Liste anzeigen
Athlet/in / Team | Setzung | Status | Liz | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VARES Maria | 2010 |
EST SBSK Draakon
|
R | 12 | Gemeldet | ||
ZABELINA Zlata | 2008 |
EST Le Glaive
|
R | 14 | Gemeldet | ||
OJANEN Sofia Stella Maria | 2008 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 5 | Gemeldet | ||
MATIKAINEN Anna | 2009 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 4 | Gemeldet | ||
SHEVCHENKO Vasilisa | 2008 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 3 | Gemeldet | ||
SHMIDT Elisabeth | 2009 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
L | 2 | Gemeldet | ||
CHATRATH Amelia | 2010 |
FIN Kalpaveljet
|
--- | Gemeldet | |||
PÕDRAMÄGI Sireli | - | FIN Kalpaveljet | --- | Storniert | |||
KUSRATI Milana | - | FIN Kalpaveljet | R | 1 | Storniert |
7 Meldungen, 0 Ausstehend, 2 Storniert
Kategorie | Name | Nation | Gemeldet von | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | BLAGOEV Ivan | FIN | Kalpaveljet | ||
L | HEINO Erkka | FIN | Kalpaveljet | ||
L | HEINO Petri | FIN | Kalpaveljet | ||
L | LUNDÉN Sara | FIN | Kalpaveljet | ||
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
TERHO Markku | FIN | Kalpaveljet | |||
L | VILKKILÄ Jarkko | FIN | Kalpaveljet | ||
L | VOUTILAINEN Walter | FIN | Kalpaveljet |
Name | Nation | Gemeldet von | Funktion |
---|---|---|---|
Kampfrichter/innen | |||
Funktionsträger/innen |
2022 | Masters ranking U15 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U15 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Masters ranking U15 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking U15 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Masters ranking U15 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U15 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Liste anzeigen
Athlet/in / Team | Setzung | Status | Liz | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ZABELINA Zlata | 2008 |
EST Le Glaive
|
R | 21 | Gemeldet | ||
AMBERLA Eerika | 2006 |
FIN Kalpaveljet
|
20 | Gemeldet | |||
NUKHOVA Kamilla | 2007 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
11 | Gemeldet | |||
OJANEN Sofia Stella Maria | 2008 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 9 | Gemeldet | ||
PULLA Lili | 2006 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 7 | Gemeldet | ||
MATIKAINEN Anna | 2009 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 5 | Gemeldet | ||
SHEVCHENKO Vasilisa | 2008 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 6 | Gemeldet | ||
SHMIDT Elisabeth | 2009 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
L | 4 | Gemeldet | ||
HÄMÄLÄINEN Emma | 2006 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
R | 1 | Gemeldet | ||
KOKKI Vilma | 2007 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
12 | Gemeldet | |||
KUSRATI Milana | 2009 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 2 | Gemeldet | ||
LUNDELL Moa Ruut Maleena | 2006 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 3 | Gemeldet | ||
SAUMALA Myy | 2007 |
FIN Porvoon Miekkailijat
|
L | 10 | Gemeldet | ||
KETONEN Miitta | 2007 |
FIN Turun Miekkailijat
|
L | 15 | Gemeldet | ||
PAASONEN Emilia | - | FIN Turun Miekkailijat | R | 14 | Storniert |
14 Meldungen, 0 Ausstehend, 1 Storniert
Kategorie | Name | Nation | Gemeldet von | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | BLAGOEV Ivan | FIN | Kalpaveljet | ||
L | HEINO Erkka | FIN | Kalpaveljet | ||
L | HEINO Petri | FIN | Kalpaveljet | ||
L | LUNDÉN Sara | FIN | Kalpaveljet | ||
TERHO Markku | FIN | Kalpaveljet | |||
L | VILKKILÄ Jarkko | FIN | Kalpaveljet | ||
L | VOUTILAINEN Walter | FIN | Kalpaveljet |
Name | Nation | Gemeldet von | Funktion |
---|---|---|---|
Kampfrichter/innen | |||
Funktionsträger/innen |
2022 | Masters ranking U17 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Arvokilpailuranking U17 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U17 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Masters ranking U17 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking U17 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Masters ranking U17 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U17 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Liste anzeigen
Athlet/in / Team | Setzung | Status | Liz | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
NOVOSJOLOVA Luiza | 2004 |
EST Le Glaive
|
R | 11 | Gemeldet | ||
AMBERLA Eerika | 2006 |
FIN Kalpaveljet
|
21 | Gemeldet | |||
PAK Sonja | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 6 | Gemeldet | ||
NISKALA Viena | 2003 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 8 | Gemeldet | ||
PULLA Lili | 2006 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 3 | Gemeldet | ||
PRONIN Angelina | 2005 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 20 | Gemeldet | ||
SHEVCHENKO Vasilisa | 2008 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 13 | Gemeldet | ||
TREGUBOV Carol | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 14 | Gemeldet | ||
WETHERILL Hilla | 2004 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 9 | Gemeldet | ||
HÄMÄLÄINEN Emma | 2006 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
R | 1 | Gemeldet | ||
MONTONEN Jaana | 2004 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
10 | Gemeldet | |||
LUNDELL Moa Ruut Maleena | 2006 |
FIN Miekka Miehet
|
R | 4 | Gemeldet | ||
NUKHOVA Kamilla | - | FIN Espoon Miekkailijat | 18 | Storniert | |||
KUSRATI Milana | - | FIN Kalpaveljet | R | 2 | Storniert |
12 Meldungen, 0 Ausstehend, 2 Storniert
Kategorie | Name | Nation | Gemeldet von | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | BLAGOEV Ivan | FIN | Kalpaveljet | ||
L | HEINO Erkka | FIN | Kalpaveljet | ||
L | HEINO Petri | FIN | Kalpaveljet | ||
L | LUNDÉN Sara | FIN | Kalpaveljet | ||
N1 | PÄÄKKÖNEN Juhani | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
TERHO Markku | FIN | Kalpaveljet | |||
L | VILKKILÄ Jarkko | FIN | Kalpaveljet | ||
L | VOUTILAINEN Walter | FIN | Kalpaveljet |
Name | Nation | Gemeldet von | Funktion |
---|---|---|---|
Kampfrichter/innen | |||
Funktionsträger/innen |
2022 | Masters ranking U20 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Arvokilpailuranking U20 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U20 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Masters ranking U20 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking U20 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Masters ranking U20 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U20 Damen Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Liste anzeigen
Athlet/in / Team | Setzung | Status | Liz | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AIGRO Charlton-Leonhard | 2008 |
EST Le Glaive
|
13 | Gemeldet | |||
SENTSUROV Jegor | 2010 |
EST SBSK Draakon
|
R | 17 | Gemeldet | ||
TROFIMOV Arseni | 2010 |
EST Le Glaive
|
18 | Gemeldet | |||
OJANEN Joakim | 2010 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
4 | Gemeldet | |||
VIIDIK Romet | 2008 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
L | 1 | Gemeldet | ||
BANAULIKER Vikram-Veikko | 2008 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 5 | Gemeldet | ||
HONKA Leo | 2009 |
FIN Turun Miekkailijat
|
L | 3 | Gemeldet | ||
OKABE Takasumi | 2008 |
JPN Habda Helsinki
|
R | 2 | Gemeldet |
8 Meldungen, 0 Ausstehend, 0 Storniert
Kategorie | Name | Nation | Gemeldet von | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | BLAGOEV Ivan | FIN | Kalpaveljet | ||
L | HEINO Erkka | FIN | Kalpaveljet | ||
L | HEINO Petri | FIN | Kalpaveljet | ||
L | KOIVUNEN Joonas | FIN | Kalpaveljet | ||
L | LUNDÉN Sara | FIN | Kalpaveljet | ||
B | SAVOLAINEN Katri | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
TERHO Markku | FIN | Kalpaveljet | |||
L | VILKKILÄ Jarkko | FIN | Kalpaveljet | ||
L | VOUTILAINEN Walter | FIN | Kalpaveljet |
Name | Nation | Gemeldet von | Funktion |
---|---|---|---|
Kampfrichter/innen | |||
Funktionsträger/innen |
2022 | Kansallinen ranking U15 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Masters ranking U15 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Masters ranking U15 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking U15 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U15 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Masters ranking U15 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Liste anzeigen
Athlet/in / Team | Setzung | Status | Liz | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
AIGRO Charlton-Leonhard | 2008 |
EST Le Glaive
|
21 | Gemeldet | |||
VEIDEBAUM Karl-Oskar | 2007 |
EST Le Glaive
|
16 | Gemeldet | |||
VIIDIK Renar | 2006 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 2 | Gemeldet | ||
VIIDIK Romet | 2008 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
L | 4 | Gemeldet | ||
JÄRVI Kerkko | 2007 |
FIN Habda Helsinki
|
L | 1 | Gemeldet | ||
MARKELIN Cedric | 2007 |
FIN Habda Helsinki
|
7 | Gemeldet | |||
ALAALI Sami | 2006 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 3 | Gemeldet | ||
KAVÉN Alex | 2006 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
8 | Gemeldet | |||
HONKA Leo | 2009 |
FIN Turun Miekkailijat
|
L | 9 | Gemeldet | ||
KOSKI Ilkka | 2006 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 5 | Gemeldet | ||
OKABE Takasumi | 2008 |
JPN Habda Helsinki
|
R | 6 | Gemeldet | ||
KURI Joonatan | - | FIN Hyvinkään Miekkailijat | 13 | Storniert | |||
JÄNTTI Jonas | - | FIN Kuopion Miekkailuseura | R | 12 | Storniert |
11 Meldungen, 0 Ausstehend, 2 Storniert
Kategorie | Name | Nation | Gemeldet von | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | BLAGOEV Ivan | FIN | Kalpaveljet | ||
L | HEINO Erkka | FIN | Kalpaveljet | ||
L | HEINO Petri | FIN | Kalpaveljet | ||
L | LUNDÉN Sara | FIN | Kalpaveljet | ||
TERHO Markku | FIN | Kalpaveljet | |||
L | VILKKILÄ Jarkko | FIN | Kalpaveljet | ||
L | VOUTILAINEN Walter | FIN | Kalpaveljet |
Name | Nation | Gemeldet von | Funktion |
---|---|---|---|
Kampfrichter/innen | |||
Funktionsträger/innen |
2022 | Masters ranking U17 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Arvokilpailuranking U17 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U17 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Masters ranking U17 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking U17 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Masters ranking U17 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U17 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Liste anzeigen
Athlet/in / Team | Setzung | Status | Liz | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
VEIDEBAUM Karl-Oskar | 2007 |
EST Le Glaive
|
27 | Gemeldet | |||
ZABELIN Eldar | 2004 |
EST Le Glaive
|
24 | Gemeldet | |||
KUHTA Marko | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 1 | Gemeldet | ||
AFANASSIEV Nikita | 2003 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 14 | Gemeldet | ||
LAURÉN Linus | 2005 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
L | 10 | Gemeldet | ||
VIIDIK Renar | 2006 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
R | 7 | Gemeldet | ||
JÄRVI Kerkko | 2007 |
FIN Habda Helsinki
|
L | 3 | Gemeldet | ||
PAHKALA Peik | 2005 |
FIN Habda Helsinki
|
R | 12 | Gemeldet | ||
ALAALI Sami | 2006 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 18 | Gemeldet | ||
KYKKÄNEN Robert | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 6 | Gemeldet | ||
RANTALA Einar | 2005 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 9 | Gemeldet | ||
SANI Ville | 2003 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 4 | Gemeldet | ||
SARANTOLA Roni | 2005 |
FIN Kalpaveljet
|
R | 26 | Gemeldet | ||
KILJANDER Joel | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 8 | Gemeldet | ||
KOSKI Ilkka | 2006 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 11 | Gemeldet | ||
LAUR VILLANEN Eetu | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 17 | Gemeldet | ||
MARKKULA Henri | 2005 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 2 | Gemeldet | ||
JÄNTTI Jonas | - | FIN Kuopion Miekkailuseura | R | 21 | Storniert |
17 Meldungen, 0 Ausstehend, 1 Storniert
Kategorie | Name | Nation | Gemeldet von | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | BLAGOEV Ivan | FIN | Kalpaveljet | ||
L | HEINO Erkka | FIN | Kalpaveljet | ||
L | HEINO Petri | FIN | Kalpaveljet | ||
L | KOIVUNEN Joonas | FIN | Kalpaveljet | ||
L | LUNDÉN Sara | FIN | Kalpaveljet | ||
B | SAVOLAINEN Katri | FIN | Helsingin Miekkailijat | ||
TERHO Markku | FIN | Kalpaveljet | |||
L | VILKKILÄ Jarkko | FIN | Kalpaveljet | ||
L | VOUTILAINEN Walter | FIN | Kalpaveljet |
Name | Nation | Gemeldet von | Funktion |
---|---|---|---|
Kampfrichter/innen | |||
Funktionsträger/innen |
2022 | Masters ranking U20 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Arvokilpailuranking U20 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U20 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Masters ranking U20 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Kansallinen ranking U20 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Masters ranking U20 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Kansallinen ranking U20 Herren Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Liste anzeigen
Athlet/in / Team | Setzung | Status | Liz | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
BALANTSEV Marissa | 2012 |
EST Le Glaive
|
R | 18 | Gemeldet | ||
GIRENKO Agnia-Maria | 2012 |
EST Le Glaive
|
10 | Gemeldet | |||
KONSAP Alex | 2012 |
EST Tallinna Mook
|
R | 9 | Gemeldet | ||
TŠEREDNIK Elizabeth | 2012 |
EST Le Glaive
|
R | 15 | Gemeldet | ||
VARIS Erik | 2013 |
EST Tallinna Mook
|
R | 2 | Gemeldet | ||
VOJEVODIN Artemi | 2013 |
EST Tallinna Mook
|
R | 4 | Gemeldet | ||
RUOTSALAINEN Tommi | 2013 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
5 | Gemeldet | |||
KOSUNEN Elsa | 2012 |
FIN Miekka Miehet
|
8 | Gemeldet | |||
SARASTO Ruut | 2012 |
FIN Miekka Miehet
|
1 | Gemeldet | |||
SAUKKOLA Otto | 2012 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 3 | Gemeldet | ||
NOORKÕIV Arianna | - | EST Le Glaive | R | --- | Storniert |
10 Meldungen, 0 Ausstehend, 1 Storniert
Kategorie | Name | Nation | Gemeldet von | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | BLAGOEV Ivan | FIN | Kalpaveljet | ||
L | HEINO Erkka | FIN | Kalpaveljet | ||
L | HEINO Petri | FIN | Kalpaveljet | ||
L | LUNDÉN Sara | FIN | Kalpaveljet | ||
L | OJANEN Jussi | FIN | Kalpaveljet | ||
TERHO Markku | FIN | Kalpaveljet | |||
L | VILKKILÄ Jarkko | FIN | Kalpaveljet | ||
L | VOUTILAINEN Walter | FIN | Kalpaveljet |
Name | Nation | Gemeldet von | Funktion |
---|---|---|---|
Kampfrichter/innen | |||
Funktionsträger/innen |
2022 | Masters ranking U11 Open Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Masters ranking U11 Open Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Masters ranking U11 Open Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
Liste anzeigen
Athlet/in / Team | Setzung | Status | Liz | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
ARTUS Vivian | 2011 |
EST Le Glaive
|
55 | Gemeldet | |||
KUTSER Robert | 2010 |
EST Le Glaive
|
33 | Gemeldet | |||
NOVOSJOLOVA Elizabeth | 2011 |
EST Le Glaive
|
48 | Gemeldet | |||
ROMANKO Georgi | 2011 |
EST SBSK Draakon
|
R | 4 | Gemeldet | ||
SENTSUROV Jegor | 2010 |
EST SBSK Draakon
|
R | 30 | Gemeldet | ||
STARIKOVA Debora | 2011 |
EST Le Glaive
|
50 | Gemeldet | |||
TROFIMOV Arseni | 2010 |
EST Le Glaive
|
43 | Gemeldet | |||
USMANOV Kamil | 2011 |
EST SBSK Draakon
|
R | 9 | Gemeldet | ||
VARES Maria | 2010 |
EST SBSK Draakon
|
R | 17 | Gemeldet | ||
LAINE Aaro | 2010 |
FIN Kalpaveljet
|
34 | Gemeldet | |||
PÕDRAMÄGI Sireli | 2010 |
FIN Kalpaveljet
|
36 | Gemeldet | |||
VILKKILÄ Vilho | 2010 |
FIN Kalpaveljet
|
47 | Gemeldet | |||
OJANEN Joakim | 2010 |
FIN Espoon Miekkailijat
|
1 | Gemeldet | |||
BALOGH Petra | 2010 |
FIN Habda Helsinki
|
15 | Gemeldet | |||
BALOGH Vera | 2011 |
FIN Habda Helsinki
|
31 | Gemeldet | |||
MOISIO Liisi | 2010 |
FIN Habda Helsinki
|
3 | Gemeldet | |||
ROUSSEAU Felix | 2010 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
R | 2 | Gemeldet | ||
SCHLIZEWSKI Neeo | 2011 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
5 | Gemeldet | |||
SY Gionne Bliss | 2011 |
FIN Helsingin Miekkailijat
|
8 | Gemeldet | |||
CONWAY Lucas | 2010 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
28 | Gemeldet | |||
HURRI Teppo | 2010 |
FIN Hyvinkään Miekkailijat
|
24 | Gemeldet | |||
CHATRATH Amelia | 2010 |
FIN Kalpaveljet
|
54 | Gemeldet | |||
AHONEN Lauri | 2010 |
FIN Kuopion Miekkailuseura
|
25 | Gemeldet | |||
TIRKKONEN Taavi | 2011 |
FIN Kuopion Miekkailuseura
|
26 | Gemeldet | |||
VIRTANEN Aappo | 2011 |
FIN Kuopion Miekkailuseura
|
53 | Gemeldet | |||
HYYPPÄ Ronja | 2011 |
FIN Miekka Miehet
|
13 | Gemeldet | |||
SANDSTRÖM Ines | 2011 |
FIN Miekka Miehet
|
18 | Gemeldet | |||
SARASTO Ruut | 2012 |
FIN Miekka Miehet
|
11 | Gemeldet | |||
SEPPÄNEN Niklas | 2010 |
FIN Saimaan Säilät
|
12 | Gemeldet | |||
PIRINEN Siina | 2010 |
FIN Tapanilan Erä Miekkailujaosto
|
R | 16 | Gemeldet | ||
ANZOVINO Mateo | 2011 |
FIN Turun Miekkailijat
|
R | 29 | Gemeldet | ||
BALANTSEV Marissa | - | EST Le Glaive | R | --- | Storniert | ||
GIRENKO Agnia-Maria | - | EST Le Glaive | --- | Storniert | |||
NOORKÕIV Arianna | - | EST Le Glaive | R | --- | Storniert | ||
TŠEREDNIK Elizabeth | - | EST Le Glaive | R | --- | Storniert |
31 Meldungen, 0 Ausstehend, 4 Storniert
Kategorie | Name | Nation | Gemeldet von | ||
---|---|---|---|---|---|
N1 | BLAGOEV Ivan | FIN | Kalpaveljet | ||
L | HEINO Erkka | FIN | Kalpaveljet | ||
L | HEINO Petri | FIN | Kalpaveljet | ||
L | LUNDÉN Sara | FIN | Kalpaveljet | ||
L | OJANEN Jussi | FIN | Kalpaveljet | ||
TERHO Markku | FIN | Kalpaveljet | |||
L | VILKKILÄ Jarkko | FIN | Kalpaveljet | ||
L | VOUTILAINEN Walter | FIN | Kalpaveljet |
Name | Nation | Gemeldet von | Funktion |
---|---|---|---|
Kampfrichter/innen | |||
Funktionsträger/innen |
2022 | Masters ranking U13 Open Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2023 | Masters ranking U13 Open Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |
2022 | Masters ranking U13 Open Degen | Suomen Miekkailu - ja 5-otteluliitto |