Rank | Status | Round | Name | YOB | Gender | Nation | Club | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2024年5月18日 - 2024年5月19日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | WALL Kinzi | 2011 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
2 | N | SVENSSON Linnea | 2010 | F | SWE | ARA Helsingborg (SWE) | ||
3 | N | BLOMGREN Elsa | 2011 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
3 | N | SILFVANDER VIBERG Wilma | 2013 | F | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | ||
2023年5月20日 - 2023年5月21日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | ANDERSSON Mathilda | 2008 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
2 | N | JECHIL Maria | 2008 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
3 | N | SU Helen | 2009 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
3 | N | WALL Kinzi | 2011 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
2022年5月21日 - 2022年5月22日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | SU Helen | 2009 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
2 | N | ANDERSSON Mathilda | 2008 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
3 | N | EKLÖF Siri | 2007 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
3 | N | MCCOY Amy | 2007 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
2021年8月14日 - 2021年8月15日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | MIKULAK Sara | 2006 | F | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | ||
2 | N | RYBERG Filippa | 2006 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
3 | N | EKLÖF Siri | 2007 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
3 | N | SU Helen | 2009 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
2019年5月18日 - 2019年5月19日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | CARLSSON Emma | 2005 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
2 | N | KIS Lili | 2005 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
3 | N | KÓNYA Csenge | 2006 | F | HUN | LUGI Lund (SWE) | ||
3 | N | MIKULAK Sara | 2006 | F | SWE | [i] FFS Solna (SWE) | ||
2018年5月19日 - 2018年5月20日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Ronneby | ||||||||
1 | POPPEL Ankita | 2003 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2 | CARLSSON Emma | 2005 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | GYLLENSPETZ MUNRO Sigrid | 2003 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | MOBERG Therese | 2003 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2017年5月20日 - 2017年5月21日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | HANSEN Andrea | 2002 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2 | MATIC Anja | 2002 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | MOBERG Therese | 2003 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | POPPEL Ankita | 2003 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2016年5月21日 - 2016年5月22日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | SCHREIBER Miriam | 2002 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | BROBERG Carolina | 2001 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | ERIKSSON Mimi-Lee | 2001 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | HANSEN Andrea | 2002 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2015年5月23日 - 2015年5月24日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | SCHREIBER Miriam | 2002 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | JÖNSSON Line | 2000 | F | SWE | ARA Helsingborg (SWE) | |||
3 | HANSEN Andrea | 2002 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | JÄDERLING Miranda | 2000 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2014年5月24日 - 2014年5月25日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | ENGELKE Isabelle | 1999 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
2 | HOLBERG Maja | 1999 | F | SWE | KFK Kalmar (SWE) | |||
3 | JÄDERLING Miranda | 2000 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | SCHREIBER Miriam | 2002 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2013年5月18日 - 2013年5月19日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | N | RUNDQUIST Harriet | 1998 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | ||
2 | N | HOLBERG Maja | 1999 | F | SWE | |||
3 | N | BAKHUREVICH Madelina | 1998 | F | SWE | AFiL Lund (SWE) | ||
3 | N | GILLJAM Patricia | 1998 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | ||
2012年5月19日 - 2012年5月20日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | SCHREIBER Ester | 1997 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | RUNDQUIST Harriet | 1998 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | ENGSTRÖM Julia | 1997 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | GILLJAM Patricia | 1998 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2011年5月21日 - 2011年5月22日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | LÖFMARK Linn | 1996 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | SCHREIBER Ester | 1997 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | JOHANSSON Ida | 1996 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
3 | THOMAS-LYRI Magda | 1996 | F | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
2010年5月15日 - 2010年5月16日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | SCHREIBER Ester | 1997 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | LÖFMARK Linn | 1996 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
3 | ENGSTRÖM Alice | 1995 | F | SWE | EGF Solna (SWE) | |||
3 | JOHANSSON Ida | 1996 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2009年5月16日 - 2009年5月17日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | MITROVIC Lana | 1994 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2 | DORDEVIC Larisa | 1994 | F | SWE | HGIF Halmstad (SWE) | |||
3 | LÖFMARK Linn | 1996 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
4 | STJERNDAL Michaela | 1996 | F | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
2008年5月17日 - 2008年5月18日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | DORDEVIC Larisa | 1994 | F | SWE | HGIF Halmstad (SWE) | |||
2 | MITROVIC Lana | 1994 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
3 | STJERNDAL Michaela | 1996 | F | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
4 | VALERO-COLLANTES Carolina | 1994 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2007年5月19日 - 2007年5月20日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | ISAKSON Frida | 1995 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2 | DORDEVIC Larisa | 1994 | F | SWE | HGIF Halmstad (SWE) | |||
3 | MITROVIC Lana | 1994 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
4 | SWAHN Miki | 1993 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2006年5月20日 - 2006年5月21日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | SOLLÉN Frida | 1992 | F | SWE | WFF Örebro (SWE) | |||
2 | MELKERSSON Mimmi | 1991 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
3 | KARLSSON Jeanette | 1992 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
3 | SIGNÄS Magdalena | 1991 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2005年5月14日 - 2005年5月15日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | ANDERSSON Rebecka | 1990 | F | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
2 | VON PLATEN Julia | 1990 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | BAECKLUND Margareta | 1991 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | MELKERSSON Mimmi | 1991 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
2004年5月15日 - 2004年5月15日 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | GARS Sanne | 1989 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | GÖTHBERG VON TROIL Gabrielle | 1989 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | PETTERSSON Andrea | 1990 | F | SWE | LUGI Lund (SWE) | |||
3 | WESTER Jennie | 1989 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
2003年5月17日 - 2003年5月18日 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | GARS Sanne | 1989 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | VÄGGÖ Emma | 1990 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | BRÄNNSTRÖM Elin | 1989 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | WESTER Jennie | 1989 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
2002年5月18日 - 2002年5月18日 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | GARS Sanne | 1989 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | MAGNUSSON Camilla | 1988 | F | SWE | HFS Halmstad (SWE) | |||
3 | KLAR Carin | 1988 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
3 | WERTSÉN Emma | 1988 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
2001年5月19日 - 2001年5月20日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | HALLBERG Hanna | 1987 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | WERTSÉN Emma | 1988 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
3 | SANDELIN Andrea | 1987 | F | SWE | ÄFK Stockholm (SWE) | |||
4 | OSKARSSON Signe | 1988 | F | SWE | KF99 Kungsbacka (SWE) | |||
2000年5月20日 - 2000年5月21日 | Svenska mästerskapen för ungdomar och kadetter | Karlskrona | ||||||||
1 | HORNTVEDT Otilia | 1986 | F | NOR | ||||
2 | LARSSON Maria | 1986 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | LASCHKE Erikka | 1986 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
4 | HALLBERG Hanna | 1987 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
1999年4月24日 - 1999年4月25日 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | NIKOLAISEN Denise | 1985 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
2 | LARSSON Maria | 1986 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | HORNTVEDT Otilia | 1986 | F | NOR | ||||
4 | HALLBERG Hanna | 1987 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
1998年4月25日 - 1998年4月26日 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | SIEVERT Sofia | 1984 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
2 | NIKOLAISEN Denise | 1985 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
3 | HORNTVEDT Otilia | 1986 | F | NOR | ||||
4 | LASCHKE Erikka | 1986 | F | SWE | FFF Stockholm (SWE) | |||
1997年5月24日 - 1997年5月25日 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | KARASZI Beatrix | 1983 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | ALBINSSON Emma | 1983 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
3 | LO Helena | 1983 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
4 | SANDELIN Martina | 1984 | F | SWE | [i] PFK Partille (SWE) | |||
1996年5月25日 - 1996年5月26日 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | KARASZI Beatrix | 1983 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | ALBINSSON Emma | 1983 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
3 | JOHANSSON Sofie | 1982 | F | SWE | ARA Helsingborg (SWE) | |||
4 | SIEVERT Sofia | 1984 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
1994年4月16日 - 1994年4月17日 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | HARDENKLO Angelica | 1980 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
2 | STAAF Annika | 1980 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | CARLSSON Emma | 1980 | F | SWE | FKC Karlskrona (SWE) | |||
1993年5月21日 - 1993年5月21日 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | WAHL Charlotte | 1979 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
2 | STAAF Annika | 1980 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | HARDENKLO Angelica | 1980 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
4 | GUSTAFSSON Sara | 1979 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
1992年5月9日 - 1992年5月9日 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | WIBERG Carin | 1978 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
2 | SJÖSTEDT Johanna | 1978 | F | SWE | GFK Göteborg (SWE) | |||
3 | WAHL Charlotte | 1979 | F | SWE | MF19 Malmö (SWE) | |||
4 | GUSTAFSSON Sara | 1979 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
1991年5月11日 - 1991年5月11日 | Svenska mästerskapen för ungdomar | Karlskrona | ||||||||
1 | WIBERG Carin | 1978 | F | SWE | LjFK Ljungby (SWE) | |||
2 | WANNER Jessika | 1977 | F | SWE | [i] KFIK Karlskrona (SWE) |