Foil Women's U13 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | WIKENBORG Lotta | 1994 | F | SWE | |||
2 | N | ISAKSON Frida | 1995 | F | SWE | |||
3 | N | SYLVAN Botilda | 1993 | F | SWE | |||
3 | N | ÖSTERBERG Fanny | 1993 | F | SWE | |||
5 | N | ENGLUND Johanna | 1995 | F | SWE | |||
6 | N | JOHANSSON Malin | 1993 | F | SWE | |||
7 | N | JOHANSSON Johanna | 1995 | F | SWE | |||
8 | N | WALLENBERG Elin | 1993 | F | SWE |
Foil Women's U15 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | KARLSSON Jeanette | 1992 | F | SWE | |||
2 | N | BAECKLUND Margareta | 1991 | F | SWE | |||
3 | N | JOHANSSON Malin | 1993 | F | SWE | |||
4 | N | SVENSSON Matilda | 1991 | F | SWE | |||
5 | N | ÖSTERBERG Fanny | 1993 | F | SWE |
Foil Women's U17 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | GÖTHBERG VON TROIL Gabrielle | 1989 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
2 | N | ANDERSSON Rebecka | 1990 | F | SWE | |||
3 | N | PETTERSSON Andrea | 1990 | F | SWE |
Foil Men's U13 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | WEINBERGER Oskar | 1993 | M | SWE | |||
2 | N | ISAKSON Erik | 1993 | M | SWE | |||
3 | N | EGELUND Alexander S. | 1993 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | ||
3 | N | VON DER OSTEN Frederik | 1993 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | ||
5 | N | STJERNDAL Jimmy | 1994 | M | SWE | |||
6 | N | DEIJNOFF Gustaf | 1993 | M | SWE | |||
7 | N | LÖF Jesper | 1994 | M | SWE | |||
8 | N | BENGTSSON Simon | 1993 | M | SWE | |||
9 | N | STÅLGREN Christian | 1993 | M | SWE | |||
10 | N | EKLUND Edvin | 1995 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | ||
11 | N | THORNÉR Andreas | 1994 | M | SWE | |||
12 | N | WARG Jonathan | 1993 | M | SWE | |||
13 | N | BLOMGREN David | 1993 | M | SWE | |||
14 | N | ROBL Troels Christian | 1993 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | ||
15 | N | NYGAARD Jesper | 1993 | M | SWE | |||
16 | N | CRUZ Roberto | 1994 | M | SWE | MF19 Malmö (SWE) | ||
17 | N | THORNÉR Daniel | 1994 | M | SWE | |||
18 | N | SMEDBERG Erik | 1993 | M | SWE | |||
19 | N | BERGER Carl | 1994 | M | SWE | |||
20 | N | NILSSON Simon | 1993 | M | SWE | |||
21 | N | WIKSTRÖM Olle | 1994 | M | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | ||
22 | N | ROSENLUND Joakim | 1993 | M | SWE | |||
23 | N | FJELDSÅ Emil | 1993 | M | SWE | |||
24 | N | SYLVAN Joar | 1995 | M | SWE | |||
25 | N | HAGLUND Daniel | 1994 | M | SWE |
Foil Men's U15 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | JØRGENSEN Patrick | 1991 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | ||
2 | N | STJERNDAL Jimmy | 1994 | M | SWE | |||
3 | N | WEINBERGER Oskar | 1993 | M | SWE | |||
3 | N | JÖNSSON Viktor | 1991 | M | SWE | |||
5 | N | JOHANSSON Viktor | 1991 | M | SWE | |||
6 | N | HAGMAN Oskar | 1991 | M | SWE | |||
7 | N | STJERNDAL Andreas | 1991 | M | SWE | |||
8 | N | JOHANSSON Victor | 1991 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | ||
9 | N | WIEGELL Mathias | 1992 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | ||
10 | N | HAGLUND Andreas | 1992 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) | ||
11 | N | SEREY Ricky Gustafsson | 1991 | M | SWE | |||
12 | N | ÖSTERBERG Erik | 1991 | M | SWE | |||
13 | N | LARSSON Oskar | 1992 | M | SWE | |||
14 | N | STÅLGREN Christian | 1993 | M | SWE | |||
15 | N | NILSSON Patrik | 1991 | M | SWE | |||
16 | N | HÖGLUND Pontus | 1992 | M | SWE | |||
17 | N | LORENZ Martin | 1992 | M | SWE |
Foil Men's U17 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | STEINECK Viktor | 1989 | M | SWE | |||
2 | N | JØRGENSEN Philippe | 1989 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | ||
3 | N | BÅNG Johan | 1989 | M | SWE | |||
3 | N | HEDENSKOG Filip | 1989 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
5 | N | NICOLAIDIS Andreas | 1990 | M | SWE | |||
6 | N | LJUNGBERG Henrik | 1989 | M | SWE | |||
7 | N | KARLSSON Philip | 1990 | M | SWE | |||
8 | N | MALMQUIST Björn | 1990 | M | SWE | |||
9 | N | BAUER Martin | 1989 | M | SWE | |||
10 | N | HAGLUND Andreas | 1992 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) |
Foil Open U11 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | SIGNÄS Jakob | 1996 | M | SWE | |||
2 | N | ROSENLUND Gabriel | 1997 | M | SWE | |||
3 | N | BENGTSSON Olle | 1995 | M | SWE | |||
4 | N | NYGAARD Jakob | 1996 | M | SWE | |||
5 | N | STJERNDAL Michaela | 1996 | F | SWE | |||
6 | N | FJELDSÅ Simon | 1995 | M | SWE |
Foil Open Senior Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | LJUNGSTRÖM Andreas | 1978 | M | SWE | |||
2 | N | GORAL Tomasz | 1981 | M | SWE | [i] FFS Solna (SWE) | ||
3 | N | MAGNUSSON Martin | 1978 | M | SWE | |||
3 | N | NICOLAIDIS Andreas | 1990 | M | SWE | |||
5 | N | MAKROPOULOS Christos | 1982 | M | GRE | PANELLINIOS (GRE) | ||
6 | N | LUNDEGARD Henrik | 1985 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
7 | N | KLAR Carin | 1988 | F | SWE | |||
8 | N | KAJBJER Ola | 1969 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) | ||
9 | N | MAGNUSSON Mattias | 1981 | M | SWE | |||
10 | N | ALBINSSON Daniel | 1987 | M | SWE | |||
11 | N | PLEIJEL Erik | 1987 | M | SWE | |||
12 | N | HEDENSKOG Filip | 1989 | M | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
13 | N | MAGNUSSON Camilla | 1988 | F | SWE | |||
14 | N | ENGMAN Johan | 1979 | M | SWE | FFF Stockholm (SWE) | ||
15 | N | JONASSON Mattias | 1986 | M | SWE | |||
16 | N | STEINECK Viktor | 1989 | M | SWE | |||
17 | N | BÅNG Johan | 1989 | M | SWE | |||
18 | N | JAKOBSSON Rasmus | 1987 | M | SWE | |||
19 | N | MOZAKKA Mazdak | 1979 | M | SWE | |||
20 | N | HALLBERG Hanna | 1987 | F | SWE | |||
21 | N | WIKSTRÖM Erik | 1986 | M | SWE | KFK Kalmar (SWE) | ||
22 | N | LJUNGBERG Henrik | 1989 | M | SWE | |||
23 | N | ANDERSSON Rebecka | 1990 | F | SWE |
Epee Women's U15 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | BENGTSSON Jennie | 1991 | F | SWE | |||
2 | N | HÖCKERFELT Hanna | 1991 | F | SWE | |||
3 | N | KARLSSON Jeanette | 1992 | F | SWE | |||
3 | N | PETTERSSON Tove | 1992 | F | SWE | |||
5 | N | JOHANSSON Adriana | 1992 | F | SWE |
Epee Women's U17 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | WESTMAN Nina | 1989 | F | SWE | |||
2 | N | PETTERSSON Andrea | 1990 | F | SWE | |||
3 | N | HÖCKERFELT Hanna | 1991 | F | SWE | |||
3 | N | ÖRNEVING Cecilia | 1989 | F | SWE | |||
5 | N | EHN Susanne | 1989 | F | SWE |
Epee Men's U13 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | VON DER OSTEN Frederik | 1993 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | ||
2 | N | EGELUND Alexander S. | 1993 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | ||
3 | N | ROBL Troels Christian | 1993 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | ||
4 | N | DEJENFELT Pontus | 1993 | M | SWE | |||
5 | N | NORSTRÖM Henrik | 1993 | M | SWE | |||
6 | N | LINDE Johan | 1993 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
7 | N | NYBERG Eric | 1991 | M | SWE | |||
8 | N | NILSSON Simon | 1993 | M | SWE | |||
9 | N | LAGERSTEDT Gustaf | 1993 | M | SWE | |||
10 | N | WARG Jonathan | 1993 | M | SWE | |||
11 | N | SNYGG Gustaf | 1994 | M | SWE |
Epee Men's U15 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | JÖNSSON Andreas | 1991 | M | SWE | |||
2 | N | JOHANSSON Victor | 1991 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | ||
3 | N | EKSTRÖM Gustav | 1991 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | ||
3 | N | JØRGENSEN Patrick | 1991 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | ||
5 | N | GREVE Erik | 1991 | M | SWE | |||
6 | N | LUNDBERG Viktor | 1993 | M | SWE | |||
7 | N | SEREY Ricky Gustafsson | 1991 | M | SWE | |||
8 | N | GUMMÉRUS Felix | 1991 | M | SWE | |||
9 | N | HAGMAN Oskar | 1991 | M | SWE | |||
10 | N | ÖSTERBERG Erik | 1991 | M | SWE | |||
11 | N | WIEGELL Mathias | 1992 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | ||
12 | N | GUNHAMN Erik | 1992 | M | SWE | |||
13 | N | NYBERG Eric | 1991 | M | SWE | |||
14 | N | STJERNDAL Andreas | 1991 | M | SWE | |||
15 | N | HOLMQVIST Alexander | 1992 | M | SWE | |||
16 | N | RÖCKERT Carl | 1992 | M | SWE | |||
17 | N | LINDE Johan | 1993 | M | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
18 | N | DICANDER Gabriel | 1992 | M | SWE | |||
19 | N | LAGERSTEDT Fredrik | 1991 | M | SWE | |||
20 | N | DOWNES Adam | 1992 | M | SWE | |||
21 | N | LYDH Viktor | 1992 | M | SWE | |||
22 | N | NILSSON Patrik | 1991 | M | SWE |
Epee Men's U17 Individuální | History |
---|
Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | N | KARLSSON Philip | 1990 | M | SWE | |||
2 | N | JØRGENSEN Philippe | 1989 | M | DEN | Hellerup FK (DEN) | ||
3 | N | EKSTRÖM Gustav | 1991 | M | SWE | WFF Örebro (SWE) | ||
3 | N | JÖNSSON Andreas | 1991 | M | SWE | |||
5 | N | MALMQUIST Björn | 1990 | M | SWE | |||
6 | N | DOWNES Adam | 1992 | M | SWE | |||
7 | N | HOLMGREN Carl-emil | 1990 | M | SWE |