Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7. 12. 2019 - 8. 12. 2019 | Maestro's KLUP Challenge | Bocholt | ||||||||
1 | N | SOEMOSEMITO Damian | 2005 | M | NED | SC Noord (NED) | ||
2 | N | FRIC Tomas | 2006 | M | SVK | |||
3 | N | BARBY Henrik | 2007 | M | GER | FC Moers (GER) | ||
3 | N | WALLÉ Clifton John | 2005 | M | NED | s.v. Axionikos (NED) | ||
15. 12. 2018 - 16. 12. 2018 | Maestro's KLUP Challenge | Bocholt | ||||||||
1 | N | MAN Yin | 2005 | M | NED | s.v. Tréville (NED) | ||
2 | N | STUDENT Mika | 2005 | M | GER | [i] FC im VfL Bochum (GER) | ||
3 | N | JOBST Maximilian | 2005 | M | GER | FC Moers (GER) | ||
3 | N | SOEMOSEMITO Damian | 2005 | M | NED | SC Noord (NED) | ||
16. 12. 2017 - 17. 12. 2017 | Maestros Klup Challenge | Bocholt | ||||||||
1 | NAWAR Suhayl | 2004 | M | EGY | SC Amsterdam (NED) | |||
2 | WALET Koen | 2004 | M | NED | s.v. Tréville (NED) | |||
3 | DE GOEDE Kick | 2004 | M | NED | SC Amsterdam (NED) | |||
3 | PENA WIRTH Phil | 2004 | M | GER | TV Jahn Siegen (GER) | |||
10. 12. 2016 - 11. 12. 2016 | Maestros Klup Challenge | Bocholt | ||||||||
1 | REUREKAS Gijs | 2003 | M | NED | s.v. Tréville (NED) | |||
2 | WALET Koen | 2004 | M | NED | s.v. Tréville (NED) | |||
3 | PENA WIRTH Phil | 2004 | M | GER | TV Jahn Siegen (GER) | |||
3 | WANYAMA Sam | 2004 | M | NED | Holland Schermen (NED) | |||
12. 12. 2015 - 13. 12. 2015 | Maestros Klup Challenge | Bocholt | ||||||||
1 | LAUB Severin | 2002 | M | GER | Eintracht Duisburg (GER) | |||
2 | KOWALCZYK Fynn | 2002 | M | NED | SC Amsterdam (NED) | |||
3 | PETRELLI Luca | 2002 | M | NED | [i] s.v. Heerenleed (NED) | |||
3 | VERBATEN Hens | 2002 | M | NED | s.v. Beau Geste (NED) | |||
13. 12. 2014 - 14. 12. 2014 | Maestros Klup Challenge | Bocholt | ||||||||
1 | SORBER Joppe | 2002 | M | NED | Holland Schermen (NED) | |||
2 | ZIMMERMANN Paul | 2001 | M | GER | FS Bielefelder TG (GER) | |||
3 | BENLI Baris | 2002 | M | NED | ||||
3 | LÖHR Tom-Florin | 2001 | M | GER | [i] FC im VfL Bochum (GER) | |||
15. 12. 2012 - 16. 12. 2012 | Maestro's Klup Challenge | Bocholt | ||||||||
1 | SPLIT Olivier | 1999 | M | NED | SC Noord (NED) | |||
3 | ROSENFELD Roey Eliyahu | 1999 | M | ISR | Hapoel Kfar-Saba (ISR) | |||
3 | VAN GILST Roy | 1999 | M | NED | Schermacademie Zair (NED) | |||
15. 1. 2011 - 16. 1. 2011 | Maestro's Klup Challenge | Aalten | ||||||||
1 | MARGARITIDIS Timo | 1997 | M | GER | DFC Düsseldorf (GER) | |||
2 | HOPPE Tobias | 1997 | M | NED | Holland Schermen (NED) | |||
3 | YUNO Elisha | 1997 | M | NED | Holland Schermen (NED) | |||
4 | DE JONG Olivier | 1998 | M | NED | Holland Schermen (NED) |