 / 1/12/20 | Katowice | The Artus Court PKQ BP | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
81 | 12/7/19 / 12/8/19 | Bucarest | World Cup | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
50 | 11/2/19 | London | Eden Cup | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
31 | 2/16/19 / 2/17/19 | Mödling | Fredi Grasnek Gedächtnisturnier | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
97 | 2/2/19 / 2/3/19 | Bochum | Pokal der Stadt Bochum | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
59 | 1/19/19 / 1/20/19 | Zagreb | Challenge Mazuranic | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
49 | 12/8/18 / 12/9/18 | Sofia | World Cup | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
30 | 11/3/18 | London | Eden Cup | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
101 | 2/17/18 / 2/18/18 | Mödling | Fredi Grasnek Gedächtnisturnier | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
134 | 1/27/18 / 1/28/18 | Zagreb | Challenge Mazuranic | Fleuret Damer U20 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
27 | 11/16/19 | Gdansk | European Circuit | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
21 | 11/3/19 | London | Leon Paul London Foil Cup | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
11 | 1/12/19 / 1/13/19 | Poznan | AMU Cup | Fleuret Damer U17 Individuelt | |
1 | 1/12/19 / 1/13/19 | Poznan | AMU Cup | Fleuret Damer U17 Hold | |
10 | 12/15/18 / 12/16/18 | Tauberbischofsheim | Goldenes Florett | Fleuret Damer U17 Hold | |
68 | 12/15/18 / 12/16/18 | Tauberbischofsheim | Goldenes Florett | Fleuret Damer U17 Individuelt | |
25 | 11/24/18 / 11/25/18 | Modling | Fredi Grasnek Kadettenturnier | Fleuret Damer U17 Individuelt | |
10 | 11/17/18 | Gdansk | European Circuit | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
54 | 11/9/18 / 11/11/18 | Budapest | Budapest Cup | Fleuret Damer U17 Individuelt | |
4 | 11/9/18 / 11/11/18 | Budapest | Budapest Cup | Fleuret Damer U17 Hold | |
6 | 10/13/18 / 10/14/18 | Samorin | Coupe de Samaria | Fleuret Damer U17 Individuelt | |
1 | 10/13/18 / 10/14/18 | Samorin | Coupe de Samaria | Fleuret Damer U17 Hold | |
13 | 1/13/18 / 1/14/18 | Poznan | AMU Cup | Fleuret Damer U17 Individuelt | |
2 | 1/13/18 / 1/14/18 | Poznan | AMU Cup | Fleuret Damer U17 Hold | |
120 | 12/2/17 / 12/3/17 | Tauberbischofsheim | Pokal der Sparkasse Tauberfranken | Fleuret Damer U17 Individuelt | |
64 | 11/11/17 / 11/12/17 | Mödling | Fredi Grasnek Kadettenturnier | Fleuret Damer U17 Individuelt | |
5 | 11/11/17 / 11/12/17 | Mödling | Fredi Grasnek Kadettenturnier | Fleuret Damer U17 Hold | |
6 | 11/4/17 / 11/5/17 | Samorin | Coupe de Samaria | Fleuret Damer U17 Hold | |
25 | 11/4/17 / 11/5/17 | Samorin | Coupe de Samaria | Fleuret Damer U17 Individuelt | |
26 | 1/14/17 / 1/15/17 | Poznan | Cadet Circuit | Fleuret Damer U17 Individuelt | |
2 | 1/14/17 / 1/15/17 | Poznan | Cadet Circuit | Fleuret Damer U17 Hold | |
61 | 11/12/16 / 11/13/16 | Tauberbischofsheim | Cadet Circuit | Fleuret Damer U17 Individuelt | |
17 | 10/22/16 / 10/23/16 | Samorin | Coupe de Samaria | Fleuret Damer U17 Hold | |
60 | 10/22/16 / 10/23/16 | Samorin | Coupe de Samaria | Fleuret Damer U17 Individuelt | |
94 | 10/1/16 / 10/2/16 | Budapest | Cadet Circuit | Fleuret Damer U17 Individuelt | |
29 | 1/23/16 / 1/24/16 | Poznan | Cadet Circuit | Fleuret Damer U17 Individuelt | |
52 | 1/24/15 / 1/25/15 | Poznan | Cadet Circuit | Fleuret Damer U17 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 4/5/24 / 4/7/24 | Warszawa | Polish Championships | Fleuret Damer Senior Hold | |
2 | 6/8/23 / 6/9/23 | Trzebnica | Polish Championships | Fleuret Damer Senior Hold | |
2 | 5/7/22 / 5/8/22 | Gdansk | Polish Championships | Fleuret Damer Senior Hold | |
3 | 2/12/22 / 2/13/22 | Wroclaw | Polish Championships | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
1 | 2/12/22 / 2/13/22 | Wroclaw | Polish Championships | Fleuret Damer U20 Hold | |
4 | 3/13/21 / 3/14/21 | Bydgoszcz | Polish Championships | Fleuret Damer U20 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
13 | 4/5/24 / 4/7/24 | Warszawa | Polish Championships | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
22 | 6/8/23 / 6/9/23 | Trzebnica | Polish Championships | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
12 | 5/7/22 / 5/8/22 | Gdansk | Polish Championships | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
10 | 5/21/21 / 5/23/21 | Raszyn | Polish Championships | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
9 | 10/10/20 / 10/11/20 | Leszno | Polish Championships | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
10 | 1/25/20 / 1/26/20 | Bydgoszcz | Polish Championships | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
13 | 5/25/19 / 5/26/19 | Poznan | Polish Championships | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
6 | 1/26/19 / 1/27/19 | Bydgoszcz | Polish Championships | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
27 | 5/26/18 / 5/27/18 | Warsaw | Polish Championships | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
11 | 2/3/18 / 2/4/18 | Leszno | Polish Championships | Fleuret Damer U20 Individuelt | |
21 | 5/27/17 / 5/28/17 | Torun | Polish Championships | Fleuret Damer Senior Individuelt | |
20 | 2/18/17 / 2/19/17 | Gdansk | Polish Championships | Fleuret Damer U20 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 3/23/17 / 3/27/17 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Fleuret Damer U15 Individuelt | |
27 | 3/17/16 / 3/21/16 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Fleuret Damer U15 Individuelt | |
19 | 3/19/15 / 3/23/15 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Fleuret Damer U13 Individuelt | |
86 | 3/27/14 / 3/31/14 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Fleuret Damer U13 Individuelt | |
86 | 3/21/13 / 3/25/13 | Wroclaw | Challenge Wratislavia | Fleuret Damer U13 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
5 | 10/18/14 / 10/19/14 | Potsdam | Sanssouci Cup | Fleuret Damer U14+U13 Individuelt | |
6 | 1/11/14 / 1/12/14 | Berlin | GIG Cup | Fleuret Damer U12 Individuelt | |
7 | 11/16/13 / 11/17/13 | Berlin | Wittenauer Fuchs | Fleuret Damer U12 Individuelt | |
22 | 5/18/13 | Szczecin | Youngster Cup | Fleuret Damer U12 Individuelt | |
8 | 10/20/12 | Potsdam | Sanssouci Cup | Fleuret Damer U12+U11 Individuelt |
Plads | Dato | Konkurrence | |||
---|---|---|---|---|---|
3 | 1/10/16 | Szczecin | Youngster Cup | Fleuret Damer U14 Individuelt | |
1 | 6/27/15 | Cottbus | Final Youngster Cup | Fleuret Damer U14+U13 Individuelt | |
2 | 4/25/15 / 4/26/15 | Drzonkow | Youngster-Cup | Fleuret Damer U14 Individuelt | |
6 | 3/7/15 | Cottbus | Cup of Brandenburg | Fleuret Damer U14+U13 Individuelt | |
3 | 1/11/15 | Szczecin | Youngster Cup | Fleuret Damer U14 Individuelt | |
6 | 5/10/14 | Drzonkow | Youngster-Cup | Fleuret Damer U12 Individuelt | |
7 | 3/8/14 | Cottbus | Brandenburg-Cup | Fleuret Damer U12+U11 Individuelt | |
5 | 6/15/13 | Lindow | Youngster Cup | Fleuret Damer U12+U11 Individuelt | |
2 | 3/2/13 | Cottbus | Brandenburg-Cup | Fleuret Damer U12+U11 Individuelt |
Sæson | 2023/2024 | 2022/2023 | 2021/2022 |
---|---|---|---|
Sejre Pulje | 9 | 8 | 24 |
Nederlag Pulje | 8 | 19 | 11 |
Sejre Direkte eliminering | 0 | 2 | 8 |
Nederlag Direkte eliminering | 2 | 3 | 5 |
Totale touches | 83 | 146 | 297 |
Gennemsnitlige vundne touches Pulje | 5 (5 / 5) | 5 (5 / 5) | 4.92 (4.86 / 5) |
Gennemsnitlige tabte touches Pulje | 2.5 (2.25 / 2.75) | 2.21 (2.67 / 1.43) | 1.91 (2.33 / 1.4) |
Gennemsnitlige vundne touches Direkte eliminering | 15 (15 / 15) | 15 (15 / 15) | |
Gennemsnitlige tabte touches Direkte eliminering | 9 (9 / 0) | 11.33 (10 / 14) | 7.6 (7.33 / 8) |
Plads | Points | Sæson | Titel | Konkurrence | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
229 | 2.0000 | 2023 | FIE (unofficial) | Fleuret Senior Individuelt | |||||
227 | 2.7500 | 2023 | Olympic Ranking (unofficial) | Fleuret Senior Individuelt | |||||
296 | 0.5000 | 2022 | FIE (unofficial) | Fleuret Senior Individuelt | |||||
7 | 47.0000 | 2021 | FIE (unofficial) | Fleuret U20 Individuelt | |||||
274 | 0.5000 | 2021 | FIE (unofficial) | Fleuret Senior Individuelt | |||||
496 | 0.0000 | 2020 | FIE (unofficial) | Fleuret Senior Individuelt | |||||
44 | 24.0000 | 2020 | FIE (unofficial) | Fleuret U20 Individuelt | |||||
526 | 0.0000 | 2019 | FIE (unofficial) | Fleuret Senior Individuelt | |||||
106 | 14.0000 | 2019 | FIE (unofficial) | Fleuret U20 Individuelt | |||||
137 | 12.0000 | 2018 | FIE (unofficial) | Fleuret U20 Individuelt | |||||
360 | 0.0000 | 2017 | FIE (unofficial) | Fleuret U20 Individuelt |
Plads | Points | Sæson | Titel | Konkurrence | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
85 | 2.0000 | 2023 | EFC (unofficial) | Fleuret U23 Individuelt | |||||
50 | 8.0000 | 2022 | EFC (unofficial) | Fleuret U23 Individuelt | |||||
119 | 4.0000 | 2020 | EFC (unofficial) | Fleuret U23 Individuelt | |||||
94 | 8.0000 | 2019 | EFC (unofficial) | Fleuret U23 Individuelt | |||||
73 | 8.0000 | 2018 | EFC (unofficial) | Fleuret U23 Individuelt | |||||
36 | 92.0000 | 2018 | EFC (unofficial) | Fleuret U17 Individuelt | |||||
48 | 55.0000 | 2017 | EFC (unofficial) | Fleuret U17 Individuelt |
Sæson | Udtagelse | Disciplin | Forbund | Træningscentre | Træner |
---|
Klub | Type | Start | Slut | |
---|---|---|---|---|
AZS AWF Poznan (POL) | Klub | primary |
Alle oplysninger leveres uden ansvar og enhver forpligtelse. Konkurrenceresultater er kun tilgængelige for begivenheder, der leverer digitale resultatdata til Ophardt Online.